Strona 1 z 3 Wyników 1 - 100 z 285

NazwaSortuj wg.:  Nr_kat  Nazwa

8

Bassimo z Pierwszej Ligi

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

27

BLIGHTER Piece of Heaven

Lokata: 3 Ocena: Obiecująca Tytuły:

59

BRENDY Rudbekia

Lokata: 4 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

87

BACHUS Dar Wilka

Lokata: 0 Ocena: Doskonała Tytuły:

88

Baruch Wilczy Duch

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

89

BERYL BARIA'IL Wilczy Duch

Lokata: 0 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

90

Brit z Novobělské kotliny

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

95

Baladin Arqeva

Lokata: 0 Ocena: Dyskwalifikacja Tytuły:

100

BALDUR Braterstwo Wilczaków

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

121

BŁYSK Motopies

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

122

BUNT Motopies

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

128

BISQUIT BOY Borys Band

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

131

Bryka Motopies

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE,ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

162

BERTIK Nieder Bohemia

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

170

BLUE Allegro Cantabile

Lokata: 0 Ocena: Doskonała Tytuły:

209

BEATRIX pod Szmaragdowymi Bzami

Lokata: 0 Ocena: Nie podlega ocenie Tytuły:

235

Bojan z Sosnowego Zakątka

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

236

BUMER Śmiłowickie Wilki

Lokata: 4 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

244

BORYS Dobrzyków

Lokata: 4 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

253

Blanca Zefgel

Lokata: 3 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

259

Baxi z Sosnowego Zakątka

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE,ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY,ZWYCIĘZCA RASY

260

BURGA Smiłowickie Wilki

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

283

BASTER z Grodu Smoka

Lokata: 1 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

291

Bonita z Grodu Smoka

Lokata: 2 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

293

Brita z Kojca Wschodzącego Słońca

Lokata: 1 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

311

BYSTRY z Siwej Polany

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

319

BIAŁKA Pasja Cepra

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA

329

Boston Biżu

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC,RESERVE CACIB

334

BLUE NUMBER ONE Iskierka Szetlandów

Lokata: 2 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

341

BANJO Polly z M-3

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

347

BRENDA Ventora

Lokata: 4 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

352

BRITISH SWEET Grazula

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA

355

BY MY SHOW STAR Lost in Love

Lokata: 4 Ocena: Doskonała Tytuły:

365

BEGHARAMI LAG od Mohtarów

Lokata: 2 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

400

Bajer Baca z Banciarni

Lokata: 0 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

433

BE HAPPY WOLF z Molu Es

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA RASY,ZWYCIĘZCA

460

BAHADINLI Duma Grodzickich

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE,ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY,ZWYCIĘZCA RASY

464

BOHUN Żelazny Dwór

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

484

BENIO z Beskidzkiego Raju

Lokata: 0 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

490

B-MOL ELEUTERIA

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

496

BELLE STAR Alpejski Sen

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

528

Blandimentum Dylan

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

529

BRUTUS Perła Roztocza

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

533

BIG SHOT Benignus

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

538

Bacardi od Stribrnaku

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC

550

Brasilia Gold Tequila

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

587

Beatrix Bulldog von Rauscher

Lokata: 0 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

588

BLUE MOON Terra Coelho

Lokata: 0 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

601

BISQUIT Nestor Notabilis

Lokata: 1 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

613

BEAUTY Zimowa Aura

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC,RESERVE CACIB

615

BELINDA Zimowa Aura

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA RASY,ZWYCIĘZCA

616

BOB MARLEY Susannah Dream

Lokata: 2 Ocena: Wybitnie Obiecująca Tytuły:

635

BELLAZA Dio Dano

Lokata: 4 Ocena: Dobra Tytuły:

662

BARBARIS Iz Galickih Zemel

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

672

BRAWURA Magiczna Czerń

Lokata: 0 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

684

BESTA DARGASOW Tygaro-Figaro

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

685

BUKWA Non Latrantium

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

708

BEVITA BEVRA Błękitny Kanion

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

709

BONITA BESTA Błękitny Kanion

Lokata: 0 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

726

BOMBON Nido de Condores

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

730

BEBE NIDO DE CONDÓRES

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA

747

BARIE Mersatino

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

762

BEST IN SHOW Czarnoksiężnik z Archipelagu

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły:

771

BESY z Fretkowego Raju

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC,RESERVE CACIB

798

BIG PRINCE OF POLAND Toldi

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA RASY,ZWYCIĘZCA

799

BIG TACOMA Toldi

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE,ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

802

BAZYL Pure Life

Lokata: 0 Ocena: Dobra Tytuły:

805

BEVERLY Sati Quantum

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CWC,RESERVE CACIB

817

BAX Salto Neris

Lokata: 2 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

829

BRAVE BEAUTY Koneser

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA

833

BUDDY from The Earth´s Axis

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA

836

Blackie Sweape

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły: RESERVE CACIB

842

BALERINA Filanteria

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA

846

Bugatti TESORO MIO

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE,ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

849

Barack Lexova smečka

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA

852

BIRMA TESORO MIO

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

867

Bambus Szafranowa Sfora

Lokata: 4 Ocena: Doskonała Tytuły:

868

Batat Szafranowa Sfora

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

881

Bady od Bezdynky

Lokata: 4 Ocena: Doskonała Tytuły:

882

BALDUR Psia Psota

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

883

BONO Psia Psota

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA RASY,ZWYCIĘZCA

914

BARRACUDA Mastinari

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE,ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

928

BENTLEY z Milínského Údolí

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

929

Bimal Dewi Saraswati

Lokata: 0 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

948

BASANTI Dewi Mahakala

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

949

BIAFRA Kodżan

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

960

Beezer Sněžná brána

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

967

BRAZYL z Lednickiego Zakola

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

976

BLACK PRETENDER Kaźko Słupski

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA RASY,ZWYCIĘZCA

988

Boatswains Diamond Aint No Saint

Lokata: 3 Ocena: Doskonała Tytuły:

989

Bonie Black Koralle

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA

1012

Biki z Jastrzębiej Góry

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA

1013

Bajkał Duchy Gór

Lokata: 0 Ocena: Tytuły:

1016

Bajan Bobrowicka Sfora

Lokata: 2 Ocena: Doskonała Tytuły:

1017

BARBAR z Hemzalova mlyna

Lokata: 0 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

1062

BACHUS Big Dogs Band

Lokata: 0 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

1063

Bleper's MIG

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE,ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

1078

BORA Miltiadesa

Lokata: 3 Ocena: Bardzo dobra Tytuły:

1087

BRAVE BACCARDI Sugar Dog

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE,ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY

1099

BASHRA RED DESERT ORIKOU

Lokata: 1 Ocena: Doskonała Tytuły: CACIB,CWC,ZWYCIĘZCA RASY,ZWYCIĘZCA

Strona 1 z 3 Wyników 1 - 100 z 285

Item