powołany w 1948 roku
 
 

XIX Mezinárodní Výstava Psů
v Katowicích
21-23.03.2014


Patronát
Katowice starosta Piotr Uszok

Sponzoři

Místo: Polsko, Katowice, MOSiR "SPODEK"


větší mapa

GPS: +50° 15' 57.60" N, +19° 1' 36.84" E (50.266 N, 19.0269 E )

 


Pátek

21.03.2014

Skupina III, V, VI, VII

Sobota

22.03.2014

Skupina II, IV, VIII

Neděle

23.03.2014

Skupina I, IX, X

Skončilo přihlašování.

Žádné změny nebo zrušení není možné.

Závěrečné soutěže

Plán posuzování

Seznam vystavovatelů

Poslali jsme potvrzení e-mailem, zkontrolujte poštovní schránky, prosím.

Vzhledem ke špatné e-mailové adresy, požadujeme o kontakt vystavovatelů, kteří nedostali potvrzení o katalogových číslech: 577, 602, 1968, 2444, 2660, 2664.

e-mail: cacib2014@zkwp.katowice.pl (informace týkající se přihlášek a reklam v katalogu,v případě informací týkajících se přihlášek on–line uveďte do předmětu v emailu číslo přihlášky)

info@zkwp.katowice.pl (jiné dotazy)

Platba

Za psy registrované v organizacích FCI

Za prvního psa

50 EUR

Za každého dalšího*

40 EUR

Za třídu štěňat a dorostu

30 EUR

Za třídu veteránů 30 EUR

Polské plemena**

1 PLN

 

* Jako další pes ,znamená pes toho samého majitele (těch samých majitelů v identickém pořadí) jako první pes
Příklad 1
Pes A-majitel p.Kowalski
Pes B-majitel p.Kowalski +p.Nowak
Pes C-majitel p.Nowak
V tomto případě je platba za každého psa jako za prvního.

Příklad 2
Pes A-majitel p.Kowalski+p.Nowak
Pes B-majitel p.Kowalski+p.Nowak
V tomto případě ,za psa A je platba jako za prvního psa,za psa B je platba jako za dalšího psa.

**pokud pes je prezentován na výstavě, jinak plné startovné. Platit na výstavě, prosím.

Podle předpisů FCI je možno přihlásit psa do jedné třídy.

Štěňat
Dorost
Mladých
Střední
Otevřená
Pracovní
Šampionů
Veteránů

4-6 měsíců
6-9 měsíců
9-18 měsíců
15-24 měsíců
Od 15 měsíců
Od 15 měsíců (s pracovním certifikátem)
Od 15 měsíců ( s diplomem šampionátu)
Nad 8 let

Přihláška do JH

JH soutěž začíná v 11:00.
Všichni účastníci jsou povinni se objeví na hlavním kruhu přesně v 11:00.

Přihláška do Best Brace, Best Breeding Group na e-mail cacib2014@zkwp.katowice.pl

Platba pro:

Junior Handling

15 EUR

Best Brace

10 EUR

Best Breeding Group

10 EUR

Plán posuzování

SKUPINA I
Neděle
23.03

Adolfo Martinez NOGUERA (ESP)

bergamasco, collie rough, shetland sheepdog, australian cattle dog, Majorca shepherd dog

Iwona MAGDZIARSKA (PL)

german shepherd dog

Brenda BANBURY (GB)

border collie, welsh corgi, polish lowland sheepdog

Ewa PYRCHAŁA (PL)

belgian shepherd dog, dutch shepherd dog, pyrenean scheepdog, white swiss shepherd dog, bobtail, collie smooth, tatra shepherd dog, komondor, romanian mioritic, puli

Ilona ONSTENK SCHENK (NL)

schipperke, bearded collie, czeslovakian wolfdog, beauceron, briard, slovakian chuvach, catalan sheepdog, australian kelpie, flandres cattle dog, schapendoes

Patsy HOLLINGS (GB)

australian shepherd, lancashire heeler

SKUPINA II
Sobota
22.03

Maite GONZALBO LORENZO (ESP)

giant schnauzer, schnauzer, miniature schnauzer

Ilona ONSTENK SCHENK (NL)

great dane, rottweiler

Jose Juan VIDAL MONTERO (ESP)

newfoundland, leonberger, st. bernard dog, spanish mastiff, cao da serra da estrela, majorca mastiff, dogo argentino

Brenda BANBURY (GB)

bernese mountain dog

Krystyna OPARA (PL)

german pinscher, miniature pinscher, affenpinscher, fila brasileiro, hovawart

Dusan PAUNOVIC (SRB)

caucasian shepherd dog, central asia shepherd dog, russian black terrier, tosa

Janusz OPARA (PL)

anatolian shephed dog, pyrenean mountain dog, landseer, bullmastiff, mastiff, dobermann, entlebuch cattle dog, broholmer, great swiss mountain dog

Nicola IMBIMBO (I)

german boxer, italian corso dog, tibetan mastiff

Adolfo Martinez NOGUERA (ESP)

bulldog, shar-pei, dogo canario, dogue de Bordeaux, neapolitan mastiff, rafeiro do alentejo,  pyrenean mastiff

SKUPINA III
Pátek
21.03

Rob SANSOM (GB)

yorkshire terrier

Martin Anton BASKARAN SOTO (ESP)

staffordshire bull terrier, terriers: australian, border, irish glen, irish soft, parson russell, skye

Adolfo Martinez NOGUERA (ESP)

terriers: cesky, australian silky, cairn, norfolk, norwich, jack russell, kerry blue, bedlington, german hunting, irish, japan

Ilona ONSTENK SCHENK (NL)

american staffordshire terrier, bull terrier, miniature bull terrier

Maite GONZALBO LORENZO (ESP)

fox terriers, terriers: airedale, manchester, welsh, dandie dinmont, sealyham, west highland white, scottish

SKUPINA IV
SobotaY
22.03

Martin Anton BASKARAN SOTO (ESP)

teckels

SKUPINA V
Pátek
21.03

Dusan PAUNOVIC (SRB)

thai ridgeback dog, portuguese podengo, ibizan podenco, cirneco dell’etna, peruvian hairless dog, american akita, samoyed, shiba, siberian husky

Dan ERICSSON (S)

akita, alaskan malamute, greenland dog, chow chow, german spitz: giant, medium, miniature, keeshond, finnish spitz, laikas, swedish vallhund, eurasian, karelian bear dog, pharaoh hound

Brenda BANBURY (GB)

pomeranian, basenji

SKUPINA VI
Pátek
21.03

Nicola IMBIMBO (I)

rhodesian ridgeback, bernese hound, hamilton hound, slovakian hound, swiss hound, lucerne hound, small blue gascony hound, basset hound, grand basset griffon vendeen

Krystyna OPARA (PL)

polish hound, polish hunting dog, bloodhound, artesian-norman basset, alpine dachsbracke

Rob SANSOM (GB)

dalmatian

Jose Juan VIDAL MONTERO (ESP)

bavarian mountain scenthound

Brenda BANBURY (GB)

beagle, petit basset griffon vendeen

SKUPINA VII
Pátek
21.03

Nicola IMBIMBO (I)

german long haired pointing dog, italian pointing dogs, small münsterlander, auvergne pointing dog, bohemian wire haired pointing griffon

Jose Juan VIDAL MONTERO (ESP)

setters

Patsy HOLLINGS (GB)

english pointer, hungarian poiniting dogs, weimaraners, german short haired pointing dog, german wire haired pointing dog

SKUPINA VIII
Sobota
22.03

Dan ERICSSON (S)

labrador retriever

Patsy HOLLINGS (GB)

golden retriever

Dorota WITKOWSKA (PL)

cocker spaniels: english, american, sussex spaniel, clumber spaniel, springer spaniels: english, welsh, chesapeake bay retriever, portuguese water dog, kooikerhondje

Krystyna OPARA (PL)

retrievers: flat coated, nova scotia duck tolling,  field spaniel, german spaniel, romagna water dog, spanish water dog,

SKUPINA IX
Neděle
23.03

Jose Juan VIDAL MONTERO (ESP)

bichon frise, pekingese, bolognese, small brabant griffon, griffons, havanese,  coton de tulear, boston terrier

Maite GONZALBO LORENZO (ESP)

pug, maltese, poodles – standard, medium, miniature, toy

Martin Anton BASKARAN SOTO (ESP)

lhasa apso, little lion dog, king charles spaniel

Rob SANSOM (GB)

chihuahua

Dusan PAUNOVIC (SRB)

cavalier king charles spaniel, japanese chin

Janusz OPARA (PL)

chinese crested dog, shih-tzu, tibetan terrier, tibetan spaniel, russian toy, continental toy spaniel papillon, phalene

Dan ERICSSON (S)

french bulldog

SKUPINA X
Neděle
23.03

Nicola IMBIMBO (I)

polish greyhound, borzoi , deerhound, azawakh,  irish wolfhound, greyhound, italian greyhound

Martin Anton BASKARAN SOTO (ESP)

afghan hound, saluki, whippet, arabian greyhound

Junior Handler:
Friday 21.03.2014 – Janusz OPARA(PL)
Saturday 22.03.2014 – Ewa PYRCHAŁA (PL)
Sunday 23.03.2014 – Dorota WITKOWSKA (PL)