powołany w 1948 roku
 
 

 

XVII MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA
PSÓW RASOWYCH
W KATOWICACH

16-03-2012 piątek
BIS Baby – Magdalena Kozłowska

1 – Nordic Blue VERSACE STAR– siberian husky
2 – GOT TO B SNOOP DOG – beagle
3 – HAPPY HARMONY Magor – jack russell terrier
4 – MOLNARVOLGYI MEMORIAL DAY – akita amerykańska

BIS Szczeniąt – Andrzej Mania
1 – Caletto Twister From KFC – szpic miniaturowy
2 – DESIRE Volturnus – Akita amerykańska
3 – ALISA NUNARAK – gończy polski
4 – DONATELLO DENI Yukibana – samoyed

BIS Weteranów – Gerard Jipping
1 – VELVET-AMBITIOM du Domaine de Monderlay – yorkshire terrier
2 – Faraoland VICTORY AND FREEDOM – basenji
3 – SCOOTER Buteo – bulterier
4 – MATABO MOZI Folwark Zwierzęcy – rhodesian ridgeback

BIS Junior Dnia – Pedro Sanches Delerue
1 – UNBEATEN Premiera – szpic miniaturowy
2 – MY XMAS GIFT Stribrne prani – yorkshire terrier
3 – Alotorius Old Glory TIME TO SHINE – beagle
4 – HOLIDAY IS THE TOP Del Bianco Stella – west highland white terrier

 

17-03-2012 sobota
BIS Baby – Magdalena Kozłowska

1 – HA HA ZIDAN Szczęśliwy Słoń – golden retriever
2 – VALENTINO Górska Fantazja – labrador retriever
3 – DEMI Blue Valley of Dogs – cocker spaniel angielski
4 – AVILA of the Leohill – leonberger

BIS Szczeniąt – Andrzej Mania
1 – AXOR FON Abchazja – owczarek kaukaski
2 – HAZIM Benignus – bokser
3 – LOVE KISS Perfect Partner – cocker spaniel angielski
4 – PEPPERMINT Wspomnienie Darmy – bulldog angielski

BIS Weteranów – Gerard Jipping
1 – DAR WALENTEGO Piwowar – sznaucer miniaturowy pieprz i sól
2 – FIESTA Dyas – sznaucer olbrzym czarny
3 – GRETA Galida – cocker spaniel angielski
4 – ABIDE by Danako – golden retriever

BIS Junior  Dnia– Pedro Sanches Delerue
1 – GORDIUS GENUINE GOLD TIAMANT Avendesora Poland – springer spaniel angielski
2 – EGO Dentis – sznaucer mniaturowy pieprz i sól
3 – JOANA San Diego S.W. – cane corso italiano
4 – IZUMRUDNAYA SKAZKA Emi  l’Yano– jamnik miniaturowy krótkowłosy

18-03-2012 niedziela
BIS Baby – Magdalena Kozłowska

1 – PRYMULKA From Hesperydy’s Garden – shih tzu
2 – MIRO ze Skalnego Wzgórza – owczarek niemiecki krótkowłosy
3 – GRAN MILAGRO AZUL Atropa Bella Donna – ceskoslovensky vlcak
4 – RESPOL Pontifex Maximus – bulldog francuski

BIS Szczeniąt – Andrzej Mania
1 – BRITA z Kojca Wschodzącego Słońca – owczarek niemiecki długowłosy
2 – GRAN MILAGRO AZUL Atropa Bella Donna – ceskoslovensky vlcak
3 – LORD LEOPIN Festina – chart irlandzki wilczarz
4 – GERDA Król Popradu – buldog francuski

BIS Weteranów – Gerard Jipping
1 – PRIMA GLORIA z Kojca Coli – owczarek szetlandzki
2 – ZAKOCHANY HARNAŚ Catonium – owczarek podhalański
3 – Rosebury JUSTIN THYME – cavalier king charles spaniel
4 – ORTON z Pierwszej Ligi – owczarek francuski briard

BIS Junior Dnia – Pedro Sanches Delerue
1 – BAXI z Sosnowego Zakątka – owczarek niemiecki krótkowłosy
2 – AFRA-RAYA Czatyrdach – chart afgański
3 – Ballett ARABESQUE – mops
4 – VARNA Szare Stado – chart irlandzki wilczarz

BIS Ras Polskich – Krystyna Opara
1 – ASESOR Kontekst – polski owczarek nizinny
2 – ZAKOCHANY HARNAŚ Catonium – polski owczarek podhalański
3 – GUDELKA Arcturus – chart polski
4 – REZON Śpiewna Zgraja – gończy polski
5 – BURDA Grające Echo – ogar polski

 

BOG I – Norman Deschuymere
1 – HORTENSJA z Francuskiej Ulicy – owczarek francuski briard
2 – Vinelake’s DREAMFINDER – owczarek australijski
3 – ASESOR Kontekst – polski owczarek nizinny
4 – Lakkebo’s AZTRA – owczarek belgijski laekenois

BOG II  - Dusan Paunovic
1 – BLACK PRETENDER Kaźko Słupski – nowofundland
2 – LOLITTA Alarm Beskyd – sznaucer średni pieprz i sól
3 – H-YOSHI Twierdza Samuraja – tosa
4 – DEWIZA Tostom – sznaucer miniaturowy pieprz i sól

BOG III  - Anne Klaas
1 – WERKORN TOTMOBIS JUSTUSS Staff-Ka – staffordshire bull terrier
2 – GIOIA DI VIVERE della Quattrocento – terier szkocki
3 – NIGHT WISH Sentinel – american staffordshire terrier
4 – Diabolique Fever Cass-Staf BULLDOM – bulterier miniaturowy

BOG IV – Walter Jungblut
1 – CERTA Anons – jamnik szorstkowłosy standardowy
2 – ZENTA-CZUK Hodowla Myślinów – jamnik krótkowłosy standardowy
3 – IZUMRUDNAYA SKAZKA Emi  l’Yano – jamnik krótkowłosy miniaturowy
4 – MUDRC z Dolniho Konce – jamnik szorstkowłosy miniaturowy

BOG V – Jorgen Hindse
1 – EXTRAVAGANCE of Cool Water – siberian husky
2 – LOVE IS IN THE  AIR Asiaczek – basenji
3 – OBI WAN KENOBI Buckshot – akita amerykańska
4 – UNBEATEN Premiera – szpic miniaturowy

BOG VI – Gert Christensen
1 – Absolutely Spotless ZENIT – beagle
2 – KRAKOW Piotrowe Gniazdo – posokowiec bawarski
3 – ELLA Haniccina Zahradka – gończy szwajcarski
4 – KRASNAL z Polany Kłapouchego – basset hound

BOG VII – Paolo Dondina
1 – Cordarragh PICASSO – seter irlandzki
2 – DRUID z Mesinske hajovny – wyżeł węgierski krótkowłosy
3 – HIACYNTA Anons – wyżeł niemiecki krótkowłosy
4 – ARIEL z Polany Kłapouchego – bracco italiano

BOG VIII – Janusz Opara
1 – Swallowsflight DANCER-YINTI – flat coated retriever
2 – Gindou’s City Lights of Moser Dog – cocker spaniel amerykański
3 – Bleper’s FOLLOW YOUR HEART – cocker spaniel angielski
4 – Winterbourne NORWEGIAN WOOD – field spaniel

BOG IX – Michael Forte
1 – APHRODITE Górska Fantazja – cavalier king charles spaniel
2 – MR. PONTIUS od Lalanki – pudel miniaturowy
3 – Helmiaisen ROYAL AMBASSADOR – chihuahua długowłosa
4 – KARAT Ad Acte – shih tzu
 
BOG X – Zafra Sirik
1 – GEISHA Festina – chart irlandzki wilczarz
2 – GUDELKA Arcturus – chart polski
3 – TIFFANY DUPONT Gandamak Slovakia – chart afgański
4 – ZARGAN Maysoona’s – chart perski saluki

JUNIOR BEST IN SHOW – Pedro Sanches Delerue
1 – UNBEATEN Premiera – szpic miniaturowy
2 – GORDIUS GENUINE GOLD TIAMANT Avendesora Poland – springer spaniel angielski
3 – BAXI z Sosnowego Zakątka – owczarek niemiecki krótkowłosy

BEST IN SHOW – Frank Kane
1 – EXTRAVAGANCE of Cool Water – siberian husky
2 – APHRODITE Górska Fantazja – cavalier king charles spaniel
3 – BLACK PRETENDER Kaźko Słupski – nowofundland
4 – HORTENSJA z Francuskiej Ulicy – owczarek francuski briard