powołany w 1948 roku
 
 

XXI MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA
PSÓW RASOWYCH
W KATOWICACH

17-19.03.2017


 

WYNIKI KONKURENCJI FINAŁOWYCH


17-03-2017 piątek


BIS Młodszych Szczeniąt – Johan Andersson
1 – Klajokliu Suo Narvis – samoyed
2 – R’KATSUMI Go Shiroiarashi – akita
3 – ANGUS Kennel Cattle Dog – australian cattle dog
4 – GAJA Egida Ateny – bearded collie
BIS Szczeniąt – Krystyna Opara
1 – AMAZO Gończy Czart – gończy polski
2 – Ermyn GIFT FROM HEAVEN – welsh corgi pembroke
3 – Novatica GREATNESS OF GEYSER – charcik włoski
4 – DASHVIKTAN JUPITER – szpic miniaturowy
BIS Weteranów – Krystyna Opara
1 – ASESOR Kontekst – polski owczarek nizinny
2 – CZARIK Ew-Bor – owczarek australijski
3 – Alotorius Old Glory Altro Mondo – beagle
4 – KEJA ze Słonecznej Dąbrowy – gończy polski
BIS Junior Dnia – Janusz Opara
1 – OSSI Wilczy Biały Kieł – biały owczarek szwajcarski
2 – Zaltana Made in America – siberian husky
3 – Fionn Clann Sherwood At Caletto – greyhound
4 – HARPI Dziczy Ślad – posokowiec bawarski
Najpiękniejszy Pies Użytkowy – Peter Harsanyi
1 – INKA Kłusująca Sfora– gończy polski
2 – ALOTORIUS OLD GLORY I SEE FIRE – beagle
3 – BASTER z Prawego Brzegu – posokowiec bawarski
Najlepsza Para Hodowlana – Mario Knoll
1 – Finigan NEK-CYN GRIFTI i Finigan NEK-CYN GRANDO TORETO – akita amerykańska
2 – JAPANESE CHERRY Magiczny Ogród i IMPET Magiczny Ogród – owczarek szetlandzki
3 – BEST TIME TO WIN of Silverlight i HELEN OF TROY Linora Iceblue – siberian husky
4 – OH YETI Stars Border Collie i BANJI Stars Border Collie – border collie
Najlepsza Grupa Hodowlana – Johan Andersson
1 – “Amerss” – chart polski
2 – “ Stars Border Collie” – border collie

BIS Ras Polskich – Vladimir Piskay
1 – HUNCWOT Kłusująca Sfora – gończy polski
2 – Avatar Maroza Kontekst – polski owczarek nizinny
3 – ASTON Perły Podhala – polski owczarek podhalański
4 – RAPTOR Acalantis – chart polski
5 – AKSAMITKA PC Ogarowe Granie – ogar polski

18-03-2017 sobota


BIS Młodszych Szczeniąt – Johan Andersson
1 – AVALANCHE Kreuzburg – labrador retriever
2 – Bombadee Big Lebowski – golden retriever
3 – ORIGAMI Nostrum – bokser
4 – YUNI IŻ GALKINA GNEZDA – leonberger
BIS Szczeniąt – Krystyna Opara
1 – D’MEFRIT GORDIUS POLAND FCI – golden retriever
2 – Flatterhaft FROZEN SWEDE – flat coated retriever
3 – GRETA GARBO FROM Dolina Rivendell – sznaucer miniaturowy pieprz i sól
4 – Becon z Wólki – bullmastiff
BIS Weteranów – Krystyna Opara
1 – PRIME MINISTER Bleper’s – cocker spaniel angielski
2 – TYTAN Kukułajka – czarny terier rosyjski
3 – Norkros LUKE SKYWALKER – nowofundland
4 – APRIL z Karpentne – golden retriever
BIS Junior  Dnia– Janusz Opara
1 – ALMASI Black Cullinan – nowofundland
2 – Claircreek Special Vero – portugalski pies dowodny
3 – APPLAUSE Long and Lovely – jamnik długowłosy standardowy
4 – KALLE Rozmachany Ogon – golden retriever
Najpiękniejszy Pies Użytkowy – Peter Harsanyi
1 – NON STOP Izomer – cocker spaniel angielski
2 – ELITA Kłoda – jamnik krótkowłosy standardowy
3 – Taystuhon ENDLESS EYE CANDY – jamnik długowłosy miniaturowy
4 – GAMA z Koszęcińskiej Dąbrowy – jamnik szorstkowłosy standardowy
Najlepsza Para Hodowlana – Mario Knoll
1 – CHAROIT iż Russkoi Dinastii i TURANDOT z Norblińskiej Doliny – czarny terrier rosyjski
2 – HARRIETT Royal Antidotum i HARIWALD Royal Antidotum – cocker spaniel angielski
3 – Zampanzar CAFE MONET i Zampanzar SOUL OF MY SOUL – golden retriever
4 – ABBA Iż Doma Bss i TWISTER Baśniowa Polanka – shar pei
Najlepsza Grupa Hodowlana – Johan Andersson
1 – “Black Legion” – czarny terier rosyjski


19-03-2017 niedziela

BIS Młodszych Szczeniąt – Johan Andersson
1 – TUBERTINI Alikana – boston terrier
2 – SHIRA Ore Eire – terier irlandzki
3 – CZERWONA TOSIA Ale Heca – staffordshire bull terrier
4 – FRED z Norblińskiej Doliny – terier szkocki
BIS Szczeniąt – Krystyna Opara
1 – Oakdene Crispy and Puzzel – seter irlandzki
2 – CARAMEL JUNIOR Stajnia Magia – cavalier king charles spaniel
3 – SKY DANCER der Schwarze Quirl – pudel toy
4 – OOOPS I DID IT AGAIN zum Stiefelchen – terier szkocki
BIS Weteranów – Krystyna Opara
1 – IMPULS Mysia Zagłada – parson russell terrier
2 – DESPERADO Lofty – seter irlandzki
3 – MR. PONTIUS od Lalanki – pudel miniaturowy
4 – BORN TO BE HAPPY Canossa – american staffordshire terrier
BIS Junior Dnia – Janusz Opara
1 – YUICHI Senida Poland – shih-tzu
2 – IDEAL INVITAMENTUM Magor – jack russell terrier
3 – MISS BITIS du Domaine de Poudlard – staffordshire bull terrier
4 – JOKE Imperium Star – wyżeł weimarski krótkowłosy
Najpiękniejszy Pies Użytkowy – Peter Harsanyi
1 – DUKE EVERYWHERE z ojcowskiej Doliny – seter szkocki gordon
2 – ARAMIS od Alberske Dracice – parson russell terier
3 – MI-FEI LILLIAN Camaxtli – wyżeł weimarski krótkowłosy
4 – HEROIN of Wisdom All Irish Gold – seter irlandzki
Najlepsza Para Hodowlana – Mario Knoll
1 – BAX Hostyn Hunter i CORA BELLA Majesty Thug – wyżeł węgierski krótkowłosy
2 – DUMBLEDORE Catori Muraco i DAENERYS Catori Muraco – jack russell terrier
3 – Sheradin’s  Star BAILEYS i Sheradin’s Star BLACK VELVET FOR ARISLAND – seter angielski
4 – FLEUR DE LIZ PAN BARHAT VIT MAR i Hermes Nice&Qutgoing – pudel toy
Najlepsza Grupa Hodowlana – Johan Andersson
1 – “Pontifex Maximus” – buldog francuski
2 – “Sicilian Devils” – staffordshire bull terrier
3 – „Magor” – jack russell terrier


BOG I – Peter Harsanyi
1 – DOUX of Ice Wine – biały owczarek szwajcarski
2 – Avatar Maroza Kontekst – polski owczarek nizinny
3 – Merthyr Wanda AN INNOCENT Man – welsh corgi pembroke
4 – ZAKIYA Wilcza Horda Team FCI – owczarek niemiecki długowłosy
BOG II  - Iwona Magdziarska
1 – Fullhouse Bull’s I’m A Believer – bullmastiff
2 – Gently Born YABBA DABBA DOO– sznaucer olbrzym czarny
3 – ATENA Spółka z Krzywego Koła – buldog angielski
4 – GIPSY KING BLACK STAR OF RAINBOWLAND – sznaucer miniaturowy czarny
BOG III  - Manuel Torres Delicado
1 – TERRANO z Płockiego Wzgórza – kerry blue terrier
2 – SONY vom Schwarzwald Poland – parson russell terrier
3 – Human Dogs B.B. KING – staffordshire bull terrier
4 – UPGRADE Bohemia Platina – yorkshire terrier
BOG IV – Tino Pehar
1 – ABSOLUTE STAR Empire of Glory – jamnik krótkowłosy standardowy
2 – NUMBER ONE Mini Max – jamnik krótkowłosy króliczy
3 – Benetta z Uplnku – jamnik krótkowłosy miniaturowy
4 – FISZKA Bukowieński Bór – jamnik szorstkowłosy standardowy
BOG V – Maria Caccarelli
1 – Zaltana Fearless Flame – siberian husky
2 – Mellie Pom Toy z Malebneho povltavi – szpic miniaturowy pomeranian
3 – Gardian Vince Gold Emilien – nagi pies meksykański duży
4 – Kanibaru FROMAJE FRAIS – basenji
BOG VI – Vladimir Piskay
1 – HUNCWOT Kłusująca Sfora – gończy polski
2 – Szephegyi-Szimat Oliver – beagle
3 – Stories Of Dreams Alexandra Spoiled Miss – dalmatyńczyk
4 – HARPI Dziczy Ślad – posokowiec bawarski
BOG VII – Mario Knoll
1 – RETRO Compatriota di Bonfini – wyżeł włoski krótkowłosy
2 – Dunamocsi Vadasz Agoston – wyżeł węgierski krótkowłosy
3 – Grey Classic’s Make Mine A Double – wyżeł weimarski krótkowłosy
4 – UTOPIA z Czarnego Dworu – wyżeł niemiecki krótkowłosy
BOG VIII – Fernando Madeira Rodrigues
1 – Bel Fast Chraming Line – cocker spaniel amerykański
2 – Claircreek Special Vero – portugalski pies dowodny
3  - KARAT Adekatos Poland – golden retriever
4 – ZENEK Kudłate Marzenie – cocker spaniel angielski
BOG IX – Lovenkjaer Svend
1 – SAXON AMERICAN DRAGON – pudel duży czarny
2 – Atilla-Laki BLACK JOKTAN – pudel średni czarny
3 – Merry Manky  Tvix HOLD ME CLOSE – mops
4 – Radically’s Bailee – lhasa apso
 
BOG X – Dirk Spruyt
1 – Almas Avatar Pinc – chart perski saluki
2 – Fionn Clann Sherwood At Caletto – greyhound
3 – Jamil Sabiih al. Sahra – chart arabski
4 – NARCYZ Lazarus – whippet
JUNIOR BEST IN SHOW – Janusz Opara
1 – YUICHI Senida Poland – shih-tzu


BEST IN SHOW – Ana Beatriz Knoll
1 – HUNCWOT Kłusująca Sfora – gończy polski
2 – DOUX of Ice Wine – biały owczarek szwajcarski
3 – TERRANO z Płockiego Wzgórza – kerry blue terrier
4 – Fullhouse Bull’s I’m A Believer – bullmastiff