Wyniki konkurencji finałowych CACIB Katowice 2020

XXIV MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
Katowice 8-9 lutego 2020 roku

WYNIKI FINAŁÓW

8-02-2020 sobota


BIS Młodszych Szczeniąt sędzia – Jill Peak
1 – FOREVER ABI Eskimoski Domek – siberian husky – nr kat. 1247
2 – WEHIKU Ł CZASU Azurowa Amhara – lhasa apso – nr kat. 2015
3 – TRAVIS Wi-An-Wa – golden retriever – nr kat. 1613
4 – REX Seretem – shih tzu – nr kat. 2129

BIS Szczeniąt sędzia – Krystyna Opara
1 – Libell’s Clussexx SHE-RA – clumber spaniel – nr kat. 1560
2 – BRIGHT STAR ZIEMANN FCI – jack Russell terrier – nr kat. 905
3 – GANJA MY LOVE Rada Han – buldog francuski – nr kat. 1822
4 – CHIANTI Darlingwest (FCI) – west highland white terrier – nr kat. 986

BIS Weteranów sędzia – Jean-Jacques Dupas
1 – NIEPOPRAWNY ROMANTYK Azurowa Amhara – lhasa apso – nr kat. 704
2 – HOUSE OF SOFTY ORLANDO – irish soft coated wheaten terrier – nr kat. 882
3 – UNBEATEN Premiera – szpic pomeranian – nr kat. 1290
4 – Winter Melody HEARTBREAKER – siberian husky – nr kat. 1246

BIS Junior  Dnia sędzia – Andrzej Kaźmierski
1 – Six Stars (FCI) ESPRESSO MACCHIATO – lhasa apso – nr kat. 2019
2 – KEEP MY DREAM VON GRAUJAEGER BY Just Weimaraner – wyżeł weimarski krótkowłosy – nr kat. 1519
3 – CG A STAR IS BORN Canossa – american staffordshire terrier – nr kat. 786
4 – MISS NICOLA od Lalanki – pudel miniaturowy – nr kat. 2096

Najlepsza Para Hodowlana Dnia sędzia – Dorota Witkowska
1 – FAIR PLAYER Lalabay i FAIR FARREN ALICE Lalabay – spaniel kontynentalny miniaturowy papillon – nr kat. 2156 i 2175
2 – LOVE ME TENDER Canis Satelles i LOVE OF MY LIVE Canis Satelles – cavalier king charles spaniel – nr kat. 1875 i 1894
3 – Husqvarna PRELUDIUM i Husqvarna HOLLYWOOD GIRL – siberian husky – nr kat. 1243 i 1248
4 – BALANTINES Pontifex Maximus i NASA BIS Pontifex Maximus – buldog francuski – nr kat. 1798 i 1860

Najlepsza Grupa Hodowlana Dnia sędzia – Andrzej Stępiński
1 – „Husqvarna” – siberian husky
2 – „Canis Satelles” – cavalier king charles spaniel

9-02-2020 niedziela

 
BIS Młodszych Szczeniąt sędzia – Jill Peak
1 – Ex Sentia LOOK AT ME – jamnik szorstkowłosy standardowy – nr kat. 1079
2 – BLACK DIMOND Magnateria – czarny terier rosyjski – nr kat. 467
3 – KEAVA Banda z Antoninka – beagle – nr kat. 1333
4 – Adonai Taavetti – whippet – nr kat. 2252

BIS Szczeniąt sędzia – Jan Ryk
1 – Academia Canis IMPRESSIVE – welsh corgi pembroke – nr kat. 315
2 – PICCOLO MIO Mini Max – jamnik krótkowłosy króliczy – nr kat. 1051
3 – CAMARO Unique Edition – shar pei – nr kat. 646
4 – WARRIOR OF THE WORLD Wspomnienie o Tigrze – czarny terier rosyjski – nr kat. 7462

BIS Weteranów sędzia – Jean-Jacques Dupas
1 – EETEE II od Uhoste – ceskoslovensky vlcak – nr kat. 65
2 – LILY Szetlandzka Gwiazda – owczarek szetlandzki – nr kat. 210

3 – BLACK DREAM Ka-Vanga – sznaucer miniaturowy czarny – nr kat. 700
4 – OLNY LOU Magnateria – czarny terier rosyjski– nr kat. 475

BIS Junior Dnia sędzia – Janusz Opara
1 – FRYDERYK Celtic Alanda – wilczarz irlandzki – nr kat. 2309
2 – CHICAGO My Gal-Bull FCI – buldog angielski – nr kat. 400
3 – CANEGUARDIANO WONDERBOY FOR FULLHOUSE – bullmastiff – nr kat. 425
4 – Johgra Endeavour – beagle – nr kat. 1329

BIS Ras Polskich sędzia – Barbara Larska
1 – HAKER Dzicze Barłogi – gończy polski – nr kat. 1358
2 – SZEPTANKA Lubieszczek - polski owczarek nizinny – nr kat. 250
3 – OSTROMIR Impuls i Splendor – chart polski – nr kat. 2223
4 – NASLEDIE GURALEY AFRODYTA – polski owczarek podhalański – nr kat. 291

5 – FUNT Mazowieckie Ogary – ogar polski – nr kat. 1385

Najlepsza Para Hodowlana Dnia sędzia – Dorota Witkowska
1 – Feketedios DINGO i Borzos Puli PESTIMREI BABA – puli kolorowy– nr kat. 296 i 297
2 – ALONZO Black Fado FCI i JOSEPNINE GENSTAT – sznaucer miniaturowy czarny – nr kat. 8 681 i 695
3 – CANNABIS Malinowy Ogród i Spirited Away (FCI) MG MAGNETTE - sznaucer miniaturowy pieprz i sól – nr kat. 707 i 717
4 – RAGOS z Wilczej Krwi i RASHA z Wilczej Krwi – ceskoslovensky vlcak – nr kat. 65 i 59

Najlepsza Grupa Hodowlana Dnia sędzia – Andrzej Stępiński
1 – „Elitesse” – sznaucer średni pieprz i sól
2 – „z Rogu Trzech Książąt” – gończy polski
3 – „z Leśnego Zakątka” – leonberger
4 – „Margarotte” – rottweiler

BOG I sędzia – Myriam Vermeire
1 – INDIGO Dilorini – owczarek francuski briard – nr kat. 130
2 – Alderaan HERE I AM – border collie – nr kat. 36
3 – LOUIS FAT BOY Smart Love – owczarek szkocki krótkowłosy – nr kat. 230
4 – PRAD EKANTA FLOW Elvikam – owczarek australijski – nr kat. 81

BOG II  sędzia – Dirk Spruyt
1 – CANEGUARDIANO WONDERBOY FOR FULLHOUSE – bullmastiff – nr kat. 425
2 – Torro Signum Laudis – bokser – nr kat. 384
3 – Prinz Carlos v’t Maroyke – duży szwajcarski pies pasterski – nr kat. 535
4 – SIXTH SENSE THE STAR OF RAINBOWLAND – sznaucer miniaturowy czarno-srebrny – nr kat. 667

BOG III  sędzia – Csaba Zsolt Lokodi
1 – HASHTAG Devil’s Line – cairn terrier – nr kat.868
2 – POWERFULL GIRL OF Dominoscots – terier szkocki – nr kat. 983
3 – Brankell MASTERMIND – border terrier – nr kat. 807
4 – A Peso d’Oro DOLCENERA - staffordshire bull terrier – nr kat. 947

BOG IV sędzia – Hans van den Berg
1 – DAKOTA Herbu Flinta – jamnik szorstkowłosy standardowy – nr kat. 1089
2 – CARLOS od Talskeho mlyna– jamnik krótkowłosy miniaturowy – nr kat. 1057
3 – ALSHTADT CHILLI HOT PEPPER – jamnik krótkowłosy standardowy – nr kat. 1060
4 – CINDY CROWFORD z Rancza Sutam – jamnik długowłosy standardowy – nr kat. 1050

BOG V sędzia – Jorgen Hindse
1 – Winter Melody JUST TOO COOL FOR TROUBLE – siberian husky – nr kat. 1245
2 – Hisahi Petaki Kensha – akita – nr kat. 1096
3 – GAGARIN YOLO The Glow of the Snowy Star – samoyed – nr kat. 1176
4 – UNBEATEN Premiera – szpic miniaturowy pomeranian – nr kat. 1290

BOG VI sędzia – Joan Walsh
1 – Aggy Foggy of Pressburgers’Paws – rhodesian ridgeback – nr kat. 1419
2 – THE ALCHEMIST Dinaradals – dalmatyńczyk - nr kat. 1346
3 – HARMONY Succession of Baron FCI – grand basset gryfon vendeen – nr kat. 1377
4 – Vantans Qara Qerstin – nr kat. 1396

BOG VII sędzia – Kalvo Kriisk
1 – RUNA Rusty Sparks – wyżeł węgierski krótkowłosy – nr kat. 1549
2 – AT THE TOP OF THE WORLD Irish Devils – seter irlandzki – nr kat. 1463
3 – KEEP MY DREAM VON GRAUJAEGER BY Just Weimaraner – wyżeł weimarski krótkowłosy – nr kat. 1519
4 – ARTURO Brezza di Mare – wyżeł włoski krótkowłosy – nr kat. 1550

BOG VIII sędzia – Norman Deschuymere
1 – Sieger’s WALK ON THE WILD SIDE – springer spaniel angielski – nr kat. 1742
2 – Claircreek Special Vero – portugalski pies dowodny – nr kat. 1737
3  - LADY STARK z Łódzkich Pól - labrador retriever – nr kat. 1703
4 – Spice Twice HOBGOBLIN – clumber spaniel – nr kat. 1559

BOG IX sędzia – John J. Walsh
1 – MR MIRACLE od Lalanki – pudel miniaturowy czarny – nr kat. 2094
2 – Six Stars (FCI) ESPRESSO MACCHIATO – lhasa apso – nr kat. 2019
3 – FAIR RARREN ALICE Lalabay – spaniel kontynentalny miniaturowy papillon – nr kat. 2175
4 – Montewhite LUCIUS DOMITIUS – coton de tulear – nr kat. 1986
 
BOG X sędzia – Paulo Coelho
1 – Tylko Ty ROOK – whippet – nr kat. 2306
2 – ADELL LuMiJa – chart perski saluki – nr kat. 2218
3 – OSTROMIR Impuls i Splendor - chart polski – nr kat. 2223
4 – DITA VON TEESE Tesori Di Carli – charcik włoski – nr kat. 2199

BEST IN SHOW sędzia – Dusan Paunovic
1 – Tylko Ty ROOK – whippet – nr kat. 2306
2 – Sieger’s WALK ON THE WILD SIDE – springer spaniel angielski – nr kat. 1742
3 – HASHTAG Devil’s Line – cairn terrier – nr kat.868
4 – CANEGUARDIANO WONDERBOY FOR FULLHOUSE – bullmastiff – nr kat. 425

FOTORELACJA: fot. Anna Derleta

 

 

 

Item