powołany w 1948 roku

GRUPA I

 
 
  1. BORDER COLLIE, Latos Izabela, 600 806 544, 32 265 22 16, Hodowla: Insita Ingenio
  2. OWCZAREK NIEMIECKI, Gajda Krzysztof, 508 644 083
  3. OWCZAREK NIEMIECKI, Nowakowska Beata, Tychy, 885 274 415, 603 581 603, 608 407 920, www.rekinicha.pl
  4. OWCZAREK NIEMIECKI, Nowakowska Beata, Tychy, 885 274 415, 603 581 603, 608 407 920, www.rekinicha.pl
  5. OWCZAREK NIEMIECKI, Październy Tomasz, Tychy, 883 853 420
  6. OWCZAREK NIEMIECKI DŁUGOWŁOSY, Wiatrowski Jerzy, Siemnianowice Śląskie, 505-44-63-63, Hodowla: Sajk
  7. OWCZAREK SZKOCKI DŁUGOWŁOSY, Kozielska Renata, Sosnowiec, 032 297 65 70, 501 314 664, Hodowla: Różany Gaj, www.rozanygaj.tnb.pl, recollie@o2.pl, wojtekmyszki@o2.pl
 

GRUPA II

 
 
  1. BULDOG ANGIELSKI, Niepiekło Monika, Żarki, 604 86 72 80, 694 686 066, Hodowla: Jurasic Bulls
 

GRUPA III

 
 
  1. WEST HIGHLAND WHITE TERRIER, Pyzik Konrad , 506 059 191, Hodowla: Terra Gold, www.terragold.pl
  2. YORKSHIRE TERRIER, Korski Konrad, Katowice, 32 251 36 38, 502 513 638, Hodowla: Pro Amare, www.proamare.com, koka@proamare.com
  3. YORKSHIRE TERRIER, Mikołajczyk Małgorzata, Katowice, 506 982 009, Hodowla: Megi York, www.megiyork.pl
  4. YORKSHIRE TERRIER, Wojarska Katarzyna, Orzesze, 602 778 043, Hodowla: Master York, www.masteryork.pl, kasia@masteryork.pl
 

GRUPA IV

 
 
  1. JAMNIK KRÓTKOWŁOSY MINIATUROWY, Wódka Gabriela, 696 101 262, Hodowla: Lisia Rodzina, www.lisiarodzina.republika.pl, lisiarodzina@op.pl
 

GRUPA V

 
 
  1. AKITA AMERYKAŃSKA, Nowak Piotr, Bieruń, 531 319 111, Hodowla: Somnia Vera
  2. ALASKAN MALAMUTE, Wróblewski Bogdan, Poręba Wielka, 519 503 544, 798 309 693
  3. CHOW CHOW, Gajda Ewa, Katowice, 661 662 656, Hodowla: Superbus Leo
  4. SZPIC MAŁY, Dederko Agata, Mysłowice, 503 01 44 55, Hodowla: Rojber, www.rojber.eu, agata@zeslaska.pl
 

GRUPA VII

 
 
  1. WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY, Majewska-Czerny Justyna Czerny Kamil, Mikołów, 608 378 222, Hodowla: Just Weimaraner, www.justweimaraner.com, kontakt@justweimaraner.com
 

GRUPA VIII

 
 
  1. GOLDEN RETRIEVER, Szymura Tadeusz, 501 877 700, 607 668 425, Hodowla: Emerald Garden
  2. LABRADOR RETRIEVER, Szymura Tadeusz, 501 877 700, 607 668 425, Hodowla: Emerald Garden
 

GRUPA IX

 
 
  1. BICHON FRISE, Babel Urszula, Kobiór, 502 085 220, Hodowla: Haiki Blanche
  2. CAVALIER KING CHARLES SPANIEL, Kubica Aleksandra, Katowice, 797 157 602, 695 589 674, 32 672 90 60, Hodowla: Złota Magnolia, www.zlotamagnolia.blog.pl
  3. CAVALIER KING CHARLES SPANIEL, Tota Gabriela, Goczałkowice Zdrój, 501 188 827, Hodowla: Totalandia, gabipless@gmail.com
  4. CHIHUAHUA, Pyzik Konrad , 506 059 191, Hodowla: Terra Gold, www.terragold.pl
 

GRUPA X

 
 
  1. WHIPPET, Kozik Aleksander, Pszczyna, 505 818 048, Hodowla: Akua Ba
  2. WHIPPET, Marszalek Magdalena, Gostyń, 501-095-737, Hodowla: the Silence of the Lambs, madamarszalek@gmail.com
 

Ostatnia aktualizacja danych: 2016-08-23 17:17:48
Dane zebrane na podstawie informacji hodowców.