aktualności | informacje | zarząd | wystawy | imprezy | reproduktory | szczenięta | regulaminy | linki
 
 
 

XVI MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA
PSÓW RASOWYCH
W KATOWICACH

Miejsce: Katowice, MOSiR "SPODEK"


Zobacz większą mapę

GPS: +50° 15' 57.60" N, +19° 1' 36.84" E (50.266 N, 19.0269 E )

Zaproszenie do sędziowania przyjęli:

Marek Czerniakowski

Polska

Jean-Jacques Dupas

Francja

Andrzej Kaźmierski

Polska

Kay Eldred

Australia

Magdalena Kozłowska

Polska

Carlos de Guinea Martinez

Hiszpania

Andrzej Mania

Polska

Norma Inglis

Wielka Brytania

Janusz Opara

Polska

Gerard Jipping

Holandia

Krystyna Opara

Polska

Ana Beatriz Knoll

Brazylia

Ewa Pyrchała

Polska

Mario Knoll

Brazylia

Jan Ryk

Polska

Stelios Makaritis

Grecja

Andrzej Szutkiewicz

Polska

Stefan Sinko

Słowenia

Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska

Polska

Salvatore Tripoli

Włochy

Dorota Witkowska

Polska

Elena Agafanova-Tripoli

Rosja

Andrzej Zamoyski

Polska

Frank Wildman

Wielka Brytania

Barbara Brandys

Polska

Margaret Wildman

Wielka Brytania

Podział grup na dni wystawy:

 

Piątek

18.03.2011

Grupa III, V, VI, VII

 

Sobota

19.03.2011

Grupa II, IV, VIII

 

Niedziela

20.03.2011

Grupa I, IX, X

Lista wystawców i psów

Psy nie przyjęte na wystawę nie będą wpuszczane na teren wystawy.

Plan sędziowania (390kB)

Program wystawy

Sprzedaż i wydawanie katalogów dla wystawców posiadających numery startowe będzie odbywała się na stoisku przy wejściu do sekretariatu oraz przy bramie numer 7. Pozostali wystawcy otrzymają katalog razem z numerem startowym w sekretariacie wystawy.

Zalecamy dojście do ringów na antresoli przez bramę numer 7.

RING HONOROWY DEKORUJE

e-mail: cacib2011@zkwp.katowice.pl (sprawy dotyczące zgłoszeń i reklam w katalogu, w przypadku spraw dotyczących zgłoszeń formularzem internetowym w temacie maila proszę umieścić numer zgłoszenia)

info@zkwp.katowice.pl (pozostałe sprawy)

Opłaty

Za psy z nr PKR i nr rejestracyjnym,
stanowiących własność członków ZKwP

Za psy zarejestrowane
w innych organizacjach FCI

(płatne na wystawie)

I termin
do 23.01.2011 włącznie

II termin
po 23.01.2011

Za pierwszego psa

120,00 PLN

150,00 PLN

50 EUR

Za każdego następnego*

100,00 PLN

120,00 PLN

40 EUR

Za klasę szczeniąt
50,00 PLN
100,00 PLN
30 EUR

Za klasę baby

50,00 PLN

50,00 PLN

30 EUR

Za klasę weteranów

50,00 PLN

100,00 PLN

30 EUR

Rasy polskie

bezpłatnie**

bezpłatnie**

bezpłatnie**

* Jako "następny", rozumiany jest pies tego samego właściciela (tych samych właścicieli - w identycznej konfiguracji osób) co pierwszy pies.
Przykład 1:
Pies A - własność p. Kowalski
Pies B - własność p. Kowalski + p. Nowak
Pies C - własność p. Nowak
W tym przypadku, za każdego psa należy zapłacić jako "za pierwszego psa".

Przykład 2:
Pies A - własność p. Kowalski + p. Nowak
Pies B - własność p. Kowalski + p. Nowak
W tym przypadku, za psa A uiszcza się opłatę jak "za pierwszego psa",
a za psa B w wysokości jak "za następnego psa".

** pod warunkiem doprowadzenia do oceny

KONTO: PKO BP II O/KATOWICE 05 1020 2313 0000 3802 0019 7871

W treści przelewu proszę wpisać: numer zgłoszenia internetowego, rasę i nazwę psa oraz nazwisko i imię właściciela z adresem (jeśli różny od właściciela konta).
Proszę nie przesyłać potwierdzeń przelewu - opłaty będą weryfikowane na podstawie wyciągów bankowych.

O wysokości opłaty decyduje data wpływu zgłoszenia do Oddziału Katowice, pod warunkiem uiszczenia opłaty do dnia 17.03.2011. Później opłata wynosi 180 zł za każdego psa.

Wystawcy, którzy zgłoszą większą ilość psów (powyżej 6 sztuk) korzystają z progresywnych zniżek przy opłatach.

Według regulaminu FCI psa można zgłosić do jednej z klas:

Baby
Szczeniąt
Młodzieży
Pośredniej
Otwartej
Użytkowej
Championów
Weteranów

3-6 miesięcy
6-9 miesięcy
9-18 miesięcy
15-24 miesięcy
od 15 miesięcy
od 15 miesięcy (z certyfikatem użytkowości)
od 15 miesięcy (wymagany dyplom Championa)
powyżej 8 lat

MŁODY PREZENTER

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń.
Opłata za udział 30 PLN za dzień dla prezentera (lub rodzica) członka ZKwP, prezenter zagraniczny 10 EUR.

Sędziowie konkursu Młodego Prezentera:
Piątek: Ewa Pyrchała
Sobota: Magdalena Kozłowska
Niedziela: Janusz Opara

 

PLAN SĘDZIOWANIA

Zmiana: Ze względu na dysproporcję ilości psów na ringu sędziego J.J. Dupas, rasa SHAR-PEI będzie oceniana przez sędziego S.Tripoli z Włoch.

 

GRUPA I
NIEDZIELA
SUNDAY
20.03

Kay ELDRED (AUS)

border collie, australian cattle dog, owczarek australijski, kelpie

Marek CZERNIAKOWSKI (PL)

owczarek niemiecki

Andrzej KAŹMIERSKI (PL)

PON, owczarek podhalański, słowacki czuwacz

Andrzej ZAMOYSKI (PL)

owczarki szkockie, owczarek szetlandzki

Stelios MAKARITIS (GR)

owczarki belgijskie,  welsh corgi, owczarek staroangielski

Jean Jacques DUPAS (F)

briard, beauceron, bouvier des flanders, owczarki: kataloński, pirenejski, portugalski, puli, pumi, mudi, schipperke, saarlooswolfhond

Salvatore TRIPOLI (I)

ceskoslovensky vlcak

Gerard JIPPING (NL)

bearded collie, biały owczarek szwajcarski

GRUPA II
SOBOTA
SATURDAY
19.03

Jean Jacques DUPAS (F)

dogue de bordeaux, pirenejski pies górski, dog z majorki

Andrzej KAŹMIERSKI (PL)

leonberger, tosa

Carlos de GUINEA MARTINEZ (ES)

czarny terier, mastif hiszpański

Andrzej SZUTKIEWICZ (PL)

bernardyn, owczarek środkowoazjatycki, kaukaski, duży szwajcarski pies pasterski

Mario KNOLL (BR)

doberman, fila brazylijska, dog argentyński, dog kanaryjski

Kay ELDRED (AUS)

sznaucery miniaturowe: czarno-srebrne, czarne, pieprz i sól, sznaucer olbrzym czarny

Janusz OPARA (PL)

apenzeller, entlebucher, hovowart, landseer, nowofundland, sarplaninac

Salvatore TRIPOLI (I)

cane corso, mastif: neapolitański, pirenejski, tybetański, shar-pei

Andrzej ZAMOYSKI (PL)

berneński pies pasterski

Andrzej MANIA (PL)

sznaucer min. biały, sznaucer olbrzym pieprz i sól, sznaucery średnie, pinczery średnie i miniat.

Elena AGAFANOVA-TRIPOLI (RUS)

dog niemiecki

Margaret WILDMAN (GB)

bokser, rottweiler

Frank WILDMAN (GB)

buldog angielski, mastif angielski, bullmastiff

GRUPA III
PIĄTEK
FRIDAY
18.03

Krystyna OPARA (PL)

teriery: bedlington, skye, jack, parson

Kay ELDRED (AUS)

teriery: australian silky, west highland white terrier, sealyham terrier

Carlos de GUINEA MARTINEZ (ES)

airedale terrier, staffordshire bull terrier

Dorota WITKOWSKA (PL)

yorkshire terrier

Stefan SINKO (SLO)

american staffordshire terrier

Andrzej KAŹMIERSKI (PL)

teriery: cairn, norfolk, norwich, dandie dinmont, kerry blue, szkocki, lakeland, manchester, irlandzki, walijski, czeski, niemiecki myśliwski

Magdalena KOZŁOWSKA (PL)

bulterier, bulterier miniaturowy, foxterriery, teriery: border, irish soft

GRUPA IV
SOBOTA
SATURDAY
19.03

Carlos de GUINEA MARTINEZ (ES)

jamniki długowłose

Dorota WITKOWSKA (PL)

jamniki krótkowłose, jamniki szorstkowłose

GRUPA V
PIĄTEK
FRIDAY
18.03

Mario KNOLL (BR)

basenji, chow chow

Ana Beatriz KNOLL (BR)

siberian husky, samoyed

Gerard JIPPING (NL)

alaskan malamut, karelski pies na niedźwiedzie, pies grenlandzki, eurasier, thai ridgeback, podenco, nagie meksykańskie i peruwiańskie psy,  cirneco dell’etna, pies faraona

Elena AGAFANOVA-TRIPOLI (RUS)

akita, akita amerykańska, szpic miniaturowy

Krystyna OPARA (PL)

shiba, shikoku, pozostałe szpice

GRUPA VI
PIĄTEK
FRIDAY
18.03

Mario KNOLL (BR)

rhodesian ridgeback

Salvatore TRIPOLI (I)

beagle, basset hound

Małgorzata WIEREMIEJCZYK-WIERZCHOWSKA (PL)

ogar polski, gończy polski

Jean Jacques DUPAS (F)

basset artezyjsko-normandzki, basset griffon vendeen, porcelaine, gończe: słowacki, szwajcarskie, węgierski

Janusz OPARA (PL)

alpejski gończy krótkonożny, bloodhound, dalmatyńczyk, posokowce

GRUPA VII
PIĄTEK
FRIDAY
18.03

Jean Jacques DUPAS (F)

wyżły: niemiecki, węgierski, braque d’auvergne

Salvatore TRIPOLI (I)

wyżeł włoski

Janusz OPARA (PL)

wyżeł weimarski,  pointer

Stelios MAKARITIS (GR)

setery, wyżeł münsterlandzki

GRUPA VIII
SOBOTA
SATURDAY
19.03

Krystyna OPARA (PL)

labrador retriever (suki)

Stelios MAKARITIS (GR)

golden retriever

Jean Jacques DUPAS (F)

barbet, flat coated retriever, springer spaniele

Jan RYK (PL)

labrador retriever (psy)

Ana Beatriz KNOLL (BR)

cocker spaniel angielski, amerykański, kooikerhondje, lagotto, clumber spaniel

Andrzej KAŹMIERSKI (PL)

psy dowodne: hiszpański i portugalski, płochacz niemiecki, nova scotia duck tolling retriever

GRUPA IX
NIEDZIELA
SUNDAY
20.03

Mario KNOLL ( BR)

bichon frise, lhasa apso, pekińczyk, shih-tzu

Gerard JIPPING (NL)

chiński grzywacz

Carlos de GUINEA MARTINEZ ( (ES)

pudle, maltańczyk, king charles spaniel, brabantczyk, terier tybetański, gryfonik belgijski

Elena AGAFANOVA-TRIPOLI (RUS)

chihuahua długo i krótkowłose, rosyjskie toye

Norma INGLIS (GB)

cavalier king charles spaniel

Ana Beatriz KNOLL ( BR)

chin japoński, mops, cotton de tulear, papillon, phalene, hawańczyk, lwi piesek, bolończyk

Margaret WILDMAN (GB)

boston terier, gryfonik brukselski, spaniel tybetański

Frank WILDMAN (GB)

buldog francuski

GRUPA X
NIEDZIELA
SUNDAY
20.03

Salvatore TRIPOLI (I)

chart afgański, whippet, wilczarz irlandzki, charcik włoski

Stefan SINKO (SLO)

pozostałe charty

Młody Prezenter:
Piątek 18.03.2011 –  Ewa Pyrchała
       Sobota 19.03.2011 –  Magdalena Kozłowska
  Niedziela 20.03.2011 – Janusz Opara 

REKLAMY

REKLAMY 1/2 strony Cała strona
Czarno-biała 150 zł 300 zł
Kolorowa tylko cała strona 500 zł

Ostateczny termin przyjmowania reklam: 28.01.2011. Warunkiem zamieszczenia reklamy jest dostarczenie wraz z reklamą dowodu jej opłacenia.