powołany w 1948 roku
 
 

XXII MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA
PSÓW RASOWYCH
W KATOWICACH

10-11.02.2018

 

10-02-2018 sobota
BIS Młodszych Szczeniąt
1 – Finigan Gue-Fer Hirodo – akita amerykańska – nr kat. 1104
2 – STEEL & DIAMOND Leminiscatus – labrador retriever – nr kat. 1628
3 – Husqvarna VENUS – siberian husky – nr kat. 1211
4 – RTC ZATORA Herbu Aurora – lakeland terrier – nr kat. 905
BIS Szczeniąt
1 – ARIKA Selavi Violett – papillon – nr kat. 2113
2 – JEREMAJA L&T Baloover – clumber spaniel – nr kat. 1502
3 – YAHOO Lofty – seter irlandzki – nr kat. 1412
4 – FIRST LADY Śląska Gwara – buldog francuski – nr kat. 1783
BIS Weteranów
1 – EXECUTIVE LEAGUE OF GENTLEMEN – pudel toy – nr kat. 2089
2 – MY QUEEN Contenders – yorkshire terrier – nr kat. 1046
3 – DESPERADO Lofty– seter irlandzki – nr kat. 1417
4 – Cotonbrie CAVALLIJUSTCAVALLI – coton de tulear – nr kat. 1986
BIS Junior  Dnia
1 – COUNT ON ME Dreamteam – szpic miniaturowy pomeranian – nr kat. 1233
2 – CHERI Diamentowa Perła – papillon – nr kat. 2115
3 – HUGO Colosseum – jacj russell terrier – nr kat. 875
4 – EXPERTO ESPERADO Spotted With Charm – springer spaniel angielski – nr kat. 1688
Najpiękniejszy Pies Użytkowy
1 – GREAT FUTURE Just Weimaraner – wyżeł weimarski krótkowłosy – nr kat. 1475
2 – KNIEJA II ze Snu Nemroda – wyżeł niemiecki krótkowłosy – nr kat. 1457
3 – CHERI Tajemstvi Karpat – wyżeł węgierski krótkowłosy – nr kat. 1495
4 – Cornadore ADA – seter irlandzki czerwono-biały – nr kat. 1427
Najepsza Para Hodowlana Dnia
1 – JEREMAJA L7T Baloover i JUMA L&T Baloover - clumber spaniel – nr kat. 1502 i 1504
2 – Tornberget’s DEAL OR NO DEAL i LET’S DO THIS AGAIN Erro Barbatus – lhasa apso – nr kat. 2006 i 2007
3 – HIPPOLIT B&P Golden Grazanna i ZAMPANZAR SOUL OF MY SOUL – golden retriever – nr kat. 1564 i 1596
4 – PAJERO z Płockiego Wzgórza i INSIGNIA z Płockiego Wzgórza – kerry blue terrier– nr kat. 902
Najepsza Grupa Hodowlana Dnia
1 – „Lofty” – seter irlandzki
2 – „Maradeco King” – cavalier king charles spaniel
3 – „Devil’s Line” – cairn terrier
4 – „Sicilian Devils” – staffordshire bull terrier

 

11-02-2018 niedziela
BIS Młodszych Szczeniąt
1 – DULAR z Polany Staszelówka – owczarek podhalański – nr kat. 288
2 – Nyawela Chillichani Jengo – rhodesian ridgeback – nr kat. 1375
3 – Intron Poland FRONT PAGE – whippet – nr kat. 2228
4 – Norkros WINTER IS COMING – nowofundland– nr kat. 631
BIS Szczeniąt
1 – ALISA Magical Black Dream – sznaucer olbrzym czarny – nr kat. 743
2 – I’M SO CUTE Onychinus– whippet – nr kat. 2250
3 – BOWMORE Long and Lovely – jamnik standardowy długowłosy – nr kat. 1057
4 – Golden Swissline Braveheart of Diana – beagle – nr kat. 1280
BIS Weteranów
1 – Alotorius Old Glory ALTRO MONDO – beagle – nr kat. 1291
2 – EZRA de la Source de Marsylia – owczarek francuski briard – nr kat. 162
3 – JOSHI Bisurman – mastif tybetański – nr kat. 620
4 – ETIAM Kłusująca Sfora – gończy polski – nr kat. 1336
BIS Junior Dnia
1 – DARK SECRET Canis Venator – jamnik krótkowłosy standardowy – nr kat. 1070
2 – Alotorius Old Glory FAITH HOPE LOVE – beagle – nr kat. 1282
3 – ALIA Melabern – berneński pies pasterski – nr kat. 379
4 – Empyrean N Copper Ridge’s Diamond Precision – owczarek australijski – nr kat. 106
BIS Ras Polskich
1 – OSTROMIR Impuls i Splendor – chart polski – nr kat. 2195
2 – EKSCES BEHU Odszukać Wiatr – gończy polski – nr kat. 1308
3 – DZIKARZ Psia Kometa – ogar polski – nr kat. 1344
4 – KALISI z Doliny Kościeliskiej – polski owczarek podhalański – nr kat. 315
5 – PASTERKA Via Rivendall – polski owczarek nizinny – nr kat. 284
BIS Ras Nieuznanych
1 – AŁMAZ Diament jakucji – łajka jakucka – nr kat. 2280
2 – Dynasty’s INSTANT SENSATION – miniaturowy owczarek amerykański – nr kat. 2286
3 – ALKA z Hanny – polski spaniel myśliwski – nr kat. 2292
4 – CHARITY Ayra Aranel – louisiana catahoula leopard dog – nr kat. 2279
Najpiękniejszy Pies Użytkowy
1 – NOEL MATHIEU vom Wilden Weidenwald – owczarek francuski briard – nr kat. 152
2 – ALOTORIUS OLD GLORY I SEE FIRE – beagle – nr kat. 1289
3 – AURORA ze Stajennych Progów – basset hound – nr kat. 1267
4 – DEREŃ BEBR Odszukać Wiatr – gończy polski – nr kat. 1316
Najlepsza Para Hodowlana Dnia
1 – AISZA Nasza Duma i Kayun Lowe  von Thuringen – leonberger – nr kat. 587 i 584
2 – IDEA Dentis i YUPPIE Mengo Celebration – sznaucer miniaturowy pieprz i sól – nr kat. 736 i 737
3 – Bianco Male BONACCORSO i Bianco Male BETTINA – sznaucer miniaturowy biały – nr kat. 709 i 712
4 – RAMAZZOTTI z Rogalowego Gaju i MAGIA Spiska Watra – owczarek podhalański – nr kat. 304 i 310
Najepsza Grupa Hodowlana Dnia
1 – „Nasza Duma” – leonberger
2 – „Oshanameh’s” – chart afgański
3 – „de la Source de Marsylia” – owczarek francuski briard
4 – „Silesian Diamond” – bearded collie

BOG I
1 – NOEL MATHIEU vom Wilden Weidenwald – owczarek francuski briard – nr kat. 152
2 – Platero Primus FERRERO ROCHER – owczarek szetlandzki – nr kat. 233
3 – Casablanca Bubbledog – ceskoslovensky vlcak – nr kat. 84
4 – KALISI z Doliny Kościeliskiej – owczarek podhalański – nr kat. 315
BOG II 
1 – CAYUGA JUST BLACK FROM HOLYWOOD AT CANCRIMO – nowofundland– nr kat. 628
2 – Medvezhya Staya Ilya Muromets– czarny terier rosyjski – nr kat. 487
3 – MARGAD Tybetan Kingdom – mastif tybetański – nr kat. 613
4 – ROCKI Złodziejska Zgraja – rottweiler – nr kat. 690
BOG III 
1 – Kiara Warrior Ars Ashanti – yorkshire terrier – nr kat.1036
2 – MAGIC MOMENT Ramir – airedale terrier – nr kat. 765
3 – Loud Like Love Sunshine Celebration – west highland white terrier – nr kat. 1003
4 – HASHTAG Devil’s Line – cairn terrier – nr kat. 854
BOG IV
1 – SOPHIE Canis Venator – jamnik krótkowłosy standardowy – nr kat. 1072
2 – APPLAUSE Long and Lovely – jamnik długowłosy standardowy – nr kat. 1058
3 – DUKAT Herbu Flinta – jamnik szorstkowłosy standardowy – nr kat. 1080
4 – Waltzing Matilda Vitoraz – jamnik krótkowłosy standardowy – nr kat. 1075
BOG V
1 – Xenox Kronos Akasha of Smiling Snow Star – samoyed – nr kat. 1173
2 – COUNT ON ME Dreamteam – szpic miniaturowy pomeranian – nr kat. 1233
3 – SULLA Liwang – basenji – nr kat. 1132
4 – Dar Chingiza Laurel’s Brunch – shiba – nr kat. 1189
BOG VI
1 – Fanta’s Brandt LAST TANGO IN PARIS – beagle – nr kat. 1275
2 – Alvin von Chirlitz – dalmatyńczyk - nr kat. 1293
3 – Chagiga Sangoma – rhodesian ridgeback – nr kat. 1395
4 – EKSCES BEHU Odszukać Wiatr – gończy polski – nr kat. 1308
BOG VII
1 – Witcher Vesemir Miyavi – seter szkocki – nr kat. 1433
2 – ROBUR Compatriota di Bonfini – wyżeł włoski krótkowłosy – nr kat. 1500
3 – SIGMA Weimaraners House – wyżeł weimarski krótkowłosy – nr kat. 1474
4 – RIQUITA Lofty – seter irlandzki – nr kat. 1423
BOG VIII
1 – Singer’s Walk On The Wild Side – springer spaniel angielski – nr kat. 1691
2 – Pointbreak Spirit Og The Serenade – cocker spaniel amerykański – nr kat. 1506
3  - AVALANCHE Kreuzburg – labrador retriever – nr kat. 1610
4 – Claircreek Special Vero – portugalski pies dowodny – nr kat. 1686
BOG IX
1 – NATHAN Maradeco King – cavalieri king charles spaniel – nr kat. 1827
2 – Chien Feerique’s Lana-Lombardi– chiński grzywacz – nr kat. 1983
3 – Mr. Pontius od Lalanki – pudel miniaturowy – nr kat. 2073
4 – Ballett Grand Pas – mops – nr kat. 2040
 
BOG X
1 – Oshanameh’s MARK MY WORDS – chart afgański– nr kat. 2172
2 – CELIAN Celtic Alanda – wilczarz irlandzki – nr kat. 2271
3 – Whiteheads O’LALA – whippet – nr kat. 2265
4 – Sivitagi Tunderek Bekes – chart perski saluki – nr kat. 2184

JUNIOR BEST IN SHOW
1 – COUNT ON ME Dreamteam – szpic miniaturowy pomeranian – nr kat. 1233

BEST IN SHOW
1 – Singer’s Walk On The Wild Side – springer spaniel angielski – nr kat. 1691
2 – Fanta’s Brandt LAST TANGO IN PARIS – beagle – nr kat. 1275
3 – Oshanameh’s MARK MY WORDS – chart afgański– nr kat. 2172
4 – CAYUGA JUST BLACK FROM HOLYWOOD AT CANCRIMO – nowofundland– nr kat. 628