SOBOTA 12.02.2022

Junior Handling Krystyna Opara
Best Veteran  Eva De Vine
Best Minor Puppy Małgorzata Supronowicz
Best Puppy Jean-Jacques Dupas
Best couple Sylviane Tompousky
Best Breeding Group Erika Hakkinen
Best Working Dog Rale Cekic
BIS Junior Leszek Salamon
BOG III Nenad Matejevic
BOG V Stefan Mitrevski
BOG VII Tomasz Borkowski
BOG VIII Stefi Walsh
BOG IX Janusz Opara

 

NEDĚLE 13.02.2022

Junior Handling Hanna Woźna-Gil
Best Veteran  Krystyna Opara
Best Minor Puppy Izabella Krasowska-Salamon
Best Puppy Nenad Matejevic
Best Couple Rale Cekic
Best Breeding Group Justyna Jezienicka
Best Working Dog Leszek Salamon
BIS of Polish Breeds Małgorzata Supronowicz
BIS Junior Janusz Opara
BOG I Jean-Jacques Dupas
BOG II Sefane Tompousky
BOG IV Hanna Woźna-Gil
BOG VI Leszek Salamon
BOG X Cassandre Mattera
BIS Tomasz Borkowski

PLEMENO Skupina Den Rozhodčí
Australian Cattle Dog 1 2 Iwona Gistrek (PL)
Bearded Collie 1 2 Stefan Mitrevski (MCD)
White Swiss Shepherd Dog 1 2 Justyna Jezienicka (PL)
Border Collie 1 2 Stefan Mitrevski (MCD)
Flandres Cattle Dog 1 2 Iwona Gistrek (PL)
Czechoslovakian Wolfdog 1 2 Stefan Mitrevski (MCD)
Bohemian Shepherd Dog 1 2 Justyna Jezienicka (PL)
Romanian Mioritic Shepherd Dog 1 2 Iwona Gistrek (PL)
Miniature American Shepherd 1 2 Stefan Mitrevski (MCD)
Mudi 1 2 Iwona Gistrek (PL)
Australian Shepherd 1 2 Eva De Wine (BEL)
Australian Kelpie 1 2 Justyna Jezienicka (PL)
Belgian Shepherd Dog Groenendael 1 2 Justyna Jezienicka (PL)
Belgian Shepherd Dog Malinois 1 2 Justyna Jezienicka (PL)
Belgian Shepherd Dog Tervueren 1 2 Justyna Jezienicka (PL)
Beauceron 1 2 Iwona Gistrek (PL)
Briard 1 2 Iwona Gistrek (PL)
Dutch Shepherd Dog Long-haired 1 2 Stefan Mitrevski (MCD)
Dutch Shepherd Dog Short-haired 1 2 Stefan Mitrevski (MCD)
German Shepherd Dog Long-haired 1 2 Leszek Salamon (PL)
German Shepherd Dog Short-haired 1 2 Leszek Salamon (PL)
Old English Sheepdog (Bobtail) 1 2 Stefan Mitrevski (MCD)
Shetland Sheepdog 1 2 Stefi Walsh (IRL)
Collie Rough 1 2 Stefi Walsh (IRL)
Collie Smooth 1 2 Stefi Walsh (IRL)
Polish Lowland Sheepdog 1 2 Eva De Wine (BEL)
Tatra Shepherd Dog 1 2 Iwona Gistrek (PL)
Puli White 1 2 Justyna Jezienicka (PL)
Puli Black Grey Fawn 1 2 Justyna Jezienicka (PL)
Saarloos Wolfdog 1 2 Stefan Mitrevski (MCD)
Schapendoes 1 2 Stefan Mitrevski (MCD)
Welsh Corgi Cardigan 1 2 Justyna Jezienicka (PL)
Welsh Corgi Pembroke 1 2 Justyna Jezienicka (PL)
Appenzell Cattle Dog 2 2 Sylwiane Tompousky (FRA)
Saint Bernard Dog Long-haired 2 2 Jean-Jacques Dupas (FRA)
Saint Bernard Dog Short-haired 2 2 Jean-Jacques Dupas (FRA)
Bernese Mountain Dog 2 2 Jean-Jacques Dupas (FRA)
German Boxer Brindle 2 2 Jean-Jacques Dupas (FRA)
German Boxer Fawn 2 2 Jean-Jacques Dupas (FRA)
Bulldog 2 2 Krzysztof Kradziecki (PL)
Bullmastiff 2 2 Sylwiane Tompousky (FRA)
Italian Corso Dog 2 2 Krzysztof Kradziecki (PL)
Uruguayan Cimarron 2 2 Sylwiane Tompousky (FRA)
Russian Black Terrier 2 2 Tomasz Borkowski (PL)
Dobermann 2 2 Tomasz Borkowski (PL)
Dogo Argentino 2 2 Rale Cekic (SRB)
Great Dane Blue 2 2 Rale Cekic (SRB)
Great Dane Black, Harlequin 2 2 Rale Cekic (SRB)
Great Dane Fawn, Brindle 2 2 Rale Cekic (SRB)
Dogue de Bordeaux 2 2 Krzysztof Kradziecki (PL)
Great Swiss Mountain Dog 2 2 Tomasz Borkowski (PL)
Fila Brasileiro 2 2 Krzysztof Kradziecki (PL)
Hovawart 2 2 Tomasz Borkowski (PL)
Kangal Shepherd Dog 2 2 Sylwiane Tompousky (FRA)
Landseer (European-Continental type) 2 2 Rale Cekic (SRB)
Leonberger 2 2 Sylwiane Tompousky (FRA)
Mastiff 2 2 Rale Cekic (SRB)
Spanish Mastiff 2 2 Krzysztof Kradziecki (PL)
Pyrenean Mastiff 2 2 Rale Cekic (SRB)
Tibetan Mastiff 2 2 Rale Cekic (SRB)
Newfoundland 2 2 Rale Cekic (SRB)
Caucasian Shepherd Dog 2 2 Rale Cekic (SRB)
Central Asia Shepherd Dog 2 2 Rale Cekic (SRB)
Miniature Pinscher 2 2 Tomasz Borkowski (PL)
Pyrenean Mountain Dog 2 2 Jean-Jacques Dupas (FRA)
Presa Canario 2 2 Sylwiane Tompousky (FRA)
Rottweiler 2 2 Sylwiane Tompousky (FRA)
Shar Pei 2 2 Krzysztof Kradziecki (PL)
Miniature Schnauzer White 2 2 Małgorzata Supronowicz (PL)
Miniature Schnauzer Black and Silver 2 2 Małgorzata Supronowicz (PL)
Miniature Schnauzer Black 2 2 Małgorzata Supronowicz (PL)
Miniature Schnauzer Pepper and Salt 2 2 Małgorzata Supronowicz (PL)
Giant Schnauzer Black 2 2 Tomasz Borkowski (PL)
Schnauzer Black 2 2 Małgorzata Supronowicz (PL)
Schnauzer Pepper and Salt 2 2 Małgorzata Supronowicz (PL)
Tosa 2 2 Krzysztof Kradziecki (PL)
Airedale Terrier 3 1 Jean-Jacques Dupas (FRA)
American Staffordshire Terrier 3 1 Nenad Matejevic (SRB)
Bedlington Terrier 3 1 Jean-Jacques Dupas (FRA)
Border Terrier 3 1 Jean-Jacques Dupas (FRA)
Bull Terrier 3 1 Leszek Salamon (PL)
Miniature Bull Terrier 3 1 Leszek Salamon (PL)
Cairn Terrier 3 1 Jean-Jacques Dupas (FRA)
Fox Terrier Smooth 3 1 Jean-Jacques Dupas (FRA)
Fox Terrier Wire 3 1 Jean-Jacques Dupas (FRA)
Irish Soft Coated Wheaten Terrier 3 1 Jean-Jacques Dupas (FRA)
Jack Russell Terrier 3 1 Barbara Brandys (PL)
Kerry Blue Terrier 3 1 Jean-Jacques Dupas (FRA)
German Hunting Terrier 3 1 Jean-Jacques Dupas (FRA)
Norwich Terrier 3 1 Jean-Jacques Dupas (FRA)
Sealyham Terrier 3 1 Jean-Jacques Dupas (FRA)
Skye Terrier 3 1 Jean-Jacques Dupas (FRA)
Staffordshire Bull Terrier 3 1 Nenad Matejevic (SRB)
Brazilian Terrier 3 1 Jean-Jacques Dupas (FRA)
Irish Terrier 3 1 Jean-Jacques Dupas (FRA)
Scottish Terrier 3 1 Jean-Jacques Dupas (FRA)
Welsh Terrier 3 1 Jean-Jacques Dupas (FRA)
West Highland White Terrier 3 1 Barbara Brandys (PL)
Yorkshire Terrier 3 1 Barbara Brandys (PL)
Rabbit Dachshund Long-haired 4 2 Hanna Woźna-Gil (PL)
Miniature Dachshund Long-haired 4 2 Hanna Woźna-Gil (PL)
Standard Dachshund Long-haired 4 2 Hanna Woźna-Gil (PL)
Rabbit Dachshund Smooth-haired 4 2 Hanna Woźna-Gil (PL)
Miniature Dachshund Smooth-haired 4 2 Hanna Woźna-Gil (PL)
Standard Dachshund Smooth-haired 4 2 Hanna Woźna-Gil (PL)
Miniature Dachshund Wire-haired 4 2 Hanna Woźna-Gil (PL)
Standard Dachshund Wire-haired 4 2 Hanna Woźna-Gil (PL)
Akita 5 1 Erika Häkkinen (FIN)
American Akita 5 1 Erika Häkkinen (FIN)
Alaskan Malamute 5 1 Erika Häkkinen (FIN)
Basenji 5 1 Izabella Krasowska-Salamon (PL)
Chow Chow 5 1 Izabella Krasowska-Salamon (PL)
Eurasian 5 1 Erika Häkkinen (FIN)
Yacutian Laika 5 1 Erika Häkkinen (FIN)
Standard Mexican Hairless Dog 5 1 Izabella Krasowska-Salamon (PL)
Miniature Mexican Hairless Dog 5 1 Izabella Krasowska-Salamon (PL)
Peruvian Hairless Dog Large 5 1 Izabella Krasowska-Salamon (PL)
Ibizan Podenco Smooth-haired 5 1 Izabella Krasowska-Salamon (PL)
Portuguese Podengo Smooth-haired Miniature 5 1 Izabella Krasowska-Salamon (PL)
Samoiedskaia Sabaka 5 1 Stefan Mitrevski (MCD)
Shiba 5 1 Erika Häkkinen (FIN)
Shikoku 5 1 Izabella Krasowska-Salamon (PL)
Siberian Husky 5 1 Stefan Mitrevski (MCD)
Finnish Lapphund 5 1 Izabella Krasowska-Salamon (PL)
Japanese Spitz 5 1 Izabella Krasowska-Salamon (PL)
Miniature Spitz Orange, Grey shaded and other colours 5 1 Izabella Krasowska-Salamon (PL)
Pomeranian 5 1 Izabella Krasowska-Salamon (PL)
Medium Spitz White 5 1 Izabella Krasowska-Salamon (PL)
Keeshond 5 1 Erika Häkkinen (FIN)
Thai Ridgeback Dog 5 1 Izabella Krasowska-Salamon (PL)
Alpine Dachsbracke 6 2 Krystyna Opara (PL)
Basset Hound 6 2 Krystyna Opara (PL)
Beagle 6 2 Krystyna Opara (PL)
Black and Tan Coonhound 6 2 Krystyna Opara (PL)
Bloodhound 6 2 Krystyna Opara (PL)
Dalmatian 6 2 Nenad Matejevic (SRB)
Polish Hunting Dog 6 2 Krystyna Opara (PL)
Slovakian Hound 6 2 Nenad Matejevic (SRB)
Grand Basset Griffon Vendeen 6 2 Krystyna Opara (PL)
Grand Griffon Vendeen 6 2 Krystyna Opara (PL)
Small Blue Gascony Hound 6 2 Krystyna Opara (PL)
Polish Hound 6 2 Nenad Matejevic (SRB)
Petit Basset Griffon Vendeen 6 2 Krystyna Opara (PL)
Porcelaine 6 2 Krystyna Opara (PL)
Bavarian Mountain Scenthound 6 2 Nenad Matejevic (SRB)
Hanoverian Scenthound 6 2 Nenad Matejevic (SRB)
Rhodesian Ridgeback 6 2 Nenad Matejevic (SRB)
Brittany Spaniel 7 1 Rale Cekic (SRB)
Small Munsterlander 7 1 Rale Cekic (SRB)
English Pointer 7 1 Rale Cekic (SRB)
English Setter 7 1 Tomasz Borkowski (PL)
Irish Red Setter 7 1 Tomasz Borkowski (PL)
Irish Red and White Setter 7 1 Tomasz Borkowski (PL)
Gordon Setter 7 1 Tomasz Borkowski (PL)
German Long-haired Pointing Dog 7 1 Rale Cekic (SRB)
German Short-haired Pointing Dog 7 1 Rale Cekic (SRB)
German Wire-haired Pointing Dog 7 1 Rale Cekic (SRB)
French Pointing Dog Pyrenean Type 7 1 Rale Cekic (SRB)
Weimaraner Long-haired 7 1 Rale Cekic (SRB)
Weimaraner Short-haired 7 1 Rale Cekic (SRB)
Hungarian Short-haired Pointing Dog 7 1 Rale Cekic (SRB)
Italian Pointing Dog 7 1 Rale Cekic (SRB)
Italian Wire-haired Pointing Dog 7 1 Rale Cekic (SRB)
French Water Dog 8 1 Stefi Walsh (IRL)
Clumber Spaniel 8 1 Stefi Walsh (IRL)
American Cocker Spaniel 8 1 Stefi Walsh (IRL)
English Cocker Spaniel 8 1 Stefi Walsh (IRL)
Curly Coated Retriever 8 1 Małgorzata Supronowicz (PL)
Flat Coated Retriever 8 1 Hanna Woźna-Gil (PL)
Golden Retriever 8 1 Hanna Woźna-Gil (PL)
Spanish Waterdog 8 1 Małgorzata Supronowicz (PL)
Irish Water Spaniel 8 1 Stefi Walsh (IRL)
Labrador Retriever 8 1 Małgorzata Supronowicz (PL)
Romagna Water Dog 8 1 Stefi Walsh (IRL)
Nederlandse Kooikerhondje 8 1 Małgorzata Supronowicz (PL)
Nova Scotia Duck Tolling Retriever 8 1 Małgorzata Supronowicz (PL)
German Spaniel 8 1 Małgorzata Supronowicz (PL)
Portuguese Water Dog 8 1 Małgorzata Supronowicz (PL)
English Springer Spaniel 8 1 Stefi Walsh (IRL)
Welsh Springer Spaniel 8 1 Małgorzata Supronowicz (PL)
Sussex Spaniel 8 1 Stefi Walsh (IRL)
Bichon a poil frise 9 1 Eva De Wine (BEL)
Bolognese 9 1 Eva De Wine (BEL)
Boston Terrier 9 1 Sylwiane Tompousky (FRA)
Small Brabant Griffon 9 1 Marzena Kaca-Bibrich (PL)
French Bulldog 9 1 Cassandre Mattera (FRA)
Cavalier King Charles Spaniel 9 1 Janusz Opara (PL)
Chihuahua Long-haired 9 1 Krystyna Opara (PL)
Chihuahua Smooth-haired 9 1 Krystyna Opara (PL)
Japanese Chin 9 1 Eva De Wine (BEL)
Chinese Crested Dog (Hairless/Powder Puff) 9 1 Marzena Kaca-Bibrich (PL)
Coton de Tulear 9 1 Eva De Wine (BEL)
Brussels Griffon 9 1 Eva De Wine (BEL)
Havanese 9 1 Eva De Wine (BEL)
King Charles Spaniel 9 1 Janusz Opara (PL)
Lhasa Apso 9 1 Eva De Wine (BEL)
Little Lion Dog 9 1 Eva De Wine (BEL)
Maltese 9 1 Eva De Wine (BEL)
Pug 9 1 Sylwiane Tompousky (FRA)
Pekingese 9 1 Marzena Kaca-Bibrich (PL)
Poodle Standard White, Black, Brown 9 1 Marzena Kaca-Bibrich (PL)
Poodle Standard Fawn, Grey 9 1 Marzena Kaca-Bibrich (PL)
Poodle Miniature White, Black, Brown 9 1 Marzena Kaca-Bibrich (PL)
Poodle Miniature Fawn, Grey 9 1 Marzena Kaca-Bibrich (PL)
Poodle Medium White, Black, Brown 9 1 Marzena Kaca-Bibrich (PL)
Poodle Medium Fawn, Grey 9 1 Marzena Kaca-Bibrich (PL)
Poodle Toy 9 1 Marzena Kaca-Bibrich (PL)
Russian Toy Longhaired 9 1 Marzena Kaca-Bibrich (PL)
Shih Tzu 9 1 Krystyna Opara (PL)
Continental Toy Spaniel Papillon 9 1 Janusz Opara (PL)
Continental Toy Spaniel Phalene 9 1 Janusz Opara (PL)
Tibetan Spaniel 9 1 Cassandre Mattera (FRA)
Tibetan Terrier 9 1 Cassandre Mattera (FRA)
Italian Greyhound 10 2 Cassandre Mattera (FRA)
Afghan Hound 10 2 Erika Häkkinen (FIN)
Azawakh 10 2 Erika Häkkinen (FIN)
Arabian Greyhound 10 2 Erika Häkkinen (FIN)
Spanish Greyhound 10 2 Erika Häkkinen (FIN)
Saluki 10 2 Cassandre Mattera (FRA)
Polish Greyhound 10 2 Erika Häkkinen (FIN)
Borzoi 10 2 Cassandre Mattera (FRA)
Deerhound 10 2 Erika Häkkinen (FIN)
Hungarian Greyhound 10 2 Erika Häkkinen (FIN)
Whippet 10 2 Cassandre Mattera (FRA)
Irish Wolfhound 10 2 Erika Häkkinen (FIN)
Biewer Yorkshire Terrier 11 2 Małgorzata Supronowicz (PL)
American Bulldog 11 2 Małgorzata Supronowicz (PL)
Continental Bulldog 11 2 Małgorzata Supronowicz (PL)
Louisiana Catahoula Leopard Dog 11 2 Małgorzata Supronowicz (PL)
Polish Hunting Spaniel 11 2 Małgorzata Supronowicz (PL)
Rosyjska bolonka kolorowa 11 2 Małgorzata Supronowicz (PL)

Soutěž juniorů v handlingu:

Sobota 12.02.2022 - Krystyna Opara (PL)

Neděle 13.02.2022 - Hanna Woźna-Gil (PL)

Složení rozhodčích se může změnit z důvodů, které pořadatelé nemohou ovlivnit.

Menu CZ