Seznam rozhodčích CACIB 2019

Seznam rozhodčích podle skupin FCI

GROUP I

Neděle

10.02

IWONA MAGDZIARSKA (PL)

german shepherd dog

OLGA SINKO KUPRIYANOVA (SLO)

australian cattle dog, australian kelpie, shetland sheepdog, puli, mudi, croatian shepherd dog

LILIANE DE RIDDER-ONGHENA (B)

bouvier des flanders, belgian shepherd dogs,
welsh corgi, schapendoes

RUTH WAGNER (LUX)

briard, catalan sheepdog, ceskoslovensky vlcak

ROGER VANHOENACKER (B)

bearded collie, polish lowland sheepdog, tatra shepherd dog, saarlooswolfhond, south russian shepherd dog

FRANK KANE (GB)

border collie, collie rough, lancashire heeler

GRZEGORZ ROBAK (PL)

australian shepherd, beauceron, bobtail, ciobanesc romanesc mioritic, collie smooth, maremmano-abruzzese, white swiss shepherd dog

GROUP II

Neděle

10.02

RUTH WAGNER (LUX)

great dane

IGOR MIOC (CRO)

german boxer, italian corso dog, central asia shepherd dog

STEFAN SINKO (SLO)

bulldog, majorca mastiff, dogo canario, landseer, shar pei, tornjak, tosa

OLGA SINKO KUPRIYANOVA (SLO)

dogue de Bordeaux, fila brasileiro, leonberger

DIANNE DEGRYZE (B)

bernese mountain dog, great swiss mountain dog

LISBETH MACH (S)

appenzell cattle dog, entlebuch cattle dog, miniature schnauzers, schnauzers, giant schnauzer

TINO PEHAR (CRO)

dobermann, russian black terrier, miniature pinscher, german pinscher, newfoundland

JANUSZ OPARA (PL)

st. bernard dogs, hovawart, spanish mastiff, neapolitan mastiff, tibetan mastiff, caucasian shepherd dog, pyrenean mountain dog, rottweiler

KRYSTYNA OPARA (PL)

bullmastiff, dogo argentino, mastiff

GROUP III

Sobota

09.02

GRZEGORZ WERON (PL)

staffordshire bull terrier

DOROTA WITKOWSKA (PL)

fox terriers, bull terrier, miniature bull terrier, terriers: cairn, dandie dinmont, irish, lakeland, manchester, skye, welsh, german hunting

JANUSZ OPARA (PL)

terriers: bedlington, border, irish soft coated wheaten, norwich, norfolk, scotish, sealyham

IGOR MIOC (CRO)

yorkshire terrier

NEMANJA JOVANOVIC (SRB)

jack russell terrier, parson russell terrier

STEFAN SINKO (SLO)

terriers: american staffordshire, airedale, brazilian, kerry blue, west highland white

GROUP IV

Neděle

10.02

NEMANJA JOVANOVIC (SRB)

dachshund

GROUP V

Sobota

09.02

LISBETH MACH (S)

alaskan malamute, akita, american akita, chow chow, miniature spitz, japanese spitz, mexican hairless dog, peruvian hairless dog, finnish reindeer herder, pharaoh hound

RUTH WAGNER (LUX)

eurasian, siberian husky, pomeranian, thai ridgeback dog, medium spitz (colours)

JANUSZ OPARA (PL)

samoyed, medium spitz white, keeshond, finnish lapphund

LILIANE DE RIDDER-ONGHENA (B)

basenji, karelian bear dog, lajkas, shiba, shikoku

GROUP VI

Neděle

10.02

EEVA RESKO (FIN)

beagle, polish hunting dog

DOROTA WITKOWSKA (PL)

alpine dachsbracke, bernese hound, slovakian hound, hanoverian scenthound, petit basset griffon vendeen

LILIANE DE RIDDER-ONGHENA (B)

dalmatian

JOSE JUAN VIDAL MONTERO (ESP)

basset hound, bavarian mountain scenthound, polish hound, rhodesian ridgeback

GROUP VII

Sobota

09.02

JOSE JUAN VIDAL MONTERO (ESP)

britany spaniel, picardy spaniel, poiting dogs: frisian, german, hungarian, weimaraners, italian, small munsterlander

LILIANE DE RIDDER-ONGHENA (B)

setters, english pointer

GROUP VIII

Sobota

09.02

GRZEGORZ ROBAK (PL)

labrador retriever, field spaniel

JANUSZ OPARA (PL)

lagotto romagnolo, nederlandse kooikerhondje, portuguese water dog, spanish waterdog, german spaniel

EEVA RESKO (FIN)

golden retriever

FRANK KANE (GB)

clumber spaniel, curly coated retriever, flat coated retriever, nova scotia duck tolling, cocker spaniels, springer spaniels

GROUP IX

Sobota

09.02

EEVA RESKO (FIN)

lhasa apso, tibetan spaniel, tibetan terrier

NEMANJA JOVANOVIC (SRB)

boston terier

IGOR MIOC (CRO)

pug

DIANNE DEGRYZE (B)

poodles, bichon frise, papillon, phalene

TINO PEHAR (CRO)

cavalier king charles spaniel, king charles spaniel

OLGA SINKO KUPRIYANOVA (SLO)

chihuahua

ROGER VANHOENACKER (B)

small brabant griffon, griffons, little lion dog, chinese crested dog, shih tzu

KRYSTYNA OPARA (PL)

coton de tulear, bolognese, maltese, havanese, pekingese, japanese chin, russian toy

IWONA MAGDZIARSKA (PL)

french bulldog

GROUP X

Neděle

10.02

GRZEGORZ WERON (PL)

borzoi, afghan hound, saluki, polish greyhound, deerhound, irish wolfhound

KRYSTYNA OPARA (PL)

azawakh, sloughi, greyhound, whippet

DOROTA WITKOWSKA (PL)

italian greyhound, spanish greyhound, hungarian greyhound

Neděle

10.02

GRZEGORZ ROBAK (PL)

unrecognized breeds

Junior Handling Competition:

Sobota 09.02.2019 –  KRYSTYNA OPARA (PL)

Neděle 10.02.2019 –  DOROTA WITKOWSKA (PL)

 

Item