Strona 3 z 27 Wyników 201 - 300 z 2691

NazwaSortuj wg.:  Nr_kat  Nazwa

201

TILLA Hexenland

Lokata: 2 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

202

BRIXI Kalupus

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

203

CANA Prima-Vega

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

204

Cuma Kalupus

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

205

MEGARA TENSOR

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

206

COPY Team Let's Go

Lokata: 0 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

207

Diavoli di Fuoco

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

208

Henka Mavic

Lokata: 0 Ocena: Doskonała Tytuły:

209

Lira ze Skalnego Wzgórza

Lokata: 0 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

210

Nana Tensor

Lokata: 4 Ocena: Doskonała Tytuły:

211

ORLA Tensor

Lokata: 0 Ocena: Doskonała Tytuły:

212

POLA Wolf-Gang

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA

213

Rawid Kamabeda

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

214

BURZA Pajęcze Sieci

Lokata: 0 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

215

CHANEL z Iglastego Lasku

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

216

DRAKA Team Let's Go

Lokata: 0 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

217

FACE Yuccero Bohemia

Lokata: 0 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

218

FISHKA GVEN BLAID

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

219

GRENDY vom Rumbachtal

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

220

HANUM Pa-Bo-Ma

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

221

Lea Kamabeda

Lokata: 0 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

222

Liwia Kamabeda

Lokata: 0 Ocena: Doskonała Tytuły:

223

MENDY Džako

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

224

MIKI Prima-Vega

Lokata: 4 Ocena: Doskonała Tytuły:

225

PIRANHA Tensor

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC,RESERVE CACIB

226

TOSCA Kenola

Lokata: 0 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

227

UZI z Kenetowca

Lokata: 0 Ocena: Doskonała Tytuły:

228

Brawos Bis MARYLA

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

229

Tessa Od Basiora

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC

230

ANDO ze Skalnego Wzgórza

Lokata: 1 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

231

AZIR ze Skalnego Wzgórza

Lokata: 2 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

232

LEGOLAS Tensor

Lokata: 2 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

233

TEDDY Hexenland

Lokata: 1 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

234

BASTER Z GRODU SMOKA

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

235

Gorbi vom Fichtenschlag

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

236

INDO Pajęcze Sieci

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

237

Unkas ze Skalnego Wzgorza

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE,ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

238

NINO Perazma

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC,RESERVE CACIB

239

Pavel von der Zenteiche

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

240

AIK vom Zschopauufer

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

241

DUKS Hen-Mi

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

242

NESTO von der Grafen

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

243

NOLTE vom Zellwaldrand

Lokata: 0 Ocena: Doskonała Tytuły:

244

YANNICK Temperton

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły:

245

Yannick vom Butjenter Land

Lokata: 4 Ocena: Doskonała Tytuły:

246

Xambo Kalupus

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA RASY,ZWYCIĘZCA

247

ARISA ze Skalnego Wzgórza

Lokata: 3 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

248

Hossa z Hetmańskiej Sfory

Lokata: 1 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

249

ORINOKO Śmiłowickie Wilki

Lokata: 2 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

250

HOLLY Aksaris

Lokata: 1 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

251

Waxi Artrox

Lokata: 2 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

252

Brandy von Gran Peregrino

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

253

Cuky Kalupus

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

254

KALIBRA Padaroko

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

255

ANDREA vom Fichtenschlag - Zwinger

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

256

Daria Od Petkovića

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

257

GITEL vom Valtenberh

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA

258

Fianna Dlha Roven

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

259

Ussi vom Martelsberg

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

260

Zeraphina vom Zellwaldrand

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC,RESERVE CACIB

261

IBIZZA z Tylenu Moravia

Lokata: 1 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

262

FLIRCIARZ Na Góralsko Nute

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE,ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

263

NORTON z Dobieszowic

Lokata: 3 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

264

WIRŚKO z Borowej Strągi

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

265

FIGARO Algarobos

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC

266

GIEWONT du Domaine des Dahlbergs

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

267

ŁAPSERDOK na Góralsko Nute

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

268

MOCARNY Z ZADYMY

Lokata: 4 Ocena: Doskonała Tytuły:

269

ARMEX Świat Dysku

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

270

POPRAD Na Góralsko Nute

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC,RESERVE CACIB

271

BYSTRY z Siwej Polany

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

272

ELOUAN du Printemps des Olivets

Lokata: 4 Ocena: Doskonała Tytuły:

273

GWARNY Na Góralsko Nute

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA RASY,ZWYCIĘZCA

274

Krzepki z Modrzewinowej Leśniczówki

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

275

Singer Nutrena

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

276

SIUCHAJ Z BUTOROWEGO WIERCHU

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

277

CESSNA Świat Dysku

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

278

FLASECKA Na Góralsko Nute

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

279

Kleo Aszakids

Lokata: 0 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

280

KROKIEW Z MIĘTUSTWA

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

281

LAWENDA z Jagusi Zagrody

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

282

WARTKA Z BOROWEJ STRĄGI

Lokata: 0 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

283

Witka Nutrena

Lokata: 0 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

284

Zaduma Nutrena

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

285

BIAŁA DAMA Kontekst

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA

286

GLORIA Alpejskie Zauroczenie

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

287

IVA Visenna

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły: RESERVE CACIB

288

SIWUCHA Nes Gwadiana

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

289

BIAŁKA Pasja Cepra

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC

290

INKA Visenna

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

291

LUNA ze Srebrnej Osady

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

292

HAJNÓWKA - BUKSA Filos

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły:

293

Deukalion Bambini di Praga

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE,ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY,ZWYCIĘZCA RASY

294

Sweet Expression's QUICK ON THE TRIGGER

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

295

BOTTOM SHAKER MY SECRET

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

296

Lovesome MAESTRO

Lokata: 2 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

297

THUNDER TOUCH Asketila

Lokata: 1 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

298

BLUEJAY Pasada

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

299

Lovesome KNIGHT

Lokata: 3 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

300

MODEL LIMITOWANY Fulfilled Dream

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

Strona 3 z 27 Wyników 201 - 300 z 2691

Item