< Związek Kynologiczny w Polsce o/Katowice
powołany w 1948 roku

WYNIKI XVI MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWY PSÓW RASOWYCH W KATOWICACH
18-19-20.03.2011

Nr kat. Nazwa Lokata Ocena Tytuły
1 BORN TO RIDE Diamantina I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2 EARL PARSONS Of Smartness I Doskonała ZW. MŁ.
3 Bassimo z Pierwszej Ligi -
4 My Name is Rustler's Moon I Doskonała CWC,RES. CACIB
5 CELTIC PRIDE OF Smartness I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
6 FOUR SEASONS z Domu Etny I Wybitnie Obiecująca
7 Belisama Under Egida Ateny -
8 DOUBLE SCOTCH BLACK ROSALINDA I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
9 EMPREINTE de Chester I Doskonała CWC
10 Ever Joy Rose z Domu Etny III Doskonała
11 FASCINATION SMARTNESS II Doskonała
12 DIFFERENCE de Chester I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
13 Farmarens Just Jolly II Doskonała
14 Mayflower's NADINE AT DEA-DRO I Doskonała CWC,RES. CACIB
15 Dea-Dro Katherine I Doskonała
16 DOGE DEL PIERVEZ - Bardzo dobra
17 NULLA z Banciarni I Wybitnie Obiecująca
18 Brodway Lohrien I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
19 GANGSTER Domi Pearl - Doskonała
20 RUN AWAY BOY Las Kornas -
21 White Spirit of Dream´s Al Capone -
22 ICE IRBIS Dzika Banda I Doskonała CWC
23 ZEFIR Dobry Duch I Doskonała CWC
24 Blow Fortunatus Poland III Doskonała
25 DARIUS SUNDAY Biała Pasja II Doskonała RES. CACIB
26 Dantes White Ancilia I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
27 I'am Dasha I Wybitnie Obiecująca
28 ARNIE of Aiwak´s Paradise I Doskonała ZW. MŁ.
29 Horsebo TWIX I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
30 So Sexi Blondie White Matahar II Doskonała RES. CACIB
31 ZINA WHITELADY Dobry Duch III Bardzo dobra
32 Viva la Tia ELEMENT OF FIRE I Wybitnie Obiecująca
33 APIS Black&White Story - Doskonała
34 ARIEL DOUBLE VISION IV Doskonała
35 EL DORADO BC Vangeldis III Doskonała
36 EVERYTHING FOR YOU Dajavera - Bardzo dobra
37 Efendi Aziz The Best of Gajowy - Bardzo dobra
38 FAIR PLAY Dajavera -
39 JACK DANIELS z Dębowego Wzgórza - Bardzo dobra
40 JONY WOKER z Dębowego Wzgórza - Bardzo dobra
41 Jeffija of Maranns Home I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
42 LENNOX LEWIS Energizer - Bardzo dobra
43 TONKORY XTRA SPECIAL-AS II Doskonała
44 TRISTAN FOXY FOX - Bardzo dobra
45 DIPLOMAT at Real Pearl I Doskonała CWC
46 Q'Celtic SEXY SEAHORSE IV Bardzo dobra
47 ROXETTE Foxy Fox II Doskonała
48 Simply The Best Border Song III Doskonała
49 Sweet Nest ALWAYS ON THE TOP - Bardzo dobra
50 Amos Montegrifo The Best of Gajowy - Bardzo dobra
51 Borderline Country Justinstyle I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
52 DEMON CAYS The Best of Gajowy - Bardzo dobra
53 Honour me As Van 't Vlassenhout III Bardzo dobra
54 LUMSTY Fatranski sen - Bardzo dobra
55 MANU CHAO TRIPLE TROUBLE II Doskonała
56 MEZO Modre Gniazdo - Bardzo dobra
57 Q'CELTIC X-TRA ATTRACTION IV Bardzo dobra
58 Kyril Rubinove srdce III Doskonała
59 Never Never Land UNIQUE IRISH GUINNESS IV Bardzo dobra
60 Patchwork di Sutri I Doskonała CWC,RES. CACIB
61 RED REVOLUTION COMES Alderaan II Doskonała
62 AJA Hope of the Future II Obiecująca
63 ANGEL IN BLACK VALEY OF BORDERS I Wybitnie Obiecująca
64 Rudebekia Brendy I Wybitnie Obiecująca
65 ADANE Poledni Kamen - Nie podlega ocenie
66 ALMA Piece of Heven - Dobra
67 ASHLEY Gingi Bringi - Dobra
68 BUSY LADY The Best of Gajowy -
69 Buffy Andewagar - Dobra
70 DIRTY DANCING Border Song III Bardzo dobra
71 FIDORKA Z Lebedova Dvora - Bardzo dobra
72 LACOSTE TOUCH OF SPRING Energizer - Bardzo dobra
73 LOCHEIL DRESS TO IMPRESS-FOXI I Doskonała ZW. MŁ.
74 NEVER NEVER LAND F' MISS MONEYPENNY IV Bardzo dobra
75 SUNNY BLUE Foxy Fox II Doskonała
76 ABIGAIL Rewolucja - Bardzo dobra
77 Ballantines Plush Berry -
78 IGA z Dębowego Wzgórza II Doskonała
79 PENNY Foxy Fox I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
80 Q'CELTIC IQ BEAURIDE BEEST - Dyskwalifikacja
81 Q'Celtic SEX APPEAL III Doskonała
82 GINA GHOST CATCHER IN BLACK Energizer I Doskonała CWC
83 IVA of Maranns Home II Bardzo dobra
84 Kiara Rubinove srdce III Bardzo dobra
85 Q'Celtic X-TRA VAGANZA IV Bardzo dobra
86 QUASHQAI SHIRAZ BLUE Energizer - Bardzo dobra
87 ROLY-POLY Ko-To-Ra -
88 ROMA Modre Gniazdo - Dobra
89 SHORELAND TRIUMPH ABILITY -
90 WENA Double Vision -
91 UNIQUE HOT CHILI from Borders Paradise I Doskonała CWC,RES. CACIB
92 AMOR KHAN Gniazdo na Reja - Bardzo dobra
93 IRGA Złota Beja I Wybitnie Obiecująca
94 Alma od Citovského mlýna I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
95 FROTKA pod Starym Ratuszem I Doskonała CWC,RES. CACIB
96 BALDUR Braterstwo Wilczaków I Wybitnie Obiecująca
97 LARSON Dar Wilka II Wybitnie Obiecująca
98 BIES Welkoscyrz II Doskonała
99 CELEB Jantarowa Wataha I Doskonała ZW. MŁ.
100 WAŻNIAK Cwany Wilk I Bardzo dobra
101 CVAKO od Starkej I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
102 Czambor z Vlčího dubu III Doskonała
103 DECLAN Wilk z Polskiego Dworu II Doskonała RES. CACIB
104 AMBER WOLF z Peronówki I Doskonała
105 X-TROVERTIDA PRESTA Atropa Bella Donna I Wybitnie Obiecująca
106 CYMBARKA Galicyjski Wilk I Wybitnie Obiecująca
107 CZAKRAM Galicyjski Wilk II Wybitnie Obiecująca
108 CADETTE Jantarowa Wataha III Doskonała
109 CELTHIEN Jantarowa Wataha - Bardzo dobra
110 Call Me Sexy Srdcervac II Doskonała
111 Gorthan SCYLLA SELARIS - Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
112 WERWA Cwany Wilk -
113 Wonderfull Wolf Eden severu I Doskonała CWC
114 Astarte Lupus Ardor II Doskonała
115 BEA Jantarowa Wataha - Bardzo dobra
116 Crying Princess Chantal Srdcerváč I Doskonała CWC
117 DORREN Wilk z Polskiego Dworu III Doskonała
118 DACRE Wilk z Polskiego Dworu IV Bardzo dobra
119 K-LEE VORNJA z Peronówki I Doskonała CWC
120 CIRI Wilk z Polskiego Dworu II Doskonała RES. CACIB
121 GINGER Dakmat III Doskonała
122 JADIEL z Peronówki IV Doskonała
123 Uni od Úhoště I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
124 REMES de Runc I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
125 Fabiola Biely Rodo -
126 Irhaberki EMESE ELZA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
127 Saussurea Limited Edition I Wybitnie Obiecująca
128 BRAZOS WELKOPE - Mało Obiecująca
129 Tanmark's EXTREAM WAYS - Obiecująca
130 ANCELOTTI GITARON II Doskonała
131 Ferrero Rocher Great Lady I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
132 Prosto Chudo Model Acro III Doskonała
133 RIKI Motopies -
134 Gemmel Unexpected At Saussurea -
135 BISQUIT BOY Borys Band II Bardzo dobra
136 ELBRUS Gorzowska Panorama I Bardzo dobra
137 CZARIK Ew-Bor I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
138 Goldstar CAUZN'A RUCKUS I Doskonała
139 Angelina Allegro Assai I Wybitnie Obiecująca
140 AVIA Welkope II Bardzo dobra
141 FIBI Gorzowska Panorama III Bardzo dobra
142 GABI Gorzowska Panorama -
143 IRISH WHISKY ALTURA - Dyskwalifikacja
144 Thornapple Kissable Temptation I Doskonała ZW. MŁ.
145 Dancing Queen Great Lady I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
146 DESTINY Gorzowska Panorama -
147 DONNA Mladá Živa II Doskonała
148 Prosto Chudo Hanour And Acro Glory I Doskonała CWC,RES. CACIB
149 Shoreland's EXPENSIVE HOBBY I Doskonała
150 HE'S MY BELFAST Asocjacja I Wybitnie Obiecująca
151 Bwaokiya Nagi z Lhotecké linie - Dobra
152 Against the Wind I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
153 ATRAIN NOIR Polaris -
154 Zinga van Yamyna I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
155 EXTRA ESPRESSO Dakota I Wybitnie Obiecująca
156 MARE Donum Cordis -
157 Lakkebo's AZTRA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
158 CONDOR Bohemia Atevy I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
159 GENIUS Extra Temperament II Doskonała
160 SORREL Bohemia Alké I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
161 BIJOU Olbramovický kvítek I Doskonała CWC
162 BLUE Allegro Cantabile I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
163 MEL Donum Cordis I Doskonała ZW. MŁ.
164 Yakley Blue Ocean Terviland I Doskonała CWC,RES. CACIB
165 A´Garry James z JBonda I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
166 GWENDA Agita I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
167 J'Indra Stary Machnac II Doskonała
168 SAKI DEABEI I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
169 Eurard Kalong -
170 BADIN l'Ami Noir I Doskonała CWC
171 Evita Kubret I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
172 Edgar Badria´s Darling IV Bardzo dobra
173 POKER Przytul Mnie - Bardzo dobra
174 PIERRE CARDIN ze Zlotej Elity II Doskonała
175 VOODY AMANT El'Bridorado - Bardzo dobra
176 Van Carmello El`Bridorado III Doskonała
177 YANKES z Pierwszej Ligi I Doskonała ZW. MŁ.
178 ERLKÖNIG aux Pattes Velues - Dobra
179 ESPECIALLY FOR YOU des Plaines de Brotonne II Doskonała
180 ESCOTT Amber Route I Doskonała CWC,RES. CACIB
181 LINDOR z Kuźni Championów III Doskonała
182 Altesse les Chiens de Marki I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
183 ORKAN Przytul Mnie I Doskonała CWC
184 ORTON z Pierwszej Ligi I Doskonała
185 AMELIA BELLA Dilorini I Wybitnie Obiecująca
186 AURELIA BELLEZZA Dilorini III Obiecująca
187 ALEXIS ALLEGRA Dilorini IV Obiecująca
188 CHANCE OF THE WINNING Moravia Campanella -
189 JUDY Kudłate Serce II Wybitnie Obiecująca
190 RADŻA Przytul Mnie I Wybitnie Obiecująca
191 DORIS DAY del Castello degli Urogalli III Doskonała
192 ETESSE Amber Route I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
193 LIBERIAN GIRL Jesienna Rapsodia - Doskonała
194 LOVELY LIVIA Jesienna Rapsodia - Doskonała
195 PROVANCE CASSIS Złota Elita II Doskonała
196 PRALINES SUCRE Złota Elita IV Doskonała
197 V.I.P El ` Bridorado - Doskonała
198 YOKO z Pierwszej Ligi -
199 ALMA NOBLE Bella's Liberi I Doskonała CWC
200 EZRA de la Source de Marsylia II Doskonała
201 BINGA Aeivena - Dobra
202 EPRIL DE LA SOURCE DE MARSYLIA III Bardzo dobra
203 VIVA LA DIVA Moravia Campanella II Doskonała
204 XANADU CHIC Moravia Campanella I Doskonała CWC
205 NANET Przytul Mnie III Doskonała
206 NAOMI TIGGER Nadina-Sis I Doskonała CWC,RES. CACIB
207 SMILE TO ME Moravia Campanella II Doskonała
208 FERGIE Kudłate Serce II Doskonała
209 HORTENSJA z Francuskiej Ulicy I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
210 EBLIS VON CAROLUS-MAGNUS - Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
211 KARO De-Marko I Wybitnie Obiecująca
212 FANTO z Borówno II Wybitnie Obiecująca
213 HARRY von der GLOCKENHEIDE III Wybitnie Obiecująca
214 REMO Padaroko I Wybitnie Obiecująca
215 AFGAN Diavoli di Fuoco -
216 ARGUS Mis-Maz -
217 ED z Parku Przyjażni - Bardzo dobra
218 GIO vom Muhlenteich IV Doskonała
219 IGO Sądeckie Lachy III Doskonała
220 IGOR Mihalpa - Bardzo dobra
221 IRON SĄDECKIE LACHY - Bardzo dobra
222 NAZIR ZE SKALNEGO WZGÓRZA I Doskonała ZW. MŁ.
223 Unkas Kalupus II Doskonała
224 ADEBAYOR Ardelia III Doskonała
225 BAX z Leśnego Justynowa II Doskonała
226 CYROS vom Zisawinkel IV Doskonała
227 LUCKY Mavic Poland I Doskonała
228 ONYX Mavic Poland - Doskonała
229 THISSAN Hexenland -
230 ASTIZ Rodiaz I Doskonała CWC,RES. CACIB
231 ATOS Klub Gródek n/Dunajcem - Doskonała
232 AZIR Klub Gródek Nad Dunajcem -
233 DON VOM FRIEDLANDER LAND - Doskonała
234 EIKO z Tomickich Lasów IV Doskonała
235 ESKO z Tomickich Lasów - Doskonała
236 ETO WOLF JAR - Doskonała
237 LEXUSS Redstar II Doskonała
238 SPEEDY Al-Grom - Doskonała
239 TOBY vom HAUS DEXEL - Doskonała
240 U2 vom Haus Tchorz -
241 USTINOV Tensor -
242 YANKOR Maserau - Doskonała
243 YUSTIN MASERAU III Doskonała
244 CARLOS z Peletonu Skorpiona - Doskonała
245 Haker Equus - Doskonała
246 KIMON Al-Grom II Doskonała
247 NANNO von Arlett - Doskonała
248 SAM v. Fichtenschlag-Zwinger - Doskonała
249 UMBERTO Tensor I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
250 ZELLO von der Neudenauer Holzsteige III Doskonała
251 ZOLTAN vom Zellwaldrand - Doskonała
252 MORENA von Konstanz-Stadt I Wybitnie Obiecująca
253 UXI von Sussetz II Wybitnie Obiecująca
254 ZORZA Weż go Czart III Wybitnie Obiecująca
255 ASSI Thunder-Poland II Wybitnie Obiecująca
256 Brawos Bis SUZANA I Wybitnie Obiecująca
257 ANUSHKA Śmiłowickie Wilki - Doskonała
258 COFFIE z Borówna III Doskonała
259 DAROCA spod Gichty -
260 DIXI Dobrzyków - Bardzo dobra
261 Gaja Dobrzykow - Doskonała
262 IDA Sądeckie Lachy II Doskonała
263 KESSI ARPAT - Bardzo dobra
264 OLENA Wolf-Gang I Doskonała ZW. MŁ.
265 ROXANNE Tensor IV Doskonała
266 AMELIE Ardelia IV Doskonała
267 BILBA z Leśnego Justynowa - Doskonała
268 Brawos Bis ROZALIA III Doskonała
269 CYGA RODIAZ - Doskonała
270 FINJA von Pallas Athene - Doskonała
271 FURBA Hexenland - Doskonała
272 GITTI ze Słomkowa - Bardzo dobra
273 HANACH Dlha Roven - Bardzo dobra
274 JOKO z TUSZYŃSKIEGO LASU - Doskonała
275 JOVI Thunder-Poland II Doskonała
276 NIXI ze Skalnego Wzgórza - Doskonała
277 NORA Wawelno - Doskonała
278 TONIA Dar Niagary - Doskonała
279 ZETA z Kojca Elbikame I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
280 BAJKA Psi Kantor - Bardzo dobra
281 Carlotta vom Portaner - Bardzo dobra
282 Gracja Great Champ IV Doskonała
283 HANKE Wolf Jar I Doskonała CWC
284 KARA ZA GRZECHY Quaesitus -
285 KAYA Dżako III Doskonała
286 OKKI von Arlet II Doskonała
287 SCARLETT Robinson-Park - Bardzo dobra
288 SUZIE Al-Grom - Doskonała
289 Pasja Kalupus I Doskonała CWC,RES. CACIB
290 UMBRA VOM HOLTKAMPER TOR II Doskonała
291 BARKA Sądeckie Lachy -
292 LAGUNA Woj-Bas I Doskonała CWC
293 Brawos Bis NEMO I Doskonała CWC,RES. CACIB
294 JOCK z Kacprowego Raju II Doskonała
295 DANO Zamat II Doskonała
296 YAPPO vom Frankengold I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
297 TASKA Mavic Poland -
298 TINA MAVIC Poland -
299 Brawos Bis OLA II Doskonała RES. CACIB
300 CASABLANCA z Tomickich Lasów I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
301 Evolution Willa Mora I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
302 DIJON z Tylenu Moravia I Doskonała
303 Ara My Love Moravia Tauri I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
304 CYPIS z Halingrodu I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
305 Czyłka - Rej z Halinogrodu I Doskonała ZW. MŁ.
306 Deasy Delilah Adani-Zari I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
307 Kassjusz Sprurius Millanion I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
308 Arthur Hailey Shaggy Edition II Doskonała CWC,RES. CACIB
309 YURECK Kudłaty Tramp I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
310 Gven z Dobříšské trati II Doskonała
311 KASJOPEA ANDROMEDA Millanion III Doskonała
312 YVONNE Kudłaty Tramp I Doskonała ZW. MŁ.
313 WYGRANA Kudłaty Tramp I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
314 ESCADA aus dem Rotmaintal -
315 Dangerous Lover Lohrien I Wybitnie Obiecująca
316 Art Filisiti DIMA at FERVIDUS I Doskonała ZW. MŁ.
317 NIGHT-WALKER Excellens Vivarium -
318 Silver Dream PART TIME LOVER -
319 BRAVERY BRADO ASKETILA IV Doskonała
320 LEO Wspólny Dom II Doskonała
321 Moorwood CARIBBEAN BLUE FLASH I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
322 SUNNY BOY Iskierka Szetlandów III Doskonała
323 Art Filisity AMSTERDAM I Doskonała CWC
324 BANJO Polly z M-3 III Doskonała
325 PIECE OF MY HEART VERAMENTE IV Bardzo dobra
326 PRECIOSO z Kojca Coli II Doskonała
327 CITROEN Sveenleik -
328 GOLDEN PHOENIX Vesca Montana I Doskonała CWC,RES. CACIB
329 VOLAND SWEET BOY Metamorfoza II Doskonała
330 DIAMONDS & PEARLS Fulfilled Dream I Wybitnie Obiecująca
331 Di 'Leila's Sheltie LA LUNA I Wybitnie Obiecująca
332 Archos Canis PETIT BIJOU III Doskonała
333 Art Filisiti Demi - Doskonała
334 BARBIE Double Vision IV Doskonała
335 GOLDEN LADY Vesca Montana -
336 HEBANOWA RÓŻA VESCA MONTANA Magiczny Ogród I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
337 YOU ARE MY BIGGEST DREAM Ventora II Doskonała
338 DAISY SWEET GIRL Metamorfoza II Doskonała
339 DŻASMINA z Brodzieńskiego Grodu IV Doskonała
340 KAMA LITTLE LADY z Tucholskiego Boru - Bardzo dobra
341 ORINOKO FROM BLAZE Di'Leila's Sheltie III Doskonała
342 SALI MALI z Puli Szczęścia I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
343 STELLA Iskierka Szetlandów - Doskonała
344 ALUTKA Tarantoga - Doskonała
345 AMBER Bialkan IV Doskonała
346 ARRA MINI Vangeldis -
347 ORION FUTURE STAR Excellens Vivarium III Doskonała
348 RIKKI TIKKI TAVI Casidi I Doskonała CWC,RES. CACIB
349 SARA Szelmowate Niewiniątko - Bardzo dobra
350 SHELBY Di'Leila's Sheltie II Doskonała
351 SISI Polinezja - Bardzo dobra
352 Kaplakoplan SPRITE I Doskonała CWC
353 CEKIN Różany Gaj I Doskonała ZW. MŁ.
354 DIAMOND DALLAS PAGE Ducatti II Doskonała
355 Happy Diamond Agawil - Bardzo dobra
356 VISION IN BLUE African Gold I Doskonała
357 DOMEL Toland I Doskonała
358 Treveri Dream Fantasy -
359 HANDSOME BOY KO-TO-RA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
360 OCEAN OF LOVE z Czterech Gór II Doskonała RES. CACIB
361 QUIDO Różany Gaj III Doskonała
362 ANABEL PIESES OF THE DREAMS - Doskonała
363 APHRODITE vom Adlerwappen II Doskonała
364 Aura Blue Finestra III Doskonała
365 DEUCHESS SORAYA Ducatti I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
366 IDEA Actis Poland IV Doskonała
367 FRYDZIA Wielowiejska Zgraja I Doskonała CWC
368 COLLAGE Con Collina I Doskonała
369 DAIRA KARINO BOHEMIA -
370 TWIST AND SHOUT Vangeldis -
371 Hey Jude Della Collina Dei Ciliegi -
372 POETESS POLA Ko-To-Ra I Doskonała
373 BRONTÉS Bohemia Elenor I Doskonała ZW. MŁ.
374 ARIES Jantárová hviezda I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
375 En TenTýky Nirreterrit II Doskonała RES. CACIB
376 GRAFIKA Nirreterrit I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
377 Artemis of Bohemia Balada I Doskonała CWC,RES. CACIB
378 Julie Krásná louka I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
379 DUDUŚ DZIECHCINEK I Wybitnie Obiecująca
380 DZIARSKI ANTOŚ Dziechcinek II Wybitnie Obiecująca
381 EBUR Jamkin I Doskonała ZW. MŁ.
382 KAPRAL Polski Akcent II Doskonała
383 Luby Marcyś Ama Canem III Doskonała
384 CYMES KONTEKST I Doskonała CWC
385 CYMON Dziechcinek III Doskonała
386 JASMINE Trzy Jot -
387 Ponadto TAMARYSZ IV Doskonała
388 SMOK Fervidus II Doskonała
389 Ambroży Kontekst IV Doskonała
390 GRACZ Polski Akcent III Doskonała
391 OKAZ z Armii Zbawienia II Doskonała
392 PONADTO KRUSZON I Doskonała CWC,RES. CACIB
393 RUBIN KORDEGARDA Kuźnia Dobrych Klimatów -
394 WIGOR Kontekst -
395 Asesor Kontekst II Doskonała
396 GORDON z Norblińskiej Doliny IV Doskonała
397 IMPULS z Norblińskiej Doliny - Doskonała
398 O Rastaman RIVENDALL - Doskonała
399 Ponadto BUKIET - Doskonała
400 RUBIN z Jurajskiego Źródła - Doskonała
401 Retman Ama Canem via Rivendall III Doskonała
402 Sasquehanna Malinnik Ponadto I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
403 ZBYLUT Dziechcinek - Doskonała
404 Ponadto JURATA II Wybitnie Obiecująca
405 ŻUBRÓWKA Via Rivendall I Wybitnie Obiecująca
406 DUMA Dziechcinek I Wybitnie Obiecująca
407 UFNA UNI z Armii Zbawienia II Wybitnie Obiecująca
408 ESENCJA Jamkin I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
409 Falbanka Prolog Poland -
410 JAGNA Via Rivendall II Doskonała
411 KARIERA Polski Akcent - Doskonała
412 Prymulka Perłowy Ogród III Doskonała
413 OSIA AMA CANEM -
414 Ponadto TRELA MORELA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
415 AISZA Przyjaciel na Zawsze III Doskonała
416 ENERGIA BACÓWA z Banciarni IV Doskonała
417 ENIGMA BACÓWA z BANCIARNI I Doskonała CWC
418 ISKRA Polski Akcent -
419 WANILIA Blusałka II Doskonała
420 ARENDA Jamkin I Doskonała CWC,RES. CACIB
421 ARIA-DUSZKA Jamkin - Nie podlega ocenie
422 AGENT od Kurosa - Doskonała
423 ARMEX Świat Dysku - Doskonała
424 FAGOT Poniatowskie Piaski - Doskonała
425 GORDON Białe Szczęście IV Doskonała
426 KAPRYS znad Cichej Wody II Doskonała
427 KRZESANY Catonium - Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
428 Largo z Dobieszowic - Nie podlega ocenie
429 POPRAD Na Góralsko Nute III Doskonała
430 PRZAŚNY Na Góralsko Nute - Doskonała
431 ELOUAN du Printemps des Oliwets II Doskonała
432 GIEWONT z Miętustwa I Doskonała CWC
433 WESOŁY ZBÓJ Na Góralsko Nute -
434 AKTOR IV Doskonała
435 BYSTRY z Siwej Polany II Doskonała
436 GRONIK I Doskonała CWC
437 Najduch Jagusi Gwiazda Podhala III Doskonała
438 DEN PALS ICE Catonium I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
439 KROKUS z Zadymy II Doskonała CWC,RES. CACIB
440 Singer Nutrena III Doskonała
441 RUM z Wierchu Rolowego II Doskonała
442 Zakochany Harnaś Catonium I Doskonała
443 BAŁDZIA Pasja Cepra I Wybitnie Obiecująca
444 BIAŁKA Pasja Cepra II Wybitnie Obiecująca
445 ARONIA od Kurosa IV Doskonała
446 Angua Świat Dysku III Doskonała
447 Kasztelanka Catonium I Doskonała ZW. MŁ.
448 LUNA ze Srebrnej Osady II Doskonała
449 Szarlota Leśna Tatra - Doskonała
450 Asza Dolina Małwj Panwi III Doskonała
451 CZEREMCHA Na Góralsko Nute I Doskonała CWC
452 GRAPA z Butorowego Wierchu IV Doskonała
453 GRAŃ z Miętustwa II Doskonała
454 Asta z Dobieszowic I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
455 CZYSTA Nes Gwadiana II Doskonała RES. CACIB
456 NOWINA ZBÓJ z Zadymy - Dobra
457 OSTOMIŁA Na Góralsko Nute III Doskonała
458 HALNA Mała Dolina I Doskonała CWC
459 KARCMA Na Góralsko Nute II Doskonała
460 ORAWA Nutrena -
461 TUNDRA z Borowej Strągi III Doskonała
462 BE HAPPY WOLF z Molu Es I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
463 BABY SPEEDY Miraja I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
464 DREAMS COME TRUE DOLORES DES UNS ET DES AUTRES I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
465 Shogun Ab Nunc I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
466 ILLY od Prachovskych skal I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
467 Chris Team KIZIO MIZIO I Wybitnie Obiecująca
468 Adonis z Irexu I Doskonała ZW. MŁ.
469 Bazyl Dummles II Doskonała
470 Diuna ARKTOS PRINCE OF ICE - Doskonała CACIB,CWC,ZW.
471 NIBY TAJNIAK CONTROVERSIA I Doskonała CWC,RES. CACIB
472 TITUS LISIURA Controversia -
473 NEMEZIS Gaucho I Wybitnie Obiecująca
474 CARRA Bindle Fox II Wybitnie Obiecująca
475 Chris Team KUKA MANKA I Wybitnie Obiecująca
476 ATHENA z Irexu I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
477 Hura Hel'n'ka Gaucho I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
478 TROJAK Lisiura I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
479 ELSA KUSY Pembdrive I Wybitnie Obiecująca
480 DellBenQ MUSIC OF MY SOUL GAUCHO I Wybitnie Obiecująca
481 Dolly Daydreamer Creslow -
482 LANUSZKA Lisiura -
483 PANNA COTTA z Bombonierki I Doskonała CWC,RES. CACIB
484 LUXY I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
485 ALADAR Taringarosa I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
486 TABYA TM Zadębie I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
487 Fergie Šťastná Berjanka I Bardzo dobra
488 ANCI z Krasne Jasne I Bardzo dobra
489 ABORA z Velkého Újezda I Bardzo dobra
490 CHARLI od Natálky -
491 Fábio od Natálky I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
492 ODA Olbrzym z Galicji I Doskonała
493 Ajsza Podlaski Olbrzym -
494 CLOUD DANCER V.D. Elizieeshof I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
495 Frajer Otik JR od Strazcu hor I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
496 NARCISO Kropla Nadziei I Wybitnie Obiecująca
497 RONON Tasmańska Elitte -
498 BROSANDO Dajollandia III Doskonała
499 CIERPLIWY CZEJN Majowy Skarbiec -
500 CTRUS Łaciaty Afekt -
501 DIABLO Bersett II Doskonała
502 GASTON Klejnot Jury IV Bardzo dobra
503 HEKTOR z Lubinia Wielkopolskiego I Doskonała ZW. MŁ.
504 MOZZY z Leśnego Potoku -
505 NAZAR o Mój Ty Smutku - Bardzo dobra
506 PIERRE z Cichej Górki - Bardzo dobra
507 BENJAMIN MORAVIAN HURRICANE - Bardzo dobra
508 BOLTO von Wartau - Bardzo dobra
509 DIVER EASTER Mocny Akord IV Bardzo dobra
510 HUNTER Czar Wiosny II Doskonała
511 IMBIR Z Gorzyckiej Zagrody I Doskonała CWC
512 RAMZES u Źródeł Wisły III Doskonała
513 ALEX Bogini Świtu - Doskonała
514 AXEL Dolina Chojen - Doskonała
515 Baron z Łowickiego Księstwa - Doskonała
516 DANTES NEKIELSKIE MOCZARY - Doskonała
517 DUBAI Eleuteria II Doskonała
518 DYZIO Nekielskie Moczary I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
519 Dante Psi Gwiazdozbior - Doskonała
520 EL KABONG Duch Wrzosowisk - Doskonała
521 Harry Milenijna Rodzina III Doskonała
522 JACKSON Czereda Kusego IV Doskonała
523 Kazar u Źródeł Wisły - Doskonała
524 SUŁTAN ze Sfory Ariadny - Doskonała
525 BIVOJ od Dvou Briz -
526 TREY von Romanshof I Doskonała CWC,RES. CACIB
527 DAMA SWOBODNE ŻYCIE -
528 EROTICA Mocny Akord I Wybitnie Obiecująca
529 ADELKA Kochany Urwis II Wybitnie Obiecująca
530 JOKASTA Z DEIKOWEJ DOLINY I Wybitnie Obiecująca
531 AKSA Wesoła Czerada - Doskonała
532 ANABELLA Wesoła Czereda - Doskonała
533 Agira z Malánek - Doskonała
534 Asteria Canis Magnus II Doskonała
535 BAJKA z Beskidzkiego Raju - Bardzo dobra
536 Brita z Beskidzkiego Raju - Doskonała
537 CARMENA z Witobelskiej Przystani - Doskonała
538 CHELSEA Prima Diamond - Doskonała
539 Channon Tasmańska Elitte -
540 DELICJA Trójkolorowy Świat - Doskonała
541 DONNA ROKADA - Doskonała
542 Dina Łaciaty Afekt - Doskonała
543 ELEKTRA SZCZĘŚCIE TY MOJE - Bardzo dobra
544 ETIUDA Pamajo-Canis Familiaris - Doskonała
545 Elita Szczęście Ty Moje - Doskonała
546 FLAIR Pogońska Perła - Doskonała
547 GINA Puchate Kreple - Doskonała
548 GINA STRÓŻ ZAGRODY -
549 Ibiza z Łowickiego Księstwa - Doskonała
550 LAVENDER z Gorzyckiej Zagrody III Doskonała
551 Luna z Gorzyckiej Zagrody IV Doskonała
552 PETIT van St-Niklas -
553 POLA z Cichej Górki - Doskonała
554 QUANTA z Aresibo - Doskonała
555 TOSCANIA Adekatos Poland I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
556 VARIA von Romanshof - Doskonała
557 Venus de' Bon Voyage - Doskonała
558 ALFA Rychwałdzki Dwór - Bardzo dobra
559 ASTARTE Alpejski Sen IV Doskonała
560 BASIA ROKADA - Doskonała
561 BIJOU Majowy Dwór - Doskonała
562 DARLING EASTER Mocny Akord I Doskonała CWC,RES. CACIB
563 ESKA Wojaga - Doskonała
564 FURRORA Psi Gwiazdozbiór - Bardzo dobra
565 KLUSKA z Kudłatym Ogonkiem - Doskonała
566 MAMBA z Cichej Górki - Doskonała
567 OTI Stoplandia - Doskonała
568 Odetta Stoplandia II Doskonała
569 RUBI U ŹRÓDEŁ WISŁY III Doskonała
570 AKIRA z Soleckiego Zdroju III Doskonała
571 ANUTKA z Soleckiego Zdroju - Doskonała
572 AZULA Dajolandia - Doskonała
573 BEASTIE BIANKA MAJOWY SKARBIEC -
574 Dunka z Eleuteria - Bardzo dobra
575 Fonda Jane z Łowickiego Księstwa - Doskonała
576 Isabella von Unkas´Traum -
577 JENIFER Piękne Mleczarki - Doskonała
578 JUNGLE z Cichej Górki - Doskonała
579 POLLY O Mój Ty Smutku -
580 PRIMERA Szumiąca Knieja -
581 SAFIJA z Jaworskiego Gronia IV Doskonała
582 SAMIRA z Ustrońskiego Zakątka II Doskonała
583 TELIMENA Adekatos Poland I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
584 ALISSON Mocny Akord I Doskonała CWC
585 Brenda Bermondo Bohemia III Doskonała
586 JODIE z Góralskiej II Doskonała
587 Reni ze Spalonego Młyna I Doskonała
588 ASTERIX PERŁA ROZTOCZA I Wybitnie Obiecująca
589 BIG SHOT Benignus I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
590 FAZZY FADO Rekinicha II Doskonała
591 Tytus z Mierniczej III Bardzo dobra
592 SMUGGLER Yakuza-Gdy I Doskonała CWC
593 WIZARD Optima Grata II Doskonała
594 ZAR de Guezman -
595 FANTASTIC FEDOR Rekinicha - Doskonała CWC
596 FRYDERYK Ewenement II Bardzo dobra
597 Bacardi od Stribrnaku -
598 Almadinaks GAITANA I Wybitnie Obiecująca
599 CHEROKEE Maximus Deus -
600 ABRACADABRA AVINION Rekinicha I Obiecująca
601 ARABELLA Perła Roztocza -
602 ALASKA Box Gang II Bardzo dobra
603 HANNA Leeh-Box I Bardzo dobra
604 TOLA z Mierniczej III Bardzo dobra
605 VAYA CON DIOS Box-Star -
606 Cashmere Noir Congo Nigrans II Bardzo dobra
607 FRANIA Ewenement I Bardzo dobra
608 Cristal Noir Congo Nigrans I Doskonała CWC,RES. CACIB
609 GODZILLA Maximus Deus -
610 JULKA Ewenement -
611 AISCHA Kierskie Ustronie II Doskonała
612 GULIETTA von Schreck I Doskonała CWC
613 VENUS de Guezman -
614 Zombie od Stribrnaku -
615 VERDI Guillermondii -
616 HEROS Sad Nocnych Gwiazd I Wybitnie Obiecująca
617 BENTLEY Bijou-Box I Doskonała ZW. MŁ.
618 VALEROSO EL TORERO BOX-STAR II Bardzo dobra
619 BARNABA-MARSOWA MINA III Bardzo dobra
620 FERDYNAND Ewenement I Doskonała CWC,RES. CACIB
621 SIR LANCELOT BOX-STAR -
622 SIR PARSIFAL Box-Star II Doskonała
623 HARY POTTER von Schreck I Doskonała CWC
624 SIR GALAHAD II Doskonała
625 Bayano von den Tempelrittern I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
626 Essex vom Europakanal I Doskonała CWC
627 FREDERIKA Box-Star -
628 Alondra de la Esperanza I Wybitnie Obiecująca
629 GELSOMINA Ewenement -
630 HILARY CARCHARODON Spółka z Krzywego Koła II Doskonała
631 SUSHI YAKUZA GDY I Doskonała CWC
632 FRIDA Memorandum I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
633 ZARA Alfa Hara II Doskonała
634 NITRA Sad Nocnych Gwiazd -
635 JOLIEE Madison`s I Doskonała CWC
636 DR.HOUSE Spółka z Krzywego Koła I Wybitnie Obiecująca
637 FREDRICK-FREDDY Arna III Wybitnie Obiecująca
638 TESTOSTERON Jagbull II Wybitnie Obiecująca
639 AL CAPONE MY LOVE WAXMAN -
640 BANGUAREE Griin Grey I Doskonała ZW. MŁ.
641 GWIDON Spółka z Krzywego Koła - Bardzo dobra
642 La Chata QUIJANO II Doskonała
643 MOLSEN Ród Dumy Tary III Doskonała
644 NEMO Asta La Vista IV Doskonała
645 THIS IS IT Esdeka - Bardzo dobra
646 ASTON Kaplus II Doskonała RES. CACIB
647 Kapone Starotomyskie Molosy - Bardzo dobra
648 MC GAL-BULL Esdeka III Doskonała
649 The Last Idol British Gladiator I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
650 Z'eridanu dog love ALABASTER KING IV Doskonała
651 Audley Honey I Bardzo dobra
652 CONAN Arna III Bardzo dobra
653 Dragon od Korytkowskich II Bardzo dobra
654 ADORABLE ARVIN Shaxaree I Bardzo dobra
655 Larry Flint Bulldog Mi-Ol-Win -
656 BLACK EYES PRINCESS Waxman I Wybitnie Obiecująca
657 FIONA Athena Arna I Wybitnie Obiecująca
658 ALICE Breed of Bene Gesserit - Bardzo dobra
659 BIBA BULL od Konce duhy - Bardzo dobra
660 EVRIKA Dark Drakula - Bardzo dobra
661 GRACJA Spółka z Krzywego Koła III Doskonała
662 GRETA Spółka z Krzywego Koła IV Bardzo dobra
663 MIHA Gal-Bull I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
664 Madera Herbu Łęczyca - Bardzo dobra
665 PRINCESS Perła Wronczyna II Doskonała
666 Wera Bulldog Buldog Mi - Ol - Win - Bardzo dobra
667 EMERSON ROSSE Arna III Bardzo dobra
668 ERA Testudo I Doskonała CWC,RES. CACIB
669 Quelle Gold Girl Bulldog Mi-Ol-Win -
670 Z'eridanu Dog Love BETTY BOOP II Bardzo dobra
671 BERTA Królewski Brylant III Bardzo dobra
672 LAYLA z Chmielnik -
673 MAGIIA Secret Berry II Bardzo dobra
674 OTYLIA Perła Wronczyna I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
675 REBECA BULLDOG Arcita -
676 GOLDEN BOY APOLLO Molosy spod Baszty I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
677 Tarzan vom Teufelmeister II Bardzo dobra
678 AXEL FULL HOUSE Wonderful Dogs I Doskonała CWC,RES. CACIB
679 BARN STONE THE BULLY BUNCH -
680 Chako ze Szczesiowego Zacisza I Bardzo dobra
681 LEMABULL NEVER GIVE UP -
682 AMADEUS ZIMOWA AURA II Bardzo dobra
683 FAITHON TARR-GE -
684 Green Dragon JIGEN I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
685 ALBA Silesia Bulls -
686 BEAUTY Zimowa Aura I Bardzo dobra
687 Full House MARUSHKA -
688 Tinti vom Teufelmeister II Bardzo dobra
689 BELINDA Zimowa Aura I Doskonała CWC
690 Equal Love is Dvariskiu I Doskonała CWC,RES. CACIB
691 AKITA z Jamolic II Doskonała
692 ARIZONA Zimowa Aura III Bardzo dobra
693 Green Dragon Margot I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
694 CHAN VILLA CAPONE II Wybitnie Obiecująca
695 SORENTO LAS VEGAS S.J. I Wybitnie Obiecująca
696 Astor Lergo - Bardzo dobra
697 Giorgio Armani San Diego D.W. III Bardzo dobra
698 JUPITER Cohors Poland -
699 MAURO CON AMORE Volturi I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
700 Z-JAY ZAMIR Azzurro Tesoro II Bardzo dobra
701 Kanzas Siti I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
702 MAGIC MAESTRO Bękitna Przystań II Bardzo dobra
703 FAUSTO Al-Ma-Paulus III Doskonała
704 KODROS KAY Bastion Gwiazd I Doskonała CWC,RES. CACIB
705 MAXENTO LUCKY CORSAIR II Doskonała
706 IOTA DEL ORTE Custodi Nos I Doskonała ZW. MŁ.
707 MIDIA z Mazurskiego Edenu II Doskonała
708 NATALII SWEET GIRL Błękitna Przystań III Doskonała
709 ASTA LA VISTA DEL ORTE I Doskonała CWC,RES. CACIB
710 KENDRA KAY Bastion Gwiazd I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
711 THIRA Roniaz Doliny Ust II Doskonała
712 Argus Electra FARRO II Wybitnie Obiecująca
713 TARAS BUL'BA Iz Galickih Zemel I Wybitnie Obiecująca
714 HATOR FRA Diavolos Poland -
715 NORDICAN s Vasilevskogo Ostrova I Bardzo dobra
716 Argus Electra Double Trouble I Doskonała CWC,RES. CACIB
717 BARBARIS iz Galickih Zemel -
718 BOHUN Borysowa Zgraja -
719 NEGRAL Czarno - Miodowy Świat II Doskonała
720 YASNYE ZORI ABREK III Doskonała
721 CHAROIT iz Russkoi Dinastii II Doskonała
722 DEBON Terrierenata - Doskonała
723 Deneb Keitos CARIST CORTES I Doskonała CWC
724 E-MAIL MALAHOVSKIY -
725 Negro Zawsze ze Mną III Doskonała
726 TRISTAN VALIKORD Willa Taira IV Doskonała
727 ASMAN TYGARO-FIGARO I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
728 DARGAS Drugelis II Doskonała
729 EMELYA s Zolotogo Grada -
730 GWASZ z Norblińskiej Doliny III Doskonała
731 TYTAN Kukułajka -
732 TEKLA Wspomnienie o Tigrze I Wybitnie Obiecująca
733 TEQUILA Wspomnienie o Tigrze II Wybitnie Obiecująca
734 Argus Electra Fair Goldie II Wybitnie Obiecująca
735 VENDETTA Iz Galickih Zemel I Wybitnie Obiecująca
736 AGA-KLARA Black Nexus II Doskonała
737 BESSI Czarno-Miodowy Świat III Doskonała
738 HAZRA FRA Diavolos Poland -
739 KARIERA LOTT - Doskonała
740 MORENA Baciary z Kniaziowskiej Dynastii -
741 PANAMA Alfa Amal IV Doskonała
742 TURANDOT z Norblińskiej Doliny I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
743 Argus Electra DINASTIA I Doskonała CWC
744 BAKKARDI S ZOLOTOGO GRADA III Doskonała
745 TAYRA Shymatan IV Doskonała
746 Tchorny Medved ONEGA II Doskonała
747 ANUSZKA Borysowa Zgraja III Doskonała
748 BAJKA spod Mysiej Wieży II Doskonała
749 MOJITO Royal Black I Doskonała CWC,RES. CACIB
750 ZUNDA Antalgele IV Doskonała
751 Malahovskaja PREMIERA IV Doskonała
752 RATELLA z Norblińskiej Doliny I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
753 SHEJNA Shymatan II Doskonała
754 SHELLA Shymatan III Doskonała
755 ADONIS ADELINE Błękitny Kanion I Wybitnie Obiecująca
756 TORRES ALIAS TAJ Silesia Rainbow II Wybitnie Obiecująca
757 BURZAN IL CONTE DEL FORTE III Doskonała
758 CAPTAIN CASANOVA de Terra Mirabili - Bardzo dobra
759 COLIN COHEN DE TERRA MIRABILI II Doskonała
760 Cody Camaro de Terramirabili - Bardzo dobra
761 DURA LEX POLONIA ELI' VADIM - Bardzo dobra
762 Dura Lex Polonia ESPRESSO - Bardzo dobra
763 ECCO DURA LEX POLONIA I Doskonała ZW. MŁ.
764 OLYMP VON NEMESIS - Bardzo dobra
765 Tira Vento SHERIDANS - Bardzo dobra
766 Tira Vento SMIRNOFF ICE - Dobra
767 Rellaps Forrest - Bardzo dobra
768 Hugo z Padoku -
769 PEGAZ Apologeta - Dobra
770 ROY Apologeta - Bardzo dobra
771 ARMANI de Terra Mirabili I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
772 Gursel Gon Perła Brzeszcz III Bardzo dobra
773 Tira Vento BALANTINES II Bardzo dobra
774 AMIRA ABLA Błękitny Kanion I Wybitnie Obiecująca
775 TIARA SAL GRATIA Silesia Rainbow -
776 Szarlotka z Nory Susła I Mało Obiecująca
777 BEATRIX IL CONTE DEL FORTE I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
778 CASSIDY de Terra Mirabili -
779 Dura Lex Polonia EVITA -
780 FAMOUS FLORIS z Innej Bajki - Bardzo dobra
781 FERGIE FREE z Innej Bajki - Bardzo dobra
782 IDA CORR Elite Hause - Bardzo dobra
783 OSHA Friend of Mine - Bardzo dobra
784 PAM z Padoku III Doskonała
785 ROCCO z Padoku II Doskonała
786 Tira Vento STARKA - Bardzo dobra
787 Amber Coco Chanel Desmodus Poland III Bardzo dobra
788 Holly Hill Perła Brzeszcz II Bardzo dobra
789 NABESNA NITRA Sav San I Bardzo dobra
790 VIERRA z Rancza Sutam -
791 EASLEY AS SAWIRACH Perła Brzeszcz - Dobra
792 Elizar Huanita III Bardzo dobra
793 Sant Kreal HENNESSY I Doskonała CWC,RES. CACIB
794 ZORI ONLY ONE DI ALTOBELLO II Bardzo dobra
795 DEA DARIELLE Miratio -
796 O'Finity King of Darkness I Bardzo dobra
797 Elizar JANDA IV Doskonała
798 GRETA z Padoku III Doskonała
799 Nespia Nessa Iblis I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
800 Tira Vento BECHEROVKA II Doskonała
801 Al Pachino Tatanka Psica II Wybitnie Obiecująca
802 ISTVAN WHITE HUNTER I Wybitnie Obiecująca
803 BOMBON Nido de Condores I Doskonała ZW. MŁ.
804 Bohan Nido de Condores -
805 Arrebato La Garganta Del Diablo II Doskonała
806 La Garganta Del Diablo ARRABAL - Doskonała CWC,RES. CACIB
807 ALVARO Los Diavolos -
808 Achille I Bardzo dobra
809 DURANGO de los Escorpiones Blancos I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
810 Aguara La Garganta Del Diablo I Doskonała ZW. MŁ.
811 FANTASIA de los Escorpiones Blancos -
812 ATHILLA La Garganta del Diablo II Doskonała
813 Anett White Gold Dragon III Doskonała
814 GALLIA WHITE HUNTER I Doskonała CWC
815 DELICIA de los Escorpiones Blancos I Doskonała CWC,RES. CACIB
816 C' Prada De Los Hijos De La Luna I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
817 Zelma Del Cavdillo II Doskonała
818 ATLAS Kalochori Lasisko I Wybitnie Obiecująca
819 BASIOR Dolina Rosy III Bardzo dobra
820 VERSUS Baluarte de Los Perros II Doskonała
821 Vanpersie Casa De Suenos I Doskonała CWC,ZW.
822 TITO Barbarian I Doskonała CWC
823 BIG MACARRA Toldi II Bardzo dobra
824 Lear de Presa Awangarda I Bardzo dobra
825 THOR Guardian Can Canarias -
826 ANAS Vet Grand II Bardzo dobra
827 Cyrus Doramus I Doskonała CWC
828 PABLO De Presa Awangarda -
829 UGANDA De Presa Awangarda I Wybitnie Obiecująca
830 GUANCHOS VILA Canguana - Mało Obiecująca
831 VERRINE Canguana - Dobra
832 Arpia Amagama -
833 DIUNA Dolina Rosy II Bardzo dobra
834 ZUZIA De Presa Awangarda I Doskonała CWC
835 GRANBASSI DE FENCING DOGS II Bardzo dobra
836 ZULA De Presa Awangarda I Doskonała CWC,ZW.,ZW. RASY
837 Dark Shadow Black Blue Moon I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
838 OTHELLO od Reky Ondrejnice II Doskonała
839 Prometeus Magiczne Kolo I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
840 RASPUTIN Magiczne Koło -
841 DESIREE Black Blue Moon II Doskonała
842 Xena z Błękitnych Wydm -
843 ZOCHA Frankidogi I Doskonała ZW. MŁ.
844 SREBRNA PERŁA z Placu Ludwiki III Doskonała
845 LAMIA Steelteam I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
846 Crazy About You Serenczas I Wybitnie Obiecująca
847 DIDEROT Platinum -
848 THEO Moloseum I Wybitnie Obiecująca
849 FANTOMAS Mały Smok -
850 SZALONY DYZIO z Pałacu Ludwiki I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
851 SZLACHETNE SERCE z Pałacu Ludwiki II Doskonała
852 BEST IN SHOW Czarnoksiężnik z Archipelagu II Doskonała
853 ENDURO z Pałacu Ludwiki I Doskonała CWC
854 BAFLLO z Fretkowego Raju III Doskonała
855 Naldo Moloseum II Doskonała
856 Prince Of Old Pink House I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
857 CALA'QUESSIR de Misandre III Doskonała
858 DEPARDIE Silva Tarok IV Doskonała
859 MARCELLO Moloseum I Doskonała CWC,RES. CACIB
860 T'QUERO Z ARCHIPELAGU Magiczne Koło II Doskonała
861 TESTOSTERON Magiczne Koło -
862 ZETA ARSAZAM I Wybitnie Obiecująca
863 Beztroska Elita Goliatów III Doskonała
864 Dharma Black Blue Moon I Doskonała ZW. MŁ.
865 GALACTICA Silva Tarok II Doskonała
866 GRACJA Czarnoksiężnik z Archipelagu - Nie podlega ocenie
867 KREOLA Modry Efekt IV Bardzo dobra
868 ZAMBIA Myśliwi Wodana -
869 Być Może DUMKA NA DWA SERCA II Doskonała
870 IDEA Obrowska Tradycja I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
871 Liliana z Janowskiego Wzgórza -
872 Ogetta Oregon IV Doskonała
873 Paris Of Old Pink House III Doskonała
874 Andora Worsowglobtroter III Doskonała
875 DREAM, A LITTLE DREAM OF ME z Hugowej Ferajny -
876 IBI Obrowska Tradycja I Doskonała CWC,RES. CACIB
877 NANCY Moloseum II Doskonała
878 OHIRA Polaris IV Bardzo dobra
879 VANILLA SKY Frankidogi -
880 ANBAR Kolor Bursztynu - Bardzo dobra
881 FABRICIO Giga La Gothica I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
882 Hunor von Nonius II Doskonała
883 LEOPARD Cynos Familiaris III Doskonała
884 Nemo Hera TopDog IV Doskonała
885 ZEUS Axedius - Bardzo dobra
886 EGRI BIKAVER Jantarowa Saga I Doskonała CWC,RES. CACIB
887 KLASYK Korona Borealis -
888 Dragon z Kuźni Napoleońskiej I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
889 Lestat Exquisite Dog II Doskonała
890 Arejas Nuo Grazuciu I Doskonała CWC
891 OLINEK CZAENOKSIĘŻNIK Z ARCHIPELAGU -
892 TIGER-C FOR ANA JAG-SZA -
893 AMBER Koloru Bursztynu III Doskonała
894 ARABELLA Jessandrationi I Doskonała ZW. MŁ.
895 Freya Giga La Gothica IV Doskonała
896 Wanesca AXEDIUS II Doskonała
897 ELEKTRA Jantarowa Saga I Doskonała CWC,RES. CACIB
898 KOLENDRA Korona Boreali -
899 LETTY EXQISITE DOG I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
900 BONNY M Saria I Doskonała
901 BIG SALINO Toldi I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
902 BIG PRINCE OF POLAND Toldi I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
903 Calvini Niziołek I Doskonała CWC
904 RODOS R.J. Osanna II Doskonała
905 CHIVAS ON THE ROCKS BessoMe Mucho I Doskonała CWC,RES. CACIB
906 CHARMING LOLA Besso me Mucho I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
907 CUPIDON ENFANTS DU EVE I Doskonała ZW. MŁ.
908 FIGO BE GOOD Vita Rubra II Doskonała
909 DOUGLAS Białobrzeskie Moloski I Doskonała CWC
910 BEVERLY Sati Quantum II Doskonała RES. CACIB
911 DODGE Laubim Elasa III Bardzo dobra
912 HEKTOR Wielki Duńczyk I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
913 ABIGAIL Pure Life - Dyskwalifikacja
914 AFRA Powazka -
915 ALCIRA Pure Life II Doskonała
916 FLO JO Vita Rubra I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
917 TWICE Sati Quantum III Bardzo dobra
918 TAZZ MY LOVE z Orisku I Bardzo dobra
919 AISCHA Mega Red Passion - Dobra
920 DUDSY Sati Quantum I Doskonała CWC
921 Emberez EVE -
922 DJEMBA Laubim Elasa II Doskonała
923 ZAZA Wielki Dunczyk I Doskonała CWC
924 ATAR Salto Neris II Bardzo dobra
925 Chicco Best-J-Ja -
926 NOBEL Korona Rossii I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
927 CARO IRVING -
928 Festina Lente ASTOR I Doskonała CWC
929 Eurus Refugium Polonica II Doskonała
930 SMARAGD RAMON from Swiss Star -
931 Wismar from Swiss Star I Doskonała CWC,RES. CACIB
932 Akim Kings Range I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
933 AURA Salto Neris I Doskonała ZW. MŁ.
934 AURORA Salto Neris IV Bardzo dobra
935 CAYA BEST-J-JA - Bardzo dobra
936 GERA Żorska Prima III Bardzo dobra
937 HAILY Żorska Prima II Doskonała
938 ERA Żorska Prima I Doskonała CWC
939 ETNA Żorska Prima II Bardzo dobra
940 Conny Irving II Doskonała CACIB,CWC,ZW.
941 URANKA Porażynianka II Doskonała
942 Marlen from Swiss Star -
943 YROSIE spod Hrádze I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
944 UNO Żorska Prima I Doskonała CWC,RES. CACIB
945 CISCO Granitowy Pazur I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
946 CELINA Porażynianka I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
947 Habanera Hasta Mastifland - Mało Obiecująca
948 ISSEY Birengo -
949 Fama Rio Grande II Bardzo dobra
950 POLACA de El Siledin I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
951 Heather Grande Birengo I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
952 DIEGA Rio Grande I Doskonała CWC,RES. CACIB
953 Easy Rider Enormous I Wybitnie Obiecująca
954 FAUSTUS Tu Pilnuje III Bardzo dobra
955 FELIKS I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
956 Norton Kris-Ve-Mar II Doskonała
957 GERON Słodka Dolina III Bardzo dobra
958 NASTHY z Budské samoty I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
959 ZODIAK Stella Polaris II Doskonała RES. CACIB
960 Artex z Lašské brány II Doskonała
961 BARY Ostravské hvozdy I Doskonała CWC
962 JAWOR Tu Pilnuje III Doskonała
963 ANNIE Black Prim III Bardzo dobra
964 Enola von den Sechs Linden IV Bardzo dobra
965 Enormous DOLCE VITA II Bardzo dobra
966 MEDINA Królewska Kraina I Doskonała ZW. MŁ.
967 DEBBIE Katveri II Doskonała
968 Jennefer Wiśniowy Raj -
969 Zaragoza Stella Polaris I Doskonała CWC,RES. CACIB
970 CYRKONIA Takinena II Doskonała
971 Jaga Juniorka Tu Pilnuje I Doskonała CWC
972 Enormous Brilliant Vegas I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
973 DASTY Nadmorska Przygoda I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
974 Frodo Hope of the Sea -
975 New Drix z Aresibo I Doskonała CWC,RES. CACIB
976 NEMUNAS Grafika I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
977 WHISKY U ŹRÓDEŁ WISŁY -
978 TAJGA U ŹRÓDEŁ WISŁY I Doskonała ZW. MŁ.
979 Dahlia Vienaragis II Bardzo dobra
980 Rumba Grafika I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
981 Audrey Formenos Gil I Doskonała CWC,RES. CACIB
982 DUERO PSIA PSOTA I Wybitnie Obiecująca
983 MISCHA E.Bora z Miloticek II Wybitnie Obiecująca
984 CENTURION PSIA PSOTA II Doskonała
985 ULLISES Nasza Duma I Doskonała ZW. MŁ.
986 URSUS Nasza Duma III Doskonała
987 CHANDŻAR Lupus Ferratus III Doskonała
988 Cayenne Darling Junior Bory Cysterskie IV Doskonała
989 JASPER Epigon I Doskonała CWC
990 MEFISTO Luna Leo II Doskonała
991 Antek Serce Leona -
992 Kaspar D.Bora z Miloticek I Doskonała CWC,RES. CACIB
993 Able Maximus Szafranowa Sfora - Doskonała
994 BALDUR Psia Psota I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
995 BONO Psia Psota II Doskonała
996 LORD Luna Leo III Doskonała
997 SAMSON Zielona Cieszynianka IV Doskonała
998 MINTO FLAVIA z Arabaru I Wybitnie Obiecująca
999 MELIA KRZYCKIE SKARBY -
1000 Matylda P. Bora z Milotiček I Wybitnie Obiecująca
1001 Miška P. Bora z Milotiček II Wybitnie Obiecująca
1002 DIVA Cavis Leonis I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1003 Leo Grande Cuore Gina III Doskonała
1004 Leontynka P. Bora z Milotiček - Doskonała
1005 Miracle Ruby Zielona Cieszynianka IV Doskonała
1006 Optima Altera Amore Cordi - Doskonała
1007 UNCJA Nasza Duma II Doskonała
1008 Cler Serce Leona IV Bardzo dobra
1009 Cordoba Lupus Ferratus -
1010 MISTY Luna Leo I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1011 Molly Luna Leo -
1012 NORSE SAGA ZIELONA CIESZYNIANKA II Doskonała
1013 Norse Freya Zielona Cieszynianka III Doskonała
1014 Oldholbans VIRGINIA -
1015 BIRRA ZIELONA CIESZYNINKA -
1016 Golden Fire Amore Cordi I Doskonała CWC,RES. CACIB
1017 Ina od Špitálského dvora II Doskonała
1018 LAMIA Duleks III Doskonała
1019 NESTOR Neo Mastineum I Wybitnie Obiecująca
1020 Albatros I Bardzo dobra
1021 GLADIATOR SLNKO ZEMPLINA I Bardzo dobra
1022 JOSHUA VEL GOTHARD Mastineum II Bardzo dobra
1023 OZYRYS Lwia Dolina III Bardzo dobra
1024 Daysy Nos Miu II Doskonała
1025 ZORZA Józefinka I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1026 ETERNITY Slnko Zemplina I Bardzo dobra
1027 HESTA Fountaine Mastineum -
1028 Dali de la Aljabara -
1029 Dalí de la Aljabara -
1030 Porter Mastibe I Bardzo dobra
1031 YSIS Tornado Erben -
1032 ANGEL Esem II Doskonała RES. CACIB
1033 ASTINA Esem III Doskonała
1034 Desiré z Polabských blat I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1035 Gawra z Domu przy Stajni IV Doskonała
1036 Daphne z Polabských blat I Bardzo dobra
1037 Sofia Sol Tornado Erben -
1038 ACHILLE Vincitori di Arena I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1039 Diego Lví tlapa II Doskonała RES. CACIB
1040 ARIZONA Vincitori di Arena I Doskonała CWC,RES. CACIB
1041 Daffy Lví tlapa II Doskonała
1042 HOARA di Fondo Anfossi I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1043 LLANERO DE Moralet I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1044 Umberta Lilly de Cabeso Roig I Doskonała ZW. MŁ.
1045 AKIRA Elmejor -
1046 Alissia from the Elbe Valley I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1047 BIMAL Dewi Saraswati - Doskonała
1048 BOLT Kodżan -
1049 Chenporewa JoJo JETSAN ICEWINDDALE -
1050 DRAHMAL Himaldog IV Doskonała
1051 Debian Dalapathi Nos Miu II Doskonała
1052 ISHAN BISURMAN -
1053 JAMAL Gonkhang III Doskonała
1054 Yukatan Mahatma La I Doskonała ZW. MŁ.
1055 AYYANGADOO HEI-XIONG MUST KARU II Doskonała
1056 Hurmudzu Sundari -
1057 WOLFGANG AMADEUS Mahatma-La I Doskonała CWC
1058 Bagmati KHYI FADO II Doskonała RES. CACIB
1059 EDRIC I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1060 NAMSELING Mahatma La I Doskonała
1061 Dája Nos Miu IV Doskonała
1062 GRANDE MARPORI Diabelski Uśmiech - Bardzo dobra
1063 IVA NANA NARPO RANSI I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1064 KADISHA Bisurman - Doskonała
1065 KALARIS Sfora znad Jeziora III Doskonała
1066 JOSHI BISURMAN I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1067 KARCHEN Bisurman -
1068 AMIRA LHASSA VALLEY I Doskonała CWC
1069 CARIN Hominem Quero II Doskonała
1070 Arka Re-Hla I Doskonała CWC,RES. CACIB
1071 CASANDRA Hominem Quero II Doskonała
1072 AKSEL Gród Molosów III Obiecująca
1073 CALGARY CHINOOK WIND Cani Moss I Wybitnie Obiecująca
1074 NIKANDER z Ogrodów Ateny -
1075 Ohoi's Joyride with Jonathan II Wybitnie Obiecująca
1076 Smooth Power CLANNAD IV Obiecująca
1077 King of Helluland MICHELANGELO II Wybitnie Obiecująca
1078 MOMO Załoga Nelsona I Wybitnie Obiecująca
1079 MORFEUSZ ZAŁOGA NELSONA III Obiecująca
1080 ARION z Mostowego Sadu II Bardzo dobra
1081 Brazyl z Lednickiego Zakola I Doskonała ZW. MŁ.
1082 FABRIANO FAN KSIĄŻE Randia Polonia III Bardzo dobra
1083 FRODO z Helowego Jaru IV Bardzo dobra
1084 Berial Pocałunek Neptuna III Doskonała
1085 CANADIAN GANGSTER ASKADO II Doskonała
1086 KING OF HELLULAND Just One Look I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1087 AGANO KSIĄŻĘ Randia Polonia III Bardzo dobra
1088 ARCZI Świat Afery IV Bardzo dobra
1089 DANDY ALISTER DE L'ETOILE DE CYRICE II Doskonała
1090 LA PAZ DUET Wichrowe Łąki -
1091 LUXUSOWY MODEL Viva Zabajka -
1092 Norkros LUKE SKYWALKER I Doskonała CWC
1093 ARUN Kaźko Słupski IV Doskonała
1094 Agaton Arcolan z Litovelského Pomoraví - Doskonała
1095 BLACK DEVIL Arrige Aures - Doskonała
1096 BLACK PRETENDER Kaźko Słupski I Doskonała CWC,RES. CACIB
1097 FABRICIUS od Trojské skály - Doskonała
1098 King of Helluland Feel The Win II Doskonała
1099 Norkros GRAND GONZO III Doskonała
1100 NERO Od Stiky I Doskonała
1101 CANADA DONNACONA Cani Moss I Wybitnie Obiecująca
1102 Smooth Power CYPRESS SHADOW II Wybitnie Obiecująca
1103 Cati z Lednickiego Zakola I Wybitnie Obiecująca
1104 Little Bears BLACK GIRL II Wybitnie Obiecująca
1105 Najda z Jackówki III Mało Obiecująca
1106 Diora z Osiedla Lesnego -
1107 FARINA z Helmowego Jaru II Doskonała
1108 JAHRASHIDA Mały Budda -
1109 NA OTARCIE ŁEZ Viva Zabajka -
1110 Norkros MISS GRENADINE III Bardzo dobra
1111 Norkros MISS MARY POPPINS I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1112 COCO CHANEL Kaźko Słupski III Doskonała
1113 DHARMA z Helmowego Jaru - Doskonała
1114 Echappee Belle des Passagers du Vent I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1115 GINA JESS BLACK DENIS - Bardzo dobra
1116 King of Helluland Just Georgeous II Doskonała
1117 MARLINE DUET Wichrowe Łąki IV Doskonała
1118 Mississippi-Missouri KEY OF MY HEART -
1119 Angel Eternity EVANGELINE DESIRE II Doskonała
1120 Ante Arcolan z Litovelského Pomoraví III Bardzo dobra
1121 BARBAROSSA ASKADO I Doskonała CWC,RES. CACIB
1122 COLLETT z Potockiego Dworu -
1123 JESSAMIN AROMA Midniht Bear -
1124 Midnight Lady's All You Need -
1125 Mississippi - Missouri HANESS -
1126 AMERICA As Beautiful As Possible I Doskonała CWC
1127 Arcana Arcolan z Litovelského Pomoraví -
1128 BUNNY Kaźko Słupski III Doskonała
1129 King of Helluland Dream Up Glory II Doskonała
1130 Waterfall MY FIRST LADY -
1131 ZELA KSIĘŻNICZKA Randia Polonia IV Doskonała
1132 Astor z Dębowej Góry II Doskonała
1133 DEMON Nubes -
1134 ROHAN Tulino I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1135 Datsun Trojka II Bardzo dobra
1136 VIP Bracco MB I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1137 FON BARON Księżyc Pamiru I Doskonała CWC,RES. CACIB
1138 WORON Baflo II Doskonała
1139 ESTA Nubes I Doskonała
1140 Helga z Kożmińskiej Przystani - Dyskwalifikacja
1141 CHILI Bracco MB -
1142 DASZA Trojka -
1143 Medved Rossii Cholli III Bardzo dobra
1144 Sobborriko VERROTTA II Doskonała
1145 YARI INKA Hunza I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1146 DAFNE Czyste Srebro I Doskonała
1147 Fantasia Ksieżyc Pamiru I Doskonała CWC,RES. CACIB
1148 NIK HAN z Karagandy I Wybitnie Obiecująca
1149 KARAKHAN KARANUKER I Wybitnie Obiecująca
1150 ARAK Kusy Ród II Doskonała
1151 El-Zar AZLANDIA IV Bardzo dobra
1152 HAGIR Alfadoor I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1153 HEDAR Alfadoor III Bardzo dobra
1154 Jazon z Winnickiego Wzgórza -
1155 KABUL I Doskonała CWC,RES. CACIB
1156 RAFAT BABA-HATIM III Doskonała
1157 ZAMAN Tumar II Doskonała
1158 BOSS ASZCHABAT -
1159 Buran z Karagandy III Bardzo dobra
1160 Halar Asijske srdce -
1161 SHEMAL Ata-Ene II Doskonała
1162 ZHANG YARAK-YARAN I Doskonała CWC
1163 EFFENDI I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1164 ACZA Lu An Kon I Wybitnie Obiecująca
1165 LORA Z WINNICKIEGO WZGÓRZA II Wybitnie Obiecująca
1166 TERNA Granitowy Pazur -
1167 AZAR KARA-KUM POLAND - Doskonała
1168 Dali Berendey -
1169 EFSANA Wataha Świętokrzyska -
1170 FARIDA Jamazja - Doskonała ZW. MŁ.
1171 HUSHANG BAYAZ-BURY II Doskonała
1172 Kira MB-Amigo IV Doskonała
1173 OLA KARANUKER III Doskonała
1174 KAYFIYAT I Bardzo dobra
1175 TAMA KARANUKER -
1176 AZARE Korzenie Azji -
1177 BERTA ASZCHABAT I Doskonała CWC,RES. CACIB
1178 EVITA Azlandia - Nie podlega ocenie
1179 Patysza Kara-Kum III Bardzo dobra
1180 TAZA KARA-KUM II Doskonała
1181 Anisah z Karagandy I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1182 Affection Mardifen I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1183 FENEK Pin-Min III Doskonała
1184 KAFR AL SHEIKH Chernaya Liniya I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1185 Yakogor GLAMOUR DIAMAND II Doskonała
1186 LUX-BOY PILAWA I Doskonała CWC
1187 LUKAS Pilawa I Doskonała CWC,RES. CACIB
1188 SMARAGDAS TURKIO OAZE I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1189 HANA Pocahontas II Doskonała
1190 NICOLLE Pilawa I Doskonała ZW. MŁ.
1191 SAWWA ze Wzgórza Miasteczka -
1192 ROKSSANA ze Wzgórza Miasteczka I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1193 Don Cherry Harmony Star I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1194 Xitamiz XPENZIVE GEM I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1195 Dorra Doriana Harmony Star I Doskonała CWC,RES. CACIB
1196 Disney II Farma Stekot I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1197 Rpdentáli Talpas I Doskonała CWC,RES. CACIB
1198 GREIS Nadmorska Przygoda I Wybitnie Obiecująca
1199 A.BLUE VELVET Never Winter I Doskonała CWC,RES. CACIB
1200 BELLFLOWER PYRISTAMO II Doskonała
1201 Bonnie Blue Pyristamo III Doskonała
1202 Cornela z Baldoufa I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1203 CANARIO Angaros III Wybitnie Obiecująca
1204 CHESTER Angaros I Wybitnie Obiecująca
1205 Cwaniaczek Bill od Toma z Gór II Wybitnie Obiecująca
1206 AMON Vicarious - Doskonała
1207 ARES Vicarious I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1208 KING Canegro IV Doskonała
1209 Lennox Ars Rottis - Bardzo dobra
1210 MORIS Gold Volleyball Team III Doskonała
1211 XEL OLIALEKSANDER Skordatura II Doskonała
1212 WAILER NICE AND LOVELY I Doskonała CWC
1213 AMOS Imo Pectore I Doskonała CWC,RES. CACIB
1214 GATO Złodziejska Zgraja III Doskonała
1215 JAY Cordis II Doskonała
1216 MOHR Mendog II Bardzo dobra
1217 Milo Marstal -
1218 BEST Lib-Vach I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1219 HAN Złodziejska Zgraja II Doskonała
1220 IVO Cordis III Doskonała
1221 JOKER Canegro -
1222 AMIRA VICARIOUS I Doskonała ZW. MŁ.
1223 Bleper's DASHA II Doskonała
1224 ELECTRA Imo Pectore -
1225 ASHLEY vom Schwarzen Gluck III Doskonała
1226 IDA vom OBERPFALZER WALD I Doskonała CWC
1227 MELISA Mendog IV Doskonała
1228 Swabia LOVA II Doskonała
1229 UKERA MARXEL - Bardzo dobra
1230 BERTA Ayma II Doskonała
1231 DAGIE Lib-Vach I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1232 EMMA Ciapunia Na III Doskonała
1233 FINKA MILTIADESA -
1234 GABA Złodziejska Zgraja - Doskonała
1235 HABI Cordis IV Doskonała
1236 AJMA Imo Pectore I Doskonała CWC,RES. CACIB
1237 Bleper's ZARINA I Doskonała CWC
1238 ROMA Zlodziejska Zgraja I Doskonała
1239 Axl Rose Sirocco Gold -
1240 Atos Insolacion Zeta I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1241 FAVOURITE FALCO Kamzani-Ter I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1242 AMBER z Koziego Rynku I Wybitnie Obiecująca
1243 TIFFANY CHOCO BEST PEI I Bardzo dobra
1244 MELLODY DRAM Quare Non I Doskonała CWC
1245 PRADA KAMZANI-TER II Doskonała
1246 GREAT RED OBSESSION Thi - Hi I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1247 KOKA od Niuni Zołzuni I Doskonała CWC,RES. CACIB
1248 Made in Spain PINGUS I Doskonała CWC,RES. CACIB
1249 Gently Born OXFORD I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1250 KOKOSANKA Sweet Toys I Wybitnie Obiecująca
1251 OH LA BELLA BLANCA of Taita's Ushabti I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1252 Yet Orcus ESCADA MOON SPARKLE I Doskonała CWC,RES. CACIB
1253 Chelines GRETCHEN I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1254 LIMITED EDITION Grasant -
1255 HIPPIS HULTAY NADPILICKIE BESTYJKI I Obiecująca
1256 CHARRIOL z Dixie III Doskonała
1257 FLIK FLAK Hajan Polonia II Doskonała
1258 SCRAPPY DOO Jazzy Dogs - Bardzo dobra
1259 STEP UP HAJAN POLONIA - Bardzo dobra
1260 Sasquehanna LILAK I Doskonała ZW. MŁ.
1261 YVES NADIZ TALISMAN FOR SURPRIZE OT VODOLEYA I Bardzo dobra
1262 Your Kamrat DON DIEGO II Bardzo dobra
1263 CHELINES ANGEL CASTIEL I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1264 MENAGER Happy Dog Polonia - Dobra
1265 DEVIN Northumberland - Dobra
1266 SASQUEHANNA FOREMNIAK I Doskonała ZW. RASY
1267 XANTI Sasquehanna II Doskonała
1268 PRISCILLA PRESLEY Grasant I Wybitnie Obiecująca
1269 FLIP FLOP Hajan Polonia II Doskonała
1270 KAYLEIGH KAMI Szlachetka I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1271 KEJSI KAMI Szlachetka III Bardzo dobra
1272 TA Corigentia - Dobra
1273 NEFRETETE Happy Dog Polonia - Dobra
1274 QUEEN DEL VALLE DE SAMANO II Bardzo dobra
1275 TALIYAH HAJAN POLONIA I Bardzo dobra
1276 JURA Szlachetka I Bardzo dobra
1277 REBECA Happy Dog Polonia II Bardzo dobra
1278 GABOR GREENOCK Nadpilickie Bestyjki II Doskonała
1279 PINUS SPECIES Almanis Polonia IV Bardzo dobra
1280 Power Hermes III Bardzo dobra
1281 Xiado DECOY ON GIRLS I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1282 SQUAD STEREO WAWELSKIE WZGÓRZA II Bardzo dobra
1283 Savali HOLIDAY I Bardzo dobra
1284 Golden Gate Carboneum I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1285 GRATKA GRENLANDIA Nadpilickie Bestyjki I Bardzo dobra
1286 Cleopatra Dyas Poland II Bardzo dobra
1287 SAMOSIEJKA Corigentia I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1288 SANDRA BULLOCK Grasant -
1289 Glorinda z Šardanu - Dobra
1290 YAGA Ti-Fio -
1291 ZŁOTY STOK Etruria Polonia - Dyskwalifikacja
1292 HALSON Tostom I Bardzo dobra
1293 TERCIUSZ Dentis I Bardzo dobra
1294 WINSTON GRAF VON Northumberland Polonia I Bardzo dobra
1295 DEWIZA Tostom I Wybitnie Obiecująca
1296 NOBODY ELSE Hajan Polonia III Bardzo dobra
1297 ROZALIA Szadoria I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1298 Russkyi Assortic CHARM COQUETTE AT MENGO II Doskonała
1299 Humira Tostom -
1300 Olala Astronaut -
1301 A'ABSOLUTELY IRRESISTIBLE Hajan Polonia II Bardzo dobra
1302 CENTJA TYGARO-FIGARO - Dyskwalifikacja
1303 CHELINES LADY POWER I Doskonała CWC,RES. CACIB
1304 ADELINA Sherilyn II Bardzo dobra
1305 GROFILINA Tostom I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1306 FARGO Dyas Poland III Doskonała
1307 IPO Dyas Poland IV Doskonała
1308 TENOR Replika I Doskonała ZW. MŁ.
1309 WASCO z Tartaku II Doskonała
1310 Gloris Kung Fu II Doskonała
1311 WASKEZ Z TARTAKU I Doskonała CWC
1312 AGAT Wyższa Sfora I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1313 ASTON MARTIN Hajko Nerita III Doskonała
1314 HISTYLE'S NEVER LOOK BACK II Doskonała RES. CACIB
1315 ONTARIO Z TARTAKU I Doskonała ZW. RASY
1316 ERNESTYNA Asterniger - Obiecująca
1317 JUMPY GIRL Dyas Poland I Wybitnie Obiecująca
1318 ABSOLUT EXPERT SUSHI IV Bardzo dobra
1319 ELEGANT LADY Dyas Poland -
1320 HONDA Black Buddha III Bardzo dobra
1321 IMPRESSION Dyas Poland II Doskonała
1322 MARIA PIA Supra Cetera I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1323 Infinity Power Savali I Doskonała CWC
1324 HISTYLE'S ROCK STAR I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1325 Absolut Expert LICENCE TO WIN II Doskonała
1326 U ARE THE ONE Dyas Poland I Doskonała CWC,RES. CACIB
1327 Kaiross Flavago I Wybitnie Obiecująca
1328 Kalibr od Kobylího potoka -
1329 RANGER Bohemia Cardinal I Doskonała CWC,RES. CACIB
1330 Franco ze Slunecne verandy I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1331 KHAGRA Flavago I Wybitnie Obiecująca
1332 ANGEE Z DOUBRAVSKÉHO ÚDOLÍ -
1333 Kontinuita od Kobylího potoka -
1334 LEKTRA GRAND BLACK Stellaris I Doskonała CWC,RES. CACIB
1335 INGA Stellaris I Doskonała CWC
1336 GASSIRA Flavago I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1337 Donegal Grandsen - Doskonała CWC
1338 OTIS Gagatek II Doskonała
1339 BOSS GRAND SEN II Doskonała RES. CACIB
1340 Hosszubereki-Csaszar Zar I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1341 KACPER Gagatek III Doskonała
1342 Dafne Grand Sen I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1343 FELICJA Elitesse II Doskonała
1344 FLER Adekatos Poland II Doskonała
1345 Lolitta Alarm Beskyd I Doskonała CWC,RES. CACIB
1346 Brazillian Beira Mar Gloria Leones -
1347 INVIDIA DIOS BELLE ARTI -
1348 Konkurence Alarm Beskyd I Doskonała CWC
1349 OSENNAYA SKAZKA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1350 TOLERANT TESSIE ze Zahrabske I Doskonała
1351 TONJA Cro u Can I Doskonała ZW. RASY
1352 ASON z Kiwisanu I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1353 MIYAMOTO Ninja- San II Doskonała
1354 ATOS ZNAD BRZEGU ŚWIDRA I Doskonała CWC
1355 ARES Shigeru II Doskonała
1356 Bokujin Twierdza Samuraja I Doskonała CWC,RES. CACIB
1357 EZON Las Vegas S.J. III Doskonała
1358 YOGI NA SKRAJU RUCZAJU I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1359 ALIVIA Betiba II Doskonała
1360 Midori Ninja-San I Doskonała ZW. MŁ.
1361 Damyio Birengo I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1362 TANDOKU od Janusów II Doskonała RES. CACIB
1363 Akatsuki Sanzen Tosa z Louštína I Doskonała CWC
1364 ERKA Las Vegas S.J. II Doskonała
1365 PATII Betiba III Doskonała
1366 BOUND FOR GLORY Gingerdream I Doskonała ZW. MŁ.
1367 RENOIR Poezja Ruchu I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1368 PLAYBOY Kocia Lapka I Doskonała CWC,RES. CACIB
1369 INIEMAMOCNA FLOPI Erbetki II Doskonała
1370 LILI Cybulizm III Bardzo dobra
1371 MODNA PANI Kementari I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1372 Urshula Ostrnov I Doskonała CWC
1373 ALOIZ DELI BARBARA LAIK I Doskonała CWC,RES. CACIB
1374 PORTISHEAD Poezja Ruchu II Doskonała
1375 ALOIZ DELI VLADA OVACIYA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1376 ARMANDO Americano by Soprano I Wybitnie Obiecująca
1377 D.J. DZYNDZEL Taboo II Wybitnie Obiecująca
1378 ETERNAL FLAME Sentinel I Wybitnie Obiecująca
1379 AIRO NARCOTIC CRAZY-STAFF -
1380 BJ PUDZIAN Twin Turbo -
1381 ICHIBIEN Red Pearl In Ginger I Doskonała ZW. MŁ.
1382 IMPERIAL GURU Red Pearl in Ginger III Doskonała
1383 Jailhouse Rock JR Magic Lider II Doskonała
1384 MARAT Kanon - Bardzo dobra
1385 MESIC RED PEARL IN GINGER IV Doskonała
1386 VIKING OF BLACK z Samotni Christa - Bardzo dobra
1387 FULL MOON Challenger -
1388 GANGSTAFF Shining Star Terierkowo I Doskonała CWC
1389 Gang-Staff Braveheart II Doskonała
1390 DOBRY DUSZEK Asocjacja -
1391 FREEDOM Pacyfic Vista II Doskonała
1392 GRAND JAYSON S Almaznogo Ostrova I Doskonała CWC,RES. CACIB
1393 Magic Warrior Joannidis -
1394 Axel Narcotic I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1395 BIG BOY No Doubt III Doskonała
1396 BOHITO Red Pearl In Ginger -
1397 LBC ROCK'N'ROLL Lesoto II Doskonała
1398 VAZZYLI BARRNABA Staff-Ka IV Doskonała
1399 CHRISTIAN DIORE Błękitne Żarłacze I Doskonała
1400 CALL ME HONEY ROADRUNNERS DAY Diamond Staff II Wybitnie Obiecująca
1401 EXPECT NO MERCY Sentinel I Wybitnie Obiecująca
1402 FLASHBACK Niziołek IV Obiecująca
1403 KAROOLCA BLUE Tanya Yankey Staff's III Wybitnie Obiecująca
1404 ANDROMEDA Ramadosu Guard - Doskonała
1405 ATTENTION PLEASE Diamond Staff -
1406 BAJKA Lo-Re-Laj -
1407 BELLA Lo-Re-Laj - Bardzo dobra
1408 BLACK OR WHITE Rapax II Doskonała
1409 CARMELOWA CALINECZKA Nux Vomica IV Doskonała
1410 CIUCIUBABKA Taboo - Doskonała
1411 CZARUŚNA CHASZMA Nux Vomica - Doskonała
1412 FANTASIA Amcane - Bardzo dobra
1413 IMAGINATION Red Pearl In Ginger I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1414 LUKRECJA Sentinel III Doskonała
1415 CASSIOPEIA FOR PROZAK Canossa I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1416 JOKO GOLD BONZO II Doskonała
1417 MORFINA Amcane III Doskonała
1418 Queen of the snow z Wiślanego Portu - Doskonała
1419 Szelma Piwońka Pokerowy Żywot IV Doskonała
1420 Fanaberia Lo-Re-Laj I Doskonała CWC
1421 I'M THE BEST z Makdani -
1422 NATURAL CHARM Sentinel II Doskonała
1423 SbigStaff Deima III Doskonała
1424 Bajer Staff FRAJDA -
1425 COLLIN GOLD BONZO III Doskonała
1426 Gang-Staff LOOK AT ME II Doskonała
1427 YURMALA s Almaznogo Ostrova I Doskonała CWC,RES. CACIB
1428 NUGAT Aplauz - Dobra
1429 DERIDE OF ONIQUE z Hory Hostyna I Doskonała
1430 Colacoda DREAMING HOLLYWOOD I Wybitnie Obiecująca
1431 Dreaming Dakota z Hory Hostýna I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1432 ERO Plesówka I Doskonała
1433 CRAZY DANCER Opalplast I Wybitnie Obiecująca
1434 Perro Caliente - MCLEOD I Wybitnie Obiecująca
1435 Satin Sky Timar -
1436 Simply The Best Timar -
1437 Anton Zeruel IV Doskonała
1438 Baster-Proton II Doskonała
1439 Karmacoma FUN-DA-PANDA III Doskonała
1440 Moonflower Moderator for Timar I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1441 PRZYJAZNY PIEPRZYK Gryźbull - Bardzo dobra
1442 ACYKLOWIR Era Teriera III Bardzo dobra
1443 ALEKSANDER WIELKI BULE z BUZY I Doskonała CWC
1444 Fabius Trojský Kůň -
1445 MISTER BULLWORLD KARKULA II Bardzo dobra
1446 Sid Vicious Goblin -
1447 ATYLLA HUN Bule z Buzy I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1448 EX ISTENCE Bull Position IV Doskonała
1449 FACE TO FACE Buteo -
1450 KILL BILL Obstawa Prezydenta -
1451 ONASSIS Opalplast at Telpol III Doskonała
1452 PREMIER Morfeusz - Doskonała
1453 TIAPAN MISTER CLEAN II Doskonała RES. CACIB
1454 DUTCH DAGGER Bull Position II Doskonała
1455 FERGUS TIMAR Sodoma i Gomora I Doskonała CWC
1456 BLONDE Opalplast II Wybitnie Obiecująca
1457 Perro Caliente - MASHA I Wybitnie Obiecująca
1458 Perro Caliente - MYSTIQUE III Wybitnie Obiecująca
1459 ASTRA Zeruel -
1460 CHILLI SWEET TASTE BUTEO Dum Spiro -
1461 Cascade of Joy Quentin Hill - Bardzo dobra
1462 EFFI Vitatus I Doskonała ZW. MŁ.
1463 ELZA VITATUS - Bardzo dobra
1464 EUFORIA BŁĘKIT NIEBA Z ANTONIÓWKI - Bardzo dobra
1465 Karmacoma FREE PALESTINE II Doskonała
1466 Marso-Bull - Doskonała
1467 PIRELL TELPOL IV Doskonała
1468 SWEET DREAMS Ex Se Natus - Doskonała
1469 ULTIMA GTR DZIEDZICTWO TUDORA III Doskonała
1470 AMFETAMINA Era Teriera - Doskonała
1471 BELAVER BUTEO Dum Spiro II Doskonała RES. CACIB
1472 Big Beat LOVE TO WHITE SAINT - Bardzo dobra
1473 Dirty Dancing Quentin Hill III Doskonała
1474 IGUANA Buteo IV Doskonała
1475 Quentin Hill DANCING CHEEK TO CHEEK - Doskonała
1476 Romantic Lady Timar I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1477 ALASKA GIRL CELTIC VIRUS I Bardzo dobra
1478 ARIOKA Diabelskie Anioły -
1479 MADAME BUTTERFLY Opalplast II Bardzo dobra
1480 PORSCHE CARRERA Dziedzictwo Tudora III Bardzo dobra
1481 Magic Mystery Asmoddeus I Doskonała CWC
1482 Marso-Bull I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1483 FERNANDO SUNFLOWER POWER Kia II Doskonała
1484 BIZANTINE Helter Skelter -
1485 WARBONNET JUMPING JACK I Doskonała CWC,RES. CACIB
1486 ROCKEFELLER Ewimark Rakownia I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1487 BIKATO-PARTI ZOIE I Wybitnie Obiecująca
1488 AMBER FIRE Z MAKDANI I Doskonała ZW. MŁ.
1489 HAND PUPPET MINI Minies - Dobra
1490 SARVIZPARTI FRUIT OF THE BULL FLEUR II Bardzo dobra
1491 BLACK VELVET Bullwitmo I Doskonała CWC,RES. CACIB
1492 Bicato Parti SABRYNA -
1493 Zeta Jones Ewimark Rakownia II Doskonała
1494 Demonique Destiny of Sajkos Bulldom -
1495 Little Chili Peper's Something Special II Doskonała
1496 PINK RASPBERRY Chucho Topline I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1497 UNIQUE BEAUTI Ewimark Rakownia -
1498 Demonique Desire of Sajkos Bulldom I Doskonała
1499 Face to Face Mini Minies -
1500 Hjohoo`s I KEEP MY EYES ON HJO I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1501 Blueberry Fleetwood II Doskonała RES. CACIB
1502 Rottriver`s WALK IN THE RAIN I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1503 Blonde Redhead Grandiflora -
1504 TULIPA SEGLAVI I Bardzo dobra
1505 XANA GOLDEN STAR Aspekt - Nie podlega ocenie
1506 SUNJOY'S A KIND OF MAGIC I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1507 TRACY vom Parkwald I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1508 Emperor Tuskulum I Doskonała CWC,RES. CACIB
1509 HAK JAMADOR II Doskonała
1510 JAZON Milagnes I Doskonała CWC
1511 HANDYMAN v.d. Schönen Bergen I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1512 ICE-CREAM v.d. Schonen Bergen I Doskonała CWC
1513 Delaware Grand Duchess I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1514 NO-NA-ME Alice Springs I Doskonała CWC,RES. CACIB
1515 PANTHER v.d. Schönen Bergen I Doskonała
1516 SUNDAY DRIVER v.d. Schönen Bergen I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1517 ELEGANZ v.d. Schönen Bergen I Doskonała ZW. MŁ.
1518 ORDYNATKA Z CZERWONEGO WIDZEWA I Doskonała CWC
1519 CIGALE Du Clos Des Amoureux I Doskonała CWC,ZW.
1520 ANAHITA of The Beskyd Gate I Wybitnie Obiecująca
1521 BECKY Imbali I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1522 BONNI Sand & Sky I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1523 DUNCAN LE BEAU VOM GALGENBERG I Doskonała CWC,RES. CACIB
1524 JESTEM PASKLA z Ben Nevis I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1525 KAITLYN Top of Ben Nevis I Doskonała CWC,RES. CACIB
1526 Paris Hilton Kni- York II Doskonała
1527 Desiree Wanton Buddy´s I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1528 WHEATSTONE JOANNA I Doskonała CWC
1529 Cyryl Magor -
1530 Ducati Winner ZIEMANN I Wybitnie Obiecująca
1531 Hary Kukułowska Zagroda II Bardzo dobra
1532 Zulus Silesian Terrier -
1533 ŁATEK Paka Wilkołaka I Doskonała ZW. MŁ.
1534 BACARDI Wild with Delight I Doskonała CWC
1535 Calvin Bohemia Pechos II Doskonała
1536 KIMON Paka Wilkołaka IV Doskonała
1537 QUEL AMOUR BALAO - Bardzo dobra
1538 TO BE OR NOT TO BE GANG STAFF III Doskonała
1539 CUBUŚ Princessin Coni III Doskonała
1540 MINI Esprit Frifro Figlarski I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1541 NIFTY JACK Magor I Bardzo dobra
1542 TYMEK Dwór Dębogóra - Bardzo dobra
1543 Walt Disney v. Paradise of Wind II Doskonała
1544 Lemosa Master Jack I Doskonała CWC,RES. CACIB
1545 Yhenjyty Juuri Muga II Doskonała
1546 UNA STELLA Szczurołap I Wybitnie Obiecująca
1547 Bella Britty Pylades II Wybitnie Obiecująca
1548 Duo Walentynka ZIEMANN I Wybitnie Obiecująca
1549 UNICA LUNA Happy Hunter III Wybitnie Obiecująca
1550 APARATKA Magor I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1551 ELEONORA Fidogs II Doskonała
1552 GOLD GIPSY Drapichrust III Doskonała
1553 DEAR DIXI Magor II Doskonała
1554 Lantaka JACK GLORY I Doskonała CWC,RES. CACIB
1555 Loczy-Bardi LOVELY III Doskonała
1556 Hipolita Magor I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1557 My Sweet Leduland z Herbu Sapały II Doskonała
1558 Leonhards Chocolate Cindy I Doskonała
1559 RICARDO BOY Vaksam I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1560 AZIR Metheora I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1561 FINLEJ Aluzja I Doskonała
1562 ALICE Metheora I Doskonała ZW. MŁ.
1563 CANTO Askiras -
1564 Ben Laden Vom Jagdhundegestirn I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1565 WASKO ASKIRAS II Doskonała
1566 BERA Z SLICHOWIC II Bardzo dobra
1567 BIERKA Z ŚLICHOWIC I Bardzo dobra
1568 FIBI Koniczówka I Bardzo dobra
1569 Lobeiroś Qissed By An Angel I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1570 AMADEUS OF Blataj II Doskonała RES. CACIB
1571 Dundalito Zamlicze I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1572 ANTONIO BANDERS Mariatos I Doskonała CWC
1573 TALAR z Psich Szelm I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1574 BANTI Wiślany Gaj II Bardzo dobra
1575 Tytus z Psich Szelm I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1576 Muscat Huncwot z Winnic I Doskonała
1577 RIVER OF ROSES Equus -
1578 ROUGH SNOWBALL Equus I Wybitnie Obiecująca
1579 BAJKA RÓG WOJSKIEGO -
1580 DE VIZA FIDOGS I Doskonała RES. CACIB
1581 PEPSI Pirackie Oblicze II Bardzo dobra
1582 LILY Equus I Doskonała
1583 MAGGIE Dwie Twarze -
1584 OTHER SIDE OF BANGA Obornicki Nornik I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1585 Skyeomania's Jenhwyfar I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1586 JOKER Rozbullnik II Wybitnie Obiecująca
1587 WERKORN TOTMOBIS JUSTUSS Staff-Ka I Wybitnie Obiecująca
1588 Chooju Dubh Carbonarastaff II Doskonała
1589 Luke Skywalker Bullamo IV Bardzo dobra
1590 Silkstaff's KICK OFF I Doskonała ZW. MŁ.
1591 Thorgal KHARAS Z THORBARDINU -
1592 Ventor Prozak III Doskonała
1593 Alfa Tauri TOBY JUNIOR -
1594 CHABBY CHECKER OF Bule z Buzy I Doskonała CWC
1595 DANGER GAME Księżniczka z Poręby II Doskonała
1596 Flipper For You Harpagon IV Doskonała
1597 JACK IN THE BOX z Jorwik III Doskonała
1598 ANCYMON Harpagon - Doskonała
1599 Angranian Saiorse Warrior -
1600 EDUARD VAN Slade Czech - Doskonała
1601 Fabrehn Murphy's Law IV Doskonała
1602 Forrest Rozbullnik III Doskonała
1603 JEAN RENO Mendog II Doskonała
1604 JUST ONE LOOK Wizard Bull - Doskonała
1605 PROSPER Księżniczka z Proęby - Doskonała
1606 Solon z Hambalek Busin I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1607 Foxstaff Of The Richter With Ramblestaff I Doskonała CWC,RES. CACIB
1608 HUMAN DOGS LEONARDO DA VINCI II Doskonała
1609 RAPID SHOT Buldożer II Doskonała
1610 TORPEDUS SANDARRI Staff-Ka I Doskonała
1611 FLASH LADY Family Buldożer I Wybitnie Obiecująca
1612 Anelle Amphisz Victory Dream - Wybitnie Obiecująca
1613 Human Dogs CINDY CRAWFORD -
1614 Human Dogs Celine Dion II Wybitnie Obiecująca
1615 JAGA Rozbullnik - Obiecująca
1616 MIZGOTKA ŚLICZNOTKA DIABELSKI UŚMIECH III Wybitnie Obiecująca
1617 Wayra Szoszana Staff-ka I Wybitnie Obiecująca
1618 AVA STAR OF SPIRIT STAFFS III Doskonała
1619 ELLE PASTAFF LEGION I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1620 LADY PADME AMIDALA Bullamo IV Bardzo dobra
1621 Thorgal KITIARA UTH MATAR - Dobra
1622 VENNYA Prozak -
1623 ZANNE ESSEKAR AZARYA Staff-Ka II Doskonała
1624 ABI Green Elite II Doskonała
1625 GABRRIELLE PICCOLLA JUSTUSS Staff-Ka IV Doskonała
1626 HIRA Stawka Większa Niż Życie - Doskonała
1627 JET-BLACK-BEAUTY z Jorwik III Doskonała
1628 Trufflestaff Black Barrel I Doskonała CWC
1629 AZALEA DONA JODISCAN -
1630 DOCTOR DŻAGA Rozbullnik III Doskonała
1631 FERRERO ROCHE Harpagon II Doskonała
1632 Human Dogs JANIS JOPLIN I Doskonała CWC,RES. CACIB
1633 Human Dogs SINEAD O'CONNOR - Bardzo dobra
1634 KSONRISSA JIRRA Staff-Ka IV Doskonała
1635 Robigalla z Hambalek Bušín - Bardzo dobra
1636 EXTRA Stawka Większa niż Życie II Doskonała
1637 HIACYNTA Sortis III Doskonała
1638 RAVENA z Hambalek Busin I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1639 BELTHOZAR Bell Vita I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1640 TAZO Bu-Am-Sti I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1641 Somehow COFFEE BEAN I Doskonała CWC
1642 BONO Day Break I Doskonała CWC,RES. CACIB
1643 IÁSÓN MONIB Z VINOHRAD I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1644 EMILY Day Break I Wybitnie Obiecująca
1645 POHODA Kvitko I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1646 AMELKA Usmiechnieta Wielocętka I Doskonała
1647 MEXICAN BOY od Fafika I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1648 MACK THE KNIFE Machagony I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1649 OLIWKA MACHAGONY I Doskonała ZW. MŁ.
1650 NANA Machagony I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1651 KAROL JEDYNY z Czereśniowej Czeredy -
1652 STUART THE LITTLE ze Szkockiego Wzgórza I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1653 ZACHAR Pogromca Gryzoni II Doskonała RES. CACIB
1654 CHYŻY DZIK C.D.N. I Doskonała
1655 Ariela zu den Tatzen von Morgentau I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1656 Black Talisman GIOCONDA GO TO HELL III Doskonała
1657 SZKOCKA ELITA SZALONA SAMBA II Doskonała
1658 Geraldine Chaplin ROS-ELFRAM I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1659 Zoya Pogromca Gryzoni II Doskonała
1660 FLICKA Szkocki Żywioł I Bardzo dobra
1661 ISABELLE Scottish Team D.J II Bardzo dobra
1662 DOSIA DRACHMA Tonika I Doskonała CWC,RES. CACIB
1663 Emili Mei Ultras II Doskonała
1664 Otakar Elli Shans Elize -
1665 TOŚKA ze Szkockiego Wzgórza I Doskonała
1666 APOLLO z Daliowego Ogrodu I Obiecująca
1667 VERSO Anons I Bardzo dobra
1668 INVADER of Happytails -
1669 TILIA z Turzycowych Kniej I Bardzo dobra
1670 Bayleigh Shaireab's FIRST ACT I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1671 My Hairy Braveheart VICTORIX I Wybitnie Obiecująca
1672 GUCCI Terra Gold I Wybitnie Obiecująca
1673 HAMMER Mirasol Polonia II Doskonała
1674 I M THE BEST LORD JENEK WEST TERRIER III Bardzo dobra
1675 LORD DAKARAI Ahimenes I Doskonała ZW. MŁ.
1676 NEXON Urwisy Spod Giewontu -
1677 WHITE EXCELENT LORD OF Royal Lord -
1678 EVER FOR EVER Lady World I Doskonała CWC,RES. CACIB
1679 KAMEL CORNUS Adoxa III Doskonała
1680 Karamynd Goes to Star West II Doskonała
1681 Xeres VICTIS IV Bardzo dobra
1682 ALBERTITO du Moulin de Mac Gregor II Doskonała
1683 AXEL Axem - Bardzo dobra
1684 CAPRI BUKOMARKA -
1685 CRYSTAL DON CARLOS FROM Lady World III Doskonała
1686 Lewis Orchidea Boyxs IV Doskonała
1687 PROMINENT of Surprise I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1688 ULYSSES z Psiego Choasu - Bardzo dobra
1689 COBY VICTIS III Doskonała
1690 FIGARO KTOŚ WIĘCEJ NIŻ PIES II Doskonała
1691 GERRY Bohemia Arnet's I Doskonała CWC
1692 Bloody Juanita from Bso Rozental I Obiecująca
1693 CYNTIA Albus Canis -
1694 ALIENOR Alia res - Bardzo dobra
1695 ALLURE Alia res - Doskonała
1696 AMORETTE LITTLE LOVE Superb Dreams I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1697 ARABELLE LITTLE EAGLE III Doskonała
1698 BUTTERFLY OD BOBIKA - Bardzo dobra
1699 DONIA TIARA Śnieżna Sowa - Doskonała
1700 FANY Sfora Patii IV Doskonała
1701 Gorwin CASABLANCA II Doskonała
1702 NORIKO Urwisy Spod Giewontu - Bardzo dobra
1703 PETIT ETOILE A PARTIR DE VOLDEMORT - Doskonała
1704 PETIT PRINCESSE A PARTIR DE Voldemort -
1705 SHUGAR SHOCK Gryffindor - Doskonała
1706 Sheyna SNIEZNA FOCZKA - Doskonała
1707 TIRAMISU DEVIL IN DISGUISE - Bardzo dobra
1708 TOTAL Devil in Disguise - Doskonała
1709 ZETA Victis - Bardzo dobra
1710 ABI Anczar - Bardzo dobra
1711 BiBi Biały Blask III Doskonała
1712 I'm Amber of Sugar Star -
1713 Ivett of Acampe IV Doskonała
1714 LOVE ME DO OF Surprise II Doskonała
1715 MALIKA CORNUS ADOXA - Bardzo dobra
1716 MIA of Surprise I Doskonała CWC,RES. CACIB
1717 MILDA z Psiego Chaosu - Bardzo dobra
1718 VICTORIA FROM Magie Blanche -
1719 AISCHA White Tiger I Doskonała CWC
1720 CRAZY CRIPSY FROM LADY WORLD II Doskonała
1721 LETIE SOLANUS III Doskonała
1722 Liana Orchidea Boyxs - Doskonała
1723 NICA Opolskie Pupilki - Dostateczna
1724 ROLLING RACE of Surprise - Doskonała
1725 U ARE MY SILVER STAR FROM Voldemort IV Doskonała
1726 HONEY DREAM SUPERBIA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1727 JACQUELINE SNIEZNA FOCZKA - Doskonała
1728 Leonhard's TIME IS MINE II Doskonała
1729 WHITE LADY Magie Blanche III Doskonała
1730 AL PACINO Lazuryt I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1731 BRUNO Diamond Passion - Bardzo dobra
1732 Camaro Akcent - Bardzo dobra
1733 DANCING PRINCE Ars Ashanti IV Doskonała
1734 FREE STYLE Desire-York II Doskonała
1735 ULISES Cud Natury III Doskonała
1736 Blue Sansara CELEBRITY WINNER THE POOH IV Doskonała
1737 ELVIS Pogońska Perła - Doskonała
1738 EVER TROUBLE Desire-York - Doskonała
1739 FAN FAN The Best of Yorex - Doskonała
1740 Juan Carlos Bakarat I Doskonała CWC,RES. CACIB
1741 LITTLE PRINCE Contenders II Doskonała
1742 MARKIZ JUNIOR Lazuryt - Doskonała
1743 Magic Winner Srebrne Marzenie III Doskonała
1744 Abbi Goldenpamei - Doskonała
1745 C'KINGDOM OF DIAMONDS Du Petit Lac Saint James III Doskonała
1746 DEXTER ADONIS IV Doskonała
1747 DI MAGGIO Stribrny Dar - Doskonała
1748 MALIBU Hawiko II Doskonała
1749 MON AMOUR Aker I Doskonała CWC
1750 PICO BELLO Restart - Doskonała
1751 SALVADOR Calamites -
1752 BABYLON de la Pam'Pommeraie I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1753 CANADIAN GANGSTER Yorex III Doskonała
1754 PATTON Pro Amare II Doskonała
1755 BE MY BABY Just For You IV Wybitnie Obiecująca
1756 DARLING Tarancon III Wybitnie Obiecująca
1757 Layla na Wegancy II Wybitnie Obiecująca
1758 PRISCILLA PRESLEY Aker York I Wybitnie Obiecująca
1759 DAKOTA Larus - Bardzo dobra
1760 ELEKTRA HARLEY SILVER AND WHITE -
1761 GRACJA FOR BOHEMIA PLATINA Master York II Doskonała
1762 HEARTY APPLAUSE Stribrne Prani -
1763 KISS OF BEAUTY Restart - Bardzo dobra
1764 Kamelie Nove Kasio I Doskonała ZW. MŁ.
1765 Keep The Face Kavito -
1766 NAOMI CAMPBELL Aker York - Doskonała
1767 OLIVIA Contenders III Doskonała
1768 Temida DEXTER - Bardzo dobra
1769 UMEA Park Ridge IV Doskonała
1770 UNCJA Park Ridge - Bardzo dobra
1771 AMADEA Intermadium Prima - Bardzo dobra
1772 Beatrice Amigo Perro IV Bardzo dobra
1773 Dancer Dame od Pekelské brány I Doskonała CWC
1774 ELISABETH Desire-York II Doskonała
1775 FELICJA Tuches III Doskonała
1776 MISTIC LADY SREBRNE MARZENIE -
1777 ALICE IN CHAINS Soul of Magic - Doskonała
1778 ARABELLA Beading - Bardzo dobra
1779 BELLONA TopTen - Bardzo dobra
1780 CELINE DION Lazuryt I Doskonała CWC
1781 DOLCE VITA Lazuryt - Bardzo dobra
1782 LAS VEGAS MISS UNIVERSUM Jantarowa Fuga III Doskonała
1783 MAGIC QUEEN Sweet Candy -
1784 Madam Exlusive Srebrne Marzenie II Doskonała
1785 REFINED LADY Akwaforta - Doskonała
1786 SAMBA Czarne Karbonado - Doskonała
1787 TIFFANY Dignitas Regia -
1788 ZAHIRA Bakarat IV Doskonała
1789 BEAUTY SILVER AND WHITE -
1790 O'LA LA PETIT Dignitas Regia -
1791 PRIMAVERA Pro Amare II Doskonała RES. CACIB
1792 YAMAYKA Bakarat I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1793 WERBENA Bakarat I Doskonała
1794 BOROWIK Taniec Motyla I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1795 Alshtadt Fabulos I Bardzo dobra
1796 Evasion YESSICA I Wybitnie Obiecująca
1797 LALUNIA CZUK Hodowla Myślinów I Doskonała CWC,RES. CACIB
1798 Toklarama´s Guenievre -
1799 HARDA z Samotraki I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1800 Bornebusch's Frida I Bardzo dobra
1801 ACER z Pływackiej -
1802 Toklarama´s Gigolo I Doskonała CWC
1803 ASIO OTUS Tetris I Doskonała CWC
1804 Evasion PAGANINI II Doskonała RES. CACIB
1805 GILLES Słodki Urwis I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1806 ASTER Z PŁYWACKIEJ I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1807 ELIDA Długie Cudo II Doskonała
1808 Evasion JULIETTE I Doskonała CWC
1809 Evasion MIRABELL I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1810 Ondra von Damsmülhe II Doskonała RES. CACIB
1811 VOICE OF Długie Cudo III Doskonała
1812 Grey Amery I Wybitnie Obiecująca
1813 DJ von Vosecky -
1814 ARMINO Światołdycz I Bardzo dobra
1815 ELEKTUS DAGI DOG II Doskonała
1816 FLAVIO z Kasztanowej Chatki I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1817 CELIA z Kasztanowej Chatki I Wybitnie Obiecująca
1818 SHA'RE SEUSERENCE Kollapsar I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1819 BELLA VITA z Kasztanowej Chatki I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1820 DEISY AMERY -
1821 Feraverto Finesse Teoria Spisku II Doskonała RES. CACIB
1822 EBONY of Ivy's Hill I Doskonała CWC
1823 GRIZZLY z Samotraki II Doskonała
1824 LIL WAYNE Pro-Euro I Doskonała CWC,RES. CACIB
1825 Charming Boy Asocjacja I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1826 OREADY NYMPH Pro-Euro I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1827 Black Queen Obsidian Bohemia I Doskonała CWC,RES. CACIB
1828 I'm a Little Grain Pro-Euro I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1829 CHIC CHAMBERTIN Pro-Euro I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1830 HORTENSJA HERA Jamnicza Ostoja I Wybitnie Obiecująca
1831 BARKA Książęcy Dwór III Bardzo dobra
1832 Etoya von Royal Berglandia II Doskonała
1833 MY LOVE Pro-Euro I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1834 Lo.J.Dark Beauty Pro-Euro I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1835 VASSAR Klan Ady Łowczyni I Doskonała ZW. MŁ.
1836 Elton dei Reali di Spagna I Doskonała CWC,RES. CACIB
1837 Paco z Pirackiego Klanu II Doskonała
1838 CYRYL Jamazja I Doskonała
1839 GANDALF z Grupy spod Koca II Doskonała
1840 Delbruggers QUAX I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1841 BRENDA z Rubinkowskiego Pola II Doskonała
1842 Grey ze Zelené mýtiny -
1843 VAMPIRIA Klan Ady Łowczyni I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1844 ECELLMAGIC GALANA GENTILA II Doskonała RES. CACIB
1845 FANTAZJA Zielone Mchy I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1846 Irka Tasiemkowa Mafia - Bardzo dobra
1847 MATYLDA Canis Venator I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1848 ZENTA-CZUK Hodowla Myślinów IV Doskonała
1849 JESS Klan Ady Łowczyni I Doskonała CWC
1850 GEORGIA z Grupy spod Koca I Doskonała CWC
1851 Szlagier Sezonu Viva Zabajka - Dyskwalifikacja
1852 BRANDY z Czahary II Obiecująca
1853 MALAGA Lisia Rodzina I Wybitnie Obiecująca
1854 AVA z Gaju Karczów II Doskonała
1855 Sweetax Pyjamas Party I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1856 INKA z Przystani Wodniackiej I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1857 Pavek´s Hubert I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1858 ŻWIREK z Przystani Wodniackiej II Doskonała
1859 Xaro z Przystani Wodniackiej I Doskonała CWC,RES. CACIB
1860 ENDEAVOUR Hycon I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1861 ENZO z Przystani Wodniackiej III Doskonała
1862 Ja Bazylek z Przystani Wodniackiej II Doskonała
1863 BRYZA Arpedżio I Bardzo dobra
1864 Fiku - Miku Brzdąc -
1865 BEATRIX WITCH LINE Pro-Euro I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1866 Bardotka Brzdąc II Doskonała RES. CACIB
1867 OLIMPIA Lisia Rodzina III Doskonała
1868 MEFISTO z Dziada Pradziada II Doskonała
1869 MIDAS Z Dziada Pradziada I Doskonała ZW. MŁ.
1870 Bergamo Anons I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1871 EIN-SCHOKO-TRAUM vom Goldgrund I Doskonała CWC,RES. CACIB
1872 Ex Sentia ME & YOU US FOREVER I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1873 Ex Sentia TO BE CONTINUED I Doskonała CWC,RES. CACIB
1874 DONATELLA Jamador II Doskonała
1875 Treis Pinheiros IRISH QUEEN I Doskonała CWC
1876 SALMA BUKOWIEŃSKI BÓR I Doskonała CWC
1877 Raydachs DENIM N DIAMONDS SW I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1878 SHIRANUI GO Fuen No Oka I Wybitnie Obiecująca
1879 OMODATSU GO Shiyo Mokuteki I Wybitnie Obiecująca
1880 SOKUSAI EMMEI GO FUEN NO OKA - Obiecująca
1881 CHOTTO GO Namitori II Doskonała
1882 MORI NO KODOMO Halne Wzgórze I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1883 RIKO Kazoku Kanshin IV Bardzo dobra
1884 UNDO YAMAMOTO III Doskonała
1885 ATAMAGA Urajiro II Doskonała
1886 ATAMAN Jamni Jar -
1887 BUSHI GO Sensakura III Bardzo dobra
1888 E'RYU-HO-GO OF KAMNO KEN I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1889 NIKKOU GO Shiyo-Mokuteki IV Bardzo dobra
1890 Akita u Izis GINGO -
1891 KOKUSAI Halne Wzgórze I Doskonała CWC
1892 NATSUKASHII Kazoku Kanshin II Doskonała
1893 KISS ME&LOVE ME MIKOMI I Wybitnie Obiecująca
1894 AKIKO Halne Wzgórze I Obiecująca
1895 AKIRA Jamni Jar -
1896 ANO Yeti Yeti - Bardzo dobra
1897 HARUKO GO Akogareno IV Doskonała
1898 KISS ME & LOVE ME FCI UMI DE SHIROI ARASHI AO III Doskonała
1899 MARIKO Halne Wzgórze II Doskonała
1900 MICHIYO Halne Wzgórze I Doskonała ZW. MŁ.
1901 Zi' Nari Roal -
1902 ARASHI Urajiro II Doskonała
1903 B`TAMIKO GO FUEN NO OKA III Bardzo dobra
1904 KAMEYO Mori No Kodomo -
1905 KEIKO Delle Bianche Vallate I Doskonała CWC
1906 MADOKA Dąbrowskie Samuraje -
1907 MASSHIRO Kazoku Kanshin II Doskonała
1908 MAŁA TO KASA Yeti Yeti III Doskonała
1909 MEISHI Kazoku Kanshin I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1910 MUSUME AIDA Kazoku Kanshin IV Doskonała
1911 RAVENCLAW Buckshot I Doskonała ZW. MŁ.
1912 MY DREAM TOGETHER FOREVER Buntaro I Bardzo dobra
1913 LORIEN Buntaro I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1914 SHOW ME LOVE - APOCALIPTO I Wybitnie Obiecująca
1915 DASTY Gogolińska Karolina II Doskonała
1916 First Lady Emma Strażnik Beskidu III Doskonała
1917 RIVENDELL IMLADRIS Buckshot I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1918 CORA Brontepure -
1919 Creek of Victories Pearl River -
1920 MOLNÁRVÖLGYI ZAIRE I Doskonała CWC,RES. CACIB
1921 Sondaisa's STAR OF OREGON AT DAN DANILO I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1922 Alorerk White Wataha z Doliny Raby II Wybitnie Obiecująca
1923 Cherokee Illa Kuvianartok -
1924 Salvador Huk Amarok I Wybitnie Obiecująca
1925 Lowelystone EAGLE EYE I Wybitnie Obiecująca
1926 Elohir Sausimayok I Doskonała ZW. MŁ.
1927 Nanook Huk Amarok - Dyskwalifikacja
1928 Bachmat Katiyana III Bardzo dobra
1929 Goro Polarna Legenda I Doskonała CWC
1930 Set Nunarak II Bardzo dobra
1931 Arctic Challenge BETTER THAN EVER FOR VAGABUNDES DEL NORTE IV Bardzo dobra
1932 Armageddon Sausimayok III Doskonała
1933 BALTO Srebrny Kieł II Doskonała
1934 JUNEAU Huk Amarok I Doskonała CWC,RES. CACIB
1935 BE QUIET North Hunter -
1936 JANUARY SNOW Appalachian I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1937 KATMAI EIGHT WONDER Appalachian -
1938 SAGGI-TO REDBEAR Illa Kuvianartok II Doskonała
1939 UP THE WIND SHAMANROCK III Doskonała
1940 ADLARTOG BLUE Wataha z Doliny Raby III Wybitnie Obiecująca
1941 Aningan Hearty Wataha z Doliny Raby II Wybitnie Obiecująca
1942 BLACK ANGEL Illa Kuvianartok I Wybitnie Obiecująca
1943 HENNESSY Polarna Legenda II Bardzo dobra
1944 RANIA Payakootha I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1945 GOOD LUCK MAYA Polarna Legenda I Doskonała CWC
1946 ARCTIC CHALLENGE BE COOL I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1947 DAPHNE POlarni Usvit II Doskonała
1948 ESPRIT z Radockiej Góry IV Dobra
1949 FAITH North Hunter -
1950 KISS OF ALASKA Huk Amarok III Doskonała
1951 OMEGA Wilki z Nadodrzańskiej Wioski -
1952 ECRU Z Radockiej Góry I Doskonała CWC,RES. CACIB
1953 EUROPA Polarni Usvit II Doskonała
1954 ICE IN THE HAIR Appalachian -
1955 ROYAL BEAUTY Illa Kuvianartok -
1956 CYTRA Cień Alaski -
1957 Mistassini Ksenogeniczny Wilk I Doskonała
1958 BORNANI African Elite II Bardzo dobra
1959 BUNDUSTAR African Elite I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1960 OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek III Bardzo dobra
1961 Kanibaru FROMAJE FRAIS I Doskonała CWC,RES. CACIB
1962 JAZZY BOY Asiaczek I Doskonała CWC
1963 BULL'S EYE Ameba - Dostateczna
1964 LOVE IS IN THE AIR Asiaczek I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1965 FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek I Doskonała
1966 CLIPER BOND Marguz I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1967 Lav Lap Top GENDALF I Doskonała CWC,RES. CACIB
1968 MAKE MY DAY Lietuvos Liutas I Dobra
1969 BARY Kuku-Nor - Dobra
1970 CERBER Chiński Miś I Bardzo dobra
1971 INDIS LIETUVOS LIUTAS I Bardzo dobra
1972 DON-JUAN von der Linderstrasse I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1973 HOGAN-ENCHOU z Reptowskiego Lasu II Doskonała
1974 BEAUTIFUL GIFT FROM SULTAN FOR Radoszowska Duma I Doskonała ZW. MŁ.
1975 CANTII-LII Chiński Miś I Bardzo dobra
1976 SUZI-SAN z Pekińskiej Elity II Bardzo dobra
1977 AMANDA Sfora Patii II Bardzo dobra
1978 C.ECSTASY Cud Chin I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1979 Doggy I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1980 Franziska vom Stühbusch I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1981 Asgard from Bare Moutain II Bardzo dobra
1982 NADO Cień Niedźwiedzia - Dyskwalifikacja
1983 HOMER PIKIMUSTA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1984 ALMA Karelczyki z Jury I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1985 BLACK&WHITE Milthon Bohemia I Bardzo dobra
1986 F´Menachem Kaleb Tal Sannat I Doskonała
1987 Enigma SPECIAL NEWS I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
1988 Amaltheia Katys Faraun I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1989 Reedly Road Gloria Patri I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1990 Twinkling Nova's AMAROQ -
1991 JACKY HONEY THE GLOW OF THE SNOWY STAR I Wybitnie Obiecująca
1992 PRINCE OF THE NIGHT VIRTA VALO II Wybitnie Obiecująca
1993 QADIR OF PEPPER Mamuska's I Wybitnie Obiecująca
1994 Sammantic Prokofieff I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1995 Snoopy Diver Crazy Star II Doskonała
1996 Sonata Arctica YRDAL DEXTERSON -
1997 DEMON z Dretovicke Loucky III Bardzo dobra
1998 EMBLEMATIC PRIDE de Sanna Gourska I Doskonała CWC,RES. CACIB
1999 MOZART Guapass II Doskonała
2000 PIRATE CAPTAIN of Severnaya-Sam -
2001 Sammantic Only You I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2002 Icemist SONATA ROYAL SCANDAL I Wybitnie Obiecująca
2003 INDI WINKY The Glow Of The Snowy Star - Dobra
2004 Sammantic Piroschka -
2005 Sonata Arctica AINA O'AZZIS -
2006 Athena´s Magic Carpathian White Smile II Doskonała
2007 Belyi Volk LUXURY FOR SONATA ARCTICA I Doskonała CWC,RES. CACIB
2008 D-Blanche Xamba Yoshi and Us I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2009 Hardy's NAUGHTY ANGEL OF SEVERNAYA-SAM -
2010 RINJI AKA CZECH JAKOBIN II Bardzo dobra
2011 Rippa-Na Matagiinu PL I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2012 YUSEI GO Shun'you Kensha I Doskonała CWC
2013 ARGUS KAI Ulubieńcy Kasi I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2014 BRIX Furia -
2015 EGI of Nagaregumo II Doskonała
2016 Kormeese Kirkkonummi -
2017 Musuko z Zakątka Izi III Doskonała
2018 Fallscreek´s Akira Bi I Doskonała CWC,RES. CACIB
2019 BI TAJGETA I Doskonała CWC,RES. CACIB
2020 MEA PRAETORIA Leo Libra III Doskonała
2021 PHOENIX KOMETA z Zakątka Izi II Doskonała
2022 ABRA KAI Ulubieńcy Kasi I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2023 AI Tajgeta III Bardzo dobra
2024 UTAE z Helfstynskeho panstvi II Doskonała
2025 Arctic Friend WINTER TIME FROM CASINO ROYAL I Obiecująca
2026 ABADON Gidelskie Sanie I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2027 ED Leo Libra - Bardzo dobra
2028 HERAT de Ciukci III Doskonała
2029 LEXUS Eskimoski Domek I Doskonała CWC
2030 NORI'S SILVER LOVER Eskimoski Domek -
2031 PACYFIC SKYLINE Galladria-Novitaris II Doskonała
2032 Zaltana STORM STARTER - Bardzo dobra
2033 JASPER de Ciukci -
2034 WINTERFROST'S LANDER I Doskonała CWC
2035 Balto the Future is Ours III Doskonała
2036 CASINO ROYALE of Cool Water II Doskonała RES. CACIB
2037 Ebonyshadow n Shapali's DRAGON I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2038 CEDAR de Ciukci I Doskonała
2039 Arctic Friend WINTER QUEEN II Wybitnie Obiecująca
2040 LA ISLA BONITA Sądeckie Pieszczochy III Wybitnie Obiecująca
2041 Sally D.B Arctic -
2042 Takuna AMBICJA I Wybitnie Obiecująca
2043 Husqvarna JE T'ADOORE I Wybitnie Obiecująca
2044 KRISTARI'S ROSIE CORAZON SALVAJE III Wybitnie Obiecująca
2045 MERCI Eskimoski Domek II Wybitnie Obiecująca
2046 COCO CHANELL Gidelskie Sanie - Doskonała
2047 EMIRA Dotyk Północy II Doskonała
2048 EXTRAVAGANCE of Cool Water IV Doskonała
2049 HUSQVARNA IDEA - Bardzo dobra
2050 Husqvarna HIARA -
2051 KATANA z Tarnawskiej Riwiery -
2052 MARGERITA Artico Encanto I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2053 Nordic Blue PLATINIUM STAR III Doskonała
2054 Zaltana London Pride -
2055 Brigitte Bardot Freedome Choice - Bardzo dobra
2056 FLOWER OF LOVE Galladria Novitaris - Dobra
2057 ISHTA Princes of North -
2058 Oumiak's ETHEREAL BEAUTY II Doskonała
2059 ROXY D.B.ARCTIC I Doskonała CWC,RES. CACIB
2060 CELINE DIONE the Future Is Ours - Bardzo dobra
2061 DIORKA Eskimoski Domek - Bardzo dobra
2062 Ebonyshadow's HUSQVARNA ISIS III Bardzo dobra
2063 NORI'S SILVER STAR Eskimoski Domek - Doskonała
2064 POURPLE RAIN Galladria-Nowitaris I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2065 KAILUA de Ciukci I Doskonała CWC
2066 Björn-Kulta Poika of Storm Valley I Wybitnie Obiecująca
2067 Judie III - Nie podlega ocenie
2068 JOGOBELLA Krisanda I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2069 V´Sirael z Lejancu I Doskonała CWC,RES. CACIB
2070 Jantar z Hradu Pajreku I Doskonała CWC,RES. CACIB
2071 CODDY APRI CHERRY I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2072 PRINCESSA Lamco Laco - Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2073 BRAYAN SWEET BOY Złote Gwiazdy Szkocji I Wybitnie Obiecująca
2074 Little King's Junior II Wybitnie Obiecująca
2075 Fon's Fantastic Bachelor II Doskonała
2076 SATISFACTION Premiera I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2077 GRINGO Smocze Pole I Doskonała CWC
2078 Cairo Lvi domov I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2079 GOOD GUY Smocze Pole II Doskonała CWC,RES. CACIB
2080 ERESZKIGAL Bobrolandia I Wybitnie Obiecująca
2081 ENIGMA Włochaty I Doskonała ZW. MŁ.
2082 EJMY Lvi Domov I Doskonała CWC,RES. CACIB
2083 JANTARNY ELF MIULLE II Bardzo dobra
2084 Casey Lvi domov I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2085 ELIKSIR ZBYSZKOWISKO I Wybitnie Obiecująca
2086 APOKALIPSA Jan-Chi-Da II Doskonała
2087 DRACENA MAG FORCE Patland I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2088 ABI Jadalit I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2089 Lord z Lejancu I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2090 Edmounth Bencilla I Doskonała CWC
2091 ERWIN Bencilla I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2092 Aiwa Wunti I Doskonała ZW. MŁ.
2093 Apinya Cerro De Pasco I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2094 Feuervale´s Rock Star I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2095 Danga´s Ofelia-Y I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2096 BLAZER Zimny Trop II Doskonała RES. CACIB
2097 Żar Ogaria I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2098 Dymitrij Cudeńka I Wybitnie Obiecująca
2099 Bassbarr Kalypso Kid I Doskonała ZW. MŁ.
2100 Kill Bill Lady Barnett´s II Doskonała
2101 ADONIS DORO NEFER I Doskonała CWC
2102 Eminescu z Valachitu - Doskonała RES. CACIB
2103 GROSZEK z Polany Klapouchego III Doskonała
2104 Tobias Turguesa playa I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2105 DASZA Cudeńka I Wybitnie Obiecująca
2106 Marina Klan Sycylijczyków II Doskonała
2107 Samanta Orlena Unita I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2108 Figa Klan Sycylijczyków I Doskonała CWC
2109 JADZIA z Polany Klapouchego -
2110 ARDA Szczęśliwe Uchole II Doskonała
2111 Sabrina Turguesa playa I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2112 Absolutely Spotless NELSON I Wybitnie Obiecująca
2113 ZAZU Spiska Watra II Wybitnie Obiecująca
2114 AUREUS FELIX Donesspal IV Bardzo dobra
2115 Absolutely Spotless LEO I Doskonała ZW. MŁ.
2116 FERNANDO Toruński Czar II Doskonała
2117 Prot z Kożuszek III Bardzo dobra
2118 ASTOR STRONGER CATULUS Łowiecka Sfora -
2119 Absolutely Spotless KIER I Doskonała CWC,RES. CACIB
2120 HEART HUNTER HARLEY Simpatica PS II Doskonała
2121 ROCK STAR Xandrina - Doskonała
2122 Starbuck Torbay EASY STREET - Doskonała
2123 TROUBLEMAKER Xandrina III Doskonała
2124 XANDO Xandrina IV Doskonała
2125 Aurelius Quintus Per Eleganter II Doskonała
2126 Calvin Mantis I Doskonała CWC
2127 SAMSON ADEKATOS POLAND IV Doskonała
2128 ULISSES Magnus III Doskonała
2129 Absolutely Spotless ZENIT II Doskonała
2130 Bastien Mantis I Doskonała CWC
2131 GOOFY La Lu Ruquezas III Doskonała
2132 Absolutely Spotless ELF - Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2133 BRIME z Pastorowej Sfory I Wybitnie Obiecująca
2134 ARGE z Pastorowej Sfory - Doskonała
2135 ATLANTA Donesspal IV Doskonała
2136 Absolutely Spotless JELLY I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2137 Artemida Magnus -
2138 BARBIE GIRL Królewska Zgraja - Doskonała
2139 FANTASY Toruński Czar III Doskonała
2140 JAMAICA SUN SIMPATICA PS - Doskonała
2141 KEY TO LOVE SIMPATICA PS II Doskonała
2142 Lady z Mosińskiego Rancza - Doskonała
2143 MESSI MAD CREW -
2144 Absolutely Spotless GABI IV Doskonała
2145 Aurelia Maiora Per Eleganter II Doskonała
2146 CZERESIENKA Beta Plus - Doskonała
2147 FAINA De-Bellator -
2148 Full of Surprise z Krainy Szczęścia III Doskonała
2149 MOLLY z Ojcowskiej Krainy -
2150 UMA THURMAN Xandrina I Doskonała CWC
2151 Zara z Mazowsza ZULA - Doskonała
2152 Absolutely Spotless EVITA I Doskonała CWC,RES. CACIB
2153 Alotorius Old Glory LITTLE PRINCESS IV Doskonała
2154 DERI Thunder-Poland - Doskonała
2155 EMA Mantis - Doskonała
2156 SHADOW CREEK Magnus III Doskonała
2157 UKULELE Łaciata Sfora II Doskonała
2158 ANTONÓWKA Kelew Barod - Doskonała
2159 Cevaytis Hello Kitty IV Doskonała
2160 SALSA Herbu Zawyj II Doskonała
2161 Skilos Mas Green Jacket I Doskonała CWC
2162 Uroda Magnus III Doskonała
2163 Absolutely Spotless ZAGADKA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2164 Our Miss Fred Interpet-SC II Doskonała
2165 Al´Darte Bascoretta I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2166 Irma Nioradze Roborovski I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2167 Ally Caillou de Romarin II Doskonała RES. CACIB
2168 Almond Eye Clair de Lune I Doskonała CWC,RES. CACIB
2169 Faraon Petrovicky Vitr I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2170 Hermes von der Koselmühle I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2171 Jaccy von der Koselmühle -
2172 LETKISS von Sierion II Bardzo dobra
2173 MARA vom Hugel I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2174 ACKI vom Weinberg I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2175 GANA v.Dürrgraben I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2176 Brillance Bohemia Hill I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2177 FANTA Plesówka I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2178 Sheridan Goniec Małopolski I Wybitnie Obiecująca
2179 GEKON Park Welski IV Bardzo dobra
2180 KRYWAŃ Wiślański Trop III Doskonała
2181 MAGNUM Leśne Nienasycenie II Doskonała
2182 SONET Melodyjny Gon I Doskonała ZW. MŁ.
2183 ZEFIR ZE STRZELECKIEGO GAJU - Bardzo dobra
2184 EXPERT KŁUSUJĄCA SFORA II Doskonała
2185 Hubertus Leśny Amok III Doskonała
2186 LEONIDAS Leśne Nienasycenie I Doskonała CWC
2187 Tajfun Łowcza Pasja -
2188 CYNGIEL Kłusująca Sfora I Doskonała CWC
2189 DROP z Elklandu III Bardzo dobra
2190 KŁOS ze Słonecznej Dąbrowy - Dyskwalifikacja
2191 VERITAS Petrus et Lupus II Doskonała
2192 VIGO Petrus et Lupus IV Bardzo dobra
2193 BRYLANT Kłusująca Sfora II Doskonała
2194 EBRO Inny Świat III Doskonała
2195 REZON Śpiewna Zgraja I Doskonała CWC
2196 HALICZ Gończa Fantazja II Doskonała
2197 RABAN z Huculskiej Łąki I Doskonała CWC,ZW.,ZW. RASY
2198 Sirius Wabidamek III Doskonała
2199 AMBER z Doliny Bystrej I Doskonała
2200 GAWĘDA PSIA AWANGARDA - Wybitnie Obiecująca
2201 GORZKA Psia Awangarda - Wybitnie Obiecująca
2202 GRANDA z Beskidzkich Wysp I Wybitnie Obiecująca
2203 Rafa Cnotliwy Nos - Obiecująca
2204 DEKA Smogorzewska Zagroda -
2205 GRANDA AMCANE z Huculskiej Łąki II Doskonała
2206 Garda z Huculskiej Łąki - Doskonała
2207 HARFA Herbu Węszynos - Doskonała
2208 HAWRA z Huculskiej Łąki IV Doskonała
2209 HOPSA Herbu Węszynos - Doskonała
2210 Ostoja z Beskidzkiego Matecznika II Doskonała
2211 SOSNA El-Halem - Bardzo dobra
2212 STRUGA Melodyjny Gon I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2213 ZARA ZE STRZELECKIEGO GAJU - Bardzo dobra
2214 ERA Park Welski II Doskonała
2215 Etiam Kłusująca Sfora I Doskonała CWC
2216 Hańcza Leśny Amok III Doskonała
2217 SETKA z Willi Polanka - Doskonała
2218 Sirius Przytulia IV Doskonała
2219 APASZKA GOŃCZY MAZOWIECKI IV Doskonała
2220 Gabi Herbu Węszynos II Doskonała
2221 JUMA Cnotliwy Nos I Doskonała CWC
2222 TAJGA Rawicka Sfora III Doskonała
2223 DRAKA Herbu Węszynos IV Doskonała
2224 Dubeltówka Herbu Węszynos II Doskonała
2225 TATRA Miłosny Trop I Doskonała CWC
2226 TRUFLA Łowcza Pasja III Doskonała
2227 ERIA z Huculskiej Łąki I Doskonała CWC,ZW.
2228 AKCJA Goniec Pomorski II Doskonała
2229 Fraza Goniec Pomorski I Doskonała ZW.
2230 MAGARA Rumcajsowe Obejście III Doskonała
2231 ENKRATEIA Haniccina Zahradka I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2232 ELLA Haniccina Zahradka I Doskonała CWC,RES. CACIB
2233 CONNIE Haniccina zahradka -
2234 DARWIN Irving -
2235 GENIUSZ Z KOJCA MYŚLIWEGO I Bardzo dobra
2236 Kawi Danda Bohemia I Wybitnie Obiecująca
2237 CHARMING Danda Bohemia II Doskonała RES. CACIB
2238 Charles Danda Bohemia I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2239 Kelila Danda Bohemia I Wybitnie Obiecująca
2240 Black Majesty FEMME FATALE I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2241 Black Majesty Luxury I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2242 EMIR DU BOIS DE PREISSAC I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2243 HUGO LE BLEU CARDINALIS I Bardzo dobra
2244 KARBON z Bazylego Uroczyska I Doskonała ZW. MŁ.
2245 BURSZTYN Herbu Węszynos I Doskonała CWC
2246 ŁOSKOT z Jaśminowej Ulicy II Doskonała
2247 AFEKT Herbu Węszynos I Doskonała CWC,RES. CACIB
2248 ATOS -
2249 UCHATY POSZŁY W LAS - Nie podlega ocenie
2250 GRYF GRYZEK Nowogary II Doskonała
2251 ZENIT z Gończaków I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2252 MAHOŃ ze Stadniny Cisowiec I Doskonała CWC
2253 CHABA Herbu Węszynos II Wybitnie Obiecująca
2254 CODA HERBU WĘSZYNOS -
2255 CZESNA Herbu Węszynos I Wybitnie Obiecująca
2256 DUSIA z Beskidzkich Wysp I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2257 ERATO ATILA II Doskonała
2258 Sroka z Rodu Udry III Doskonała
2259 Acanka z Gończaków IV Doskonała
2260 FRAJDA DLA OLFACTUS Dobra Złaja I Doskonała CWC,RES. CACIB
2261 MINUTA Dwór z Szablami II Doskonała
2262 SZAJKA Tropinos III Doskonała
2263 Sarabanda Poszły w Las - Doskonała
2264 Burda Grające Echo I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2265 FATRA III Doskonała
2266 MIŁA MELODIA Olfactus II Doskonała
2267 OFIKLEJDA z Południowej Kniei II Doskonała
2268 TROPKA Ogarusy I Doskonała CWC
2269 DIUNA z Lianówki III Doskonała
2270 Klinga Kaja z Piastowskich Borów IV Doskonała
2271 LUŚNIA z Gończaków I Doskonała CWC
2272 Żywia z Gończaków II Doskonała
2273 Kwadra Hamry I Doskonała
2274 ROKEENA MOJ SLODKI YOGI I Wybitnie Obiecująca
2275 GUIDE FORESTIER Rewelacja z Galicji I Bardzo dobra
2276 HUGO Śląska Gwara II Bardzo dobra
2277 PRET-A-PORTER Pangea I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2278 Machiavelli Pangea I Doskonała
2279 FAIENCE DU CHEMIN DES BRULEURS I Wybitnie Obiecująca
2280 GARANTIE GRIFFE Rewelacja z Galicji I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2281 SAGA EUNICE Rudis II Bardzo dobra
2282 JAGA EUNICE Mon Petit Rebell I Doskonała
2283 HERMIONA Podkołdernik Jadowity I Doskonała CWC,RES. CACIB
2284 PUSSY CAT z Mimonske Podkovy II Doskonała
2285 Pompadour Pangea I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2286 BADI z Prawego Brzegu II Wybitnie Obiecująca
2287 DIABLO Zimny Trop -
2288 PROFESOR BAWAR z Jeleniego Zdroju I Wybitnie Obiecująca
2289 CZEKAN z Góry Chrobrego IV Doskonała
2290 FOREST z Hubertowej Psiarni III Doskonała
2291 KRAKOW Piotrowe Gniazdo I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2292 NESTOR Szukaj Trop II Doskonała
2293 ANGUS Airgialla -
2294 Cyrus Zimny Trop I Doskonała CWC
2295 IWO Z AKACJOWEJ DOLINY I Doskonała CWC
2296 GARON Piotrowe Gniazdo I Doskonała CWC,RES. CACIB
2297 CZAR Ponowa I Doskonała
2298 URODA z Krainy Przodków I Wybitnie Obiecująca
2299 CZERTA z Góry Chrobrego II Bardzo dobra
2300 TARA BIUROWA SFORA I Doskonała CWC,RES. CACIB
2301 BAXI REZERWAT GRABICZ IV Bardzo dobra
2302 CORA Z BRZOZOWEJ AKACJI I Doskonała CWC
2303 Cyma Zimny Trop II Doskonała
2304 ISTHAR Czarnonosa Czereda III Doskonała
2305 Babka Cytrynowa Hazba I Doskonała CWC
2306 AJDA Jurex I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2307 KSENA z Doliny Żab II Doskonała
2308 BOMANI GYASI Kalasanti - Dobra
2309 Ecaille Anunnaki I Doskonała ZW. MŁ.
2310 Morenik Darowany Raj KONGO II Doskonała
2311 WAMWARA AZIZ Makorikori - Dobra
2312 Era Christian Helya Ridge I Doskonała CWC
2313 JANTAR z Werwą - Bardzo dobra
2314 Eric the Red from Mistery Castle -
2315 Ginny Ranua - Bardzo dobra
2316 Hasani from Mistery Castle -
2317 Rocky Sebongo I Doskonała CWC,RES. CACIB
2318 AKOSUA BANTU JENY'S ZAKIMI -
2319 Art Leonardo Helya Ridge I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2320 ENZI ERBI Safari Kadamba -
2321 SIMON BLASK SAWANNY III Doskonała
2322 ZULUS Cathalpa z Bałuckich Łąk II Doskonała
2323 MATABO MOZI Folwark Zwierzecy I Doskonała ZW. RASY
2324 SZOGUN Survival II Doskonała
2325 LA BAMBA z Werwą I Wybitnie Obiecująca
2326 BAYOLA ABENI Kalasanti - Bardzo dobra
2327 Bliss Deira Borana I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2328 Estelle Anunnaki II Doskonała
2329 MAKENA Darowany Raj III Bardzo dobra
2330 MIREMEBE Darowany Raj IV Bardzo dobra
2331 Sunga Apato Folwark Zwierzęcy -
2332 WACEERA AJIA Makorikori - Bardzo dobra
2333 AEMI Deabonas - Bardzo dobra
2334 Destiny's Child Nyathi - Doskonała CWC
2335 IFE FARAA Leo Ginger - Dobra
2336 Maendeleo A-Team Angel Dreamgirl II Doskonała
2337 NAFIA Krasny Młyn - Dobra
2338 ENUBA KONGA Dymczewska Kraina - Dobra
2339 HAKIKA ASILIA LÖWENSCHWANZ I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2340 ROXI Pustynny Zew II Doskonała
2341 RUMBA Sebongo III Doskonała
2342 SJESTA Krasny Młyn - Bardzo dobra
2343 Tusani Happy Zippy - Bardzo dobra
2344 Airin of Shingamonga II Doskonała
2345 FABIA Manabomi IV Doskonała
2346 MAISHA Monwiere I Doskonała CWC,RES. CACIB
2347 ZIJA Cathalpa z Bałuckich Łąk III Doskonała
2348 Tequilla Mon Tressor d'Amour I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2349 EDITH -
2350 AR z Chotebudic I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2351 SAMBA Hulczyńska Zgraja I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2352 Emy z Kulateho Kopce I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2353 Asta z Otmickeho polesi I Doskonała CWC,RES. CACIB
2354 Don ze Štípek - Doskonała RES. CACIB
2355 KASTOR z Halikarnasu I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2356 Zar z Mešinské hájovny I Doskonała CWC
2357 HERSE z Halikarnasu I Wybitnie Obiecująca
2358 BANDHURA z Karczewskiej Zagrody I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2359 Chara z Mešinské hájovny II Doskonała
2360 Sofi z Mešinské hájovny I Doskonała CWC
2361 KORA z Halikarnasu I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2362 Scolopax Amico BORA I Doskonała CWC,RES. CACIB
2363 Acrux Grey Shadow of Imladris I Doskonała CWC
2364 AMOS ARCHER by Michule I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2365 MARSHMALLOW Marisett III Doskonała
2366 RAVEN WHITE Magenta II Doskonała
2367 Silver Fog Velure I Doskonała CWC
2368 LILIAN Marisett I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2369 NAUGHTY BOY II Doskonała
2370 BADIA BRAWURA by Michule II Doskonała
2371 Meldor-Sett GLEAM OF SAPPHIRE III Doskonała
2372 ZAMARINE Magenta IN BLUE I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2373 Connemara's Cheyenne II Doskonała
2374 Grace Lucy Unna Innis I Doskonała CWC
2375 Silvanus PENELOPE II Doskonała RES. CACIB
2376 TICHUANA Magenta In Blue I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2377 Royal Joy - All Irish Gold I Wybitnie Obiecująca
2378 BAYAMO Wiatr w Polu I Doskonała ZW. MŁ.
2379 CANOPUS Amber Wind II Doskonała
2380 JOHNY Rysi Wykrot III Doskonała
2381 EVENFLOW SMOKE IN ARISLAND I Doskonała CWC
2382 Mayfred MR MUSK MAPLE II Doskonała
2383 Meldor-Sett EYE CATCHER I Doskonała CWC,RES. CACIB
2384 PALISANDER Rude Ziółko I Doskonała CWC
2385 BESKID z Wyspy Mgieł IV Doskonała
2386 Lofty DESPERADO III Doskonała
2387 Neiven AMOR'S ARROW I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2388 OCTOBER RAIN GARDEN STAR'S II Doskonała
2389 American Dollar z Arislandu I Doskonała
2390 ROYAL WISH ALL IRISH GOLD I Wybitnie Obiecująca
2391 BRIGITE BARDOT Lofty III Doskonała
2392 GARDENSETT SCARLETT O'HARA II Doskonała
2393 SARACENIA Rude Ziółko I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2394 EVENFLOW SPRING WAKE UP II Doskonała RES. CACIB
2395 Meldor-Sett Flynn Caera I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2396 SALFORD MIDARI z ARISLANDU IV Doskonała
2397 SWEET SOUL ALL IRISH GOLD - Bardzo dobra
2398 SWEET SUN All Irish Gold -
2399 USS VIRGINIA z ARISLANDU III Doskonała
2400 DARIA'S DAHLIA ALL About Arina And B'Doll - Doskonała
2401 DARIA'S DAISY ALL About Arina And B'Doll - Doskonała
2402 KONWALIA Rude Ziółko IV Doskonała
2403 LENA Z ORSZAKU CHROBREGO -
2404 Lofty AMBER WIND III Doskonała
2405 Meldor-Sett EVENING SKY -
2406 SALFORD PRINCESS z Arislandu I Doskonała CWC
2407 USS LUISIANA z Arislandu - Bardzo dobra
2408 Vexillum R. BLUE SKY II Doskonała
2409 Neiven Arouse Admiration I Doskonała CWC
2410 Redmore BRIGHT DIAMOND I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2411 SPENCER BLACKIVY I Wybitnie Obiecująca
2412 Heder Czorno Horpyna I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2413 SANTI Lipowy Kierz I Doskonała CWC
2414 Aragon z Ojcowskiej Doliny I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2415 BOCK Klan Basów -
2416 Tiamat Shadow Dog I Wybitnie Obiecująca
2417 DELLA DE LA VEGA TESAB AKSED III Doskonała
2418 HORKA BlackIvy I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2419 MORRIGAN KALADAN II Doskonała RES. CACIB
2420 Sundowner´s CUBA-LIBRE II Doskonała
2421 VECCHIA Klan Basów I Doskonała CWC
2422 Xsara z Holubické stráně I Doskonała CWC
2423 SZYK z Czerwonych Klonów I Doskonała CWC,RES. CACIB
2424 Ricky z Kyjovic I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2425 CZARA Barłóg I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2426 AJKA Z GARNIZONU - Dobra
2427 ALMA Z GARNIZONU I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2428 Bor Hekaniero I Doskonała ZW. MŁ.
2429 CORRADO ze Snu Nemroda III Doskonała
2430 Nelson z Czarnego Dworu II Doskonała
2431 ATAMAN z Hubertowych Łowisk - Nie podlega ocenie
2432 FIGARO CZARNY DWÓR ze Skolnitego I Doskonała CWC
2433 Fram z Mešinské hájovny III Doskonała
2434 Grey z Czarnego Dworu II Doskonała
2435 ARCHIE Keiviento I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2436 DOR Jasenky III Doskonała
2437 Gert ze Štípek II Doskonała RES. CACIB
2438 TOGO z Tarnowskiej Krainy -
2439 GRAF z Czarnego Podmuchu -
2440 JOSZKO JAWOR Duma Kazana I Doskonała CWC
2441 HOLI Anons I Wybitnie Obiecująca
2442 Bora Hekaniero II Bardzo dobra
2443 CZEREMCHA ze Snu Nemroda I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2444 AJTRA z Hubertowych Łowisk III Bardzo dobra
2445 FAZA z Króliczego Dołka II Doskonała RES. CACIB
2446 KORA VOM JAGDHUNDEGESTIRN I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2447 ARSA Keiviento II Bardzo dobra
2448 Erita z Mešinské hájovny III Bardzo dobra
2449 FANTA Happy Dog Polonia I Bardzo dobra
2450 FENKA KAJMINIA IV Bardzo dobra
2451 CESARIO-AMIGO MAXI-YAR I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2452 Dona ze Żamberskych vrchu I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2453 OMA Z RYDLEWA II Doskonała
2454 SHIRUBAA ATRIA CORDIS I Wybitnie Obiecująca
2455 Brisa Good Dog Poland II Doskonała
2456 Bruno Grey Passion I Doskonała ZW. MŁ.
2457 CALIN z Lasów Preczowskich -
2458 Crystal Shefis -
2459 NEO Canis Fortuna -
2460 ARGO z Zebrzydowic II Bardzo dobra
2461 Das Silbrige Atria Cordis I Doskonała CWC
2462 Dinar Grabownica I Bardzo dobra
2463 BARY z Kniejówki Kłajowskiej I Doskonała CWC
2464 Hanky Panky with Sirius Nova II Doskonała
2465 FRITZ DUMA KAZANA III Doskonała
2466 Weimaranus MOON OVER BROADWAY II Doskonała RES. CACIB
2467 Weimaranus QUIZMASTER I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2468 DEEP PEARL Just Weimaraner IV Obiecująca
2469 DEEP SEA Just Weimaraner II Wybitnie Obiecująca
2470 June Bielańska Sfora -
2471 POLLYPOEMA ALIVE SILVER III Obiecująca
2472 SUMMERTIME Atria Cordis I Wybitnie Obiecująca
2473 Keira Grey Fellow -
2474 BRENDA GOOD DOG POLAND I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2475 Belissa Grey Passion III Doskonała
2476 ETERNAL SUNHINE del Bosque de Lugh -
2477 ANTA LAVA Just Weimaraner II Doskonała
2478 AXA z Zebrzydowic III Bardzo dobra
2479 Just Dance Weimaranus I Doskonała CWC,RES. CACIB
2480 Brava Silver Phantom IV Doskonała
2481 Canis Fortuna LILOU I Doskonała CWC
2482 LIRA z Dzikich Rubieży - Bardzo dobra
2483 MILLA ROSA FALA LOVA II Doskonała
2484 VIVA Silver Friend III Doskonała
2485 ESSENCE of Life Sirius Nova I Doskonała CWC
2486 Faithful Farrah Sirius Nova II Doskonała
2487 D'Laila Sirius Nova Af Fala Love'a I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2488 IRON ETNA Imperium Star IV Doskonała
2489 Isabelle Adjani Imperium Star II Doskonała
2490 SZARA DŻAGA z Wiatrem Gna III Doskonała
2491 PARAGRAF Canero Bass II Doskonała
2492 PARMEZAN Canero Bass I Doskonała ZW. MŁ.
2493 RETRO Compatriota di Bonfini I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2494 Polcevera´s Garbo I Doskonała CWC,RES. CACIB
2495 Verona Campatriota di Bonfini -
2496 Pistacja Canero Bass I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2497 ALDONA z Polany Klapouchego I Bardzo dobra
2498 Heinaaron PROVOLONE I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2499 Goldfly Magics SWEET PEA -
2500 Druid z Mešinské hájovny - Bardzo dobra
2501 OTHELLO Canis Fortuna - Nie podlega ocenie
2502 Baggy C9H13NO3 II Bardzo dobra
2503 GARET GROF Dolina Mirage I Doskonała CWC
2504 Eron Jantar Devil II Bardzo dobra
2505 FOLUSZ z Tałchejów I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2506 GROM RUDY NOS -
2507 Táltos Köfalmenti I Doskonała CWC,RES. CACIB
2508 SUGAR EJFEL I Wybitnie Obiecująca
2509 ALBA BOGLARCA III Bardzo dobra
2510 ALERTA BOGLARCA I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2511 Duna z Tišnovských revírů II Bardzo dobra
2512 Honey Jantar Devil II Doskonała
2513 Karamelka Born For Boglarca Dolina Mirage I Doskonała CWC,RES. CACIB
2514 Barcelona C9H13NO3 I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2515 Denny ze Slezska I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2516 AFRO z Barbeciarskiej Chaty -
2517 Afina z Barbeciarskiej Chaty I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2518 ABAYA z Barbeciarskiej Chaty I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2519 Karrien Key Wicked Kelecsky poklad I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2520 Della Chelsea Sirius pro I Doskonała CWC,RES. CACIB
2521 VENTATIS SPLENDOR Kaprys Rejenta -
2522 Andromeda Bler I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2523 Angela Armani od Bilych jelenu II Doskonała
2524 VERBI CAUSA Kaprys Rejenta -
2525 VIS ATTRACTIVA Kaprys Rejenta I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2526 AEsku GOD OF ICE I Bardzo dobra
2527 Archibald Bohemia Baring III Bardzo dobra
2528 CALLIAS BESS LOMICARO I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2529 JUST JAZZ Catonium II Doskonała RES. CACIB
2530 Danillo Snehulienka I Doskonała CWC
2531 Damian z Čachnovského ranče -
2532 HUFFLEPUFF Golden Feelings I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2533 Afterglow TOKYO ROSE II Doskonała RES. CACIB
2534 Creamy All Souls By Lady Anarion I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2535 Daring Dog by Lady Anarion IV Bardzo dobra
2536 Layon Reprint III Doskonała
2537 FUN LISSELOTTE z Čachnovského ranče I Doskonała CWC
2538 JAMBALAYA Catonium -
2539 ESCORIAL MI CORAZON Esqueen -
2540 EXTREMO MI CORAZON Esqueen -
2541 IGOR MY ONLY LOVE Cocking -
2542 KOGEL MOGEL Izomer I Wybitnie Obiecująca
2543 Maddox SPANISH EYES II Wybitnie Obiecująca
2544 ARMAND Axland I Doskonała ZW. MŁ.
2545 Heavy Heban Cocking -
2546 TANGO z Nadmorskiej Stanicy -
2547 Wirus z Żywieckiej Rudzy II Dobra
2548 Bruce Tarakim III Doskonała
2549 DIEGO DUDI DOG`S I Doskonała CWC
2550 HERMES Sunshine Sunday - Doskonała
2551 Merry Cocktails EMBLEM IV Doskonała
2552 SORCERY'S GLORIOUS WARRIOR II Doskonała
2553 After Hours Molto Bene I Doskonała CWC
2554 Pavek´s All Right II Doskonała
2555 WESTERNER TAKE ME HIGH III Bardzo dobra
2556 Bret pod Dedkovou horou II Doskonała
2557 PRIME MINISTER Bleper's I Doskonała CWC,RES. CACIB
2558 CASSANOVA Royal Antidotum II Doskonała
2559 CEVIN CLAIN Lastug -
2560 DREMMEN Eluda I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2561 SILVER FLAME z Petrovy palenky III Doskonała
2562 HEMZI ZE STŘÍBRNÉ ULIČKY I Doskonała
2563 Bleper's FOLLOW YOUR HEART I Wybitnie Obiecująca
2564 GRETA od Bukove studanky III Wybitnie Obiecująca
2565 HUSARIA Eluda I Wybitnie Obiecująca
2566 Malaga SPANISH EYES II Wybitnie Obiecująca
2567 Aira Eburon Mystery II Doskonała
2568 Bangee Black Petrs I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2569 EVITA Jesionowe Góry -
2570 HAPPY HANKA Cocking III Doskonała
2571 INSANITY Renmil's Dream - Doskonała
2572 OMEGA Wrzeciono Czasu IV Doskonała
2573 BRUNETTE CHIAZZA DIVUS DONUM II Doskonała
2574 KEEP YOUR DREAM Ebony Empire III Doskonała
2575 SORCERY'S Rambling Rose IV Doskonała
2576 SORCERYS BLACK DIAMOND I Doskonała CWC,RES. CACIB
2577 DOLCEVITTA Royal Antidotum I Doskonała CWC
2578 Haradwater Stand By Me III Doskonała
2579 JAFFA JOTIKA Hajdawera IV Doskonała
2580 JOLIE ANGELINA Ebony Empire -
2581 Jannys Moravia Mystery II Doskonała
2582 SCYO Eluda -
2583 Bětuška z Dubolky II Doskonała
2584 DOLCHE Dudi Dog's -
2585 JEMMA JAMILA Hajdawera III Doskonała
2586 ONLY FOR MARGARET Black Petrs I Doskonała CWC
2587 CARRMEN Royal Antidotum II Doskonała
2588 DIRTY DIANA Lastug -
2589 DOLCE VITA Lastug III Doskonała
2590 HARENDA Galida I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2591 HOOLA HOP Izomer IV Doskonała
2592 GRETA Galida I Doskonała
2593 LOOK TWICE Magriss I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2594 WINTERBOURNE NORWEGIAN WOOD I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2595 SAPPHIRE Perro Cobrador -
2596 SMOLLO PERRO Cobrador I Wybitnie Obiecująca
2597 Askano Labský vítr III Doskonała
2598 BLACK BILBO Margabi - Bardzo dobra
2599 Olympic Fire Bonny Dux I Doskonała ZW. MŁ.
2600 Polka Poland Oto Fredzio IV Doskonała
2601 Raining Dog AVATAR - Bardzo dobra
2602 SWEET EXPRESSO z Grodu Hrabiego Malmesbury II Doskonała
2603 Black Rock z Mokre Hory I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2604 Compendio NIMBLE TO GAWIKA II Doskonała
2605 EASY RIDER Moloseum III Bardzo dobra
2606 Almanza CRASH N'BURN I Doskonała CWC
2607 Flatcurls Be My Star II Doskonała
2608 Gawika PRIME CREW ANJOU III Bardzo dobra
2609 Whizzbang's MEXICAN AFTERBURNER I Doskonała CWC,RES. CACIB
2610 FALLEN LEAF Moloseum II Wybitnie Obiecująca
2611 STEPLINE PERRO COBRADOR I Wybitnie Obiecująca
2612 HELGA HAFFELPUFF Helleńska Osada I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2613 NADIN Bonny Dux - Bardzo dobra
2614 OTO NATKA Polka Poland II Doskonała
2615 Pani Sabina Polka Poland - Bardzo dobra
2616 Polka Poland OTO TUŚKA III Bardzo dobra
2617 SWEET BLACK COFFEE z Grodu Hrabiego Malmesbury IV Bardzo dobra
2618 XI - BUSOLA Diamentowa Zagroda - Bardzo dobra
2619 XI-STARLIGHT CANOE Diamentowa Zagroda -
2620 Almanza Condoleezza I Doskonała CWC
2621 Compendio Norma Norlett -
2622 DARK CHOCOLATE Moloseum III Bardzo dobra
2623 Morning Star Bonny Dux II Doskonała
2624 ECLIPSE OF THE MOON Moloseum FC II Doskonała
2625 EL TOSKA Black&White -
2626 EVENING STAR Moloseum I Doskonała CWC
2627 Starworkers ONE STEP AHEAD IV Doskonała
2628 VESPER Virgo Vestalis III Doskonała
2629 BŁYSZCZACA W SŁOŃCU Niesforne II Doskonała
2630 Caci´s Pretty By Design I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2631 BIG STAR Diamentowa Zagroda IV Doskonała
2632 Compendio ALTAVISTA I Doskonała CWC,RES. CACIB
2633 Compendio ARUBA - Doskonała
2634 Compendio Shaft of Sunlight - Doskonała
2635 POINTA Helleńska Osada III Doskonała
2636 VALLEY Virgo Vestalis II Doskonała
2637 Alius KORTEZ AUREUS I Wybitnie Obiecująca
2638 FELIX Sfora Azora - Obiecująca
2639 KING Szczęśliwy Słoń - Obiecująca
2640 ARES Julimati I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2641 ASPEN CREAMY SHINE - Bardzo dobra
2642 Bazyl Safaga - Bardzo dobra
2643 CARLO MAJESTY AJLARIPS - Doskonała
2644 Carolake Make Believe II Doskonała
2645 HRABIA LE MONDE D'OR -
2646 Limaluka BISCUIT III Doskonała
2647 Majik All Hands on Deck - Bardzo dobra
2648 Messano Wiliam Wizard - Doskonała
2649 Parys Adekatos Poland IV Doskonała
2650 Ramchaine MEDALLION - Doskonała
2651 BLUES-JUNIOR Kalifamily - Bardzo dobra
2652 DEWMIST SCALLYWAG I Doskonała CWC
2653 SOME LIKE IT HOT Złota Nadzieja II Doskonała
2654 Sibelius Le Monde D'or IV Doskonała
2655 UMBERTO de` Bon Voyage III Doskonała
2656 XANTOS Adekatos Poland -
2657 Alius EVIN SUAVIS III Doskonała
2658 BORYS GOLDENPAMEI IV Doskonała
2659 DEVON Golden Gaj -
2660 ENZO Wi-An-WA I Doskonała CWC
2661 FELIX MAXIMUS Adsum II Doskonała
2662 JAZON Mój Zakątek -
2663 Mango Dobland - Bardzo dobra
2664 NOCTURNO - Bardzo dobra
2665 NOSTRADAMUS Adekatos Poland -
2666 Addison of the Hellacious Acres III Doskonała
2667 Andreas Misantos -
2668 EDITIO PRINCEPS Kaprys Rejenta I Doskonała CWC,RES. CACIB
2669 Stonedale LOOK NO FURTHER II Doskonała
2670 Assam Porto You Are So Beautiful II Doskonała
2671 HEDO z Jurkowej Zagrody I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2672 TOASTMASTER V.D. BEERSE HOEVE III Doskonała
2673 URAN BUTTERFLY z Karczewskich Szuwarów IV Doskonała
2674 BRAND NEW Anarchia Box - Wybitnie Obiecująca
2675 PER FAVOREM Kaprys Rejenta - Wybitnie Obiecująca
2676 Roksi Nova Yawana I Wybitnie Obiecująca
2677 ZARZUELA Oligarchia -
2678 AFRA Xandi Club IV Doskonała
2679 AUREA DICTA SAORI Białe Złoto - Doskonała
2680 Aglaia Estrella de Oro - Bardzo dobra
2681 BABY BORN Gordius Poland I Doskonała ZW. MŁ.
2682 KAMA Adekatos Poland - Bardzo dobra
2683 KAYAH Adekatos Poland III Doskonała
2684 ROXANA Wi-An-Wa II Doskonała
2685 Sequins SACY - Doskonała
2686 A'MAJKA Adekatos Poland - Bardzo dobra
2687 ANNABELL PRINCES of GOLDEN GRAZANNA -
2688 AT FIRST APPEARANCE Anarchia Box - Doskonała
2689 CAPRI Czar Megido - Bardzo dobra
2690 CRYSTAL HEART Sfora Gajowego -
2691 DONNA DORIA Sen Wiktorii III Doskonała
2692 Flying Heart Famous Gold - Doskonała
2693 KATE MOSS Artemis Gold I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2694 MEGGIE Wi-An-Wa IV Doskonała
2695 TILINCA FROM MINISTRY OF SOUND II Doskonała
2696 ASHA Pacio Paradis IV Doskonała
2697 AURIS Sfora Gajowego -
2698 AUTUMN NOTE OF OPTYMISM ARSIS Białe Złoto - Bardzo dobra
2699 Alinka z Tarninowego Wzgórza - Doskonała
2700 DREAM MAX THINK TWICE I Doskonała CWC,RES. CACIB
2701 ERA z Tureckich Stoków -
2702 FANTA Złote Roztocze III Doskonała
2703 FLORENCJA Adekatos Poland - Bardzo dobra
2704 KROPKA Adekatos Poland -
2705 WIZYTÓWKA Staszel -
2706 YANTE Adekatos II Doskonała
2707 Be My X-mas Angel Brdské zlato -
2708 ENERGY ANGEL BRDSKÉ ZLATO I Doskonała CWC
2709 Evening Melody Bohemia Angel -
2710 Crazy Corazon Brdské zlato I Doskonała CWC
2711 TASTE OF CHICAGO V.D. BEERSE HOEVE II Doskonała
2712 IMBIR CANIS MARINUS Bona Espero I Wybitnie Obiecująca
2713 IVORY CANIS MARINUS Bona Espero II Wybitnie Obiecująca
2714 CANIS MARINUS EZA Bona Espero I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2715 Birdy vom Lampertusschacht I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2716 Cirtap´s Prinses Jara van Kelly-E I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2717 ATOS z Galicyjskiej Ziemi -
2718 BLACK HYMEN z Grodu Hrabiego Malmesbury III Doskonała
2719 MAGIC Kreuzburg -
2720 ONTARIO Bellus -
2721 SILVER MOON FOR DOLBIA Sykstus I Wybitnie Obiecująca
2722 STICH FOR DOLBIA Sykstus II Wybitnie Obiecująca
2723 AJAKOS Passion Dog - Doskonała
2724 BOBBY Tequilaland II Doskonała
2725 Bafiin Sartaco's of Golden Grazanna -
2726 CARPE DIEM INGVER -
2727 COFFEE BREAK Optimus Canis - Doskonała
2728 Caramel Majestic Chameleon - Nie podlega ocenie
2729 DROPS Kojec Ochojec -
2730 Dolbia BE BOY I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2731 FADO Petite Perle Noire IV Doskonała
2732 HIGH IN SALT Molto Bene - Doskonała
2733 MUSIC NON STOP Perfekt Partner -
2734 OWEN Anpi Buffyland - Doskonała
2735 TYSON Z MORUSÓWKI - Doskonała
2736 BABY LION z Grodu Hrabiego Malmesbury I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2737 MEARU z Azymutu Wody IV Doskonała
2738 Mallorn's FAMOUS LAST WORD II Doskonała RES. CACIB
2739 Simandem SILVERSMITH AT ROCHEBY III Doskonała
2740 ADIS Rozpierający Entuzjazm - Dyskwalifikacja
2741 ASTOR Gaik Modrzewiowy - Dyskwalifikacja
2742 ATOS z Majowej Doliny IV Doskonała
2743 CERBER z Winowskiej Doliny - Doskonała
2744 DOCTOR Czar Labradoru - Doskonała
2745 Dolbia PADDINGTON BEAR II Doskonała
2746 GLOBTROTER Labdream - Doskonała
2747 HEBAN Emerald Garden - Doskonała
2748 Libra D'or WIST AND TWIST III Doskonała
2749 MACHO z Nakielskiej Osady - Doskonała
2750 Mallorn`s MOCCA MASTER I Doskonała CWC
2751 Viking z Bandy Grndy -
2752 APACZ z Grodu Trybunalskiego -
2753 BONNER Anpi Buffyland II Doskonała
2754 CYPRYS COTONEASTER IV Doskonała
2755 JACK DANIELS ROYAL STANDARD III Doskonała
2756 MONDAY Leminiscatus I Doskonała
2757 ARISTOS Biszkoptowe Szczęście -
2758 FORD Adekatos Poland III Doskonała
2759 JUNIOR v't Meijelicht IV Doskonała
2760 LOCKY Kreuzburg II Doskonała
2761 Loresho BRONZE BLUSH -
2762 Tweedledum GOOD VIBRATIONS I Doskonała CWC
2763 LIBRA Petite Perle Noire I Wybitnie Obiecująca
2764 KEEP SMILING Molto Bene III Wybitnie Obiecująca
2765 MOMENT Kreuzburg II Wybitnie Obiecująca
2766 Octavia Bella Mare I Wybitnie Obiecująca
2767 SUNNY MORNING FOR DOLBIA Sykstus IV Wybitnie Obiecująca
2768 ANTONETTE La Doro Bella - Bardzo dobra
2769 AVILLA Merytoria -
2770 Angelina Queen´s joy -
2771 BIANCA SARTACO'S OF GOLDEN GRAZANNA -
2772 Bronisława Sanus Canis - Doskonała
2773 CHEEROKEE ROSE OPTIMUS CANIS - Bardzo dobra
2774 CHRISTINA CALABRASS Azgard - Doskonała
2775 ELILA LEMINISCATUS - Doskonała
2776 ENIGMA Azgard III Doskonała
2777 FUNNY Szafranowa Polana - Doskonała
2778 GLORIA VICTIS Totus Tuus - Bardzo dobra
2779 HINT OF MAGIC Molto Bene II Doskonała
2780 HYPNOSE MY GÓRSKA FANTAZJA - Doskonała
2781 Karrera Bella Mare IV Doskonała
2782 MARIE ANTOINETTE Labkolandia - Doskonała
2783 MELA Adekatos Poland I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2784 PHOEBE z Psiego Chaosu - Bardzo dobra
2785 BABY LOU z Grodu Hrabiego Malmesbury II Doskonała
2786 Dolbia WHY NOT I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2787 Emi z Garlicy Duchownej - Bardzo dobra
2788 FASCYNACJA Sodalis -
2789 KAMIRA Alfa Matrix -
2790 MAURA Latro - Bardzo dobra
2791 Play Mor DAY IN THE SUN IV Doskonała
2792 PlayMor DE MENTHE - Bardzo dobra
2793 SARITA BS z Grodu Hrabiego Malmesbury - Doskonała
2794 XANTARA Herbu Zadora III Doskonała
2795 Zuray Słońce Beskidu -
2796 ASTIN Anpi Buffyland - Bardzo dobra
2797 Aga z Majowej Doliny IV Doskonała
2798 Berta Gocławskie Piaski III Doskonała
2799 CARLA Zarzycka Dolina - Bardzo dobra
2800 CHOCO CHANEL Blue of Blues I Doskonała CWC,RES. CACIB
2801 JASKA Adekatos Poland - Bardzo dobra
2802 Natalie Majestic Chameleon -
2803 OH MY DARLING Azgard II Doskonała
2804 Zafira Kojec Ochojec - Bardzo dobra
2805 FAIRY TALE Bella Mare III Doskonała
2806 Orient Star Royal Standard I Doskonała CWC
2807 PAR EXCELLENCE Hot Belly II Doskonała
2808 z Grabowskiego Grodu DEMETER IV Doskonała
2809 ADELA Anpi Buffyland II Doskonała
2810 My Brand EBONY AT AQUARELLE I Doskonała CWC
2811 Regun CONGO I Wybitnie Obiecująca
2812 Angelus Mei DAMASCO -
2813 Cobel Angelus Mei I Doskonała ZW. MŁ.
2814 ANGELUS MEI BILIFO I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2815 BRUNA I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2816 Bella II Doskonała
2817 Comes Cordis Quinte -
2818 LADY DIANA Chantrel I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2819 Joker Pod Jabłonią I Wybitnie Obiecująca
2820 Lauvstuas Olympic Orion Ayrdust I Doskonała ZW. MŁ.
2821 White Banjo Boy Shaggy Toller's I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2822 Vitalis Virgo Vestalis I Doskonała CWC,RES. CACIB
2823 Red Hot Chilli's Daydream of Viva I Wybitnie Obiecująca
2824 BE MY LIGHT DANCING WITH FIRE Retrover I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2825 BIRA z Dejzyna dvora II Doskonała
2826 BY MY LOVE DANCING WITH FIRE Retrover III Doskonała
2827 Didi Sirius Pro II Doskonała RES. CACIB
2828 EASY pod Jabłonią I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2829 Tipota Red Fox AMALKA III Doskonała
2830 Ikon´s GUINNESS I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2831 Afrré Ja-Sta Czech I Doskonała ZW. MŁ.
2832 Dracula Caltuna Mokry Bandita I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2833 CARBON Roztoczańska Sfora I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2834 YASPER vom Wisentwald II Doskonała
2835 BASTI Jamador I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2836 ABRA z Wałów Chrobrego I Doskonała ZW. MŁ.
2837 FLORKA z Sosnowej Zagrody I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2838 Lordsett BLACK JACK I Wybitnie Obiecująca
2839 RUTHLESS VUITON z Zagłębia I Bardzo dobra
2840 Darwin Bohemia Jewellery I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2841 Linmoor ZIMPLY ZALIENT -
2842 Needhams Star of the Game I Doskonała ZW. RASY
2843 GORDIUS GENUINE GOLD Avendesora Poland I Wybitnie Obiecująca
2844 WONDERFUL FEELING Threeponds Valley - Obiecująca
2845 BUENA VISTA Kotyledon II Doskonała
2846 High Score Can't Copy This I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2847 ICE PRINCESS ADEA I Doskonała CWC,RES. CACIB
2848 Linmoor BACK ON TRACK -
2849 Lordsett GLORIA GAYNOR II Doskonała
2850 Winterwater Creek's DANCING QUEEN I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2851 Casey Bohemia Jewellery I Doskonała CWC
2852 ADORED ALTHEA Rockdale -
2853 Eila od Škrabalky I Doskonała CWC
2854 BABY SOUL ADEA COLLIN I Doskonała
2855 FRIZZLED LIFE PIER PHILEMON - Dobra
2856 TERENZINO z Nieba I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2857 BALTHASAR Rokos I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2858 Sir Lester Gniazdo Montresor - Bardzo dobra
2859 MERCI z Pałacu Cesarza - Mało Obiecująca
2860 DOLCE GABBANA Diamond Paradise II Bardzo dobra
2861 DOMENICA La Stella Nostra I Bardzo dobra
2862 CLIO Chluba Liliowej Przełęczy II Doskonała
2863 UBERRIMA FIDES Charnett I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2864 FRANCISZEK I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2865 AQUINO FOR ELIZAR Harpagon I Wybitnie Obiecująca
2866 GUCCI Starline Avenue I Wybitnie Obiecująca
2867 CAMERON Sylena I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2868 Mefisto Tex Merkana III Doskonała
2869 SHAGGY OD PŮLNOČNÍHO SLUNCE II Doskonała
2870 IVO OF Dreams Become A Reality I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2871 ARCTIC QUEEN Harpagon I Wybitnie Obiecująca
2872 Ginger Starline Avenue I Wybitnie Obiecująca
2873 NEFRE FCI ALWAYS ON MY MIND -
2874 SAKE Wspomnienie Darmy II Wybitnie Obiecująca
2875 APRILIA FUTURA Alikana I Doskonała ZW. MŁ.
2876 EMI Emi Stars III Doskonała
2877 GEORGIA z Grodu Warsa i Sawy II Doskonała
2878 Gwen Stefani The Best - Bardzo dobra
2879 YODA-YAGODA Rojber IV Bardzo dobra
2880 BIBI Crazy Land I Doskonała CWC,RES. CACIB
2881 CALIPSO Sylena III Bardzo dobra
2882 IXIE OF Dreams Become a Reality II Doskonała
2883 DOLLIE DREAM Emi Stars I Doskonała CWC
2884 Deniro BEAUTIFUL STRANGER -
2885 COMTESSE ALIKANA BY Emi Stars I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2886 YAZZ Mawpet -
2887 Robin Roxmavel I Doskonała CWC
2888 Paragons Bustin A Move I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
2889 RAPSODIA MOLIDEJS I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2890 GRAL Pontifex Maximus II Wybitnie Obiecująca
2891 Jollyville UZI -
2892 Jollyville UNGARO I Wybitnie Obiecująca
2893 BENTON Viva Atletic I Wybitnie Obiecująca
2894 ANUBIS JURAJSKI ZAKĄTEK -
2895 Ani Mru Mru Remegnum - Bardzo dobra
2896 CHARLIE BROWN Mega Red Passion - Doskonała
2897 DOMEL Golden Verni Vergo I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2898 ELWIN Baflo - Doskonała
2899 Enko De Vito von Galaxy III Doskonała
2900 Follow Me Ten Years After - Bardzo dobra
2901 LUPUS Special Agent Poland -
2902 MEALEY Radosne Nastroje - Bardzo dobra
2903 NAVIGATOR De Elka Gyvybes Zyme IV Doskonała
2904 Ottobyen's Yes It's Yeoman - Doskonała
2905 Skibelunden`s ALWAYS THE COLONEL II Doskonała
2906 Store Linde´s Kleos Le Regal - Doskonała
2907 TEO Jollyville - Doskonała
2908 W.TRISTAR Cud Chin - Bardzo dobra
2909 BUCEGAŁ MILAGNES - Bardzo dobra
2910 CAPITOL CITY PONTIFEX MAXIMUS III Doskonała
2911 Dagos De Vito von Galaxy - Bardzo dobra
2912 ELMO Lazlo IV Doskonała
2913 MARCHAND DE BONHEUR A'Vigdors II Doskonała RES. CACIB
2914 WAFEL DRACZYN I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2915 ACHILLES Viva Athletic II Bardzo dobra
2916 CICERO Admirable Favorite IV Bardzo dobra
2917 TYMON Mar-Gos I Doskonała CWC
2918 V' Esprit de Soleure III Bardzo dobra
2919 El Capone du Terroir de Fontfroide I Doskonała CWC
2920 COFFEE Amazing Team -
2921 COFFEE Jurajski Zakątek II Wybitnie Obiecująca
2922 J'ADOR LAURETTE DE FICCA - Obiecująca
2923 JASMIN ROSABELLE De Ficca -
2924 NANETTE Minimolos I Wybitnie Obiecująca
2925 CINDY Hugania -
2926 FASCYNACJA z Garlicy Duchownej II Wybitnie Obiecująca
2927 GRAND LADY Carthago Grandis I Wybitnie Obiecująca
2928 AMELIA Królestwo Buldoga - Doskonała
2929 BAFI Bulewy - Bardzo dobra
2930 DOLCE VITA Golden Verni Vergo IV Doskonała
2931 DORI spod Rudnowskich Lasów - Doskonała
2932 Dina De Vito von Galaxy I Doskonała
2933 Dumka Bursztynowy Zakątek - Doskonała
2934 EVANGELISTA De Ficca - Bardzo dobra
2935 EXTRAVAGANZA DE FICCA - Doskonała
2936 Jarretelle De la Parure I Doskonała ZW. MŁ.
2937 Jollyville Talika III Doskonała
2938 Lena Special Agent Poland - Doskonała
2939 PALOMA DE LUX GREMLIN - Doskonała
2940 SHANNELLE D'AMORE Król Arlekin - Doskonała
2941 THURSDAY DAWN IN Breslauer Bulldoggen - Bardzo dobra
2942 Beau Mystique's Addiction III Doskonała
2943 Coco De Vito von Galaxy - Bardzo dobra
2944 GREETA De Ficca IV Doskonała
2945 SHERRY Punkt Widzenia - Doskonała
2946 Trilli Dei Pallavicini II Doskonała
2947 Y.RED GINGER FOR BULEWY Cud Chin - Bardzo dobra
2948 ARANDA Jurajski Zakątek - Bardzo dobra
2949 AURFERE LILLY A`la Cochon -
2950 COCO CHANEL PONTIFEX MAXIMUS I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2951 CZEŚKA z Garlicy Duchownej - Doskonała
2952 FLOWER VERNI VERGO III Doskonała
2953 GAIA La Ferme de Marlene IV Doskonała
2954 HORTENSJA MILAGNES II Doskonała
2955 KAMIRA Favonius Poland - Bardzo dobra
2956 KELLI Gołyski Raj - Bardzo dobra
2957 LUCKY LOLA Gołyski Raj - Bardzo dobra
2958 ŁAJZA GOŁYSKI RAJ - Doskonała
2959 Channel De Vito von Galaxy I Doskonała CWC,RES. CACIB
2960 Frustyle Zlata Moskoviya I Doskonała CWC
2961 FANFAN LA TULIPE Armida III Wybitnie Obiecująca
2962 GRAND z Willanny II Wybitnie Obiecująca
2963 Izzy Pop Flowers City IV Obiecująca
2964 LUCJAN Górska Fantazja I Wybitnie Obiecująca
2965 Bonitos Companeros YES WE CAN RED I Wybitnie Obiecująca
2966 LG'S MAGIC MOMENT z Legionu Gagatków IV Obiecująca
2967 MAGIC FREDDIE Romigares - Obiecująca
2968 ROBIN'S DREAM Aldaha Gold III Wybitnie Obiecująca
2969 Toraylac Mastermind II Wybitnie Obiecująca
2970 Armani Magic Baccara II Doskonała
2971 BERGEREAC Górska Fantazja I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2972 Benek Brenda - Dobra
2973 Clopsville BOSTON IV Doskonała
2974 Clopsville Las Vegas III Doskonała
2975 FRENCH LOVER de Castel Peyrac - Doskonała
2976 Giovani Cursum Perficio - Doskonała
2977 KANDINSKY z Królewskiego Dworu - Bardzo dobra
2978 Nemo Czereda Kusego - Dobra
2979 ORI Złodziejska Zgraja - Bardzo dobra
2980 Perfect Touch Era Bluesa - Doskonała
2981 RAMBUŚ Złodziejska Zgraja - Doskonała
2982 ROYAL GALLANT CAVALIER El Choclo Paradise - Dobra
2983 SCOOBY Sabusiowe Wzgórze - Bardzo dobra
2984 FOXTROT FUX Gosford Park IV Bardzo dobra
2985 GERARD ARON z Wiolinowej Doliny III Doskonała
2986 INFLUENTIAL Azalea II Doskonała
2987 Ladykiller Złodziejska Zgraja - Bardzo dobra
2988 MAMBO Złodziejska Zgraja -
2989 ROYAL CHOICE Dobry Rok - Bardzo dobra
2990 Royal Times DARLINGTON I Doskonała CWC
2991 Amadeus Cavikus Poland - Bardzo dobra
2992 Benson Uszatki Łaciate - Bardzo dobra
2993 Bonitos Companeros CORETTE RUM - Doskonała
2994 CAPRI-ANGELINA Begret - Bardzo dobra
2995 DICKENS de Passeriphane - Doskonała
2996 KID ROCK vom Welfenhof II Doskonała
2997 Kevin Kavalíří Kvarteto -
2998 PUERTO RICO Aldaha Gold IV Doskonała
2999 SHERATON Górska Fantazja III Doskonała
3000 STRAWBERRY Górska Fantazja I Doskonała CWC
3001 ALL IN ONE Lacante IV Doskonała
3002 BUGATTI Dobry Rok -
3003 Bonitos Companeros ITZI BITZI TINY WINY - Doskonała
3004 Carolus STARR STRUCK II Doskonała RES. CACIB
3005 ESCAPE Złodziejska Zgraja I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3006 Lazycroft's Cluedo III Doskonała
3007 MEZO Złodziejska Zgraja -
3008 Alicavis FELICITA II Wybitnie Obiecująca
3009 Immortality Flowers City IV Wybitnie Obiecująca
3010 KELLY Krucha Fantazja -
3011 LUKRECJA Górska Fantazja III Wybitnie Obiecująca
3012 THE ONE AND ONLY Lacante -
3013 VIVA LA VIDA Gosford Park I Wybitnie Obiecująca
3014 LG'S AMBER Legion Gagatków I Wybitnie Obiecująca
3015 BURGUNDIA Górska Fantazja - Bardzo dobra
3016 Biała Argentyna z Królewskiego Dworu - Doskonała
3017 CHEYENNE United Tails - Bardzo dobra
3018 DALMATIA Górska Fantazja - Bardzo dobra
3019 DASMENA DONNA Maukochonia - Bardzo dobra
3020 DEMETRIA Armida - Bardzo dobra
3021 DEMI z Krasnodębów -
3022 DESIRAE z Willanny - Bardzo dobra
3023 DHALIA Belli Animali - Bardzo dobra
3024 DIUNA Belli Animali - Bardzo dobra
3025 HEY JUDE Pomeranian Beauties III Doskonała
3026 Kiss Me Dobry Rok I Doskonała ZW. MŁ.
3027 LOVE LIVES FOREVER z Willanny IV Doskonała
3028 QUEEN NEGRA Kariera - Bardzo dobra
3029 ROTKA Zlodziejska Zgraja - Bardzo dobra
3030 YOSHIKO Górska Fantazja II Doskonała
3031 ANGELS LOOK Górska Fantazja I Doskonała CWC
3032 Azalea IMMACULATE - Bardzo dobra
3033 HONEY MOON QUEEN du Chateau Noblesse II Doskonała
3034 LG'S ROXANA Legion Gagatków - Bardzo dobra
3035 LILA Złodziejska Zgraja III Doskonała
3036 LUCY Santana Gwellian -
3037 MAGIC MUSIC EONIUM IV Doskonała
3038 Simonetta El Polco Cavalierlandia NORSŁAW RAMOTTO -
3039 Azalea IMPECCABLE II Doskonała
3040 BRENDA Krucha Fantazja III Doskonała
3041 ESI Złodziejska Zgraja - Bardzo dobra
3042 JAMAICA z Vrchu králů - Bardzo dobra
3043 JOLIEE ROSE KARIERA Moravia Eden - Doskonała
3044 KARA MIA vom Welfenhof I Doskonała CWC,RES. CACIB
3045 NEVER CRY AGAIN Sylena - Doskonała
3046 Penelopa Cavalierlandia NORSŁAW RAMOTTO -
3047 ROJA NAUKA CAVALIERLANDIA Norsław Ramotto -
3048 ROYAL ROSE Dobry Rok IV Doskonała
3049 VESPA DI Bordaja - Doskonała
3050 APHRODITE Gorska Fantazja I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3051 BLANCHE NEIGE vom Welfenhof II Doskonała
3052 MONA Złodziejska Zgraja -
3053 Rosebury EYE-CATCHING III Doskonała
3054 MANUEL z Samotni Christa III Wybitnie Obiecująca
3055 SPICED COOKIE Volpino Mini I Wybitnie Obiecująca
3056 ZOLTAN Capo Dei Capi II Wybitnie Obiecująca
3057 CEKIN Gwiazdki z Białego Domu II Doskonała
3058 DENIS Eminentia Canis III Doskonała
3059 Jupik ze Stromej Góry I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
3060 NICOLO Talovin IV Bardzo dobra
3061 TOPAZ Złote Iskierki II Doskonała
3062 UVE Lazuryt I Doskonała CWC
3063 Winiak Hogomanium III Doskonała
3064 HELMIÄISEN LEGEND OF SUN I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3065 Las Vegas Chilloutdog II Bardzo dobra
3066 BILLY BOY Samedino III Doskonała
3067 Bramver´s Famous Musuko IV Bardzo dobra
3068 DRAĆIK z Trebańskeho udoli II Doskonała
3069 Michael Angelo Volpino Mini I Doskonała CWC,RES. CACIB
3070 SURYA Primavera Suri I Wybitnie Obiecująca
3071 IMPOSSIBLE GIRL Mirasol Polonia I Wybitnie Obiecująca
3072 SISI ZE STROMEJ GÓRY - Nie podlega ocenie
3073 APASIONÁTA MANOR BOHEMIA III Doskonała
3074 BIJOU Ti Ihuan - Doskonała
3075 Billie Jean z Vřesu a kapradí IV Doskonała
3076 Caletto TAKOR TOO LITTLE TOO LATE - Bardzo dobra
3077 Chilloutdog JOTKA - Doskonała
3078 Daffi u Bozeny i Barbary - Doskonała
3079 HEAVENLY GINGER Volpino-Mini - Bardzo dobra
3080 KIKI TAKOR Personas Topgrate I Doskonała ZW. MŁ.
3081 MISTY MEADOW´S POWER OF LOVE II Doskonała
3082 Felicja ze Stromej Góry - Bardzo dobra
3083 Misty Meadow´s Live Dancing - Doskonała
3084 PANCHITA z Samotni Christa II Doskonała
3085 PEPEPERINA Fast Lite I Doskonała CWC,RES. CACIB
3086 RACHEL BETYNIĄTKA III Doskonała
3087 AGA Isubusz - Bardzo dobra
3088 ASANTI z Górskich Terenów IV Doskonała
3089 BAJKA z Kojca Poznańskiego - Doskonała
3090 BELLA Super Style II Doskonała
3091 DUNIA Nortonia I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3092 FANTAZJA Michilinki -
3093 Favorita Ellen & Justi - Bardzo dobra
3094 Lilianna Z BŁĘKITNEGO RODU III Doskonała
3095 Pahkinan O´Milana - Bardzo dobra
3096 Tequilla Pęczak Cieszyn - Bardzo dobra
3097 ZITA Talovin - Bardzo dobra
3098 Rosarito Nova DOMINGO I Wybitnie Obiecująca
3099 Bafi Pearl To-Te-Try I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
3100 My Joy As-Sadake IV Bardzo dobra
3101 OUR FABULOUS Dogomania -
3102 SASQUEHANNA OPELEK II Doskonała
3103 TE QUIERO Michilinki III Doskonała
3104 LITTLE BOSS Le Notti Bianche II Doskonała
3105 TI AMO Le Notti Bianche I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3106 GRAFIK Złote Iskierki III Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3107 MISTER Mini Pasja I Doskonała CWC
3108 ONE z Garlicy Duchownej II Doskonała
3109 CUKIEREK Z HETMANSKIEJ STANICY II Doskonała
3110 TYSON z Garlicy Duchownej I Doskonała CWC,RES. CACIB
3111 G-LACKY Noeris I Wybitnie Obiecująca
3112 GALADRIEL Noeris -
3113 A'ROSALIE BLUE Volpino Mini - Bardzo dobra
3114 BEZA Rosołowe Gwiazdki - Bardzo dobra
3115 CASANDRA Of Love z Górskich Terenów - Doskonała
3116 Haidi Samedino - Doskonała
3117 Hermiona ze Stromej Góry - Doskonała
3118 JUMA Mano Puma - Doskonała
3119 KRÓLEWNA ŚNIEŻKA Michilinki III Doskonała
3120 MERSI GIRL Dogomania - Doskonała
3121 MICHILINKA As Sadake I Doskonała ZW. MŁ.
3122 Macierzanka Next Germanika II Doskonała
3123 NEVERENDING STORY z Herbu Sapały IV Doskonała
3124 PIXIE DOGOMANIA - Bardzo dobra
3125 PRECIOUS PEARL Dogomania -
3126 TEASING GEORGIA Liwang - Bardzo dobra
3127 BEAUTIFUL TAKOR Personas Topgrate I Doskonała CWC
3128 BLUE GIRL RICCI CLUB -
3129 CZIKA Rosołowe Gwiazdki - Bardzo dobra
3130 Chilloutdog LUKRECJA III Doskonała
3131 Coco Z BŁĘKITNEGO RODU - Bardzo dobra
3132 FAVILLA DI FORTUNA Mirasol Polonia IV Doskonała
3133 QUE DIA As-Sadake II Doskonała
3134 SUMMER LOVE Betyniątka - Doskonała
3135 Uncja-Veracruz od Oridy - Doskonała
3136 FIJA Michilinki II Doskonała
3137 My Lady White z Bajki Agnieszki IV Doskonała
3138 Nokia Super Style III Doskonała
3139 Rubica Tangala Action Alet I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3140 SUNRISE Dogomania - Doskonała
3141 VANDA Vladkov Dvor - Doskonała
3142 Yana Najwa Action Alet I Doskonała CWC,RES. CACIB
3143 APOLLON PERSONAS TOPGRATE I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3144 ALFA Chiny z Lublina I Doskonała ZW. MŁ.
3145 OMIKUDZI MOYA PREKRASNAJA LADY II Doskonała
3146 DAISY Marie-Ar-Bart I Bardzo dobra
3147 EL-LIBERTADOR SIMON Di China Latina I Obiecująca
3148 Apriori Vip Basic Instinct - Doskonała
3149 BANANA SPLIT Only Salsa - Doskonała
3150 BLASK KSIĘŻYCA INNOWACJA I Doskonała ZW. MŁ.
3151 BLISKI SERCU Innowacja - Doskonała
3152 Buziak Na Dobranoc Innowacja IV Doskonała
3153 CARLO ROSSI Gattaca III Doskonała
3154 CORRIENTES Nesjana - Doskonała
3155 Furby z Pavlůvky - Doskonała
3156 RIVER SUPER CIAPKI II Doskonała
3157 Barwinek Lavandula I Doskonała CWC
3158 Dodge Durango Black Dragon II Bardzo dobra
3159 BOLID Molka III Bardzo dobra
3160 Quidam Roingold I Doskonała CWC
3161 SHITAKE SUPER CIAPKI II Bardzo dobra
3162 PRESTIGE Roingold I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3163 WINNIE THE PUFF RESURUSS II Doskonała RES. CACIB
3164 BAJKOWA KSIĘŻNICZKA Innowacja I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
3165 Callis Fortuna Rose of Silesia - Bardzo dobra
3166 DIKILI Nesjana - Bardzo dobra
3167 DORIS DAY Gattaca III Doskonała
3168 Family Song's LUNARIS -
3169 RAVA Super Ciapki - Bardzo dobra
3170 SASQUEHANNA RULETKA - Bardzo dobra
3171 Smart Style LYRIC NIGHT II Doskonała
3172 UTAH Pastoral - Bardzo dobra
3173 WENGA WALENTYNKA Pastoral IV Doskonała
3174 BERGENIA LAVANDULA I Doskonała CWC
3175 TARA Sakladir II Doskonała
3176 ANGEL LAVANDULA LITTLE CHARMINGS IV Bardzo dobra
3177 BONJUR MADEMOISELLE Kolorowy Ogród III Bardzo dobra
3178 Hortensja Dwie Tęcze I Doskonała CWC,RES. CACIB
3179 WATER LILY Rosa Thea II Doskonała
3180 Altoria Peto Rose of Silesia I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3181 CASPER Jarbo II Doskonała
3182 ELDARRO from Cotton Home I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3183 BASTIEN Winter Garden I Doskonała CWC,RES. CACIB
3184 Cotonbrie Doodle Yankee -
3185 Flamencoton Charisma -
3186 WASYL Duma Bojarów I Doskonała CWC,RES. CACIB
3187 N´PINKY ROXMAVEL - Dobra
3188 Paragons Eye Of The Tiger At Grand Petros I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3189 RAMDI z Zamku Walkirii I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
3190 JESSE JAMES Kaleva II Bardzo dobra
3191 Nico Chocolate Mousse Bargest I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3192 Blue Bay's Inspiré par Idefix I Doskonała
3193 ARIA Griffon-Land I Doskonała ZW. MŁ.
3194 JACKIE BROWN Kaleva -
3195 NANA MY GIRL Bargest I Doskonała CWC
3196 Movie Roxmavel I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3197 Bazalka Grand Petros I Doskonała CWC
3198 MISS MOP DUMA BOJARÓW I Doskonała
3199 FERRO ET IGNI FLUPSIE I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
3200 FINIS CORONAT OPUS FLUPSIE II Doskonała
3201 GILGAMESCH Mokry Bandita -
3202 Velvet Story Johnny Walker I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3203 Coralia Caluski z Tarnowa -
3204 EVELYNE SULLEROT Mokry Bandita -
3205 FASCINATIO NUGACITATIS Flupsie I Doskonała ZW. MŁ.
3206 Chanza Buena Bohemia Alké - Dobra
3207 GREYS Białe Bursztynki - Dobra
3208 Xanty Endy Fapella Gray I Bardzo dobra
3209 Gerry Stamíra I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3210 OZZY MACABEUS Fapella Gray - Bardzo dobra
3211 Lady Luana Rubinowy Skarb I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3212 JAK SEN Azurowa Amhara - Mało Obiecująca
3213 GIFT FOR ME z Czańca -
3214 Niepoprawny Romantyk Azurowa Amhara I Dobra
3215 THE SPY WHO LOVED ME z Czańca -
3216 ANTARES Procion II Bardzo dobra
3217 Clos To Perfection Again I Bardzo dobra
3218 CHIC CHOIX SKY'S THE LIMIT I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3219 Chic Choix Parade Chic II Doskonała RES. CACIB
3220 Siward Black Knight Lhamco Laco -
3221 NO COMENTS z Czańca I Wybitnie Obiecująca
3222 GEISHA KARDELEN z Czańca - Dobra
3223 NIEBANALNIE CZARUJĄCA Azurowa Amhara - Dobra
3224 SARASWATI ALREADY IN LOVE I Bardzo dobra
3225 Na'ila Lhamco Laco I Bardzo dobra
3226 Six Stars Tru Treasure II Bardzo dobra
3227 Electra Dar Tibetu I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3228 Karizma Beauty II Doskonała RES. CACIB
3229 Prima Nera Mały Budda I Doskonała
3230 Collin Cordata -
3231 IGOR-IVO Damaro I Doskonała CWC,RES. CACIB
3232 HARDY ALWARO I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3233 HARRY HANDSOME Damaro I Doskonała
3234 IZABELA ILIA Damaro I Doskonała CWC,RES. CACIB
3235 Wimwam's Plain and Simple I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3236 EXOTIC PLEASURE DOGGIE STAR II Wybitnie Obiecująca
3237 MARKUS STAR Magic Maltese I Wybitnie Obiecująca
3238 SASHA z Kociego Dworu I Doskonała ZW. MŁ.
3239 Kendrick Star Magic Maltese I Doskonała CWC
3240 Shine More's Impakt II Bardzo dobra
3241 FIGARO Carmina Burana III Doskonała
3242 Joshua Star Magic Maltese I Doskonała CWC,RES. CACIB
3243 MAN OF PLEASURE OF MARQUESS II Doskonała
3244 ROLEX Wonder of Love I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3245 Bonita z Śląskiego Radlina -
3246 MOONLIGHT Se-La-Vi I Wybitnie Obiecująca
3247 Dilayla Tuches II Doskonała
3248 Iskra z Żywieckiej Kotliny - Bardzo dobra
3249 LOVELY LILIEN STAR MAGIC MALTESE I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
3250 Kimberli Star magic Maltese II Doskonała
3251 Margarite Canestre - Bardzo dobra
3252 Shine More's WIN A VICTORY I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3253 ZONE ON FIRE Takor - Bardzo dobra
3254 Damount ANGEL WINGS ASHANTI I Doskonała CWC,RES. CACIB
3255 GRACJA LORA IV Doskonała
3256 MADEMOISELLE COCO CHANEL Białe Aniołki II Doskonała
3257 MAYA OREGON Ina Jimido III Doskonała
3258 RONALDINI od Wilmy I Wybitnie Obiecująca
3259 Coco Mademoiselle KAWITO I Doskonała ZW. MŁ.
3260 LORD AGAT SECOND Lux PIxela II Doskonała
3261 CASPAR COCA Bast I Doskonała CWC,RES. CACIB
3262 KING SIZE Asta La Vista III Bardzo dobra
3263 Tangetoppen`s Berried Treasure II Doskonała
3264 Colin Serdechniy Drug I Doskonała CWC
3265 KENZO POMARSZCZONY CZAR II Doskonała
3266 PARYS Chiński Pupil -
3267 ALFRED SASQUEHANNA Pomarszczony Czar I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3268 Del Sur Andalusi Hero Of Heroes -
3269 PANDORA POMARSZCZONY CZAR I Wybitnie Obiecująca
3270 Rosie od Wilmy II Mało Obiecująca
3271 Azalia z Mościejewskich Łąk I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
3272 Daisy ad Cordem - Doskonała
3273 Dee Dee ad Cordem II Doskonała
3274 KALINKA SASQUEHANNA Pomarszczony Czar III Bardzo dobra
3275 Stellanova JUMANJI IV Bardzo dobra
3276 AFERA Lohrien III Doskonała
3277 APARYCJA Ilare Bulchimo I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3278 CARMEN Chińskie Piękności - Bardzo dobra
3279 CATIA COCA BAST IV Bardzo dobra
3280 MAŁA MI COCA Bast II Doskonała
3281 PAPRIKA POWER MIRA CANIS -
3282 Hi Hi od Wilmy III Bardzo dobra
3283 Lulu od Wilmy I Doskonała CWC
3284 MARIKA na Każdą Pogodę II Doskonała
3285 ABBA SASQUEHANNA POMARSZCZONY CZAR I Doskonała CWC,RES. CACIB
3286 IMPERIAL GIFT OF Bohemia Orchis I Doskonała CWC,RES. CACIB
3287 KING iz Zhasminovogo Dvortsa I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3288 CHERCHEZ LA FEMME Iz Zhasminovogo Dvortsa I Bardzo dobra
3289 PRINCES PERLOVA Astarte Gold I Bardzo dobra
3290 JOULIETTA Perlová koruna I Bardzo dobra
3291 GASTON Lady Black Queen I Doskonała ZW. MŁ.
3292 Cortéz z Černého panství I Doskonała CWC
3293 Azazello Nontiscordardime I Doskonała CWC,RES. CACIB
3294 Tores Prudnicki Dworek I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3295 CHICA-BELLA Bati- Bel I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
3296 Martina's AMERICAN DREAM -
3297 HARMONIE Bohemia Jaronela II Doskonała RES. CACIB
3298 Martina's GROZDANA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3299 Iris Szemrowicki Dworek I Doskonała
3300 BONHEUR OMNE TRINUM PERFECTUM - Bardzo dobra
3301 Bruno Omne Trinum Perfectum I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
3302 Borna at Night Very Merry I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3303 TOCZKA Morelowa Radość I Wybitnie Obiecująca
3304 Božena Unno Jezvé I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3305 MR. PONTIUS od Lalanki I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3306 ELTON JOHN der Schwarze Quirl I Doskonała CWC,RES. CACIB
3307 REGINA VICTORIA FORTUNATA Czarna Fuga I Doskonała CWC,RES. CACIB
3308 MISS SHAKING BOOGIE OD LALANKI I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3309 JOSSE MANUEL Konkwistador I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3310 FANTA Srebrzyste Pompony od Magdy II Wybitnie Obiecująca
3311 FIONA Srebrzyste Pompony od Magdy I Wybitnie Obiecująca
3312 Barbacoma CHARMINA DE POMPONIA I Doskonała CWC,RES. CACIB
3313 Santa Barbara Earl´s Legend -
3314 YONESSA ELEGANS Sokom I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3315 EXECUTIVE LEAGUE OF GENTLEMEN I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3316 Picolino Coure Partenon I Doskonała CWC,RES. CACIB
3317 HIP HOP HERO von der Salana I Doskonała CWC
3318 HAPPY STARR Broskvicka II Doskonała
3319 ZAFIRA Srebrny Loczek I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
3320 MAGOR Sti-Va I Doskonała CWC,RES. CACIB
3321 Mr. Palladyn od Lalanki I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3322 DAVIDOFF GOLDEN SHADOW Vericolor -
3323 Rubens P.P. Aureus Ytaner I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3324 ARTEX Z HORY HOSTÝNA I Doskonała CWC,RES. CACIB
3325 Olimpus Jantarowa Fuga III Doskonała
3326 Paganini Aureus Ytaner II Doskonała
3327 Rosalie Aurea Ytaner I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3328 CZARDASZ Taniec Motyla I Wybitnie Obiecująca
3329 DON JUAN z BURSZTYNOWEJ KOLEKCJI II Wybitnie Obiecująca
3330 AMARYLIS TANIEC MOTYLA IV Bardzo dobra
3331 Dudek Worsowglobtroter I Doskonała CWC
3332 KSIĄŻE RUSŁAN Alma Woz II Bardzo dobra
3333 MIZGIR Russkaia Dusha III Bardzo dobra
3334 SNAIPER IZ CHISTOGO ISTOKA I Doskonała CWC,ZW.,ZW. RASY
3335 Elenka z Bursztynowej Kolekcji I Wybitnie Obiecująca
3336 BIUTYFULL CHOCOLATE GIRL Durgo I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
3337 ARIN I Doskonała CWC
3338 Emba Worsowglobtroter II Doskonała
3339 ASARINA TANIEC MOTYLA III Bardzo dobra
3340 KARNELITA VERDI ROSSI Sunny Haus I Doskonała CWC,ZW.
3341 LUNNAYA MELODIA IZ SARIOLY II Doskonała
3342 QUENTIN FAVORITSON -
3343 ARRAKIS GLAMOUR SONI`G I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
3344 Big-Foot de Thalek HAVE A DREAM - Dobra
3345 CAMARO Pumilo II Doskonała
3346 GALAHAD GAMBA Fu-Lin - Dobra
3347 HO-LEE Fu-Lin III Bardzo dobra
3348 EATON z Kojca Coli - Dobra
3349 ELVIS GOLD z Kojca Coli II Bardzo dobra
3350 FREEMAN Merlot Poland I Doskonała CWC
3351 MISŁAW Pumilo III Bardzo dobra
3352 ALFRED Z IVAFRE I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3353 PENNY LANE Pumilo II Doskonała
3354 TEDDY VERSACE Dotyk Anioła III Bardzo dobra
3355 XING-ATREI Kirabzer IV Bardzo dobra
3356 CALMATO Merlot Poland II Doskonała
3357 PRINC BAJAJA Z IVAFRE I Doskonała CWC,RES. CACIB
3358 MAGNAT Acte I Doskonała
3359 ENIGMA Ad Acte I Wybitnie Obiecująca
3360 KLARA Ni-Co-Lo II Wybitnie Obiecująca
3361 PRETTY WOMEN Dotyk Anioła -
3362 AICA GLAMOUR Sonig - Dobra
3363 CINDERELLA Pumilo I Bardzo dobra
3364 ELODIE IMPERATRICE Merlot Poland I Bardzo dobra
3365 ESTA Lux Pixela - Dobra
3366 Fáma z IVAFRE I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3367 PACYNKA AD ACTE II Doskonała
3368 DARLING GIRL SONI`G ELMORK I Doskonała CWC
3369 DOLCE VITA Fu-Lin II Bardzo dobra
3370 STYX - ATREI Kirabzer - Dobra
3371 Jacquel Monica z Targenu I Doskonała CWC,RES. CACIB
3372 Artistique Forussi I Wybitnie Obiecująca
3373 Lilly's ANDERS -
3374 NAIRON z Hradu Pajreku I Doskonała ZW. MŁ.
3375 MUAKAT Gołyski Raj I Bardzo dobra
3376 ARCHIBALD Sunny Flower I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3377 Tiziano's Amazing Little Dog II Doskonała
3378 Arolw Strike Marestel II Doskonała
3379 Tiziano's Zarewitsch I Doskonała CWC,RES. CACIB
3380 Caspian's Power Of Love -
3381 ESHLEY ERNIE Cembra I Wybitnie Obiecująca
3382 Billie Holiday Briemates II Doskonała
3383 HOT CHOCOLATE Forussi -
3384 KAMELIA Gwiazdki z Białego Domu I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
3385 MY QUEEN Forussi III Doskonała
3386 OLIVIE Erebia Manto I Doskonała CWC,RES. CACIB
3387 ARIANA-LOVELY DARLING Konstar I Doskonała CWC
3388 GABI FOXIZY Foxizy II Doskonała
3389 First Enchanted Kiss Forussi I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3390 Isaura Mária Sirrah II Doskonała
3391 Caspian's Moonlight I Doskonała
3392 Canis Danics Konstantin-Boy I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3393 Jamall Bohemia Maestro I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
3394 DORJEE PASSANG Gang Cziki I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3395 ETTIEN ZLATÝ KLONDIKE I Bardzo dobra
3396 CARMEN SNÉHURĆIN POKLAD I Doskonała CWC,RES. CACIB
3397 Emiko Zlaty klondike I Bardzo dobra
3398 Felisha Bohemia Maestro -
3399 JANNOCK´S VASUKI I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3400 BRANCO Masinial I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3401 Takla-Makan Variszkuszi BRUNO II Doskonała RES. CACIB
3402 BODHGAJA Anfaresz - Bardzo dobra
3403 Khyi-Mi BUNTI LAMLEH I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
3404 SAY von Shangri-La II Doskonała
3405 AYANA Adevebballen I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3406 CHANEL Kikiriki I Doskonała CWC
3407 Qentin All'Itaica I Wybitnie Obiecująca
3408 Bolero King of Ivar I Bardzo dobra
3409 ESTES Forum Romanum I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3410 BAUBLIS Forum Romanum I Doskonała CWC,RES. CACIB
3411 ENZO Pustynny Wiatr II Bardzo dobra
3412 BROMBA Elfy z Wiślanego Brzegu I Wybitnie Obiecująca
3413 GRATIANA Forum Romanum I Wybitnie Obiecująca
3414 LEA z Łacińskiej -
3415 LORELEI z Łacińskiej I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
3416 RANI P`YARI SARNA II Doskonała
3417 ATIYA ASMA Annaperla II Doskonała
3418 ESMEE Forum Romanum I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3419 CHARLOTTE Forum Romanum I Doskonała CWC,RES. CACIB
3420 GRACJA Czarna Rozpacz II Doskonała
3421 LASCALA Gorzowska Panorama - Bardzo dobra
3422 PERLA FERITTE Bugsy II Doskonała
3423 Wasabi King of Ivar I Doskonała CWC
3424 DRYPPING WITH GOLD Amahoro I Doskonała ZW. MŁ.
3425 DIABOLIQUE Amahoro -
3426 KARAGEZ Da Vinci I Doskonała CWC
3427 Aviva Fahrenheit -
3428 Eminence ze Zličínských luk II Doskonała RES. CACIB
3429 Jahadi NOIR I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3430 Agha Djari's BLACK EYED PEA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3431 MAISA WIRAŻKA Z PRUCHNEJ II Doskonała RES. CACIB
3432 MARICA WIRAŻKA Z PRUCHNEJ I Bardzo dobra
3433 Pauline Gandamak Slovakia -
3434 Alice in Wonderland Imar De Ghar -
3435 ZULTAN Schuru-esch-Schams I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3436 Armaan Sayah I Doskonała
3437 Khalils Ubayy I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3438 SHAMS AL DIN Ritzas II Doskonała RES. CACIB
3439 BARDIYA Bostan I Elbekh I Doskonała
3440 Aliyeh Sayah I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
3441 TA'ZIM FARAZA FADILAH II Doskonała
3442 Emira Parsa Danone I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3443 Kehailan Princess Firiel -
3444 Jkar Akacjana -
3445 ELEKTOR Trzy Żywioły I Doskonała CWC
3446 HOŁYSZ ARCTURUS II Doskonała
3447 GWIDON Arcturus III Doskonała
3448 IGNAC Arcturus I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3449 INNOCENTY Arcturus II Doskonała RES. CACIB
3450 NEPOMUCEN Celerrimus IV Doskonała
3451 STAROSTA z Wielgowa -
3452 HETMAN Piekarskie Wzgórze I Doskonała
3453 Orsza Kmicicowa Celerrimus -
3454 ŁUCJA Arcturus -
3455 MRÓWKA Acalantis I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3456 SZPILKA Cepeliada II Doskonała
3457 RĄCZA SZNUPKA ZA DOBREGO WEZWAN I Doskonała CWC
3458 WANILIA Wodne Oczko I Doskonała CWC,RES. CACIB
3459 Zalotna Zuzia Confidence Interval II Doskonała
3460 Hossa Piekarskie Wzgórza I Doskonała
3461 CHARMING CHALLENGER Impuls i Splendor II Doskonała
3462 CZEKAN ze Wzgórza Majora III Doskonała
3463 HORUS Flegeton I Doskonała ZW. MŁ.
3464 Jeronimo Primus z Bilmy I Doskonała CWC
3465 LOTHAR Stepowy Goniec II Doskonała
3466 Ametyst Letnia Bryza III Doskonała
3467 FUNNY GIRL Stepowy Goniec I Doskonała CWC
3468 Lynx Winds from Russia I Doskonała CWC
3469 Rabarbar z Jurajskich Biskupic II Doskonała
3470 ANTE PORTAS STEPOWY GONIEC I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3471 Ischyma IMPERIAL II Doskonała RES. CACIB
3472 Rusich Baskak II Doskonała
3473 CUTE CASCADE Impuls i Splendor I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
3474 HALMA Flegeton III Doskonała
3475 Hoja Flegeton IV Doskonała
3476 MANON LESCAUT Stepowy Goniec II Doskonała
3477 Madame Bovary Stepowy Goniec -
3478 Nimfa Leśna Negrus -
3479 Age of Beauty Matrioshka III Doskonała
3480 KALINKA Stepowy Goniec I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3481 NASTAZJA Magnus Borzoj II Doskonała
3482 Sonja FI-IT -
3483 HERA Z POGRANICZA I Doskonała CWC,RES. CACIB
3484 Katz Evanescence at Teine II Doskonała
3485 Honourable Epic -
3486 Estet Classic Malibu I Doskonała CWC,RES. CACIB
3487 Imladris Moonshine Prelude I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3488 Karadhras PASTIS PROVANCE I Wybitnie Obiecująca
3489 ARON Baltic Fossil - Bardzo dobra
3490 BE LIKE SCOOBY Born To Love - Bardzo dobra
3491 Eurostar's My First Kiss III Doskonała
3492 IZANAGI URASHIMA Dominija II Doskonała
3493 Meradith FANCY MAN IV Bardzo dobra
3494 OZI Pagawa - Bardzo dobra
3495 Whiteheads DALLAS I Doskonała ZW. MŁ.
3496 About Face Valentine Dogs II Bardzo dobra
3497 Azarin Buttermilk Muffin III Bardzo dobra
3498 English Lord Lazarus I Doskonała CWC,RES. CACIB
3499 Meradith DESERVE TO WIN II Doskonała
3500 Myron Ayort Back III Bardzo dobra
3501 PAINTED MIST Aristokratos -
3502 Shamasan Happy New Year IV Bardzo dobra
3503 UNDER THE SILVER MOON Ypsylon I Doskonała CWC
3504 Absolute Mann Mr President I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3505 Cobyco Choice Looks IV Doskonała
3506 ESSENTIAL ALTERNATIVE Dominija III Doskonała
3507 HAZARD Pagawa II Doskonała
3508 Cobyco Center Piece I Doskonała
3509 Karadhras PINA COLADA I Wybitnie Obiecująca
3510 Absolute Mann Over The Moon II Obiecująca
3511 Bianka Jagger Fast Dunderry III Obiecująca
3512 Boxing Helena`s JOY FULJUDY I Wybitnie Obiecująca
3513 A PRETTY GIRL IS LIKE A MELODY Ypsylon III Doskonała
3514 BAMBI PARANOIA Born to Love II Doskonała
3515 FREZJA du Domaine du Syrtos IV Bardzo dobra
3516 Karadhras THUMBELINA - Bardzo dobra
3517 RUMBA Pagawa I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
3518 Whitaheads DAKOTA - Bardzo dobra
3519 C'mere Keijusatu I Bardzo dobra
3520 Jesterland KALAHARI -
3521 Loamhill Iffley III Bardzo dobra
3522 Meradith DESTINATED FOR YOU III Bardzo dobra
3523 Tylko Ty DAZZLING BEATUY Of Karadhras - Bardzo dobra
3524 Tylko Ty Deep Waters of Anduine II Doskonała
3525 Whiteheads BE MY SUNSHINE - Bardzo dobra
3526 Windmeister´s Eve I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3527 Windmeister´s Dancing Dreamgirl II Doskonała
3528 YOUR EARL GREY TEA Lazarus I Doskonała CWC,RES. CACIB
3529 Nigel Surycan I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3530 PEDRO Wichrowe Zauroczenie II Doskonała
3531 ARTABAN Cirapet I Doskonała CWC,RES. CACIB
3532 Knallasen's COUPERIN -
3533 BRETHIL z Wichrowego Wzgórza I Doskonała ZW. MŁ.
3534 Quida Surycan II Doskonała
3535 Ophelia Surycan I Doskonała CACIB,CWC,ZW.,ZW. RASY
3536 ARAN Titilar I Doskonała CWC,ZW.,ZW. RASY
3537 HIGA Bon Ton I Doskonała CWC,ZW.,ZW. RASY