Obsada sędziowska CACIB 2020

Lista sędziów w podziale na gupy FCI

GRUPA I

NIEDZIELA

09.02

JORGEN HINDSE (DK)

owczarek niemiecki krótko i długowłosy

JILL PEAK (GB)

welsh corgi pembroke, owczarek staroangielski bobtail

JOAN WALSH (IE)

welsh corgi cardigan, border collie

JOHN J. WALSH (IE)

owczarek szetlandzki, owczarek szkocki długowłosy

MYRIAM VERMEIRE (BE)

australian cattle dog, bouvier des flanders, owczarek australijski kelpie, ow. australijski typ ameryk., owczarki belgijskie, owczarek francuski beauceron, owczarki holenderskie, nederlandse schapendoes

CSABA ZSOLT LOKODI (RO)

biały owczarek szwajcarski, ceskoslovensky vlcak, czuwacz słowacki, puli, mudi, chodsky pes

ANDRZEJ STĘPIŃSKI (PL)

polski owczarek nizinny, polski owczarek podhalański, miniaturowy owczarek amerykański

NORMAN DESCHUYMERE (BE)

bearded collie, owczarek francuski briard, owczarek szkocki krótkowłosy, saarlooswolfhond

DUSAN PAUNOVIC (SR)

ciobanesc romanesc mioritic

GRUPA II

NIEDZIELA

09.02

NORMAN DESCHUYMERE (BE)

mastif pirenejski, mastif tybetański, nowofundland

JEAN-JACQUES DUPAS (FR)

sznaucery miniaturowe, sznaucery olbrzymy

DUSAN PAUNOVIC (SR)

buldog angielski, bullmastiff, dog argentyński, mastif angielski, shar pei

HANS VAN DEN BERG (NL)

appenzeller, doberman, entlebucher, hovawart, mastif hiszpański, pinczer średni, pinczer miniaturowy, rottweiler, sznaucery średnie

DIRK SPRUYT (BE)

bokser, dogi niemieckie, tornjak, pirenejski pies górski

ANDRZEJ KAŹMIERSKI (PL)

anatolian, bernardyny, broholmer, czarny terier rosyjski, dog z majorki, dogue de bordeaux, fila brasileiro, kraski ovcar, landseer, leonberger, mastif neapolitański, owczarek kaukaski, presa canario, sarplaninac, cimarron urigayo

JANUSZ OPARA (PL)

cane corso italiano, duży szwajcarski pies pasterski, owczarek środkowoazjatycki, tosa

KRYSTYNA OPARA (PL)

berneński pies pasterski

GRUPA III

SOBOTA

08.02

CSABA ZSOLT LOKODI (RO)

airedale terrier, norwich terrier, sealyham terrier, staffordshire bull terrier, terier irlandzki, terier szkocki, skye terrier

JOHN J. WALSH (IE)

teriery: manchester, english toy, cairn, dandie dinmont, irish soft coated wheaten, jack russell, kerry blue, parson russell, foksteriery

PAULO COELHO (PT)

bulterier, yorkshire terrier, terier walijski

ANDRZEJ KAŹMIERSKI (PL)

american staffordshire terrier

HANS VAN DEN BERG (NL)

bedlington terrier, border terrier, bulterier miniaturowy, niemiecki terier myśliwski, terier brazylijski, west highland white terrier

GRUPA IV

NIEDZIELA

09.02

KALVO KRIISK (EST)

jamniki

GRUPA V

SOBOTA

08.02

JOAN WALSH (IE)

akita, akita amerykańska, alaskan malamute, thai ridgeback dog, shiba

BARBARA LARSKA (PL)

basenji, chow-chow, eurasier, islandzki szpic pasterski, karelski pies na niedźwiedzie, łajki, lapinporokoira, nagie psy meksykańskie, nagie psy peruwiańskie, pies faraona, podenco z Ibizy, podenco portugalski, shikoku, siberian husky, suomenlapinkoira, szpice małe, średnie, duże, szpic wilczy, szpic japoński

DUSAN PAUNOVIC (SR)

samoyed, szpic miniaturowy

GRUPA VI

NIEDZIELA

09.02

JILL PEAK (GB)

basset hound, beagle, dalmatyńczyk, grand basset griffon vendeen, petit basset griffon vendeen, otterhound, bloodhound

CSABA ZSOLT LOKODI (RO)

alpejski gończy krótkonożny, gończy berneński, gończy słowacki, porcelaine, posokowiec hanowerski, grand griffon vendeen

BARBARA LARSKA (PL)

gończy polski, rhodesian ridgeback

JAN RYK (PL)

ogar polski

DOROTA WITKOWSKA (PL)

posokowiec bawarski, mały gończy gaskoński 

GRUPA VII

SOBOTA

08.02

MYRIAM VERMEIRE (BE)

wyżły weimarskie, setery

JEAN-JACQUES DUPAS (FR)

wyżły: niemieckie, węgierskie, włoskie, wyżeł fryzyjski, pirenejski, braque d’auvergne, braque saint-germain, mały müsterländer, pointer, epagneul breton

GRUPA VIII

SOBOTA

08.02

KALVO KRIISK (EST)

curly coated retriever, golden retriever, springer spaniele, sussex spaniel

ANDRZEJ STĘPIŃSKI (PL)

barbet, chesapeake bay retriever, clumber spaniel, cocker spaniele, field spaniel, irlandzki spaniel dowodny, lagotto romagnolo, nova scotia duck tolling retriever, nederlandse kooikerhondje,  hiszpański pies dowodny, portugalski pies dowodny, płochacz niemiecki

DOROTA WITKOWSKA (PL)

flat coated retriever, labrador retriever, black and tan coonhound

GRUPA IX

SOBOTA

08.02

DIRK SPRUYT (BE)

mops, papillon, phalene, pekińczyk

JORGEN HINDSE (DK)

buldog francuski

NORMAN DESCHUYMERE (BE)

chihuahua długo i krótkowłosy, chin japoński, rosyjskie toye

JILL PEAK (GB)

cavalier king charles spaniel

HANS VAN DEN BERG (NL)

bolończyk, hawańczyk, lwi piesek

 

 

JANUSZ OPARA (PL)

bichon frise, king charles spaniel, maltańczyk, pudle

KRYSTYNA OPARA (PL)

boston terier, chiński grzywacz, lhasa apso, spaniel tybetański, terier tybetański, brabantczyk, gryfonik belgijski, gryfonik brukselski

ANDRZEJ KAŹMIERSKI (PL)

coton de tulear, shih tzu

GRUPA X

NIEDZIELA

09.02

JEAN-JACQUES DUPAS (FR)

chart afgański, chart afrykański, chart arabski, chart perski, chart polski, chart węgierski, borzoj, greyhound

PAULO COELHO (PT)

 

JILL PEAK (GB)

charcik włoski, whippet, wilczarz irlandzki, chart szkocki

 

chart rosyjski

NIEDZIELA 09.02                  

BARBARA LARSKA (PL)
ANDRZEJ STĘPIŃSKI (PL)

rasy nieuznane

Młody Prezenter:

Sobota 08.02.2020 –  KRYSTYNA OPARA (PL)

Niedziela 09.02.2020 –  DOROTA WITKOWSKA (PL)

 

Obsada sędziowska może ulec zmianie z powodów niezależnych od organizatorów.

Item