powołany w 1948 roku
 
 

Dvacátá Jubilejní Mezinárodní výstava psů
v Katowicích

20-22.03.2015

Patronát
Katowice starosta Marcin Krupa

Místo: Polsko, Katowice, MOSiR "SPODEK"


větší mapa

GPS: +50° 15' 57.60" N, +19° 1' 36.84" E (50.266 N, 19.0269 E )

 

Seznam vystavovatelů

Seznam účastníků JH

Podrobný harmonogram posuzování

Situační plán

Přihlášky uzavřeny.

Žádné změny tříd a odstoupení není možné.

Potvrzení psů na výstavě byly zaslány 8.03.2015 e-mailem.
Zkontrolujte prosím svůj e-mail.

Platba

Za psy registrované v organizacích FCI

Za prvního psa

50 EUR

Za každého dalšího*

40 EUR

Za třídu štěňat a dorostu

30 EUR

Za třídu veteránů 30 EUR

Polské plemena**

1 PLN

 

* Jako další pes ,znamená pes toho samého majitele (těch samých majitelů v identickém pořadí) jako první pes
Příklad 1
Pes A-majitel p.Kowalski
Pes B-majitel p.Kowalski +p.Nowak
Pes C-majitel p.Nowak
V tomto případě je platba za každého psa jako za prvního.

Příklad 2
Pes A-majitel p.Kowalski+p.Nowak
Pes B-majitel p.Kowalski+p.Nowak
V tomto případě ,za psa A je platba jako za prvního psa,za psa B je platba jako za dalšího psa.

**pokud pes je prezentován na výstavě, jinak plné startovné. Platit na výstavě, prosím.

Podle předpisů FCI je možno přihlásit psa do jedné třídy.

Štěňat
Dorost
Mladých
Střední
Otevřená
Pracovní
Šampionů
Veteránů

4-6 měsíců
6-9 měsíců
9-18 měsíců
15-24 měsíců
Od 15 měsíců
Od 15 měsíců (s pracovním certifikátem)
Od 15 měsíců ( s diplomem šampionátu)
Nad 8 let

JH soutěž začíná v 11:00 (Pátek, Sobota) a v 10:00 (Neděle).
Všichni účastníci jsou povinni se objeví přesně na hlavním kruhu.

Přihláška do Best Brace, Best Breeding Group na e-mail cacib2015@zkwp.katowice.pl

Platba pro:

Junior Handling

15 EUR

Best Brace

10 EUR

Best Breeding Group

10 EUR

 

 

Junior Handler:
Pátek 20.03.2015 – Krystyna OPARA (PL)
Sobota 21.03.2015 – Dorota WITKOWSKA (PL)
Neděle 22.03.2015 – Janusz OPARA (PL)

FINAL COMPETITIONS

Best Polish Breed

Krystyna Opara (PL)

Best Working Dog of Day

Miodrag Vreteničić (MNE)

Best Brace of Day

Krystyna Opara (PL)

Best Breeding Group of Day

Janusz Opara (PL)

Best Veteran of Day

Frank Kane (GB)

Best Baby of Day

Frank Kane (GB)

Best Puppy of Day

Nicola Imbimbo (I)

Best Junior of Day (Friday)

Grzegorz Weron (PL)

Best Junior of Day (Saturday)

Dorota Witkowska (PL)

Best Junior of Day (Sunday)

Janusz Opara (PL)

Best of Group I

Marie Josee Melchior (LUX)

Best of Group II

Antonio di Lorenzo (NOR)

Best of Group III

Nicola Imbimbo (I)

Best of Group IV

Miodrag Vreteničić (MNE)

Best of Group V

Rafael Garcia Parrondo (ESP)

Best of Group VI

Ferdinando Asnaghi (I)

Best of Group VII

Ferdinando Asnaghi  (I)

Best of Group VIII

Annika Ulltveit-Moe (S)

Best of Group IX

Lisbeth Mach (CH)

Best of Group X

Carmen Salud Navarro Guisado (ESP)

Junior Best in Show

Lisbeth Mach (CH)

Best in Show

Dusan Paunovic (SRB)