powołany w 1948 roku
 
 

VIiI KRAJOWA WYSTAWA
PSÓW RASOWYCH
W KATOWICACH
20 marca 2016 roku

BIS Młodszych Szczeniąt – Jakub Kruczek
1 – AIRY-FAIRY Kreuzburg – labrador retriever
2 – VELVET UNDERGROUND Ten Years After – buldog francuski
3 – TOSCA Premiera Poland – szpic miniaturowy pomeranian
4 – Fast Foxtrot BOUNTY – welsh corgi pembroke

BIS Szczeniąt – Monika Kuriata-Okarmus
1 – NO PAIN NO GAIN Ruthdale – akita amerykańska
2 – KISS ME vom Kainsbachtal – dog niemiecki żółty
3 – WIERNA ANTOSIA Asta La Vista – buldog angielski
4 – ROLLO Baflo – buldog francuski

BIS Weteranów – Barbara Brandys
1 – CZARIK Ew-Bor – owczarek australijski
2 – URZEKAJĄCA URODA Full Speed – chart polski
3 – Hau-Beauty ZOYA – bearded collie
4 – MR. PONTIUS od Lalanki – pudel miniaturowy czarny

BIS Junior  – Małgorzata Supronowicz
1 – Cotonbrie LADY MARGOTH – coton de tulear
2 – ALFRED HITCHCOCK – cairn terrier
3 – LOCO Nil World – shar pei
4 – Meisterhaus LIVE’N IT UP – basenji

Najpiękniejszy Pies Użytkowy – Elżbieta Chwalibóg
1 – Alotorius Old Glory I SEE FIRE – beagle
2 – Ivanhoe Pontatus Shefis – wyżeł weimarski krotkowłosy
3 – FARIS Vatrova – posokowiec bawarski
4 – ALISA Nunarak – gończy polski

BIS Ras Polskich – Grzegorz Weron
1 – DAJNA DUMKA Połanieckie Wzgórza – owczarek podhalański
2 – GRACJA Dziechcinek – polski owczarek nizinny
3 – PSOTKA z Beskidzkiego Matecznika – gończy polski
4 – CEKIN Krupówka Charta – ogar polski

BOG I – Justyna Jezienicka-Kulik
1 – GRACJA Dziechcinek – polski owczarek nizinny
2 – DAVOS EBONY Naster – owczarek francuski briard
3 – DAJNA DUMKA Połanieckie Wzgórza – owczarek podhalański
4 – Silesian Diamond MELODY PRIME – bearded collie

BOG II  - Iwona Magdziarska
1 – FAIZ Stablemaster’s – sznaucer olbrzym czarny
2 – LOCO Nil World – shar pei
3 – JENNY GREY STAR OF Rainbowland – sznaucer miniaturowy pieprz i sól
4 – NEGRAL Czarno-Miodowy Świat – czarny terier rosyjski

BOG III  - Aleksandra Sękowska-Miros
1 – SAMBA Canis Terra – dandie dinmont terrier
2 – ALFRED HITCHCOCK – cairn terrier
3 – NOTHING TOXIC Lady World – west highland white terrier
4 – FULL OF FIRE of Dominoscots – terrier szkocki

BOG IV – Grzegorz Weron
1 – THE ABSOLUTELY PERFECT Asocjacja – jamnik krótkowłosy miniaturowy
2 – NEOMI Tasiemkowa Mafia - jamnik krótkowłosy króliczy
3 – GANDAR Klan Ady Łowczyni – jamnik krótkowłosy standardowy
4 – ATTENTIL al Lupo del Lago Prile – jamnik szorstkowłosy miniaturowy

BOG V – Mirosław Redlicki
1 – Meisterhaus LIVE’N IT UP – basenji
2 – POURPLE RAIN Galladria-Novitalis – siberian husky
3 – Valturi Arte Antika – cirneco dell’Etna
4 – TIFFANY FANTAZJA Szpic-Moll – szpic miniaturowy pomeranian

BOG VI – Dorota Witkowska
1 – Absolutely Spotless ZEUS – beagle
2 – BASTER z Prawego Brzegu – posokowiec bawarski
3 – MAŁA MI Podkołdernik Jadowity – petit basset griffon vendeen
4 – Maanhaar Primo-Creatus Fateful Benjamin – rhodesian ridgeback

BOG VII – Elżbieta Chwalibóg
1 – Quinniver’s OLD TIME ROCK N’ROLL – seter irlandzki
2 – Starwood’s CHEETAH FOR SHEFIS – wyżeł weimarski krótkowłosy
3 – DOLCE LINK EVERWHERE z Ojcowskiej Doliny – seter szkocki gordon
4 – TAJRON Andreovia – wyżeł niemiecki krótkowłosy

BOG VIII – Dorata Witkowska
1 – Mallorn’s BAD LEROY BROWN – labrador retriever
2 – JUSTIN SWAG Magic Spot – springer spaniel angielski
3 – BAGNARA z Ustrońskiego Zakątka – lagotto romagnolo
4 – CARRMEN Royal Antidotum – cocker spaniel angielski

BOG IX – Grzegorz Robak
1 – Attila-Laki BLACK JOKTAN – pudel średni czarny
2 – BAKARAT Cobegarden – coton de tulear
3 – Caling MOON – bulldog francuski
4 – KARMELITA LOLITA ALIKANA z Czańca – boston terrier
 
BOG X – Grzegorz Weron
1 – Almas Avatar Pinc – chart perski saluki
2 – Novatica DRAGON DUST – charcik włoski
3 – Rusich BASKAK – chart rosyjski borzoj
4 – Amazing Life Below Hill – greyhound

BEST IN SHOW – Janusz Opara
1 – Attila-Laki BLACK JOKTAN – pudel średni czarny
2 – Almas Avatar Pinc – chart perski saluki
3 – Meisterhaus LIVE’N IT UP – basenji
4 – THE ABSOLUTELY PERFECT Asocjacja – jamnik krótkowłosy miniaturowy