Strona 2 z 31 Wyników 101 - 200 z 3076

NazwaSortuj wg.:  Nr_kat  Nazwa

101

DECLAN Wilk z Polskiego Dworu

Lokata: 1 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

102

AMBER WOLF z Peronowki

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły:

103

AKIKO Nemo Me Impune Lacessit

Lokata: 2 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

104

DIABLICA Galicyjski Wilk

Lokata: 0 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

105

Eetee II od Uhoste

Lokata: 3 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

106

GINKA II od Uhoste

Lokata: 1 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

107

GRAN ROSA AMIGA Atropa Bella Donna

Lokata: 0 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

108

Ammy Smečka Baron

Lokata: 2 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

109

ENID Wilk z Polskiego Dworu

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE,ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

110

ANABELLA LOSTRIS

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC,RESERVE CACIB

111

CADETTE Jantarowa Wataha

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

112

CZAKRAM Galicyjski Wilk

Lokata: 2 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

113

Astarte Lupus Ardor

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA

114

Agía Illiás Norský vlk

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC

115

CLAIR DE LUNE Srdcerváč

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

116

REMES De Runc

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC,ZWYCIĘZCA RASY,ZWYCIĘZCA

117

Asta Katčina zahrada

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA RASY,ZWYCIĘZCA

118

YOGI Zwierz w Dredach

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA RASY,ZWYCIĘZCA

119

MÁTYÁS KIRÁLY UDVARI AGA

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC,RESERVE CACIB

120

MÁTYÁS KIRÁLY UDVARI PANKA FANNI

Lokata: 1 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

121

BŁYSK Motopies

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

122

BUNT Motopies

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

123

Gate Crasher at Musimaciay

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

124

Hot Spring Traveller Elvikam

Lokata: 4 Ocena: Doskonała Tytuły:

125

ANCELOTTI Gitaron

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

126

CRUNCHER Regalia

Lokata: 3 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

127

Vinelake´s Dreamfinder

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA RASY,ZWYCIĘZCA

128

BISQUIT BOY Borys Band

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

129

INDIGO BLUE Altura

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

130

Key To My Hearth Puella Fera

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC,RESERVE CACIB

131

Bryka Motopies

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE,ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

132

Dali's Baby Carcassonne Tolugo

Lokata: 3 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

133

HOT CHOCOLATE Elvikam

Lokata: 0 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

134

LADY MILLION Altura

Lokata: 2 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

135

MINUTKA Anioł w Skarpetkach

Lokata: 4 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

136

Catch My Heart Carcassonne Tolugo

Lokata: 4 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

137

Gemmel´s True Balance

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC,RESERVE CACIB

138

IRISH WHISKY ALTURA

Lokata: 3 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

139

Thornapple All That Glitters

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

140

AVIA Welkope

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC

141

GUINEVRA Svezi vitr

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

142

Some Kind of Dreams

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

143

Caprice Sweet Dark of Crystal Lake

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA

144

Thornapple Kissable Temptation

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

145

HE'S MY BELFAST Asocjacja

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA RASY,ZWYCIĘZCA

146

IHANA Srebrzysty Smrek

Lokata: 2 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

147

IVAR Srebrzysty Smrek

Lokata: 1 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

148

Connor Black z JBonda

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

149

HJCH RED FOX SCOTTY

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC,RESERVE CACIB

150

JUMANJI TERWIPON Extraversion

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA

151

Carmen Bagatela z Doliny Wieprza

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

152

IZZY LADY Srebrzysty Smrek

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE,ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

153

Alaia Black z Kovárny

Lokata: 1 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

154

EXTRA ESPRESSO Dakota

Lokata: 2 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

155

Frey del Festoso

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC,RESERVE CACIB

156

Luna DONUM CORDIS

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

157

SHECHEREZADA La Toma

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC

158

Joy for Srebrzysty Smrek Extraversion

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA RASY,ZWYCIĘZCA

159

PRETORIA Di Trevi

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

160

RED FOX RUBY

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

161

Lakkebo's AZTRA

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA RASY,ZWYCIĘZCA

162

BERTIK Nieder Bohemia

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

163

HEKTOR K-9 Border Unit

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

164

Kondor de Alphaville Bohemia

Lokata: 2 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

165

Sorrel Bohemia Alké

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC,ZWYCIĘZCA RASY

166

AURA vom Haus Seiffert

Lokata: 0 Ocena: Obiecująca Tytuły:

167

JAKIMA Alta Escuela

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

168

Fergie de Alphaville Bohemia

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

169

Jolly de Alphaville Bohemia

Lokata: 0 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

170

BLUE Allegro Cantabile

Lokata: 0 Ocena: Doskonała Tytuły:

171

SONJA Bohemia Aké

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC

172

ZHENG-DI-ER DART

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE,ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY,ZWYCIĘZCA RASY

173

A´Garry James z JBonda

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

174

Meridian Dog Arabat

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA

175

Argent Brut z Kovárny

Lokata: 0 Ocena: Dobra Tytuły:

176

FAIR PLAY z Kovárny

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC,RESERVE CACIB

177

Orionette z Wiedźmińskiej Stajni

Lokata: 4 Ocena: Doskonała Tytuły:

178

OWEN MAGNETIC z Wiedźmińskiej Stajni

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

179

ZENYA-SAN Dart

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

180

ZOEY DI-YI Dart

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

181

Lamia Randy Dog

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

182

GWENDA AGITA

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC,RESERVE CACIB

183

Xsofi La Toma Dart

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA

184

Wiktoria Dart

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC

185

Angelika Oridix

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

186

ARWENA z Pieleszy Birkuta

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły:

187

EVITA Kubret

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA RASY,ZWYCIĘZCA

188

VOLEUR Z KRAINY MGIEŁ

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

189

King of Pop Moravia Campanella

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

190

Kabir Bedi Jesienna Rapsodia

Lokata: 0 Ocena: Dobra Tytuły:

191

NOEL D'ORTON MAJKOLANDIA

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

192

Twister Dalido

Lokata: 2 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

193

ZIC z Pierwszej Ligi

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

194

Chicago Chulligan Moravia Campanella

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC

195

El'Bridorado Van Guardio

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

196

RICO PRZYTUL MNIE

Lokata: 0 Ocena: Dobra Tytuły:

197

CLEVER Amber Route

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC

198

SAGE Z KRAINY MGIEŁ

Lokata: 0 Ocena: Nie podlega ocenie Tytuły:

199

YANKES z Pierwszej Ligi

Lokata: 2 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

200

IVANHOE HOCKY ENFANT PAR LA GARRIGUE

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

Strona 2 z 31 Wyników 101 - 200 z 3076

Item