Obsada sędziowska CACIB 2019

Lista sędziów w podziale na gupy FCI

GRUPA I

NIEDZIELA

10.02

IWONA MAGDZIARSKA (PL)

owczarek niemiecki krótko i długowłosy

OLGA SINKO KUPRIYANOVA (SLO)

australian cattle dog, owczarek australijski kelpie, owczarek szetlandzki, ow. chorwacki,puli, mudi

LILIANE DE RIDDER-ONGHENA (B)

bouvier des flanders, owczarki belgijskie, welsh corgi, schapendoes

RUTH WAGNER (LUX)

ceskoslovensky vlcak, owczarek francuski briard, owczarek kataloński

ROGER VANHOENACKER (B)

bearded collie, polski owczarek nizinny, polski owczarek podhalański, saarlooswolfhond, jużak

FRANK KANE (GB)

border collie, owczarek szkocki długowłosy, lancashire heeler

GRZEGORZ ROBAK (PL)

biały owczarek szwajcarski, bobtail, ciobanesc romanesc mioritic, ow. australijski typ ameryk., owczarek francuski beauceron, owczarek szkocki krótkowłosy, maremmano-abruzzese

GRUPA II

NIEDZIELA

10.02

RUTH WAGNER (LUX)

dogi niemieckie

IGOR MIOC (CRO)

bokser, cane corso italiano, owczarek środkowoazjatycki

STEFAN SINKO (SLO)

buldog angielski, dog z Majorki, dog kanaryjski, landseer, shar pei, tornjak, tosa

OLGA SINKO KUPRIYANOVA (SLO)

dogue de Bordeaux, fila brasileiro, leonberger

DIANNE DEGRYZE (B)

berneński pies pasterski, duży szwajcarski pies pasterski

LISBETH MACH (S)

appenzeller, entlebucher, sznaucer miniaturowy, sznaucer średni, sznaucer olbrzym

TINO PEHAR (CRO)

czarny terier rosyjski, doberman, nowofundland, pinczer miniaturowy i średni

JANUSZ OPARA (PL)

bernardyny, hovawart, mastif hiszpański, mastif neapolitański, mastif tybetański, owczarek kaukaski, pirenejski pies górski, rottweiler

KRYSTYNA OPARA (PL)

bullmastiff, dog argentyński, mastif angielski

GRUPA III

SOBOTA

09.02

GRZEGORZ WERON (PL)

staffordshire bull terrier

DOROTA WITKOWSKA (PL)

bulterier miniaturowy, bulterier, teriery: cairn, dandie dinmont, irlandzki, lakeland, manchester, skye, walijski, niemiecki terier myśliwski, foksteriery

JANUSZ OPARA (PL)

teriery: bedlington, border, irish soft coated wheaten, norwich, norfolk, sealyham, szkocki

IGOR MIOC (CRO)

yorkshire terrier

NEMANJA JOVANOVIC (SRB)

jack russell terrier, parson russell terrier

STEFAN SINKO (SLO)

american staffordshire terrier, airedale terrier, terier brazylijski, west highland white terrier, kerry blue terrier

GRUPA IV

NIEDZIELA

10.02

NEMANJA JOVANOVIC (SRB)

jamniki

GRUPA V

SOBOTA

09.02

LISBETH MACH (S)

alaskan malamute, akita, akita amerykańska, szpic japoński, szpice małe, lapinporokoira, pies faraona, nagi pies meksykański, nagi pies peruwiański, chow chow

RUTH WAGNER (LUX)

siberian husky, szpic miniaturowy, thai ridgeback dog, szpic średni kolorowy, eurasier

JANUSZ OPARA (PL)

samoyed, szpic średni biały, szpic wilczy, suomenlapinkoira

LILIANE DE RIDDER-ONGHENA (B)  

basenji, karelski pies na niedźwiedzie, łajki, shiba, shikoku

GRUPA VI

NIEDZIELA

10.02

EEVA RESKO (FIN)

beagle, gończy polski

DOROTA WITKOWSKA (PL)

alpejski gończy krótkonożny, gończy berneński, gończy słowacki, posokowiec hanowerski, petit basset griffon vendeen

LILIANE DE RIDDER-ONGHENA (B) 

dalmatyńczyk

JOSE JUAN VIDAL MONTERO (ESP)

basset hound, ogar polski, posokowiec bawarski, rhodesian ridgeback

GRUPA VII

SOBOTA

09.02

JOSE JUAN VIDAL MONTERO (ESP)

wyżły: niemieckie, weimarskie, węgierskie, włoskie, wyżeł fryzyjski, epagneul breton i picard, mały müsterländer

LILIANE DE RIDDER-ONGHENA (B)

pointer, setery

GRUPA VIII

SOBOTA

09.02

GRZEGORZ ROBAK (PL)

labrador retriever, field spaniel

JANUSZ OPARA (PL)

lagotto romagnolo, nederlandse kooikerhondje, portugalski pies dowodny, hiszpański pies dowodny, płochacz niemiecki

EEVA RESKO (FIN)

golden retriever

FRANK KANE (GB)

clumber spaniel, curly coated retriever, flat coated retriever, nova scotia duck tolling retriever,  cocker spaniele, springer spaniele

GRUPA IX

SOBOTA

09.02

EEVA RESKO (FIN)

lhasa apso, spaniel tybetański, terier tybetański

NEMANJA JOVANOVIC (SRB)

boston terier

IGOR MIOC (CRO)

mops

DIANNE DEGRYZE (B)

pudle, bichon frise, papillon, phalene

TINO PEHAR (CRO)

cavalier king charles spaniel, king charles spaniel

OLGA SINKO KUPRIYANOVA (SLO)

chihuahua długo i krótkowłosa

ROGER VANHOENACKER (B)

brabantczyk, gryfonik belgijski, gryfonik brukselski, lwi piesek, chiński grzywacz, shih tzu

KRYSTYNA OPARA (PL)

coton de tulear, pekińczyk, bolończyk, maltańczyk, hawańczyk, chin japoński, rosyjski toy

IWONA MAGDZIARSKA (PL)

buldog francuski

GRUPA X

NIEDZIELA

10.02

GRZEGORZ WERON (PL)

chart rosyjski borzoj, chart afgański, chart perski, chart polski, chart szkocki, wilczarz irlandzki

KRYSTYNA OPARA (PL)

chart afrykański, chart arabski, greyhound, whippet

DOROTA WITKOWSKA (PL)

charcik włoski, chart hiszpański, chart węgierski

NIEDZIELA

10.02

GRZEGORZ ROBAK (PL)

rasy nieuznane

Młody Prezenter:

Sobota 09.02.2019 –  KRYSTYNA OPARA (PL)

Niedziela 10.02.2019 –  DOROTA WITKOWSKA (PL)

 

Obsada sędziowska może ulec zmianie z powodów niezależnych od organizatorów.

Item