powołany w 1948 roku
 
 

VII KRAJOWA WYSTAWA
PSÓW RASOWYCH
W KATOWICACH
19 marca 2016 roku

BIS Młodszych Szczeniąt – Iwona Magdziarska
1 – AIRY-FAIRY Kreuzburg – labrador retriever
2 – TOSCA Premiera Poland – szpic miniaturowy pomeranian
3 – OZZY Bulle Kolca – buldog francuski
4 – DECI DELA z Negraland – beagle

BIS Szczeniąt – Ewa Pyrchała
1 – KISS ME vom Kainsbachtal – dog niemiecki żółty
2 – NO PAIN NO GAIN Ruthdale – akita amerykańska
3 – LASTING IMPRESSION du Chalet de Fanny – owczarek australijski
4 – WIERNA ANTOSIA Asta La Vista – buldog angielski

BIS Weteranów – Justyna Jezienicka-Kulik
1 – CZAMBOR z Vlciho dubu – ceskoslovensky vlcak
2 – SINGER Nutrena – owczarek podhalański
3 – RUBIN z Jurajskiego Źródła – polski owczarek nizinny
4 – Szephegyi-Szimat VIRGONC – beagle

BIS Junior  – Elżbieta Chwalibóg
1 – WALK IN THE PARK Artico Encanto – siberian husky
2 – DAFNE ROBERTA ANA – duży szwajcarski pies pasterski
3 – UNUSUAL Premiera Poland – szpic miniaturowy pomeranian
4 – LOCO Nil World – shar pei

Najpiękniejszy Pies Użytkowy – Tomasz Borkowski
1 – INSPIRATION Dyas Poland – sznaucer olbrzym czarny
2 – Alotorius Old Glory I SEE FIRE – beagle
3 – GANDAR Nunarak – gończy polski
4 – GRANDA Tulis Manore – jamnik krótkowłosy standardowy

BIS Ras Polskich – Janusz Opara
1 – KRASNY Mała Dolina – owczarek podhalański
2 – GRACJA Dziechcinek – polski owczarek nizinny
3 – POLONIA Celerrimus – chart polski

BOG I – Grzegorz Robak
1 – SCARLET AVALON Red Radimus – kelpie
2 – JENDA Srdcove Eso – owczarek australijski
3 – Silesian Diamond MELODY PRIME – bearded collie
4 – GRACJA Dziechcinek – polski owczarek nizinny

BOG II  - Monika Kuriata-Okarmus
1 – NEGRAL Czarno-Miodowy Świat – czarny terier rosyjski
2 – BEST FOREVER Dyas Poland – sznaucer olbrzym czarny
3 – ROCKEFELLER Margarejro – dog niemiecki czarny
4 – ANIMA Dentis – sznaucer miniaturowy pieprz i sól

BOG III  - Barbara Brandys
1 – Whistlewood’s MR KID COLT – jack russell terrier
2 – NOTHING TOXIC Lady World – west highland white terrier
3 – XANDRA Kalifa Bohemica – terier czeski
4 – HIMERAS Show-My-Dogs – staffordshire bull terrier

BOG IV – Aleksandra Sękowska-Miros
1 – HOLLY WINDSTORE Vinarsky vrch – jamnik szorstkowłosy standardowy
2 – ZORKA Ju-Lin Poland - jamnik szorstkowłosy miniaturowy
3 – BARABASZ z Bandy Misiorka – jamnik krótkowłosy standardowy
4 – JANULKA z Samotraki – jamnik długowłosy kroliczy

BOG V – Grzegorz Weron
1 – Winter Melody RED MOON RISING – siberian husky
2 – UNUSUAL Premiera Poland – szpic niemiecki pomeranian
3 – AMBER LION ATTRACTIVE MR. BIG – szpic mały pomarańczowy
4 – Meisterhaus LIVE’N IT UP – basenji

BOG VI – Tomasz Borkowski
1 – Absolutely Spotless ZEUS – beagle
2 – Maanhaar Primo-Creatus Fataful Benjamin – rhodesian ridgeback        
3 – DEA Cervarius – gończy berneński
4 – BRANDY  Beta Plus – petit basset griffon vendeen

BOG VII – Tomasz Borkowski
1 – ARGO z Martinickeho dvora – wyżeł węgierski krótkowłosy
2 – DOLCE LINK EVERWHERE z Ojcowskiej Doliny – seter szkocki gordon
3 – GREAT LIFE Just Weimaraner – wyżeł weimarski krótkowłosy
4 – MARANT Madra Rua – seter irlandzki

BOG VIII – Janusz Opara
1 – BLUE RAY Kreuzburg – labrador retriever
2 – NON STOP Izomer – cocker spaniel angielski
3 – LORD WIZARD NENUORAMOS – golden retriever
4 – MINT COOLER Raining Dog – flat coated retriever

BOG IX – Jakub Kruczek
1 – LUCKY LOSER z Czańca – lhasa apso
2 – EXECUTIVE LEAGUE OF GENTLEMEN – pudel toy
3 – BAKARAT Cobegarden – coton de tulear
4 – Sasquehanna ASYSTENTKA– mops
 
BOG X – Maria Zasada
1 – Rusich BASKAK – chart rosyjski borzoj
2 – VERDI of Gentle Mind – whippet
3 – Novatica DRAGON DUST – charcik włoski
4 – Dermot Asthore Ir NEZOP – wilczarz irlandzki

BEST IN SHOW – Dorota Witkowska
1 – Winter Melody RED MOON RISING – Siberian husky
2 – LUCKY LOSER z Czańca – lhasa apso
3 – Absolutely Spotless ZEUS – beagle
4 – BLUE RAY Kreuzburg – labrador retriever