Wyniki konkurencji finałowych CACIB 2019

XXIII MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
Katowice 9-10 lutego 2019 roku

9-02-2019 sobota


BIS Młodszych Szczeniąt sędzia – Frank Kane
1 – JACKSON SMILE ALTERDOG – akita amerykańska – nr kat. 1280
2 – TERRANO Ewimark Rakownia – bulterier miniaturowy – nr kat. 972
3 – RARE DIAMOND Cookie Land – jack russell terrier – nr kat. 1010
4 – MAGBET Rewolucja Reason – buldog francuski – nr kat. 2116

BIS Szczeniąt sędzia – Eeva Resko
1 – JOHNY BRAVO Rada Han – buldog francuski – nr kat. 2118
2 – WOŁOSAŃ Biesy i Czady – wyżeł weimarski krótkowłosy – nr kat. 1760
3 – Kilewis TREASURE N’PLEASURE – falt coated retriever – nr kat. 1884
4 – Birutta Vittoria ZEPPELIN IN BLUE SKY – mops – nr kat. 2416

BIS Weteranów sędzia – Olga Kuprianova Sinko
1 – NOBLE PRINCE Srebrne Marzenie – yorkshire terrier – nr kat. 1184
2 – PIC DE CARLIT PIRENE Senida – shih tzu – nr kat. 2530
3 – Bleper’s FOLLOW YOUR HEART – cocker spaniel angielski – nr kat. 1878
4 – MAVERICK HARPAGON z Jorwik – staffordshire bull terrier – nr kat. 1102

BIS Junior  Dnia sędzia – Lisbeth Mach
1 – MITU Bisurman – mastyf tybetański – nr kat. 704
2 – Simonaland JAZZ FUNK – beagle – nr kat. 1528
3 – LILIA Stepowy Goniec – chart rosyjski – nr kat. 2631
4 – ROSA MUNDI Moloseum – dog niemiecki arlekin – nr kat. 632

Najlepsza Para Hodowlana Dnia sędzia – Grzegorz Robak
1 – Samir Pasjonaris Vita i Shakira Pasjonaris Vita – west highland white terrier – nr kat. 1154 i 1168
2 – Husqvarna PRELUDIUM i Husqvarna VENUS – siberian husky – nr kat. 1434 i 1444
3 – IGOR IVO Damaro i IZABELA ILIA Damaro – lwi piesek – nr kat. 2386 i 2390
4 – JEREMAJA L&T Baloover i JUMA L7T Baloover – clumber spaniel – nr kat. 1821 i 1824

Najlepsza Grupa Hodowlana Dnia sędzia - Grzegorz Weron
1 – „Husqvarna” – siberian husky
2 – "Arssamandi” – shih tzu
3 – „Catori Muraco” – american staffordshire terrier
4 – „Sicilian Devils” – staffordshire bull terrier

10-02-2019 niedziela

 
BIS Młodszych Szczeniąt sędzia – Frank Kane
1 – ADELE Jak z Obrazka – berneński pies pasterski – nr kat. 443
2 – EGIPT WSPANIAŁY Renczmiń – chart rosyjski borzoj – nr kat. 2617
3 – GROWLITHE AFERA Taureaux Sauvages – ceskoslovensky vlcak – nr kat. 105
4 – KING OF THE RINGS Zimowa Aura – beagle – nr kat. 538

BIS Szczeniąt sędzia – Iwona Magdziarska
1 – RAYNER Eki Balarda – duży szwajcarski pies pasterski – nr kat. 647
2 – NANDAG NANETTE Synergy – whippet – nr kat. 2663
3 – PADME Carcharodon – bokser – nr kat. 493
4 – COLT Margarotte – rottweiler – nr kat. 768

BIS Weteranów sędzia - Olga Kuprianova Sinko
1 – 711NUKA Śniada Maskotka – owczarek szetlandzki – nr kat. 289
2 – Kunzang BAL BHAGYA TO BISURMAN – mastyf tybetański – nr kat. 711

3 – BOXING HELENA’SJOYFUL JUDY – whippett – nr kat. 2683
4 – YONATHAN Temperton – owczarek niemiecki długowłosy– nr kat. 201

BIS Junior Dnia sędzia – Lisbeth Mach
1 – FAIR PLAYER Lalabay – spaniel kontynentalny papillon – nr kat. 2533
2 – Bahaticca’s JUNGLE EDITION – basenji – nr kat. 1326
3 – AGY z Jirgalova dvora – wyżeł niemiecki krótkowłosy – nr kat. 1742
4 – BIG BEN Gracja-Pom – szpic miniaturowy – nr kat. 1465

BIS Ras Polskich sędzia – Krystyna Opara
1 – HUNCWOT Kłusująca Sfora – gończy polski – nr kat. 1580
2 – OSTROMIR Impuls i Splendor - chart polski – nr kat. 2613
3 – ŁATKA z Doliny Kościeliskiej – polski owczarek nizinny – nr kat. 342
4 – KALISI z Doliny Kościeliskiej – polski owczarek podhalański – nr kat. 380

5 – FELIX Pola i Gaje Ołtarzew – ogar polski – nr kat. 1606

Najlepsza Para Hodowlana Dnia sędzia - Grzegorz Robak
1 – RAGOS z Wilczej Krwi i RASHA z Wilczej Krwi – ceskoslovensky vlcak – nr kat. 99 i 108
2 – Silesiam Diamond MIRIS PRIME i Diuble Scotch BLACK ROSALINDA – bearded collie – nr kat. 8 i 10
3 – CHABER z Butorowego Wierchu i NASLEDIE GURALEY AFRODYTA – polski owczarek podhalański – nr kat. 360 i 368

Najlepsza Grupa Hodowlana Dnia sędzia – Grzegorz Weron
1 – „Ventora” – owczarek szetlandzki
2 – „Silesian Diamond” – bearded collie
3 – „de la Source de Marsylia” – owczarek francuski briard
4 – „z Wilczej Krwi” – ceskoslovensky vlcak

BOG I sędzia – Ruth Wagner
1 – DOUX of Ice Wine – biały owczarek szwajcarski – nr kat. 19
2 – N’JOLLIE PRINCESSE de la Tribu de Dyonaee – owczarek pikardyjski – nr kat. 251
3 – BRISTOL Bouviery z Regla – bouvier des flanders – nr kat. 98
4 – CASABLANCA Bubbledog – ceskoslovensky vlcak – nr kat. 111

BOG II  sędzia – Igor Mioc
1 – MASSIMO My Gal-Bull – buldog angielski – nr kat. 517
2 – Fullhouse Bull’s PAPAYA DREAM– bullmastiff – nr kat. 551
3 – CAYUGA JUST BACK HOLLYWOOD AT CANCRIMO – nowofundland – nr kat. 723
4 – GIPSY KING BLACK STAR OF RAINBOWLAND – sznaucer miniaturowy czarny – nr kat. 828

BOG III  sędzia – Dorota Witkowska
1 – TARA MIA Sunshine Celebration – west highland white terrier – nr kat.1162
2 – MAVERICK HARPAGON z Jorwik – staffordshire bull terrier – nr kat. 1102
3 – YELLOW BUTTERFLY Srebrne Marzenie – yorkshire terrier – nr kat. 1206
4 – EVELIN vom Schwarzwald Poland - parson russell terrier – nr kat. 1071

BOG IV sędzia – Nemanja Jovanovic
1 – SOPHIE Canis Venator – jamnik krótkowłosy standardowy – nr kat. 1249
2 – Ex Sentia DEVILS ADVOCATE – jamnik szorstkowłosy standardowy – nr kat. 1254
3 – ICONIC WINNER vom Margelchopf – jamnik długowłosy standardowy – nr kat. 1223

BOG V sędzia – Roger Vanhoenacker
1 – Winter Melody ABSOLUTE TROUBLE IN POWER – siberian husky – nr kat. 1429
2 – Bahaticca’s JUNGLE EDITION – basenji – nr kat. 1326
3 – LIGHT FLOCK NIKE STYLE – szpic miniaturowy – nr kat. 1477
4 – TOSHIYA-GAIA v.d. Egmato – shikoku – nr kat. 1421

BOG VI sędzia – Jose Juan Vidal Montero
1 – HUNCWOT Kłusująca Sfora – gończy polski – nr kat. 1580
2 – JEREMIASZ Podkołdernik Jadowity – petit basset griffon vendeen - nr kat. 1624
3 – MAX z Tikovickeho vrsku – rhodesian ridgeback – nr kat. 1649
4 – EVAN Vtacnik – posokowiec bawarski – nr kat. 1636

BOG VII sędzia – Liliane de Ridder-Onghena
1 – JAGA ze Snu Nemroda – wyżeł niemiecki krótkowłosy – nr kat. 1752
2 – YING YANG Diervilla – seter irlandzki – nr kat. 1720
3 – YOU ARE My Biggest Dream – pointer – nr kat. 1685
4 – FAD All Irish Gold – braque d’Auvergne – nr kat. 1673

BOG VIII sędzia – Tino Pehar
1 – AVALANCHE Kreuzburg – labrador retriever – nr kat. 2000
2 – PRECIOUS AND LOYAL PICTURE IT – springer spaniel walijski – nr kat. 2075
3  - Claircreek Special Vero - portugalski pies dowodny – nr kat. 2059
4 – Spice Twice HOBGOBLIN – clumber spaniel – nr kat. 1822

BOG IX sędzia – Janusz Opara
1 – IVAN od Lalanki Poland – pudel miniaturowy czarny – nr kat. 2471
2 – Cotonbrie MONTEWHITE– coton de tulear – nr kat. 2352
3 – ANNISA Lalabay – spaniel kontynentalny papillon – nr kat. 2556
4 – OH CAROL Elnaja – maltańczyk – nr kat. 2396
 
BOG X sędzia – Dianne Degryze
1 – CELIAN Celtic Alanda – wilczarz irlandzki – nr kat. 2690
2 – WINNIE HARLOW Gandamak – chart afgański – nr kat. 2591
3 – OSTROMIR Impuls i Splendor - chart polski – nr kat. 2613
4 – Damtien Ginever – chart afrykański – nr kat. 2184

JUNIOR BEST IN SHOW sędzia – Lisbeth Mach
1 – FAIR PLAYER Lalabay – spaniel kontynentalny papillon – nr kat. 2533

BEST IN SHOW sędzia – Stefan Sinko
1 – TARA MIA Sunshine Celebration – west highland white terrier – nr kat.1162
2 – HUNCWOT Kłusująca Sfora – gończy polski – nr kat. 1580
3 – DOUX of Ice Wine – biały owczarek szwajcarski – nr kat. 19
4 – MASSIMO My Gal-Bull – buldog angielski – nr kat. 517 

 

 

 

 

Item