Animal Show Katowice 2019

Oddział Katowice Związku Kynologicznego w Polsce zaprasza wszystkich na targi zoologiczne Animal Show,

które odbędą się w dniach 07-08.09.2019 roku,

Katowice Szyb Wilson, ul. Oswobodzenia 1.

Na miejscu znajdą Państwo :

Stoisko informacyjne Związku Kynologicznego w Polsce, z miłym upominkiem.

Stoiska psów ras polskich, a na nich dużo atrakcji i informacji. Będzie można zapoznać się z rasami: Polski Owczarek Podhalański, Polski Owczarek Nizinny, Ogar polski, Gończy polski, Chart polski i Polski Spaniel Myśliwski.

Zapraszamy w oba dni od godziny 10:00 - 17:00

Stoisko edukacyjne dla najmłodszych, przygotowane przez członków Związku Kynologicznego w Polsce, w ramach którego odbywać się będą konkursy. Dla dzieci czekać będzie wiele atrakcji z mnóstwem nagród i gadżetów. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci z rodzicami. Do dyspozycji Państwa będą wykwalifikowane osoby z psami terapeutycznymi.

Zapraszamy w oba dni od godziny 11:00 – 16:00

Ponadto zapraszamy na ring pokazowy, na którym zaprezentują się psy rasowe. Będzie to świetna okazja do wzięcia udziału w konkursach z nagrodami, które odbędą się w trakcie pokazów.

11:50 - 12:05 – Jak poprawnie zachowywać się wobec psa

12:30 - 12:55 – Prezentacja psów ras polskich