powołany w 1948 roku
 
 

XVIII Mezinárodní Výstava Psů
v Katowicích
15-17.03.2013


Patronát
Katowice starosta Piotr Uszok

a

Místo: Polsko, Katowice, MOSiR "SPODEK"


větší mapa

GPS: +50° 15' 57.60" N, +19° 1' 36.84" E (50.266 N, 19.0269 E )

 


Pátek

16.03.2012

Skupina III, V, VI, VII

Sobota

17.03.2012

Skupina II, IV, VIII

Neděle

18.03.2012

Skupina I, IX, X

Ukončené přijímající aplikace. Nejsou možné změny nebo stažení přihlášek.

e-mail: cacib2013@zkwp.katowice.pl (informace týkající se přihlášek a reklam v katalogu,v případě informací týkajících se přihlášek on–line uveďte do předmětu v emailu číslo přihlášky)

Informace o výstavě +48 510 364 809

Ověření stavu přihlášky

info@zkwp.katowice.pl (jiné dotazy)

Platba

Za psy registrované v organizacích FCI
(platba na výstavě)

Za prvního psa

50 EUR

Za každého dalšího*

40 EUR

Za třídu štěňat a dorostu

30 EUR

Za třídu veteránů 30 EUR

Polské plemena**

1 PLN

Vzhledem k fiskální pravidla přijímáme pouze EUR. Není možné platit v jiných měnách.

* Jako další pes ,znamená pes toho samého majitele (těch samých majitelů v identickém pořadí) jako první pes
Příklad 1
Pes A-majitel p.Kowalski
Pes B-majitel p.Kowalski +p.Nowak
Pes C-majitel p.Nowak
V tomto případě je platba za každého psa jako za prvního.

Příklad 2
Pes A-majitel p.Kowalski+p.Nowak
Pes B-majitel p.Kowalski+p.Nowak
V tomto případě ,za psa A je platba jako za prvního psa,za psa B je platba jako za dalšího psa.

** Pokud se představila v pořadu, jinak plné vstupné

Podle předpisů FCI je možno přihlásit psa do jedné třídy.

Štěňat
Dorost
Mladých
Střední
Otevřená
Pracovní
Šampionů
Veteránů

3-6 měsíců
6-9 měsíců
9-18 měsíců
15-24 měsíců
Od 15 měsíců
Od 15 měsíců (s pracovním certifikátem)
Od 15 měsíců ( s diplomem šampionátu)
Nad 8 let

JH soutěž začíná v 11:00.
Všichni účastníci jsou povinni se objeví na hlavním kruhu přesně v 11:00.

Přihláška do Best Brace, Best Breeding Group na e-mail cacib2013@zkwp.katowice.pl

Platba pro:

Junior Handling

15 EUR

Best Brace

10 EUR

Best Breeding Group

10 EUR

Plán posuzování

Z důvodů mimo kontrolu organizátorů, namísto rozhodčí José Homem de Mello (P) bude posuzovat Miroslav Zidar (SLO)

změny

SKUPINA I
NEDĚLE
17.03

Krystyna OPARA (PL)

beauceron, bergamasco, slovakian chuvach, romanian mioritic, catalan sheepdog, polish lowland sheepdog, tatra shepherd dog, australian kelpie

Marek CZERNIAKOWSKI (PL)

german shepherd dog

Gerard JIPPING (NL)

border collie, australian shepherd, flandres cattle dog, south russian sheph dog, puli

Willemin van DEIJL (NL)

briard, belgian, dutch shepherd dog, pyrenean scheepdog, schapendoes

Hans WIBLISHAUSER (D)

schipperke, australian cattle dog, bobtail, bearded collie, collie smooth, czeslovakian wolfdog, white swiss shepherd dog, saarloos wolfdog

Jean-Jacques DUPAS (FR)

welsh corgi, komondor, shetland sheepdog, collie rough

SKUPINA II
SOBOTA

16.03

Janusz OPARA (PL)

italian corso dog, newfoundland, tosa

Hans WIBLISHAUSER (D)

doberman psi všech tříd a feny třídy: štěňat, dorost, mladých, veteránů, rottweiler, german pinscher, miniature pinscher, affenpinscher

Krystyna OPARA (PL)

caucasian shepherd dog, central asia shepherd dog, entlebuch cattle dog, appenzell cattle dog, landseer, dogo argentino, dogue de bordeaux

Antonio ROJO FAJARDO (ESP)

giant schnauzer, schnauzer, miniature schnauzer, majorca mastiff

Willemin van DEIJL (NL)

tibetan mastiff, pyrenean mastiff, leonberger, pyrenean mountain dog, cao da serra da estrela

Jean-Jacques DUPAS (FR)

bernese mountain dog, great swiss mountain dog, st. bernard dog, neapolitan mastiff,

Giuseppe ALESSANDRA (I)

anatolian shephed dog, great dane, bullmastiff, mastiff, spanish mastiff

Peter van MONTFOORT (NL)

german boxer, russian black terrier, broholmer, doberman feny třída: střední, otevřená, pracovní, šampionů

Carlos FERNANDEZ-RENAU (ESP)

bulldog, shar-pei, hovawart, majorca mastiff, dogo canario, fila brasileiro

SKUPINA III
PATEK
15.03

Dorota WITKOWSKA (PL)

west highland white terrier, scottish terrier, irish terrier, welsh terrier

Manuel TORRES DELICADO (ESP)

staffordshire bull terrier, bull terrier

Carlos FERNANDEZ-RENAU (ESP)

yorkshire terrier, airedale terrier, skye terrier

Antonio ROJO FAJARDO (ESP)

american staffordshire terrier, miniature bull terrier, dandie dinmont terrier, cesky terrier, australian terrier, japan terrier, australian silky terrier, sealyham terrier

Jean-Jacques DUPAS (FR)

terriers: cairn, norfolk, norwich, kerry blue, manchester, bedlington, irish glen, irish soft, jack russell, parson russell, fox terriers, german hunting terrier, border terrier

SKUPINA IV
SOBOTA

16.03

Dorota WITKOWSKA (PL)

teckels

SKUPINA V
PATEK
15.03

Kari JARVINEN (FIN)

pharaoh hound, thai ridgeback dog, eurasian, portuguese podengo, karelian bear dog

Gerard JIPPING (NL)

samoyed, akita, american akita, german spitz: giant, medium, shiba, basenji, cirneco dell’etna, laikas, swedish vallhund, peruvian hairless dog

Carlos FERNANDEZ-RENAU (ESP)

ibizan warren hound-ibizan podenco

Hans WIBLISHAUSER (D)

alaskan malamute, chow chow,  siberian husky, miniature spitz, pomeranian, keeshond

SKUPINA VI
PATEK
15.03

Jose HOMEM de MELLO (P)

bloodhound, basset hound, beagle, artesian-norman basset, alpine dachsbracke, dalmatian, bavarian mountain scenthound

Janusz OPARA (PL)

polish hound, polish hunting dog, bernese hound, hamilton hound, slovakian hound, swiss hound, lucerne hound

Kari JARVINEN (FIN)

rhodesian ridgeback, basset griffon vendeen, small blue gascony hound

SKUPINA VII
PATEK
15.03

Giuseppe ALESSANDRA (I)

german pointing dogs, weimaraners, italian pointing dogs, small munsterlander, auvergne pointing dog, bohemian  wire haired pointing dog

Colin MACKAY (UK)

setters, english pointer, hungarian short-haired poiniting dog

SKUPINA VIII
SOBOTA
16.03

Manuel TORRES DELICADO (ESP)

labrador retriever

Colin MACKAY (UK)

golden retriever, english springer spaniel

Jose HOMEM de MELLO (P)

english cocker spaniels, field spaniel, sussex spaniel, german spaniel, romagna water dog, clumber spaniel, welsh springer spaniel

Kari JARVINEN (FIN)

american cocker spaniel, small dutch waterfowl dog, spanish water dog, portuguese water dog, retrievers: flat coated, curly coated, nova scotia duck tolling, chesapeake bay

SKUPINA IX
NEDĚLE
17.03

Janusz OPARA (PL)

bichon frise, pekingese, bolognese, small brabant griffon, griffons, havanese,  little lion dog, maltese, coton de tulear, king charles spaniel

Carlos FERNANDEZ-RENAU (ESP)

chinese crested dog, pug, poodles – standard, medium, miniature

Giuseppe ALESSANDRA (I)

chihuahua

Antonio ROJO FAJARDO (ESP)

cavalier king charles spaniel, continental toy spaniel papillon, phalene, japanese chin

Kari JARVINEN (FIN)

shih-tzu, tibetan terrier, lhasa apso, russian toy, toy poodle

Peter van MONTFOORT (NL)

french bulldog, boston terrier

SKUPINA X
NEDĚLE
17.03

Dorota WITKOWSKA (PL)

arabian greyhound, borzoi, polish greyhound, deerhound, azawakh, irish wolfhound, greyhound

Jose HOMEM de MELLO (P)

afghan hound, saluki, whippet, italian greyhound

Junior Handler:
PATEK 15.03.2013 – Krystyna OPARA(PL)
SOBOTA 16.03.2013 – Gerard JIPPING (NL)
NEDĚLE 17.03.2013 – Ewa PYRCHAŁA (PL)

Bohužel kvůli nepříznivým podmínkám nedosáhnou na show rozhodčí Jean-Jacques DUPAS (FR).

Následující změny byly provedeny v plánu k posuzování:

PATEK

Jack russell terrier - 31

Ring 3

Kari Jarvinen

godz. 13:10

Border terrier - 9

Ring 8

Carlos Fernandez-Renau

godz. 11:30

Cairn terrier - 9

Ring 8

Carlos Fernandez-Renau

godz. 13:00

Manchester terrier - 5

Ring 9

Antonio Rojo Fajardo

godz. 13:45

Niemiecki terier myśliwski - 4

Ring 9

Antonio Rojo Fajardo

godz. 13:55

Norwich terrier - 4

Ring 10

Manuel Torres Delicado

godz. 13:05

Bedlington terrier - 4

Ring 9

Antonio Rojo Fajardo

godz. 13:15

Parson russell terrier - 3

Ring 9

Antonio Rojo Fajardo

godz. 14:15

Kerry blue terrier - 2

Ring 9

Antonio Rojo Fajardo

godz. 14:25

Foksterier krótkowłosy - 1

Ring 7

Dorota Witkowska

godz. 13:55

Foksterier szorstkowłosy - 1

Ring 7

Dorota Witkowska

godz. 14:00

SOBOTA

Duży szwajcarski pies pasterski - 10

Ring 4

Hans Wiblishauser

godz. 13:15

Mastif neapolitański - 3

Ring 10

Giuseppe Alessandra

godz. 14:05

Bernardyn długowłosy - 5

Ring 13

Willemin van Deijl

godz. 13:10

Bernardyn krótkowłosy - 2

Ring 13

Willemin van Deijl

godz. 13:20

Berneński pies pasterski psy - 30

Ring 14

Antonio Rojo Fajardo

godz. 11:15

Berneński pies pasterski suki - 45

Ring 14

Kari Jarvinen

godz. 12:25

NEDĚLE

Owczarek szkocki długowłosy - 20

Ring 14

Gerard Jipping

godz. 12:50

Komondor -  1

Ring 12

Hans Wiblishauser

godz. 13:40

Welsh corgi cardigan - 6

Ring 14

Gerard Jipping

godz. 13:40

Welsh corgi pembroke - 1

Ring 14

Gerard Jipping

godz. 14:00

Owczarek szetlandzki psy - 16

Ring 12

Hans Wiblishauser

godz. 12:30

Owczarek szetlandzki suki - 30

WYBÓR ZWYCIĘZCY RASY

Ring 13

Willemin van Deijl

godz. 13:40

 

INFORMACE

Program výstavy

Plán posuzování:
PATEK
SOBOTA
NEDĚLE

Seznam vystavovatelů

HOTEL

Pro naše vystavovatele na heslo "výstavy" Hotel Katowice připravila speciální propagační nabídku.
Katowice hotel vítá hosty se psy.

http://www.hotel-katowice.com.pl/