powołany w 1948 roku

WYNIKI XVII MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWY PSÓW RASOWYCH W KATOWICACH
16-17-18.03.2012

Nr kat. Nazwa Lokata Ocena Tytuły
1 SHADOWS OF ULURU DUSTY DIGGER I Doskonała CWC,RES. CACIB
2 Wild Desert Dingo's Bobby Brown I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3 Wild Desert Dingo's Indian Summer I Bardzo dobra
4 Hawk's Forest Amber Dreams Come True II Doskonała RES. CACIB
5 Jicarilla Cinderella´s Ranch I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
6 HEART "N" SOUL Smartness I Wybitnie Obiecująca
7 ALFIO LENZO NACAMBEL I Doskonała CWC
8 Bassimo z Pierwszej Ligi -
9 My Name is Rustler's Moon I Doskonała CWC,RES. CACIB
10 CELTIC PRIDE OF SMARTNESS I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
11 GLAMOUR Smartness -
12 DOUBLE SCOTCH BLACK ROSALINDA I Doskonała CWC,RES. CACIB
13 FASCINATION SMARTNESS I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
14 Nodo z Banciarni I Bardzo dobra
15 NULLA z BANCIARNI I Doskonała CWC,ZW. RASY,ZW.
16 GAUDI Du Bois Des Ternes - Dyskwalifikacja
17 GANGSTER Domi Pearl I Bardzo dobra
18 RUN AWAY BOY Las Kornas -
19 Dantes White Ancilia I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
20 AKEELA -
21 CALYPSO ICE LAS KORNAS I Bardzo dobra
22 IZZY z Borówek -
23 ARNIE of Aiwak´s paradise II Bardzo dobra
24 CHELLSI LA BLANKPAPILIO I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
25 Canta Lupa VIANNE ROCHER I Doskonała CWC,RES. CACIB
26 A'TULLAN ARD of Daniels Dream I Wybitnie Obiecująca
27 BLIGHTER Piece of Heaven III Obiecująca
28 Forplay NO ORDINARY PUNK II Wybitnie Obiecująca
29 Lovely Little Angels GORDON IV Obiecująca
30 LARS TORRINO The Best of Gajowy II Bardzo dobra
31 LOCHEIL JOCK'S PRIDE I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
32 Monte Verdi Border Song III Bardzo dobra
33 Alderaan PALO ALTO II Doskonała
34 Ready Steady Go Gasko Prim I Doskonała CWC,RES. CACIB
35 AKER Black and White Story - Bardzo dobra
36 DEMON CAYS The Best of Gajowy - Doskonała
37 MEZO MODRE GNIAZDO IV Doskonała
38 Nip Guldan Land - Bardzo dobra
39 PERSANO Fatransky sen III Doskonała
40 SIMPLY THE BEST Border Song II Doskonała
41 TONKORY XTRA SPECIAL I Doskonała CWC
42 ULTRAVIOLET URGENT CALL BLUE Energizer - Bardzo dobra
43 Never NEver Land UNIQUE IRISH GUINNESS I Doskonała CWC
44 MANU CHAO Triple Trouble I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
45 MARZIPAN at Real Pearl -
46 Q,Celtic X-Ceed Energy II Doskonała
47 ASHOKA INSITA INGENIO II Wybitnie Obiecująca
48 Roma Modre Gniazdo I Wybitnie Obiecująca
49 Alderaan GUESS WHY - Wybitnie Obiecująca
50 Alderaan HAT-TRICK I Doskonała ZW. MŁ.
51 AQUA DI GIO Flying Ear - Bardzo dobra
52 CHANDRIKA Stumilowy Las III Doskonała
53 HELEN HUNT Tender Flash -
54 LOCHEIL I'M THE DIVA II Doskonała
55 Never Never Land K ' SONG OF JOY IV Doskonała
56 PCHŁA SZACHRAJKA True Story - Bardzo dobra
57 ASHLEY Gingi Bringi - Bardzo dobra
58 Astra Piece of Heaven - Bardzo dobra
59 BRENDY Rudbekia IV Bardzo dobra
60 JASMINE JET BLACK WIND True Story - Bardzo dobra
61 JUNA Z DĘBOWEGO WZGÓRZA -
62 LACOSTE TOUCH OF SPRING Energizer III Doskonała
63 LOCHEIL LOOKING GREAT I Doskonała CWC,RES. CACIB
64 Sanpasho Areezona Dreamn II Doskonała
65 Alderaan LITTLE WING - Bardzo dobra
66 Australis Cincinnati Dream II Doskonała
67 LOCHEIL DRESS TO IMPRESS I Doskonała CWC
68 PAINTED LADY Ko-To-Ra , LADY - Doskonała
69 Q'Celtic IQ BLACKBIRD MIRACLE - Bardzo dobra
70 REVENGE FLYING WARRIOR Forest Land Chilabo - Bardzo dobra
71 Ruby Princess of Beauty Forest Land Chilabo - Bardzo dobra
72 Sara Miveco IV Doskonała
73 Sienna Alchera -
74 Sunny Blue Foxy Fox III Doskonała
75 WENA Double Vision - Bardzo dobra
76 AIRY VIXEN Graceful Avalanche I Doskonała CWC
77 Anima Kung-Fu Panda Borderclan -
78 AYLA Willem's Choice I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
79 FARA -SINTRA FILOS I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
80 GAJA ZADRA Barbe Sale II Doskonała
81 IRGA Złota Beja I Doskonała
82 Alma od Citovského mlýna I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
83 GRAN MILAGRO AZUL Atropa Bella Donna I Wybitnie Obiecująca
84 GRAN ROJO CORAZON Atropa Bella Donna II Wybitnie Obiecująca
85 GAJ z Udoli Ticha I Wybitnie Obiecująca
86 Anyż Lunar Wilk z Baśni - Doskonała
87 BACHUS Dar Wilka - Doskonała
88 Baruch Wilczy Duch I Doskonała ZW. MŁ.
89 BERYL BARIA'IL Wilczy Duch - Bardzo dobra
90 Brit z Novobělské kotliny -
91 CELMIN WELKOSCYRZ II Doskonała
92 EVERETT Wilk z Polskiego Dworu III Doskonała
93 Tannin z Peronówki - Bardzo dobra
94 ZACK Eden Severu IV Doskonała
95 Baladin Arqeva - Dyskwalifikacja
96 CELEB Jantarowa Wataha I Doskonała CWC,RES. CACIB
97 Dark Srdcervac III Doskonała
98 LARSON DAR WILKA II Doskonała
99 ANCZER WELKOSCYRZ I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
100 BALDUR Braterstwo Wilczaków II Doskonała
101 DECLAN Wilk z Polskiego Dworu I Bardzo dobra
102 AMBER WOLF z Peronowki I Doskonała
103 AKIKO Nemo Me Impune Lacessit II Wybitnie Obiecująca
104 DIABLICA Galicyjski Wilk - Wybitnie Obiecująca
105 Eetee II od Uhoste III Wybitnie Obiecująca
106 GINKA II od Uhoste I Wybitnie Obiecująca
107 GRAN ROSA AMIGA Atropa Bella Donna - Wybitnie Obiecująca
108 Ammy Smečka Baron II Bardzo dobra
109 ENID Wilk z Polskiego Dworu I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
110 ANABELLA LOSTRIS I Doskonała CWC,RES. CACIB
111 CADETTE Jantarowa Wataha -
112 CZAKRAM Galicyjski Wilk II Bardzo dobra
113 Astarte Lupus Ardor I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
114 Agía Illiás Norský vlk I Doskonała CWC
115 CLAIR DE LUNE Srdcerváč -
116 REMES De Runc I Doskonała CWC,ZW. RASY,ZW.
117 Asta Katčina zahrada I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
118 YOGI Zwierz w Dredach I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
119 MÁTYÁS KIRÁLY UDVARI AGA I Doskonała CWC,RES. CACIB
120 MÁTYÁS KIRÁLY UDVARI PANKA FANNI I Bardzo dobra
121 BŁYSK Motopies II Doskonała
122 BUNT Motopies III Doskonała
123 Gate Crasher at Musimaciay I Doskonała ZW. MŁ.
124 Hot Spring Traveller Elvikam IV Doskonała
125 ANCELOTTI Gitaron II Doskonała
126 CRUNCHER Regalia III Bardzo dobra
127 Vinelake´s Dreamfinder I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
128 BISQUIT BOY Borys Band II Doskonała
129 INDIGO BLUE Altura -
130 Key To My Hearth Puella Fera I Doskonała CWC,RES. CACIB
131 Bryka Motopies I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
132 Dali's Baby Carcassonne Tolugo III Bardzo dobra
133 HOT CHOCOLATE Elvikam - Bardzo dobra
134 LADY MILLION Altura II Bardzo dobra
135 MINUTKA Anioł w Skarpetkach IV Bardzo dobra
136 Catch My Heart Carcassonne Tolugo IV Bardzo dobra
137 Gemmel´s True Balance I Doskonała CWC,RES. CACIB
138 IRISH WHISKY ALTURA III Bardzo dobra
139 Thornapple All That Glitters II Doskonała
140 AVIA Welkope I Doskonała CWC
141 GUINEVRA Svezi vitr -
142 Some Kind of Dreams -
143 Caprice Sweet Dark of Crystal Lake I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
144 Thornapple Kissable Temptation -
145 HE'S MY BELFAST Asocjacja I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
146 IHANA Srebrzysty Smrek II Bardzo dobra
147 IVAR Srebrzysty Smrek I Bardzo dobra
148 Connor Black z JBonda II Doskonała
149 HJCH RED FOX SCOTTY I Doskonała CWC,RES. CACIB
150 JUMANJI TERWIPON Extraversion I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
151 Carmen Bagatela z Doliny Wieprza II Doskonała
152 IZZY LADY Srebrzysty Smrek I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
153 Alaia Black z Kovárny I Bardzo dobra
154 EXTRA ESPRESSO Dakota II Bardzo dobra
155 Frey del Festoso I Doskonała CWC,RES. CACIB
156 Luna DONUM CORDIS II Doskonała
157 SHECHEREZADA La Toma I Doskonała CWC
158 Joy for Srebrzysty Smrek Extraversion I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
159 PRETORIA Di Trevi III Doskonała
160 RED FOX RUBY II Doskonała
161 Lakkebo's AZTRA I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
162 BERTIK Nieder Bohemia -
163 HEKTOR K-9 Border Unit -
164 Kondor de Alphaville Bohemia II Bardzo dobra
165 Sorrel Bohemia Alké I Doskonała CWC,ZW. RASY
166 AURA vom Haus Seiffert - Obiecująca
167 JAKIMA Alta Escuela -
168 Fergie de Alphaville Bohemia -
169 Jolly de Alphaville Bohemia - Bardzo dobra
170 BLUE Allegro Cantabile - Doskonała
171 SONJA Bohemia Aké I Doskonała CWC
172 ZHENG-DI-ER DART I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
173 A´Garry James z JBonda II Doskonała
174 Meridian Dog Arabat I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
175 Argent Brut z Kovárny - Dobra
176 FAIR PLAY z Kovárny I Doskonała CWC,RES. CACIB
177 Orionette z Wiedźmińskiej Stajni IV Doskonała
178 OWEN MAGNETIC z Wiedźmińskiej Stajni III Doskonała
179 ZENYA-SAN Dart II Doskonała
180 ZOEY DI-YI Dart I Doskonała ZW. MŁ.
181 Lamia Randy Dog -
182 GWENDA AGITA I Doskonała CWC,RES. CACIB
183 Xsofi La Toma Dart I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
184 Wiktoria Dart I Doskonała CWC
185 Angelika Oridix II Doskonała
186 ARWENA z Pieleszy Birkuta I Doskonała
187 EVITA Kubret I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
188 VOLEUR Z KRAINY MGIEŁ -
189 King of Pop Moravia Campanella -
190 Kabir Bedi Jesienna Rapsodia - Dobra
191 NOEL D'ORTON MAJKOLANDIA I Doskonała ZW. MŁ.
192 Twister Dalido II Bardzo dobra
193 ZIC z Pierwszej Ligi II Doskonała
194 Chicago Chulligan Moravia Campanella I Doskonała CWC
195 El'Bridorado Van Guardio -
196 RICO PRZYTUL MNIE - Dobra
197 CLEVER Amber Route I Doskonała CWC
198 SAGE Z KRAINY MGIEŁ - Nie podlega ocenie
199 YANKES z Pierwszej Ligi II Bardzo dobra
200 IVANHOE HOCKY ENFANT PAR LA GARRIGUE II Doskonała
201 Navajo Nadina-Sis I Doskonała CWC,RES. CACIB
202 FIORE NEGRO DUOVARIUS II Doskonała
203 ORKAN Przytul Mnie - Nie podlega ocenie
204 Touareg de Los Niegos I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
205 ORTON Z PIERWSZEJ LIGI I Doskonała
206 VIOLETT Z KRAINY MGIEŁ I Wybitnie Obiecująca
207 JUST FOR FUN Złota Elita I Wybitnie Obiecująca
208 AURELIA BELLEZZA DILORINI I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
209 BEATRIX pod Szmaragdowymi Bzami - Nie podlega ocenie
210 GERI de La Source de Marsylia -
211 Gevra de la Source de Marsylia - Bardzo dobra
212 GRIVIA de la Sourse de Marsylia II Doskonała
213 KHADIJA Jesienna Rapsodia - Bardzo dobra
214 LASAMI ZOE MARIBE MAGIC - Bardzo dobra
215 MANIANA NEGRA Duovarius III Doskonała
216 MISSING YOU ZŁOTA ELITA - Doskonała
217 TARA WELLS Jesienna Rapsodia -
218 Tequila Sunrise Jesienna Rapsodia - Bardzo dobra
219 Triann´s Something Special 4 MC IV Doskonała
220 Un Seul Uniqu - Bardzo dobra
221 Alexis Allegra Dilorini II Doskonała
222 JUDY Kudłate Serce I Doskonała CWC
223 ETESSE Amber Route I Bardzo dobra
224 HORTENSJA z Francuskiej Ulicy I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
225 EZRA de la Source de Marsylia I Doskonała CWC,RES. CACIB
226 XAMIRA z Pierwszej Ligi II Doskonała
227 Avatar Max Hollandse Ster -
228 Holland Lady v. Le Dobry I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
229 ZBIR DE VILLA MAGALA I Wybitnie Obiecująca
230 MARKO ze SKALNEGO WZGÓRZA II Wybitnie Obiecująca
231 MIRO ze Skalnego Wzgórza I Wybitnie Obiecująca
232 LENOX Tarand -
233 PUTIN Wolf-Gang -
234 XANDOR Temperton I Wybitnie Obiecująca
235 Bojan z Sosnowego Zakątka I Doskonała ZW. MŁ.
236 BUMER Śmiłowickie Wilki IV Bardzo dobra
237 KEN z Tomickich Lasów II Bardzo dobra
238 OSKAR Szenberg -
239 Schnaps V-Max III Bardzo dobra
240 DAX z Borówna III Bardzo dobra
241 Dux Pajęcze Sieci II Doskonała
242 ZAK z OSTOWSKIEJ SFORY I Doskonała
243 ARON Pajęcze Sieci III Bardzo dobra
244 BORYS Dobrzyków IV Bardzo dobra
245 IRON Sądeckie Lachy II Doskonała
246 NERON Wan-Hen - Bardzo dobra
247 UROK Padaroko I Doskonała CWC,RES. CACIB
248 ZICO von der Wannsee -
249 Fritz vom Kuckucksland I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
250 NAZIR ZE SKALNEGO WZGÓRZA II Doskonała
251 ATOS z Domu Nauczyciela II Doskonała
252 LEO MAVIC POLAND I Doskonała CWC
253 Blanca Zefgel III Wybitnie Obiecująca
254 HEBE Śmiłowickie Wilki -
255 NANA TENSOR II Wybitnie Obiecująca
256 NIRVANA Tensor -
257 Orina vom Schwarzwald Poland -
258 POLA Wolf-Gang I Wybitnie Obiecująca
259 Baxi z Sosnowego Zakątka I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
260 BURGA Smiłowickie Wilki III Doskonała
261 JUMA ze Skalnego Wzgórza IV Doskonała
262 LARA Eskorta -
263 WERONA vom Frankengold -
264 YOKO Al-Grom II Doskonała
265 AFRA Jarkowski Dwór I Doskonała CWC,RES. CACIB
266 ESPERANCA vom Nordteich - Doskonała
267 GAJA Dobrzyków II Doskonała
268 GOYA Tombo III Doskonała
269 JOLLY z Żędowic - Doskonała
270 ZINNI Asarko Lordana IV Doskonała
271 Al-Grom YUCCA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
272 ARIA Paka Wilkołaka - Bardzo dobra
273 ARICA ze Starobielskich Wzgórz III Doskonała
274 CHANEL z Iglastego Lasku - Bardzo dobra
275 Gloria Shepherds of Czyż - Bardzo dobra
276 IRA z Żędowic IV Bardzo dobra
277 ISKRA Wierny Druh - Bardzo dobra
278 KENI ROBINSON-PARK -
279 LENA Pilers - Bardzo dobra
280 MIA vom Frankengold II Doskonała
281 OLIMPIA Wan-Hen - Bardzo dobra
282 UNKA vom Altenberger Land - Doskonała
283 BASTER z Grodu Smoka I Wybitnie Obiecująca
284 PIOTR von der Zenteiche I Wybitnie Obiecująca
285 YONATHAN Temperton I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
286 GUIDO TEAM GLEISENAUER SCHLOB I Doskonała CWC
287 EMIL Nova Jamina III Doskonała
288 TIMON Pilers IV Doskonała
289 YAPPO vom Frankrngold I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
290 Zottel vom Frankengold II Doskonała RES. CACIB
291 Bonita z Grodu Smoka II Wybitnie Obiecująca
292 Duma vom Trojangold I Wybitnie Obiecująca
293 Brita z Kojca Wschodzącego Słońca I Wybitnie Obiecująca
294 JUKA Mavic Poland I Doskonała ZW. MŁ.
295 LARISA Linabero II Doskonała
296 HOLDA Novy svit I Doskonała
297 Nikita Equus I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
298 Yacki vom Butjenter Land II Bardzo dobra
299 ANGIE Dignus II Doskonała
300 FAXI Mavic Poland I Doskonała CWC,RES. CACIB
301 KIPER Aszakids I Wybitnie Obiecująca
302 CYRDAŁ Pasja Cepra II Obiecująca
303 MOCARNY z Zadymy I Wybitnie Obiecująca
304 FIGARO Algarobos I Doskonała ZW. MŁ.
305 RYMARZ Gwiazda Podhala II Bardzo dobra
306 KOTLIK z ZADYMY II Bardzo dobra
307 Krzepki z Modrzewinowej Leśniczówki I Doskonała CWC,RES. CACIB
308 GWARNY Na Góralsko Nute I Doskonała CWC
309 NAJDUCH JAGUSI Gwiazda Podhala -
310 PRZAŚNY Na Góralsko Nute - Dobra
311 BYSTRY z Siwej Polany II Doskonała
312 DEN PALS ICE Catonium III Doskonała
313 POPRAD Na Góalsko Nute IV Doskonała
314 SINGER Nutrena I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
315 Zakochany Harnas Catonium I Doskonała ZW. RASY
316 KLEO Aszakids I Wybitnie Obiecująca
317 CUŁANKA Pasja Cepra I Wybitnie Obiecująca
318 CHOJNA Nutrena I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
319 BIAŁKA Pasja Cepra I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
320 LUNA ze Srebrnej Osady II Bardzo dobra
321 Asza Dolina Małej Panwi II Bardzo dobra
322 TATRA z Borowej Strągi I Doskonała
323 ZACHCIANKA Na Góralsko Nute III Bardzo dobra
324 HALNA Mała Dolina -
325 TUNDRA z Borowej Strągi I Doskonała CWC,RES. CACIB
326 HAJNÓWKA-BUKSA Filos I Doskonała
327 JAŚMIN RAJTON-BOST I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
328 SOFT MOTION'S CATCH OF THE COUNTY I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
329 Boston Biżu I Doskonała CWC,RES. CACIB
330 KASJOPEA ANDROMEDA Millanion I Doskonała
331 WUZETKA Kudłaty Tramp I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
332 IN THE AIR TONIGHT Fulfilled Dream I Wybitnie Obiecująca
333 KEEP THE FIRE BURNING Asketila I Wybitnie Obiecująca
334 BLUE NUMBER ONE Iskierka Szetlandów II Bardzo dobra
335 UNCAS z Puli Szczęścia I Doskonała ZW. MŁ.
336 HERKULES HAGER -
337 Prymus Gold z Kojca Coli I Doskonała CWC,RES. CACIB
338 TRADEMARK Polcolland II Doskonała
339 YARPEN Ventora III Bardzo dobra
340 HOCUS-POCUS Magiczny Ogród I Doskonała CWC
341 BANJO Polly z M-3 II Doskonała
342 LEO Wspólny Dom I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
343 ALL I WANT IS YOU Szetlandzka Perła I Wybitnie Obiecująca
344 Diamonds Lilly z Kojca Coli II Wybitnie Obiecująca
345 ARIAL SAILY Quoys III Doskonała
346 ARTEMIDA - Bardzo dobra
347 BRENDA Ventora IV Bardzo dobra
348 DANAE DIVIDA Figa Ruminy I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
349 Di'Leila's Sheltie BEST OF THE BEST - Bardzo dobra
350 JEJMOŚCIANKA Nabram-Poraj II Doskonała
351 Vanilla Hills Party All The Time -
352 BRITISH SWEET Grazula I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
353 Di'Leila's Sheltie LA LUNA III Doskonała
354 Pati Gold z Kojca Coli II Doskonała
355 BY MY SHOW STAR Lost in Love IV Doskonała
356 DAISY SWEET GIRL Metamorfoza I Doskonała CWC
357 EASSY MANEPO IDEAL - Bardzo dobra
358 MILADY Polcolland III Doskonała
359 SHELBY Di'Leila's Sheltie - Bardzo dobra
360 TWISTED CAMPARI Asketila II Doskonała
361 ORINOKO FROM BLAZE Di'Leila's Sheltie I Doskonała CWC,RES. CACIB
362 PRIMA GLORIA z Kojca Coli I Doskonała
363 LORD BLUE MOON Ko-To-Ra II Wybitnie Obiecująca
364 LUNAR VELVET Ko -To -R a I Wybitnie Obiecująca
365 BEGHARAMI LAG od Mohtarów II Bardzo dobra
366 ELEMENTLago Benea I Bardzo dobra
367 Sultan Saladin Zelené Tuje III Bardzo dobra
368 DIAMOND DALLAS PAGE II Doskonała
369 Double Scotch GOLD EDWARD CULLEN I Doskonała CWC,RES. CACIB
370 Kangasvuokon Merlin III Doskonała
371 ANABELL Prosluněná Březina -
372 ARAN Prosluněná Březina -
373 DAKHIL AL BAIT od Mohtarów II Doskonała
374 EARLY SUNSHINE HIRUNDO IV Doskonała
375 HAPPY DIAMOND AgaWil -
376 Kiwi z Grojeckich Lak I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
377 Vision in Blue African Gold III Doskonała
378 MODEL OF GOLD Ko-To-Ra I Wybitnie Obiecująca
379 CASSIOPEIA CLASSICA BESKIDZKA IV Bardzo dobra
380 LAWIA Hardway I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
381 LESSI Wirażka z Pruchnej II Doskonała
382 Samantha Sue Zelené Tuje III Doskonała
383 Yapanes Pearl AT African Gold I Doskonała CWC
384 APHRODITE vom Adlerwappen II Doskonała
385 LUCKY STAR Willacollie I Doskonała CWC
386 AYSHALAK od Mohtarów I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
387 CHERINKA Ducatti IV Doskonała
388 COLLAGE Con Collina III Doskonała
389 IDEA Actis Poland -
390 OF COURSE African Gold II Doskonała RES. CACIB
391 ACHILLES Willacollie -
392 Aries Jantárová hviezda I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
393 ILEX Ama Canem -
394 Ponadto ORKISZ I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
395 SAMBOR z Gangu Długich III Bardzo dobra
396 Duduś Dziechcinek - Dyskwalifikacja
397 FIAKIER Prolog Poland I Doskonała CWC,RES. CACIB
398 KAPRAL Polski Akcent II Doskonała
399 AMBROŻY KONTEKST III Doskonała
400 Bajer Baca z Banciarni - Bardzo dobra
401 CYMES KONTEKST I Doskonała CWC
402 DZIARSKI ANTOŚ Dziechcinek - Doskonała
403 EBUR Jamkin II Doskonała
404 GRACZ Polski Akcent - Doskonała
405 JASMINE Trzy Jot -
406 Oksan z Jurajskiego Źródła - Bardzo dobra
407 Ponadto TAMARYSZ IV Doskonała
408 ABEL Dziechcinek IV Doskonała
409 ASESOR KONTEKST I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
410 Ponadto BUKIET II Doskonała
411 Retman Ama Canem via Rivendall - Doskonała
412 Rubin z Jurajskiego Źródła III Doskonała
413 ZBYLUT Dziechcinek - Doskonała
414 WESTA z Armii Zbawienia I Wybitnie Obiecująca
415 Dolores z Kuny IV Doskonała
416 Ina India Ama Canem - Doskonała
417 ISTA Ama Canem II Doskonała
418 JASNA Mościc I Doskonała ZW. MŁ.
419 JULISIA Ama Canem III Doskonała
420 DUMA Dziechcinek II Doskonała
421 KARIERA Polski Akcent - Doskonała
422 NUKA Dobrana Para IV Doskonała
423 ZAWOJA z Wielgowa III Doskonała
424 ŻURAWINA Via Rivendall I Doskonała CWC,RES. CACIB
425 ESENCJA Jamkin I Doskonała CWC
426 Prymulka Perłowy Ogród II Doskonała
427 ŁUNA ŁADNA z Armii Zbawienia II Doskonała
428 PIĘKNA PONCIA z Armii Zbawienia III Doskonała
429 Ponadto TRELA MORELA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
430 FIGA Dobrana Para I Doskonała
431 HEXA z Armii Zbawienia II Doskonała
432 ATTIS Jantarowa Wataha I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
433 BE HAPPY WOLF z Molu Es I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
434 ANFI Jantarowa Wataha I Bardzo dobra
435 Aini Turkkila Pasi I Dobra
436 Heart-Throbs ANAKIN BELIVES IN DREAMS I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
437 GOTARD van het Kumtichshof I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
438 Ab Nunc SOCRATEA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
439 Ab Nunc SALMA I Doskonała CWC,RES. CACIB
440 ROMEO DLA POL-ANKI Gaucho I Obiecująca
441 Kilvroch MINSTREL I Doskonała ZW. MŁ.
442 COOL ADVENTURE z Domu Polanki I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
443 UROKLIWY UZURPATOR Controversia II Bardzo dobra
444 Chris Team KIZIO MIZIO - Dyskwalifikacja
445 LORD AND MASTER GAUCHO I Doskonała CWC,RES. CACIB
446 NIBY TAJNIAK CONTROVERSIA I Bardzo dobra
447 Uszaki GIN&TONIC II Wybitnie Obiecująca
448 Uszaki GREEN FAIRY I Wybitnie Obiecująca
449 RE-KONTRA DELLBENQ Gaucho I Wybitnie Obiecująca
450 INTERESOWNA INTRYGANTKA Controversia I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
451 MALAIKA LISIE PYSIE III Doskonała
452 NEMEZIS Gaucho II Doskonała
453 CARRA Brindle Fox I Doskonała CWC,RES. CACIB
454 Diuna ARABELLA SUPERSTAR I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
455 NIEWCIEMIĘBITY Lisiura - Bardzo dobra
456 PERSEUSZ Liski Osowskie - Bardzo dobra
457 LEO Bursztynowe Wzgórze - Dyskwalifikacja
458 ESTERA PUELLA FLOS GAUCHO Simpatica PS I Bardzo dobra
459 DU BONNIE BLUE FLAG -
460 BAHADINLI Duma Grodzickich I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
461 ALF z Krasne Jasne I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
462 Assiniboya QUEEN ELSA I Bardzo dobra
463 Ambra od Vavřineckého potoka I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
464 BOHUN Żelazny Dwór -
465 VIVA Na Każdą Pogode I Bardzo dobra
466 ODA Olbrzym z Galicji I Bardzo dobra
467 Heimer's CRANBERRY WHIZZ I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
468 Cynamon Alpejski Sen I Wybitnie Obiecująca
469 AZNAR Berncor II Wybitnie Obiecująca
470 Kappahegyi FERRARI I Wybitnie Obiecująca
471 KORTEZ z Przemkowej Sfory - Dyskwalifikacja
472 CYWIL Rychwałdzki Dwór - Bardzo dobra
473 EDEN Majowy Skarbiec - Doskonała
474 HARRY Rokada IV Doskonała
475 MORITO Leśny Wiatr - Bardzo dobra
476 OBSSESION z Gorzyckiej Zagrody I Doskonała ZW. MŁ.
477 OKIRO z Gorzyckiej Zagrody -
478 Spirit Dream JEAN JACQUES ROUSSEAU II Doskonała
479 WAWEL Berneńskie Łąki III Doskonała
480 GOLIATH Stróż Zagrody I Doskonała CWC
481 PIERRE z Cichej Górki III Doskonała
482 VERMUTH U Źródeł Wisły II Doskonała
483 ALEX Bogini Świtu - Dyskwalifikacja
484 BENIO z Beskidzkiego Raju - Bardzo dobra
485 Kadet Ozzy z Aresibo - Bardzo dobra
486 MadeInItaly della Torre d´Ovarda IV Bardzo dobra
487 RAMZES u Źródeł Wisły I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
488 SUŁTAN ze Sfory Ariadny II Doskonała
489 TORES Zielone Ścieżki III Doskonała
490 B-MOL ELEUTERIA -
491 Herodes van't Stokerybos I Doskonała CWC,RES. CACIB
492 ARIA Kings of the Sun I Wybitnie Obiecująca
493 ASTI Berncor III Obiecująca
494 MAIRA Pasterski Klejnot II Obiecująca
495 MISS WORLD Szczęśliwy Słoń I Wybitnie Obiecująca
496 BELLE STAR Alpejski Sen II Doskonała
497 EURYDYKA Rokada - Bardzo dobra
498 FABIOLA Eleuteria I Doskonała ZW. MŁ.
499 FANNY Rokada - Doskonała
500 FILADELFIA o Mój Ty Smutku -
501 FLORENCJA Rokada - Bardzo dobra
502 GRACJA van St-Niklas IV Doskonała
503 Hebe Ered Luin - Doskonała
504 RONNIE Lisi Kąt III Doskonała
505 ANABELLA Wesoła Czereda - Doskonała
506 CARMEN z Witobelskiej Przystani I Doskonała CWC
507 FLAIR Pogońska Perła IV Doskonała
508 GUGA CICHA NADZIEJA - Doskonała
509 Hila Thunder Poland - Bardzo dobra
510 Philadelphia z Cichej Górki - Bardzo dobra
511 RAJSA Tasmańska Elitte III Doskonała
512 ROMA z Aresibo II Doskonała
513 ASTERIA Canis Magnus -
514 CAMPARI LADY Zielone Ścieżki III Doskonała
515 CHANNON Tasmańska Elitte IV Doskonała
516 Dark Easter Mocny Akord - Doskonała
517 Elza z Gorzyckiej Zagrody - Doskonała
518 FIBILLE od Zlateho Roxe I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
519 GINA PUCHATE KREPLE - Doskonała
520 KLUSKA z Kudłatym Ogonkiem II Doskonała
521 MAMBA z Cichej Górki - Bardzo dobra
522 PBONA pod Szmaragdową Leszczyną - Bardzo dobra
523 Darling Easter Mocny Akord II Doskonała
524 Ginger Tiggett -
525 Herta van't Stokerybos I Doskonała CWC
526 RASTI Rokada -
527 Houwaert's Napoleon Ax I Wybitnie Obiecująca
528 Blandimentum Dylan -
529 BRUTUS Perła Roztocza I Doskonała ZW. MŁ.
530 APARTHOS Inferno II Doskonała
531 ASTERIX PERŁA ROZTOCZA I Doskonała CWC
532 PALMIRO Kierskie Ustronie III Doskonała
533 BIG SHOT Benignus -
534 JESSE JAMES Excetra I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
535 OLIVER KARIERA - Bardzo dobra
536 REDD'S Nostris Canis - Bardzo dobra
537 TYTUS z Mierniczej - Bardzo dobra
538 Bacardi od Stribrnaku I Doskonała CWC
539 Wizard Optima Grata -
540 ABRACADABRA ANINION II Doskonała
541 Charlota Zlatá Hema III Doskonała
542 DIANA Pogromca Ringu IV Bardzo dobra
543 First Edition of Kellaney -
544 HONORATA Inwazja Mocy I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
545 ALLEGRA Perła Roztocza I Doskonała CWC,RES. CACIB
546 Explosion od Stribrnaku -
547 HERA Sad Nocnych Gwiazd II Bardzo dobra
548 QUANTI IGA Quantumbox -
549 ARABELLA Perła Roztocza I Doskonała CWC
550 Brasilia Gold Tequila -
551 Curly-Sue von Cassalina -
552 Leeh-box HANNA -
553 MONTANA Armida II Doskonała
554 Olivera Moravia Box -
555 Zombie od Stribrnaku I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
556 Cassidy z Halexu -
557 HAZIM Benignus I Wybitnie Obiecująca
558 Fernando Box-Star I Doskonała
559 SAIDI Ma-Trio II Doskonała
560 Heros Sad Nocnych Gwiazd I Doskonała CWC
561 Gin -Tonic von der Noris II Bardzo dobra
562 Houwaert's Denzel Roque I Doskonała CWC,RES. CACIB
563 ALORA ADVENTURE Rekinicha - Bardzo dobra
564 FLORA Kierskie Ustronie -
565 USTINELLA z Ungeltu I Doskonała
566 PRIMAVERA Kierskie Ustronie I Doskonała CWC
567 Houwaert's Gwenny Walentyna I Doskonała CWC
568 FRIDA Memorandum I Doskonała CWC
569 CINNAMON BEAR Waxman II Bardzo dobra
570 GUCCI Perła Wronczyna -
571 THE DEVIL LOOKS LIKE VOLDEMORT GRIIN GREY I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
572 ARON Wesoły Figaro - Bardzo dobra
573 EXODUS The Big Al I Doskonała CWC
574 FREDRICK-FREDDY ARNA IV Bardzo dobra
575 GWIDON Spólka z Krzywego Koła II Doskonała
576 La Chata QUIJANO - Bardzo dobra
577 SOTAKAL ALEN III Bardzo dobra
578 AL CAPONE MY LOVE Waxman III Bardzo dobra
579 Feliks spod Raduni - Bardzo dobra
580 MARCO Wspomnienie Darmy I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
581 MOLSEN Ród Dumy Tary IV Bardzo dobra
582 NELORDION Blazing Fury II Doskonała RES. CACIB
583 ESDEKA MASTAFA Griin Grey I Wybitnie Obiecująca
584 EVITA PERON Spółka z Krzywego Koła II Wybitnie Obiecująca
585 GOMERA Esdeka II Wybitnie Obiecująca
586 PEPPERMINT Wspomnienie Darmy I Wybitnie Obiecująca
587 Beatrix Bulldog von Rauscher - Bardzo dobra
588 BLUE MOON Terra Coelho - Bardzo dobra
589 CRAZY CAROL WAXMAN II Doskonała
590 LONGORIA Esdeka III Doskonała
591 NIMFA MORUA-MEDAS IV Doskonała
592 Viva my Gal-Bull I Doskonała ZW. MŁ.
593 EUREKA THE BIG AL IV Bardzo dobra
594 I Am Fly Me Too The Moon Metakisbulls I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
595 MYSTIC-BULL IRON LADY III Bardzo dobra
596 Vici Vilage my Gal-Bull II Doskonała RES. CACIB
597 EMERSON ROSSE Arna I Doskonała CWC
598 GRACJA Spółka z Krzywego Koła II Doskonała
599 MADERA Herbu Łęczyca III Bardzo dobra
600 FRASZKA AMBROŻKA Słodka Zuzia I Doskonała
601 BISQUIT Nestor Notabilis I Wybitnie Obiecująca
602 Carlo Vendrynsky -šimon I Doskonała ZW. MŁ.
603 Full House LIMITED EDITION - Doskonała
604 GOLDEN BOY APOLLO Molosy spod Baszty I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
605 Moravia Melbulls Bořek II Doskonała
606 Ferdhu TYPHOON -
607 GORDON Naděje ze Zvole II Doskonała
608 HOUDINI THE GREAT is Dvariskiu I Doskonała CWC,RES. CACIB
609 Dolce Perro METALLICA I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
610 MOLOKO Dolce Perro - Bardzo dobra
611 AMY ASHANTI GUINESIS STAR I Doskonała CWC
612 Youphoria SWEET AS HONEY by Ferdhu -
613 BEAUTY Zimowa Aura I Doskonała CWC,RES. CACIB
614 GOLDEN LADY XENA Molosy Spod Baszty II Doskonała
615 BELINDA Zimowa Aura I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
616 BOB MARLEY Susannah Dream II Wybitnie Obiecująca
617 DASTAN Fee Fee III Mało Obiecująca
618 SIMPLY THE BEST Your Destiny I Wybitnie Obiecująca
619 ALI AZAR z Gildii Nieustraszonych I Bardzo dobra
620 CHAN VILLA CAPONE III Doskonała
621 Ferrari Del-Orte M.L. IV Doskonała
622 INO SAN DIEGO DW I Doskonała CWC,RES. CACIB
623 MAURO CON AMORE Volturi II Doskonała
624 Donald du Clos des Trois Rivires I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
625 MEMPHIS CON AMORE Volturi II Doskonała
626 CINNAMON BEAR DEL-ORTE M.L I Doskonała CWC
627 Denti Acciaio AIGIS -
628 VERONA Węglin Północny I Wybitnie Obiecująca
629 FIRST LADY Gang Pręgusów III Wybitnie Obiecująca
630 KOMBAT GIRL Del-Orte M.L. II Wybitnie Obiecująca
631 SPARKLING STAR Your Destiny IV Obiecująca
632 URANIA ARNAS FIORISTA I Wybitnie Obiecująca
633 AFRA AZAR z Gildii Nieustraszonych II Doskonała
634 Anachiel Gabi Angeles Custode -
635 BELLAZA Dio Dano IV Dobra
636 JOANA San Diego D.W I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
637 SHAKIRA z Leśnego Potoku III Bardzo dobra
638 AFRODYTA Susannah Dream II Doskonała
639 ARIA DIVA VIA VOLTA Corso Nobile III Bardzo dobra
640 CARRERA Villa Capone I Doskonała CWC
641 CLOE VILLA CAPONE - Bardzo dobra
642 FORTUNE FROM RUSSIANS TRADITTIONS IV Bardzo dobra
643 AGIRA Villa Capone IV Bardzo dobra
644 ASTA LA VISTA DEL ORTE I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
645 EVER FOREWER DEL-ORTE M.L II Doskonała RES. CACIB
646 FAXA Leśne Złotno - Dobra
647 JOEL Al-Ma-Paulus III Doskonała
648 Ketel One Royal Black I Wybitnie Obiecująca
649 ARGUS ELECTRA GABOR II Doskonała
650 ATOS z Galicyjskiej Ziemi IV Doskonała
651 CZARDASZ Tygaro-Figaro -
652 LORD VADER Black Nexuss III Doskonała
653 OTO MIŚ Alfa Amal I Doskonała ZW. MŁ.
654 Vagner Love - Bardzo dobra
655 Fiodor Alfa Berkana - Bardzo dobra
656 HATOR Fra Diavolos Poland - Bardzo dobra
657 SENATOR S Zolotogo Grada III Doskonała
658 TARAS BUL'BA Iz Galickih Zemel IV Doskonała
659 TIBURON TATA BIS WSPOMNIENIE O TIGRZE II Doskonała
660 URAN VALIKORD Willa Taira I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
661 Argus Electra DOUBLE TROUBLE I Doskonała CWC
662 BARBARIS Iz Galickih Zemel II Doskonała
663 LUXOR Magnateria IV Bardzo dobra
664 TRISTAN VALIKORD Willa Taira III Doskonała
665 DARGAS Drugelis -
666 TIMUR Kukułajka I Doskonała CWC,RES. CACIB
667 TYTAN Kukułajka II Doskonała
668 KATINKA Royalm Black -
669 CHEZARA iz GALICKUH ZEMEL I Wybitnie Obiecująca
670 ONLY YOU Magnateria II Wybitnie Obiecująca
671 Argus Elektra GHOTICA III Doskonała
672 BRAWURA Magiczna Czerń - Bardzo dobra
673 LADY ASTRID BLACK NEXUSS IV Bardzo dobra
674 LADY TASHA Black Nexuss II Doskonała
675 Tequila Wspomnienie o Tigrze I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
676 Argus Electra Fair Goldie -
677 CRISTALL OF RUSSIA Royal Black I Doskonała CWC,RES. CACIB
678 HAZRA Fra Diavolos POland - Bardzo dobra
679 MORENA Baciary z Kniaziowskiej Dynastii IV Doskonała
680 NASHA RADOST ZVIOZDECHKI DOCH Magnateria - Bardzo dobra
681 VENDETTA Iz Galickih Zemel II Doskonała
682 XYMENA Zawsze ze Mną III Doskonała
683 AGA - KLARA Black Nexuss III Bardzo dobra
684 BESTA DARGASOW Tygaro-Figaro -
685 BUKWA Non Latrantium -
686 PROKAZNICA ANFISA Iz Galickih Zemel II Doskonała
687 RAPSODIA z Norblińskiej Doliny I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
688 Malahovskaja PREMIERA II Doskonała
689 Shejna Shymatan III Doskonała
690 TEMIDA VALIKORD Willa Taira I Doskonała CWC
691 ARISON ARIES Błękitny Kanion -
692 ROYAL-REZON Vis Absoluta I Doskonała ZW. MŁ.
693 Sant Kreal GELIOS II Doskonała
694 MAXIMILIANO Miratio I Doskonała CWC,RES. CACIB
695 OLYMP VON NEMESIS II Doskonała
696 TITO Daker Poland III Doskonała
697 Akim Golden Svem -
698 Dura Lex Polonia ECCO I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
699 Dura Lex Polonia ELI'VADIM II Doskonała
700 Hugo z Padoku III Bardzo dobra
701 Tira Vento BALANTINES I Doskonała CWC
702 ALI AMARO de Terra Mirabili -
703 COLIN COHEN DE TERRA MIRABILI I Doskonała CWC,RES. CACIB
704 MEGIC MEDI Rossa Nigra II Wybitnie Obiecująca
705 MILKA MEDI ROSSA NIGRA I Wybitnie Obiecująca
706 ALISHA ASHLAN Błękitny Kanion I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
707 ARWENA UNDOMIEL Beauty of Black - Dyskwalifikacja
708 BEVITA BEVRA Błękitny Kanion -
709 BONITA BESTA Błękitny Kanion - Bardzo dobra
710 CASIOPEA Desmodus Poland IV Doskonała
711 REA-ROMA Vis Absoluta III Doskonała
712 Royal Rose Vis Absoluta - Bardzo dobra
713 TIARA SAL GRATIA Silesia Rainbow - Bardzo dobra
714 Tira Vento FINLANDIA II Doskonała
715 AMIRA ABLA Błękitny Kanion I Doskonała CWC,RES. CACIB
716 Athena Apologeta III Bardzo dobra
717 FABIENNE FLORETTE Allegro - Dyskwalifikacja
718 RAYA z Padoku -
719 TAIGA Daker Poland II Doskonała
720 FAMOUS FLORIS z Innej Bajki I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
721 ROCK Blansky Les I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
722 Abelardo De Nube Blanca -
723 Achilles Baby Dee II Doskonała
724 Al Pachino Tatanka Psica III Bardzo dobra
725 Istvan White Hunter I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
726 BOMBON Nido de Condores -
727 Escorpion de los Escorpiones Blancos I Doskonała CWC,RES. CACIB
728 DIVINA DAPHNE Nido de Condores I Wybitnie Obiecująca
729 Aguilah Baby Dee I Doskonała ZW. MŁ.
730 BEBE NIDO DE CONDÓRES I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
731 Fe Blanský les III Doskonała
732 Fiesta de los Escorpiones Blancos II Doskonała RES. CACIB
733 I`m Gorgeous DANTE I Wybitnie Obiecująca
734 Fenomeno To Miejsce -
735 GORTEZ Sta Wo II Bardzo dobra
736 RABISU Caballero Canario I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
737 ATLAS Kalochori Lasisko I Doskonała CWC,RES. CACIB
738 VANPERSIE Casa De Suenos -
739 UGIER King Jasmin I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
740 Akela Black Diamonds z Legionowa I Wybitnie Obiecująca
741 VENUS FUEGO DE VOLCANES I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
742 VIERA BALUARTE DE LOS PERROS II Bardzo dobra
743 SHOGUN Frankidogi I Wybitnie Obiecująca
744 MAYBACH Frankidogi I Doskonała ZW. MŁ.
745 APANATSCHI The Doors I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
746 ZENGA- ZENGANA z Błękitnych Wydm -
747 BARIE Mersatino III Doskonała
748 DESIREE BLACK BLUE MOON I Doskonała CWC,RES. CACIB
749 T-JOLENE Moloseum II Doskonała
750 ZOCHA Frankidogi -
751 LOVE STORY Balao I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
752 GALAHAD Giga La Gothica I Wybitnie Obiecująca
753 ESTEWAN z Lipkowego Rancza II Doskonała
754 LORD Psy Przyszłości III Doskonała
755 M&Ms Arhus -
756 NAZZARRO Modry Efekt I Doskonała ZW. MŁ.
757 Achilles Drużyna Midana IV Doskonała
758 FANTOMAS Mały Smok III Doskonała
759 MARASCHINO Modry Efekt I Doskonała CWC,RES. CACIB
760 THEO Moloseum II Doskonała
761 ZULUS Frankidogi -
762 BEST IN SHOW Czarnoksiężnik z Archipelagu I Doskonała
763 FERNANDO Mały Smok III Doskonała
764 ZAMBROTTA-N della Baia Azzurra II Doskonała
765 T'AMO Z ARCHIPELAGU Magiczne Koło I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
766 LETICIA La Componella - Doskonała
767 NERINA Modry Efekt II Doskonała
768 URSULA Moloseum I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
769 GRIBALDI Mały Smok I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
770 UROCZA PANNA Moloseum II Doskonała
771 BESY z Fretkowego Raju I Doskonała CWC,RES. CACIB
772 SHIRLYN Moloseum II Doskonała
773 DAKOTA Mały Smok II Doskonała
774 NANCY Moloseum I Doskonała CWC
775 Hipogryf DANDYS I Wybitnie Obiecująca
776 FIGOWIEC z Kuźni Napoleońskiej I Doskonała ZW. MŁ.
777 Anbar Koloru Bursztynu I Doskonała CWC
778 AJRON Jessandrationi I Doskonała CWC
779 AMARANT Koloru Bursztynu -
780 EGRI BIKAVER Jantarowa Saga -
781 DRAGON z Kuźni Napoleońskiej I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
782 KLASYK Korona Borealis II Doskonała RES. CACIB
783 Macherano Flosculi st Franciscus -
784 AKKELEY Sanfanger I Wybitnie Obiecująca
785 GOLDEN LIFE Balao -
786 IMANIA z Marcyporęby II Wybitnie Obiecująca
787 AGLAIA z Dořiny zahrady III Doskonała
788 Salamanca Flosculi st Franciscus -
789 SUSHI da Casa do Torrao II Doskonała
790 SYCYLIA Flosculi St.Franciscus I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
791 AZURA Koloru Bursztynu II Doskonała
792 LAYLA Flosculi St. Franciscus I Doskonała CWC
793 Loraine Flosculi st Franciscus -
794 AMBER Koloru Bursztynu I Doskonała CWC
795 AISHA Beauty Eduvera II Doskonała RES. CACIB
796 KOLENDRA Korona Borealis I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
797 ESPARTANO de Almallutx I Doskonała CWC,RES. CACIB
798 BIG PRINCE OF POLAND Toldi I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
799 BIG TACOMA Toldi I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
800 CHOCOLATE BOM BOM Sati Quantum - Wybitnie Obiecująca
801 ARAGON Wielki Fąfel I Wybitnie Obiecująca
802 BAZYL Pure Life - Dobra
803 CUPIDON ENFANTS DU EVE I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
804 FIGO BE GOOD Vita Rubra II Doskonała
805 BEVERLY Sati Quantum I Doskonała CWC,RES. CACIB
806 Zara Białobrzeskie Moloski I Wybitnie Obiecująca
807 MAXIMA Wielki Duńczyk I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
808 URSA ex Cubile Lamia II Doskonała
809 FC BARCELONA Vita Rubra I Doskonała CWC,RES. CACIB
810 MOCCA Wielki Duńczyk II Doskonała
811 FLO JO Vita Rubra I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
812 Talishia Sati Quantum -
813 ALCIRA Pure Life I Bardzo dobra
814 Agnarr I Wybitnie Obiecująca
815 CAIRO Trinity Stars I Doskonała ZW. MŁ.
816 Atos Czandoria I Bardzo dobra
817 BAX Salto Neris II Bardzo dobra
818 Atar Salto Neris III Bardzo dobra
819 E-FOCUS ŻORSKA PRIMA IV Bardzo dobra
820 Korona Rossi NOBEL I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
821 NASH CZAR POGRANICZA II Doskonała
822 COOL ANGE-GABRIEL ALPIYSKOE ZOLOTO II Doskonała
823 Festina Lente Astor I Doskonała CWC,RES. CACIB
824 Gaja Koneser I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
825 GUERLAIN LUMINEUSE Garanus I Bardzo dobra
826 RADA Porażynianka -
827 Festina Lente Tsarskaya Osoba -
828 IRA z Werwą I Doskonała CWC,RES. CACIB
829 BRAVE BEAUTY Koneser I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
830 Feroza Żorska Prima II Doskonała
831 Albert zpod Ondřejníka II Doskonała
832 HUNTER v. Bogenthal I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
833 BUDDY from The Earth´s Axis I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
834 DARMA Porażynianka - Dyskwalifikacja
835 SOFFI Żorska Prima I Bardzo dobra
836 Blackie Sweape II Doskonała RES. CACIB
837 CELINA Porażynianka I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
838 April from Jolly Park I Doskonała CWC
839 IMPERIO DORADO JAIR I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
840 HAGA Huanita Mastifland II Bardzo dobra
841 IVORY Birengo I Bardzo dobra
842 BALERINA Filanteria I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
843 Habanera Hasta Mastifland II Doskonała RES. CACIB
844 Fired Up Enormous -
845 Teddy Hovki Lusi I Wybitnie Obiecująca
846 Bugatti TESORO MIO I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
847 Easy Rider Enormous -
848 Heineken Šédedab I Doskonała CWC,RES. CACIB
849 Barack Lexova smečka I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
850 Adam Haf Raf I Bardzo dobra
851 Tamira Hovki Lusi I Wybitnie Obiecująca
852 BIRMA TESORO MIO III Doskonała
853 FANTAZJA z Krainy Żabek I Doskonała ZW. MŁ.
854 Petra Janowicka Dolina IV Bardzo dobra
855 SPARTA Animagus II Doskonała
856 Apis Black Prim I Doskonała CWC
857 KORI Wiśniowy Raj II Doskonała
858 Cyrkonia Takinena I Doskonała CWC,RES. CACIB
859 ROXI Z ŁÓDZKIEJ ZAGRODY II Bardzo dobra
860 Eliška Bukový háj I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
861 GASTON Z ARESIBO -
862 New Drix z Aresibo I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
863 JUNONA z Aresibo I Bardzo dobra
864 ARSEN Pinus Paradis I Wybitnie Obiecująca
865 ENJOY BIG BEN Ginger Heaven III Obiecująca
866 ENJOY LIMITED EDITION Ginger Heaven II Obiecująca
867 Bambus Szafranowa Sfora IV Doskonała
868 Batat Szafranowa Sfora III Doskonała
869 Camel Uśmiech Wandala I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
870 Hacki Ensson Bohemia - Bardzo dobra
871 Henry Mr.Igor z Leonkovho raja -
872 MAXIMUS SPARTAKUS Amore Cordi II Doskonała
873 DRAGOS KING KONG Bertusowy Gaj I Doskonała CWC
874 Cool Indigo Jr Ginger Heaven III Doskonała
875 Dokan Cavis Leonis IV Bardzo dobra
876 DON ARCHIBALD Bertusowy Gaj II Doskonała
877 Estragon Apteka Natury -
878 GOOFER MERLIN SALVE LEON - Bardzo dobra
879 MEFISTO Luna Leo I Doskonała CWC,RES. CACIB
880 ULLISES Nasza Duma -
881 Bady od Bezdynky IV Doskonała
882 BALDUR Psia Psota II Doskonała
883 BONO Psia Psota I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
884 JASPER Epigon III Doskonała
885 MIRACLE EMERALD Zielona Cieszynianka - Doskonała
886 TYSON Grande Leonis - Doskonała
887 AVILA Of The Leohill I Wybitnie Obiecująca
888 CASSANDRA Grande Leonis II Wybitnie Obiecująca
889 GOLDEN BALTIC BEAUTY Bory Cysterskie III Obiecująca
890 SOLARIS KIRMIZI Archilion - Obiecująca
891 CALINECZKA Uśmiech Wandala II Doskonała
892 CINDI Złota Horda III Bardzo dobra
893 MINTO FLAVIA z Arabaru -
894 Suhail Alfa Leonis I Doskonała ZW. MŁ.
895 Happy Surprise Zielona Cieszynianka III Doskonała
896 Matylda P.Bora z Milotiček II Doskonała
897 Zmora Grande Leonis I Doskonała CWC,RES. CACIB
898 FIRA Herbu Lwia Łapa - Bardzo dobra
899 MIRANDA Zacisze nad Olzą III Bardzo dobra
900 MISTY Luna Leo I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
901 Molly Luna Leo II Doskonała
902 UZA Nasza Duma IV Bardzo dobra
903 Rosamunda Alfa Leonis I Doskonała CWC
904 NESTOR NEO Mastineum I Bardzo dobra
905 JOSHUA VEL GOTHARD Mastineum I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
906 RAVENA ROYAL FORTUNE Mastineum I Wybitnie Obiecująca
907 POLA FAME Mastineum I Wybitnie Obiecująca
908 EVORA MASTINEUM Duma Giny I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
909 FARIMA MASTINEUM Duma Giny -
910 Espania Tornado Erben I Wybitnie Obiecująca
911 Zarmon de Celly FREYA II Wybitnie Obiecująca
912 Aiša Abertura I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
913 ZALICA MASTIFLAND -
914 BARRACUDA Mastinari I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
915 ARIZONA VINCITORI DI ARENA I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
916 Llanero de Moralet I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
917 ORION Farma Stekot - Doskonała
918 ADA Forever Drem - Bardzo dobra
919 Chenporewa Kam - Bu Kunchen Nos Miu I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
920 CHOCO Dewi Saraswati III Doskonała
921 DERNIER CRI Hominem Quero - Doskonała
922 KUNDUN MAHATMA O'stravaganza II Doskonała
923 Kunzang BAL BHAGYA TO BISURMAN IV Doskonała
924 NAM KHA KUNSANG PASSANG Nam Kha - Bardzo dobra
925 YOGI Made In Tibet - Doskonała
926 YSMIR SONGBAO Made in Tybet - Bardzo dobra
927 AK-YAR Stróż z Tybetu -
928 BENTLEY z Milínského Údolí III Doskonała
929 Bimal Dewi Saraswati - Bardzo dobra
930 Chenporewa Jojo JETSAN IceWindDale -
931 Debian Dalapathi Nos Miu IV Doskonała
932 Jamal Gonkhang II Doskonała
933 YUKATAN MAHATMA LA I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
934 Drakyi Linus Narpo Ransi I Doskonała CWC,RES. CACIB
935 A-ZOMKYIL from Yushu -
936 DANTANKA Nam Lang II Doskonała
937 DEI GRATIA Hominem Quero III Doskonała
938 DINESH Dewi Saraswati -
939 DONNA CZUSZI Diabelski Uśmiech - Dobra
940 Nanadari's KYIMAHATMA I Doskonała ZW. MŁ.
941 Polaris Bisurman IV Doskonała
942 Sajani of Magic Kennel - Bardzo dobra
943 Sang Se Sang SIMIA - Bardzo dobra
944 Drakyi HARITI Shangrila I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
945 Netravati IYANA IZADORA II Bardzo dobra
946 AKIRA Tibeto Magija - Bardzo dobra
947 Atreyi Tara Dhatu - Bardzo dobra
948 BASANTI Dewi Mahakala -
949 BIAFRA Kodżan III Doskonała
950 Dája Nos Miu II Doskonała
951 Dejan Nos Miu IV Doskonała
952 JOSHI Bisurman I Doskonała CWC
953 WALKIRIA Mahatma La - Bardzo dobra
954 KARCHEN BISURMAN II Doskonała
955 Shang-Hai Julip Narpo Ransi I Doskonała CWC,RES. CACIB
956 AKSEL Gród Molosów - Doskonała
957 ALWARO z Domu Czarnej Emi - Doskonała
958 ANGEL OF HELL FIRES RANDIA POLONIA - Doskonała
959 ARON z Domu Czarnej Emi - Doskonała
960 Beezer Sněžná brána III Doskonała
961 Chatkantarra Wantok - Doskonała
962 Crash Bandicoot Black Koralle I Doskonała ZW. MŁ.
963 EL PERRO Askado - Doskonała
964 EVREST z Potockiego Dworu IV Doskonała
965 Gordon Mon-Daga - Doskonała
966 KENAMU BRAVO MASTER III Doskonała
967 BRAZYL z Lednickiego Zakola II Doskonała
968 MICHELANGELO King of Helluland I Doskonała CWC,RES. CACIB
969 MOMO Załoga Nelsona III Doskonała
970 MORFEUSZ Załoga Nelsona IV Doskonała
971 Arames Groli-Bären IV Bardzo dobra
972 Cabed en Aras Eref of Bonne Bay I Doskonała
973 NORKROS My Friend The Wind III Bardzo dobra
974 Ohoi's Joyride With Jonathan II Doskonała
975 AYMAN BRAVA VICTOR Arkadia Polonia IV Doskonała
976 BLACK PRETENDER Kaźko Słupski I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
977 LA PAZ DUET Wichrowe Łąki II Doskonała
978 Norkros GRAND GONZO III Doskonała
979 HANA MONTANA z Helmowego Jaru I Wybitnie Obiecująca
980 NEWGRADEN CANCRIMO LADY DEE II Wybitnie Obiecująca
981 ANGEL STREIGHT OF HEAVEN Randia Polonia - Doskonała
982 ASHLI Gród Molosów - Dobra
983 Cookie Dona Black Koralle - Doskonała
984 CRANBERY JOSH'S GIRL Black Koralle I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
985 EMPRESSA Askado IV Doskonała
986 NAOMI NEFRETETE Załoga Nelsona III Doskonała
987 Norkros ONLY ONE II Doskonała
988 Boatswains Diamond Aint No Saint III Doskonała
989 Bonie Black Koralle I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
990 CATI Z LEDNICKIEGO ZAKOLA - Doskonała
991 KORA KASTYLIA Wichrowe Łąki II Doskonała
992 Nikandra z Ogrodów Ateny IV Doskonała
993 COCO CHANEL Kaźko Słupski I Doskonała CWC
994 DIORA z Osiedla Leśnego - Bardzo dobra
995 FARINA z Helmowego Jaru IV Doskonała
996 GINA JESS BLACK DENIS III Doskonała
997 Norkros MISS MARY POPPINS II Doskonała
998 AMERICA As Beautiful As Possible I Doskonała CWC,RES. CACIB
999 AXOR FON Abchazja I Wybitnie Obiecująca
1000 Kavkazskoy Natsionalnosti TUMEN II Wybitnie Obiecująca
1001 ARUK z Jastrzębiej Góry I Doskonała CWC
1002 Instinkt Šejtanova smečka II Doskonała
1003 VIP Bracco MB I Doskonała CWC,RES. CACIB
1004 DATSUN TROJKA II Doskonała
1005 FON BARON Księżyc Pamiru I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1006 AURIS FON ABCHZJA -
1007 AVENSIS FON Abchazja I Wybitnie Obiecująca
1008 CAMERON z Jastrzębiej Góry -
1009 PATTY Bracco MB I Bardzo dobra
1010 JELENA Rajton-Bost I Doskonała CWC
1011 Aszli z Jastrzębiej Góry II Doskonała RES. CACIB
1012 Biki z Jastrzębiej Góry I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1013 Bajkał Duchy Gór -
1014 KARASH Songo I Wybitnie Obiecująca
1015 ZAZIR z Winnickiego Wzgórza II Wybitnie Obiecująca
1016 Bajan Bobrowicka Sfora II Doskonała
1017 BARBAR z Hemzalova mlyna - Bardzo dobra
1018 CHAINAR III Doskonała
1019 NAJ GRYZZLI ZOGCZA IV Doskonała
1020 Ramar Han - Doskonała
1021 SAMUR TURGAJ - Doskonała
1022 TAZMAN Balszoj - Doskonała
1023 THOR Jurandówka Aza I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1024 DARYAL UG GAYSSAR GURBAT II Doskonała
1025 Dolar Grześ-Staff - Bardzo dobra
1026 NARZAN z Karagandy I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1027 HARUN z Karagandy Poland I Doskonała CWC,RES. CACIB
1028 HEDAR Alfadoor II Doskonała
1029 CHEZIL Shah-Azim II Wybitnie Obiecująca
1030 Taalai Oz Gunide I Wybitnie Obiecująca
1031 ALFA Stancocker I Obiecująca
1032 DREAM - Bardzo dobra
1033 Evra Turgaj - Bardzo dobra
1034 LUCY z Winnickiego Wzgórza IV Doskonała
1035 TAMIRA Jurandówka Aza I Doskonała ZW. MŁ.
1036 TSUNAMI Balszoj III Doskonała
1037 ZARIMA BELIY KLIK II Doskonała
1038 Drachma Dreś-Staff - Bardzo dobra
1039 KALIFA ASIJSKÉ SRDCE IV Doskonała
1040 Kojči Asijské Srdce I Doskonała CWC
1041 LORA z Winnickiego Wzgórza III Doskonała
1042 URUS SHEYTAN KAVIA II Doskonała
1043 ALTARA DOLINA ZARAWSZAN I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1044 AZARE Korzenie Azji -
1045 Jamazja FARIDA III Doskonała
1046 RUMBA ZOGCZA II Doskonała
1047 Anisah z Karagandy I Doskonała CWC,RES. CACIB
1048 SANDY z Żywieckiej Kotliny I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1049 PERFECT Pilawa -
1050 ELWIS Pin-Min I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1051 KAFR AL SHEIKH Chernaya Liniya - Bardzo dobra
1052 YUKATAN Doberdog II Doskonała RES. CACIB
1053 LATISHA z Klanu Łobuzów I Wybitnie Obiecująca
1054 Laragris FORTUNA - Bardzo dobra
1055 POLA z Żywieckiej Kotliny -
1056 RED BULL Black Bohemia - Bardzo dobra
1057 ARON FIRST z Vajlovny I Doskonała CWC,RES. CACIB
1058 AMIGO od Malšských bŕehú I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1059 GREIS NADMORSKA PRZYGODA I Doskonała CWC,RES. CACIB
1060 A.BLUE VELVET Never WIinter I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1061 ALF Słodka Sznupcia - Bardzo dobra
1062 BACHUS Big Dogs Band - Bardzo dobra
1063 Bleper's MIG I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1064 Champ vom Popeye II Bardzo dobra
1065 Dingo ze Żbikowa III Bardzo dobra
1066 Swabia COUDY - Bardzo dobra
1067 Szaman Catani -
1068 CANARIO Angaros -
1069 CHIP ROTTWEILER VOM HAUSE SCHYMURA III Bardzo dobra
1070 MAMBO Gold Volleyball Team II Doskonała
1071 PARYS Cordis I Doskonała
1072 ARES Vicarious II Doskonała
1073 CIm z Rožnovského ranče I Doskonała
1074 AMOR vom Schwarzen Glück I Doskonała
1075 AMON Vicarious II Doskonała RES. CACIB
1076 AMOS Imo Pectore I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1077 ALONA Słodka Sznupcia II Bardzo dobra
1078 BORA Miltiadesa III Bardzo dobra
1079 DAISY Ewelberg I Doskonała ZW. MŁ.
1080 STELLA DOR-GLADIATOR I Doskonała CWC
1081 AMIRA VICARIOUS II Doskonała
1082 ELECTRA Imo Pectore III Bardzo dobra
1083 IDA vom OBERPFALZER WALD I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1084 LEA Ars Rottis -
1085 Ella Rottweiler Torun I Bardzo dobra
1086 Ashley vom Schwarzen Gluck I Doskonała CWC,RES. CACIB
1087 BRAVE BACCARDI Sugar Dog I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1088 OLSEN ASTA LA VISTA II Doskonała
1089 AWERS z Koziego Rynku I Doskonała CWC,RES. CACIB
1090 Charon ze Skromnej II Doskonała
1091 AL DIABOLO LUCKY CHINESE'S -
1092 ATOS INSOLACION ZETA -
1093 CHOWDER RED BOY z Orinkowego Domu I Doskonała
1094 FAVOURITE FALCO Kamzani-Ter I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1095 MOLLA Baśniowa Polanka I Wybitnie Obiecująca
1096 LADY VALENTINE Baaroszero II Doskonała
1097 OTYLIA Asta La Vista I Doskonała ZW. MŁ.
1098 AMIRA Sirocco Gold III Doskonała
1099 BASHRA RED DESERT ORIKOU I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1100 CHOCO ze Skromnej II Doskonała RES. CACIB
1101 ADALGRIM TUK BRILLANTINO FROM Dolina Rivendell I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1102 FIDO FORTE Nadpilickie Bestyjki I Doskonała ZW. MŁ.
1103 Sasquehanna LILAK I Doskonała CWC
1104 CHELINES ANGEL CASTIEL III Doskonała
1105 Destroy z Dixie I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1106 SCRAPPY DOO Jazzy Dogs II Doskonała RES. CACIB
1107 HÖNSETORPS AMERICAN HALL OF FAME II Doskonała
1108 RODZYNEK Corigentia I Doskonała CWC
1109 FIONKA FANTASIA Nadpilickie Bestyjki III Doskonała
1110 Merry Pol-Rot II Doskonała
1111 SZLACHCIANKA Dziekie Pola I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1112 LINKA LUIZJANA Nadpilickie Bestyjki - Bardzo dobra
1113 KEJSI KAMI Szlachetka II Doskonała RES. CACIB
1114 LENKA LA SPEZIA Nadpilickie Bestyjki I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1115 SZAJKA SZAMPANIA Nadpilickie Bestyjki III Doskonała
1116 BASHAAM Cori's Meadow I Doskonała
1117 JURA Szlachetka II Doskonała
1118 I'Am Hero Nan Eldar I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1119 Xiado DECOY ON GIRLS I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1120 Backout's YOCOTHAI I Doskonała CWC,RES. CACIB
1121 MOHER Corigentia II Doskonała
1122 TALK TO ME Hermes -
1123 Bogna's Dream Barbabella I Doskonała ZW. MŁ.
1124 COMING SOON Ka-Vanga II Doskonała
1125 SAMOIEJKA Corigentia I Doskonała CWC,RES. CACIB
1126 Cleopatra Dyas Poland I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1127 Glorinda z Šardanu II Doskonała
1128 AMADO AGAPITO PAMARTIRA I Doskonała CWC
1129 Glamour Vision Piwowar I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1130 DAUMIER DAVIS LARYLAND I Doskonała CWC,RES. CACIB
1131 DAR WALENTEGO Piwowar I Doskonała
1132 EGO Dentis I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1133 I HOPE ON THE VICTORY Nan Eldar III Doskonała
1134 MS.MONROE CONTABILITATE II Doskonała
1135 DEWIZA Tostom I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1136 HALKA Made in Szczawa I Bardzo dobra
1137 DARLEEN DE PALLI LARYLAND -
1138 IN ESPECTATION OF YOU TM von Portenschlag I Doskonała CWC,RES. CACIB
1139 LUCCY Szlachetka - Bardzo dobra
1140 Obladi Oblada Knizete Sternenhocha - Bardzo dobra
1141 Angel of Avalon Goldton II Doskonała
1142 DARLETTA DEVITA ART-MEDIUM I Doskonała CWC
1143 ENERGIZER Z TARTAKU I Wybitnie Obiecująca
1144 FOSTER Asterniger II Doskonała
1145 FRISCO Asterniger III Bardzo dobra
1146 NAPOLEON Dyas Poland I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1147 WIGOR Replika IV Bardzo dobra
1148 MENTOR Nergal I Bardzo dobra
1149 RONALDO Brodaty Wagabunda II Bardzo dobra
1150 ATREJU Underoof I Doskonała CWC,RES. CACIB
1151 MISTIC DREAM z Tartaku -
1152 SZIWAS Replika II Doskonała
1153 TENOR REPLIKA III Doskonała
1154 TURAN Replika IV Bardzo dobra
1155 ASTON MARTIN Hajko-Nerita II Doskonała
1156 Stablemaster's LUCKY COIN I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1157 EMOTION z Tartaku II Wybitnie Obiecująca
1158 Jagoda z Mazurskiej Wsi I Wybitnie Obiecująca
1159 PENELOPE Dyas Poland II Wybitnie Obiecująca
1160 REVOLUTION Dyas I Wybitnie Obiecująca
1161 CON AMORE z Tartaku I Doskonała ZW. MŁ.
1162 ERNESTYNA Asterniger I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1163 EVITA Asterniger III Bardzo dobra
1164 IMPRESSION Dyas Poland II Doskonała RES. CACIB
1165 ABSOLUT EXPERT SUSHI I Doskonała CWC
1166 DEMOLKA Asterniger II Doskonała
1167 SASHA Jamag-Ol I Doskonała CWC
1168 Savali Infinity Power II Doskonała
1169 Deilengen KOLIBRI RAYSKAIA PTICHKA I Doskonała CWC
1170 MADAME BUTTERFLY z Tartaku II Doskonała
1171 FIESTA Dyas I Doskonała
1172 SILVER KEEP DREAMIN' Ekstrawagancja I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1173 Silver Shadow Ekstrawagancja - Bardzo dobra
1174 Anastazja z Tartaku I Doskonała ZW. MŁ.
1175 Silver Senator VESPER I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1176 LADONNA Flavago I Bardzo dobra
1177 KADIRRA Flavago I Bardzo dobra
1178 Nora Black Gagatek I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1179 SALIM Elfara Poland I Wybitnie Obiecująca
1180 Grey Tetis NOBEL I Doskonała ZW. MŁ.
1181 Limit Alarm Beskyd I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1182 ALERT CHARM WALT DISNEY II Doskonała
1183 HOLLY BY MAGNUM CORDIS Elitesse I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1184 Hoopsi Atrax's Angels II Bardzo dobra
1185 BANDAMA Arizona Dream -
1186 FELICJA Elitesse I Doskonała CWC
1187 Lolitta Alarm Beskyd I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1188 SAGA Gagatek - Dyskwalifikacja
1189 FLER Adekatos Poland I Doskonała CWC,RES. CACIB
1190 CEZAR Ja-Na I Wybitnie Obiecująca
1191 KONNOR Betiba I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1192 D`SZOGUN MAZURSKI SAMURAJ I Doskonała CWC,RES. CACIB
1193 H-YOSHI Twierdza Samuraja I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1194 OLIVIER Z LEŚNEGO POTOKU II Doskonała
1195 OSAKA Ninja-San I Wybitnie Obiecująca
1196 BORA ZNAD BRZEGU ŚWIDRA I Bardzo dobra
1197 KAMA Betiba II Bardzo dobra
1198 ERKA Las Vegas S.J. II Bardzo dobra
1199 MIDORI Ninja-san I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1200 DŻANA Z LESNEGO POTOKU II Doskonała
1201 Midori Tosa Centrum I Doskonała CWC,RES. CACIB
1202 Zuperpies Aluzja I Doskonała ZW. MŁ.
1203 DYREKTOR Kementari II Doskonała
1204 Jazon ERBETKI III Bardzo dobra
1205 Yong Duke`s IVANHOE I Doskonała CWC,RES. CACIB
1206 Gingerdream ALL AROUND IS CHAOS I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1207 Pago Gwidon II Bardzo dobra
1208 AZEURUS Balutido I Bardzo dobra
1209 Young Duke`s Commander In Chief I Doskonała CWC
1210 ZERO ZERO SEVEN Aluzja I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1211 JAZZ Erbetki I Bardzo dobra
1212 INIEMAMOCNA FLOPI ERBETKI II Doskonała RES. CACIB
1213 MODNA PANI Kementari I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1214 Urshula Ostrnov III Bardzo dobra
1215 BIG BOY JUNIOR Blossoming Rose I Wybitnie Obiecująca
1216 BRAVE MUSKETEER TERIERKOWO II Wybitnie Obiecująca
1217 BUSHIDO Blossoming Rose -
1218 GANG-STAFF BLACK JACK TERIERKOWO -
1219 Gang-Staff Hustler III Obiecująca
1220 TAGO od Stira IV Obiecująca
1221 ARMANDO AMERICANO BY Soprano I Doskonała ZW. MŁ.
1222 Armani Code Ashanti Super Staff - Doskonała
1223 Atomic Boy Ashanti Super Staff IV Doskonała
1224 HOME BOY Red Pearl in Ginger II Doskonała
1225 QADZISS TORNERRO PABLO Staff-Ka III Doskonała
1226 SOUTH WINTER S Almaznogo Ostrova - Bardzo dobra
1227 D.J. Dzyndzel Taboo II Doskonała
1228 ETRNAL FLAME Sentinel I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1229 Full Moon Rounders Tiger IV Bardzo dobra
1230 Georg Booker Tolei III Doskonała
1231 MARAT Kanon - Bardzo dobra
1232 ZIBI TOP BOY z Samotni Christa -
1233 GANG STAFF BULLET PROOF II Doskonała
1234 GANGSTAFF HIGH QUALITY TERIERKOWO I Doskonała CWC,RES. CACIB
1235 Sunbolt Full Moon Boss Man III Doskonała
1236 Braveheart Gang Staff -
1237 LBC ROCK'N'ROLL Lesoto I Doskonała CWC
1238 SbigStaff FIANNA HANDLERS PRIDE III Doskonała
1239 UPLANDER ROCKSTONE II Doskonała
1240 BLUE PRINCESS Blossoming Rose I Wybitnie Obiecująca
1241 FABULOUS PEARL FOR POWER STAFF Lo-Tro-Ada II Obiecująca
1242 Gang Staff HELLO DOLLY -
1243 Gang-Staff TENNESSEE -
1244 Amore Mio z Uhelých dolů III Doskonała
1245 CARTE BLANCHE Nandao II Doskonała
1246 HERA HOURGLASS z Merclini Villa IV Bardzo dobra
1247 SENSATION S Almaznogo Ostrova I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1248 Abigail Confident Hessy Minion II Doskonała
1249 ALABAMA Władca Piekieł - Bardzo dobra
1250 Casa Nostra EFRA III Doskonała
1251 FREAKY PANDA GIRL Niziołek IV Bardzo dobra
1252 Gang Staff RADIO GA GA I Doskonała CWC
1253 CALL ME HONEY ROADRUNNER'S DAY Diamond Staff -
1254 CIUCIUBABKA Taboo IV Doskonała
1255 Gang Staff EVERLASTING LOVE II Doskonała
1256 GIORGIA Lo-Tro-Ada - Doskonała
1257 GOLDEN BEE NUX Sentinel III Doskonała
1258 QUENN OF THE SNOW z Wiślanego Portu I Doskonała CWC,RES. CACIB
1259 Fanaberia Lo-Re-Laj II Doskonała
1260 NIGHT WISH Sentinel I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1261 Gang-Staff GIULIETTA I Doskonała
1262 Corus Ever Damikon I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1263 Tawny Mist Made for Damikon Collette I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1264 Deride of Unique z Hory Hostýna I Bardzo dobra
1265 STALWART DRAGON Interior Terra I Obiecująca
1266 Coloroco ROCK STEADY III Bardzo dobra
1267 CRAZY DANCER Opalplast -
1268 FIRE-BOY BULE z BUZY I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1269 RESIDENT EVIL Hexeside II Bardzo dobra
1270 LOGAN MAN BULE z BUZY I Doskonała CWC,RES. CACIB
1271 SEVERUS SNAPE Verbena I Bardzo dobra
1272 ACYKLOWIR Era Teriera I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1273 SCOOTER Buteo I Doskonała
1274 SWEET SNOWFLAKE Interior Terra I Wybitnie Obiecująca
1275 Bigbeat FULL OF GRACE II Wybitnie Obiecująca
1276 ROCK IN RIO Ursa Saga I Wybitnie Obiecująca
1277 FIERY LOVER BULE z BUZY -
1278 RUSSIAN ROULETTE Hexeside I Doskonała ZW. MŁ.
1279 Perro Caliente MYSTIQUE I Doskonała CWC,RES. CACIB
1280 Cascade of Joy QuentinHill III Bardzo dobra
1281 Karmacoma FREE PALESTINE II Doskonała
1282 Karmacoma FUNK PHENOMENA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1283 IRON FIST Bullwitmo I Obiecująca
1284 Diabolique Face Sajkos Bulldom -
1285 Diabolique Flirt Sajkos Bulldom I Doskonała ZW. MŁ.
1286 DUVESSA CODE RED MARGINS I Doskonała CWC,RES. CACIB
1287 FERNANDO SUNFLOWER POWER Kia I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1288 Seayess Hot Love Margins I Bardzo dobra
1289 Aida Minibull z Kosova II Bardzo dobra
1290 Diabolique Fever Cass-Staf BULLDOM I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1291 ANARCHIA od Rudej Wiedzmy -
1292 BIKATO-PARTI ZOIE I Doskonała CWC,RES. CACIB
1293 Colorful Life in Vegas Chucho Topline III Bardzo dobra
1294 Denny`s Diamonds BRITA II Doskonała
1295 SARVIZPARTI FRUIT OF THE BULL FLEUR I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1296 Holly Wee-M Wild Fámy I Bardzo dobra
1297 REBECCA DE MORNAY Seglavi - Dyskwalifikacja
1298 STOP TALKING IN CODE Seglavi I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1299 AMAZING SUNSET Seglavi II Doskonała
1300 ENZO Aspekt Poland I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1301 Kullehus Mr Red Jim I Doskonała CWC,RES. CACIB
1302 ZORRO Z Kręgu Światowida II Doskonała
1303 DAFNE REKSOR I Wybitnie Obiecująca
1304 RITZY WOMEN Seglavi - Dobra
1305 BOSIA REKSOR I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1306 BOSSITA Brikasta IV Doskonała
1307 ESTA Aspekt Poland II Doskonała
1308 Kullehus Rosebud III Doskonała
1309 AKILA Aspekt Poland IV Doskonała
1310 DESIGN OF SOLIPSE III Doskonała
1311 Kullehus Olivia II Doskonała
1312 ZORZA Z Kręgu Światowida I Doskonała CWC,RES. CACIB
1313 Solipse Divine Berry I Doskonała CWC
1314 TOP MODEL Seglavi II Doskonała
1315 BERNARD Prokopske jezirko I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1316 UNGA Canis Terra I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1317 TESS Canis Terra I Bardzo dobra
1318 ICE-CREAM v.d. Schonen Bergen I Bardzo dobra
1319 Borůvka Zabiják I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1320 ANAHITA of The Beskyd Gate - Dobra
1321 Gobin Wheaten Lulaby I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1322 KUTBERT TOP OF BEN NEVIS I Bardzo dobra
1323 DUNCAN LE BEAU VOM GALGENBERG I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1324 CALLI-CAMELA BIEN AMIS II Doskonała
1325 Wheaten Vagabond Bavarian Kajsa Cane I Doskonała CWC
1326 NICE MONIQUE KNI-YORK II Doskonała
1327 Paris Hilton Kni - York I Doskonała CWC,RES. CACIB
1328 Alisha Ochey Wheaten Lulaby I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1329 WHEATSTONE JOANNA II Doskonała
1330 Mechta Poeta Ochey Ocharovanie I Doskonała
1331 HAPPY HOOLIGAN Magor -
1332 DUDUŚ Magor I Bardzo dobra
1333 Erni Obornicki Nornik - Dobra
1334 QUBUŚ Paka Wilkołaka - Dobra
1335 HARRY Krakowickie Jacki - Dobra
1336 ŁATEK Paka Wilkołaka II Bardzo dobra
1337 Łysek Paka Wilkołaka I Bardzo dobra
1338 AGAT Colosseum II Bardzo dobra
1339 Calvin BOHEMIA PECHOS I Doskonała CWC
1340 BACARDI Wild with Delight II Doskonała RES. CACIB
1341 MINI Esprit Frifro Figlarski I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1342 BLACK MAGIC WOMAN Biała Sfora II Wybitnie Obiecująca
1343 HAPPY HARMONY Magor I Wybitnie Obiecująca
1344 Daisy Stajnia Magia - Dobra
1345 DUSIA Magor I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1346 KIM KIM DRAPICHRUST III Doskonała
1347 OMEGA Lep Szymaka II Doskonała
1348 Bella Britty PYLADES II Bardzo dobra
1349 Goplana Frifro Figlarski I Doskonała CWC
1350 JADEIT Biała Sfora III Bardzo dobra
1351 ELEONORA Fidogs I Bardzo dobra
1352 HOLI Kukułowska Zagroda - Dobra
1353 Leonhards CHOCOLATE CINDY I Bardzo dobra
1354 Aikheneck Ulrika - Nastenka I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1355 AZIR Metheora I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1356 BLACK PRINCESS BRITANI Metheora I Bardzo dobra
1357 IWAN Smogorzewska Zagroda I Wybitnie Obiecująca
1358 High Flyer's SPECIAL EDITION -
1359 Catastrofe's WHAT A FEELING -
1360 Wybar RING LEADER -
1361 High Flyer's SMARK -
1362 Zamlicze DRAGA -
1363 ZULUS CZAKA vom Schwarzwald Poland I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1364 REY u Gagi I Bardzo dobra
1365 IMPULS Mysia Zagłada I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1366 COLA Mały Zawadiaka I Wybitnie Obiecująca
1367 ZORIKA vom Schwarzwald Poland I Bardzo dobra
1368 PEPSI Pirackie Oblicze I Bardzo dobra
1369 COWBOY Diabelski Uśmiech I Wybitnie Obiecująca
1370 DASTAN A LUCKY BEGGAR JUSTUSS Staff - Ka I Wybitnie Obiecująca
1371 IMMNESS RANDOM HERO II Wybitnie Obiecująca
1372 BANG BANG THIS IS IT Carbonarastaff III Doskonała
1373 BORYS Ale-Heca I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1374 Bullstory Of Polish Bailiff II Doskonała
1375 CHARLES BLUE KING NIJADA IV Doskonała
1376 LEMMI Stawka Większ niż Życie - Doskonała
1377 SERAF BLUE ANGEL Fransimo Bohemia - Bardzo dobra
1378 CHOOJU DUBH Carbonarastaff IV Doskonała
1379 Devils and Fairies Horus By BS -
1380 JOKER Rozbullnik I Bardzo dobra
1381 Thorgal KHARAS Z THORBARDINU II Doskonała
1382 Ventor Prozak III Doskonała
1383 VERN KARN LONIEK CARBONARASTAFF -
1384 WERKORN TOTMOBIS JUSTUSS Staff - Ka I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1385 Avishay Witt Funkyjazz - Doskonała
1386 DANGER GAME KSIĘŻNICZKA Z PORĘBY III Doskonała
1387 Forrest Rozbullnik - Doskonała
1388 KICK OFF Silkstaff's I Doskonała CWC
1389 Leprekon Barak Obama IV Doskonała
1390 NOVY ROC KOSMO SNUP Carbonarastaff -
1391 SHAROC STAR GLADIATOR II Doskonała
1392 Albanik MONTI VIGOROUS OF THE WORLD I Doskonała CWC,RES. CACIB
1393 ARON El-Hor II Doskonała
1394 JUST ONE LOOK Wizard Bull IV Doskonała
1395 TORNADO BOY BLUE III Doskonała
1396 STAFFKAR I Doskonała
1397 TORPEDUS SANDARRI Staff - Ka II Doskonała
1398 ARTEMISIA Show-My-Dogs II Wybitnie Obiecująca
1399 JOKO Sortis I Wybitnie Obiecująca
1400 JASMIN JARRETT Harpagon II Wybitnie Obiecująca
1401 MADEMOISELLE TIGRISH KARRIOKA Staff-Ka I Wybitnie Obiecująca
1402 Thorgal TRISS MERIGOLD III Wybitnie Obiecująca
1403 Bacarra TWM El-Hor I Doskonała ZW. MŁ.
1404 BORA Ale Heca II Doskonała
1405 Bullstory MIA-CARA IV Doskonała
1406 Courtesy Title BLACK LADY - Doskonała
1407 DIRTY GIRL Bullparraben - Doskonała
1408 FLASH LADY Family Buldożer III Doskonała
1409 IZISS DELLARUA MARRI Staff - Ka - Doskonała
1410 Be My Bounty Magicblack -
1411 CORNU COPIAE Enamorada -
1412 Human Dogs Celine Dion -
1413 Human Dogs Cindy Crawford III Doskonała
1414 KIM ROTH ROZBULLNIK -
1415 No-Limit-Staff's ASSASSIN -
1416 ORKA ONLY YOU Family Buldożer III Doskonała
1417 WAYRA SZOSZANA JUSSTUS Staff-Ka I Doskonała CWC
1418 Anelle Amphisz Victory Dream III Doskonała
1419 ELLE Pastaff Legion I Doskonała CWC,RES. CACIB
1420 Human Dogs JULIA ROBERTS AT BULLPARRABEN IV Doskonała
1421 K-SONRISSA JIRRA Staff-Ka II Doskonała
1422 Wannabe Champions Addy -
1423 Deean Ambassador Sun I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1424 DŻUMA Stawka Większa niż Życie III Doskonała
1425 FANNY Pastaff Legion IV Doskonała
1426 Jahvestaff J&T Diabelski Usmiech II Doskonała
1427 ALFA Skordatura I Doskonała
1428 TAZO Bu-Am-Sti -
1429 ADELA od Stira -
1430 AGATA od Stira -
1431 MYSTIK Zlata Chara I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1432 PACO Machagony I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1433 MACK THE KNIFE Machagony I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1434 OLIWKA Machagony I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1435 Downtown TOCORORO I Doskonała ZW. MŁ.
1436 STUART THE LITTLE ze Szkockiego Wzgórza I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1437 ZACHAR Pogromca Gryzoni II Doskonała RES. CACIB
1438 CHERRY LADY Magic Scotland I Wybitnie Obiecująca
1439 Federica Tecono I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1440 TWINKLE TWINKLE LITTLE STAR OF Dominoscots II Doskonała
1441 FYLLIS MARPAVY -
1442 MISS BRIGITTE BARDOT Magic Scotland I Doskonała CWC
1443 Ariela zu den Tatzen von Morgentau II Doskonała RES. CACIB
1444 GINGER SHOOT TO THRILL Black Talisman - Dyskwalifikacja
1445 GIOIA DI VIVERE DELLA Quattrocento I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1446 IRMA Scottish Team D.J. - Bardzo dobra
1447 ZOYA Pogromca Gryzoni III Doskonała
1448 Bayleigh Shairreab's TOUCH OF GOLD I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1449 YAGUAR Z PSIEGO CHAOSU II Doskonała
1450 APOLLO z Daliowego Ogrodu I Bardzo dobra
1451 INVADER of Happytails I Doskonała
1452 REINA LA VIDA Czerwone Korale z Nowego Światu I Doskonała ZW. MŁ.
1453 ASTON We-Ja-Re I Wybitnie Obiecująca
1454 Mr.Geronimo Ahimenes II Doskonała
1455 Orlando Alia res I Doskonała ZW. MŁ.
1456 VENTO Magie Blanche III Doskonała
1457 ELVIS Beta Plus - Bardzo dobra
1458 I'M THE BEST SURPRISE JENEK WEST TERRIER IV Doskonała
1459 KIM BÍLÁ AMFORA I Doskonała CWC,RES. CACIB
1460 My Hairy Braveheart VICTORIX III Doskonała
1461 SONO NABUCCO DA Magie Blanche II Doskonała
1462 BORYS z Przedmieścia Oleśnicy IV Doskonała
1463 GUCCI Terra Gold II Doskonała
1464 HERO Geslander III Doskonała
1465 LORD DAKARAI Ahimenes I Doskonała CWC
1466 ANCYMON BSO Rozental III Doskonała
1467 CROSS MY HEART du Moulin de Mac Gregor II Doskonała
1468 EVER FOR EVER Lady World - Doskonała
1469 FIGARO KTOŚ WIĘCEJ NIŻ PIES IV Doskonała
1470 GERRY Bohemia Arnet's I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1471 ALL WITHIN MY HANDS IN Grandiflora - Doskonała
1472 CHIANTI BSO Rozental IV Doskonała
1473 HEART OF GOLD Lady World III Doskonała
1474 HOLIDAY IS THE TOP Del Bianco Stella I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1475 I'M DIARY OF Ahimenes - Doskonała
1476 VIVA Magie Blanche II Doskonała
1477 BLANKA BE MY LUCKY STAR Rizetta III Doskonała
1478 CONEY ISLAND BABY Grandiflora - Bardzo dobra
1479 DESIL Albus Canis IV Doskonała
1480 Iphy Bohemia Arnet´s I Doskonała CWC,RES. CACIB
1481 MEGAN Amenita Polonia - Bardzo dobra
1482 Sweet Miracle Superbia II Doskonała
1483 Allure Alia res IV Doskonała
1484 Avaeline Joyful Superb Dreams -
1485 Ivett of Acampe I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1486 KERI Przyjaciel Nieodzowny - Bardzo dobra
1487 LOVE ME DO of Surprise II Doskonała
1488 TIRAMISU DEVIL IN DISGUISE III Doskonała
1489 VICTORIA FROM Magie Blanche -
1490 ANGEL BSO Rozental I Doskonała CWC
1491 HONEY DREAM SUPERBIA -
1492 Karamynd Wine and Roses -
1493 ADDAR ze Starego Osiedla - Bardzo dobra
1494 BLANCO PLEASURES -
1495 GATSBY LE MAGNIFIQUE de la Pam'Pommeraie - Bardzo dobra
1496 Keep Cool z Dvora Fonovic III Doskonała
1497 My Xmas Gift Stribrne prani I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1498 NEDY CHOMUTOVSKÁ KRÁSA II Doskonała
1499 SAN SALVADOR z Grodu Bielucha - Bardzo dobra
1500 SPRITE Lupet IV Doskonała
1501 ZOLTAR Książęca Mość -
1502 ALL YOU NEED Akwaforta -
1503 Amber York FIGARO FROM OSMAN I Doskonała CWC
1504 KNIGHTIN BRONZE Kavito III Doskonała
1505 Noble Prince Srebrne Marzenie II Doskonała
1506 DOMINO Dominator III Bardzo dobra
1507 FITZGERALD BAKARAT -
1508 HARMONY Bakarat I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1509 YETI Pro Amare II Doskonała RES. CACIB
1510 Bugatti Veyron -
1511 MALIBU Hawiko I Doskonała CWC
1512 NAPOLEON BONAPARTE z Psiej Parafii III Doskonała
1513 Z´GAY OF Joranza II Doskonała
1514 VELVET-AMBITIOM du Domaine de Monderlay I Doskonała
1515 FIGA ZABRZAŃSKA PANDEROZA II Wybitnie Obiecująca
1516 TOUCH MY HEART Contendes I Wybitnie Obiecująca
1517 BEVERLY HILLS Luxury Gold III Wybitnie Obiecująca
1518 HARLEY DAVIDSON Sealsa II Wybitnie Obiecująca
1519 ORINA Marysiński Dworek -
1520 Ultranegra SUMMER DREAM I Wybitnie Obiecująca
1521 ABBI ze Starego Osiedla - Bardzo dobra
1522 CAMELIA Feel Fashion - Bardzo dobra
1523 CASABLANCA MAROCCO Luxury Gold II Doskonała
1524 GLITTER VENESSA MAE Stribrny Dar - Doskonała
1525 GLOSSY SAMANTHA FOX Stribrny Dar I Doskonała ZW. MŁ.
1526 GOODY Ad Operam - Doskonała
1527 Megi York FLEUR LADY - Doskonała
1528 Open Your Eyes Stríbrné prání IV Doskonała
1529 ROMINA POWER Aker York - Doskonała
1530 WHISPER OF WIND UNIQUE BEAUTY III Doskonała
1531 BRILLIANT GIRL Evenshire - Doskonała
1532 Brilliant Kiss Silvery Wish I Doskonała CWC,RES. CACIB
1533 GILDA Restart IV Doskonała
1534 GREYS Pogońska Perła - Doskonała
1535 HEARTY APPLAUSE Stribrne Prani -
1536 HORTENSJA Dagrasso - Bardzo dobra
1537 MANILA Lora - Doskonała
1538 MISSI Makaniwi - Doskonała
1539 NICE PRINCESS Srebrne Marzenie III Doskonała
1540 Ocean INSIGNIA - Doskonała
1541 Talisha Dimetrodon II Doskonała
1542 ZAHIRA-JONES GRANDIS - Bardzo dobra
1543 ASHLEY Evenshire - Doskonała
1544 BESI Oporowski Zamek - Bardzo dobra
1545 Bibiane Cherri Chilly Keks III Doskonała
1546 California Dreaming Blue Delight II Doskonała
1547 DAMA KIER Bakarat IV Doskonała
1548 FONDA Ertona - Bardzo dobra
1549 GRACJA FOR BOHEMIA PLATINA Master York I Doskonała CWC
1550 SARA Iwo-Fran - Bardzo dobra
1551 TIDA Cud Natury - Bardzo dobra
1552 YARIS Pro Amare - Doskonała
1553 HILARY BLACK SUPER STARS I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1554 Kamelie Nove Kasio -
1555 Madam Exlusive Srebrne Marzenie II Doskonała
1556 SAMBA Pro Amare III Doskonała
1557 ELF - EVERLASTING ROAD Taniec Motyla -
1558 Della Winner Canis of Czech I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1559 BOROWIK Taniec Motyla I Bardzo dobra
1560 ETI - ETERNAL SPRING Taniec Motyla -
1561 HARDA z Samotraki I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1562 ANNOWRE Rycerska Sfora II Bardzo dobra
1563 ISSMENA z Doliny Żabnika I Doskonała CWC,RES. CACIB
1564 SILJE Hokus Pokus z Perłowej I Bardzo dobra
1565 VOICE OF Długie Cudo II Bardzo dobra
1566 Dixie Astra Rubra I Doskonała CWC
1567 Evasion MIRABELL I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1568 IMPRESARIO DAGI DOG I Wybitnie Obiecująca
1569 BERKANO Hokus Pokus z Perłowej I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1570 GREY Amery I Doskonała CWC,RES. CACIB
1571 DJ von Vosecky I Bardzo dobra
1572 SHEMSU SHAURI II Bardzo dobra
1573 ARES DAGI- DOG I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1574 India Dagi Dog I Wybitnie Obiecująca
1575 CELIA z Kasztanowej Chatki I Doskonała CWC,RES. CACIB
1576 FERAVERTO FINESSE Teoria Spisku III Bardzo dobra
1577 FLAGRANTE FEA Teoria Spisku II Doskonała
1578 Frida Dagi Dog I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1579 GRIZZLY z Samotraki I Doskonała CWC
1580 SZAFIR V-Julia Marta i ich Czorty I Bardzo dobra
1581 DIXI z Hradu Homolka -
1582 Janette Tasiemkowa Mafia I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1583 SCARLETT z Drsne Planiny I Doskonała
1584 FENDI z Puszczy Mariańskiej II Doskonała
1585 IZUMRUDNAYA SKAZKA EMI L'YANO I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1586 Pirate Jack Pro-Euro I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1587 POPOCATEPETL z Dolniho Konce I Doskonała CWC,RES. CACIB
1588 PRINCE Dux Dukat -
1589 KAJA Mini Max I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1590 SCHOA Książęcy Dwór II Bardzo dobra
1591 TAM-ENIA Książęcy Dwór - Doskonała
1592 HORTENSJA HERA Jamnicza Ostoja I Doskonała CWC
1593 SUZANNE z Drsne Planiny I Doskonała
1594 REFLEKS Tulis Manore I Wybitnie Obiecująca
1595 HEROS z Orłowskiego Molo -
1596 LUCKY STAR Klan Rudej Coci I Bardzo dobra
1597 Nor z Kozíčku II Bardzo dobra
1598 THEO Figowe Wspomnienie I Bardzo dobra
1599 GANDAR Klan Ady Łowczyni I Doskonała CWC,RES. CACIB
1600 Delbruggers QUAX I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1601 ZORBA della Maga II Doskonała
1602 RIPOSTA Tulis Manore I Wybitnie Obiecująca
1603 HERA Ród Dumy Tary I Bardzo dobra
1604 Irka Tasiemkowa Mafia III Doskonała
1605 TIFFANY Homagium II Doskonała
1606 TOLA Figowe Wspomnienie IV Bardzo dobra
1607 ZENTA-CZUK Hodowla Myślinów I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1608 VAMPIRIA Klan Ady Łowczyni I Doskonała CWC,RES. CACIB
1609 Tuframka Brzdąc I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1610 MUDRC z Dolniho Konce I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1611 ZUCCHERO Arlet II Doskonała
1612 Alfred z Pradedova reviru I Doskonała CWC,RES. CACIB
1613 YABBA DABBA DEW Kalokagathia I Wybitnie Obiecująca
1614 TESI CZUSZKA Z NIEOKIEŁZNANYCH I Bardzo dobra
1615 DEBI'E IGI Małe Wielkie Serca I Bardzo dobra
1616 ERRA VULGARIS VITORAZ II Bardzo dobra
1617 Bardotka Brzdąc I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1618 MIRINDA z Dolniho Konce I Doskonała CWC,RES. CACIB
1619 Yellow Bukowieński Bór I Obiecująca
1620 Dejmos z Siwcowego Grodu II Doskonała
1621 JANTAR Herbu Flinta I Doskonała ZW. MŁ.
1622 NUGAT Z Dziada Pradziada III Doskonała
1623 TAMARILLO z Gniazda Fiesty IV Doskonała
1624 ZAPO z Lopenickych kopcu - Bardzo dobra
1625 MIDAS z Dziada Pradziada I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1626 CENT z Koszęcińskiej Dąbrowy I Bardzo dobra
1627 GULDEN Herbu Flinta II Bardzo dobra
1628 BARCELONA Credo I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1629 DAYLA z Siwcowego Grodu III Doskonała
1630 DIZMA z Siwcowego Grodu IV Bardzo dobra
1631 NEGRA z Dziada Pradziada II Doskonała
1632 Darma of Karma's Legacy -
1633 GŁOŚNA z Koszęcińskiej Dąbrowy I Doskonała CWC
1634 A-SPINKA z Nieokiełznanych I Doskonała CWC
1635 Mystic Revestreken´s I Doskonała CWC,RES. CACIB
1636 TOSIA Montegris II Doskonała
1637 CERTA Anons I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1638 GIAMATARI Co Ty na To -
1639 TAIYOU Kazoku Kanshin I Wybitnie Obiecująca
1640 G'HACHI GO Sara Hana Kensha I Wybitnie Obiecująca
1641 KATSU GO Kaikado II Doskonała
1642 KISS ME&LOVE ME MEDETAI I Doskonała ZW. MŁ.
1643 FUEN De La Vallee Des Samourais I Doskonała CWC,RES. CACIB
1644 OMODATSU GO Shiyo Mokuteki II Bardzo dobra
1645 C MAKOTO GO OF RAMSRASPEL KENSHA I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1646 AIKA NATSU NO KAZE IV Doskonała
1647 H SUMI OF RAMS RASPEL KENSHA I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1648 KAIGARA GO Kaikado II Doskonała
1649 MIIKO Akai Kitsune III Doskonała
1650 Zu- Miyoshi Roal I Doskonała CWC,RES. CACIB
1651 AKIRA Jamni Jar III Bardzo dobra
1652 HARUKO GO Akogareno I Bardzo dobra
1653 MADOKA Dąbrowskie Samuraje -
1654 MEGAMI Halne Wzgórze II Bardzo dobra
1655 Uttori z Bambusového háje I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1656 MOLNARVOLGYI MEMORIAL DAY I Wybitnie Obiecująca
1657 CHUCK of Dark Moonlight I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1658 AMARU from the Burning Castle -
1659 Maroteam TIFOON I Doskonała CWC,RES. CACIB
1660 RAVENCLAW Buckshot II Doskonała
1661 SEWER MY SUNSHINE Interrinus -
1662 OBI WAN KENOBI Buckshot I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1663 MARA-SHIMAS DUTCH TREASURE I Wybitnie Obiecująca
1664 DESIRE Volturnus I Wybitnie Obiecująca
1665 BUCKSHOT EFRIMA Dan Ozzy I Doskonała ZW. MŁ.
1666 IMPORTANT FOR YOU Buntaro II Doskonała
1667 SHOW ME LOVE APOCALIPTO III Doskonała
1668 Zakira Śnieżne Zjawisko IV Bardzo dobra
1669 B SHE'S LOVELY Goldmal´s II Doskonała
1670 DASTY Gogolińska Karolina I Doskonała CWC,RES. CACIB
1671 Finigan BAI-CUF ENDLESS LAKERS LOVE -
1672 MARA-SHIMAS JIVIKA SE HAMAK GAMAYA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1673 PEPSI Amakita II Doskonała
1674 Finigan JAS-UP AKEIRA I Doskonała
1675 Delgado Aemuli Snow City I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1676 INOUK z Klanu Wydry II Doskonała
1677 ALORERK WHITE Wataha z Doliny Raby I Doskonała CWC,RES. CACIB
1678 JERRY Sądecki Gazda II Doskonała
1679 SILENT WOLF z Śnieżnej Doliny III Doskonała
1680 Keno King HUK AMAROK I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1681 VAGNER Snow City II Doskonała
1682 BALTO Srebrny Kieł I Doskonała CWC
1683 TOGIAK Sausimayok I Doskonała
1684 CHILAM SNOWBIRD Illa Kuvianartok I Bardzo dobra
1685 ADLARTOG BLU Watacha z Doliny Raby I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1686 HENNESSY Polarna Legenda II Doskonała
1687 NORFA NUNARAK III Doskonała
1688 EGO MADE IN HEAVEN Loango I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1689 CHARIOTS OF FIRE MOVIE STAR Loango - Dobra
1690 OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek I Doskonała
1691 BUMBALA BAHATI LOANGO II Doskonała RES. CACIB
1692 BUNDUSTAR African Elite I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1693 JAZZY BOY Asiaczek III Doskonała
1694 Faraoland VICTORY AND FREEDOM I Doskonała
1695 Mzalia LOVE STORY I Doskonała ZW. MŁ.
1696 LOVE IS IN THE AIR Asiaczek I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1697 Nirse KIBIBI II Doskonała RES. CACIB
1698 FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek I Doskonała
1699 TOBBY SMOOTH Virta Valo -
1700 LEON NAGAKU RED od Halusku II Doskonała
1701 NABU - RED OD HALUSKU I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1702 HEFAISTOS z Levandulové stráně I Doskonała CWC,RES. CACIB
1703 TIN PAN ALLEY EASY ROLLING AT CHAMINGU I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1704 TERRI SMOOTH Virta Valo I Wybitnie Obiecująca
1705 SUZI-SAN z Pekińskiej Elity I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1706 Crybaby Giltedged I Doskonała ZW. RASY
1707 ELROY vom Lauen Quell I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1708 BENUA vom Elfensee I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1709 DIN SZATUN I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1710 BAJKA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1711 BRITA II Doskonała RES. CACIB
1712 RICHI III Doskonała
1713 Enigma Rolling Stone I Bardzo dobra
1714 F´Menachem Kaleb Tal Sannat - Bardzo dobra
1715 DONATELLO DENI Yukibana I Wybitnie Obiecująca
1716 Charming Castor Arctic Aivik -
1717 ADELINE z Jecminkova Kralovstvi III Bardzo dobra
1718 JOY JUST BETWEEN Y & M Vidnavská záře II Doskonała
1719 KAYLA HONEY The Glow Of The Snowy Star I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1720 Bessinka Sněhový zázrak I Bardzo dobra
1721 RIMI Cień Czerwonego Lisa I Wybitnie Obiecująca
1722 MUCHI GO Tajgeta I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1723 K'HOKORI NI OMOTTE SHIRO Tajgeta I Doskonała CWC,RES. CACIB
1724 MEIJI Del Monte De Haya II Doskonała
1725 Okurimasu Czech Jakobin I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1726 MONTARO z Volenského dvora I Doskonała CWC
1727 L'MAKI-NA MATAGIINU PL I Doskonała ZW. MŁ.
1728 HANABUKI Markarowi I Doskonała CWC,RES. CACIB
1729 YUZUKI Gamron I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1730 Nordic Blue VERSACE STAR I Wybitnie Obiecująca
1731 Nordic Blue VINCENT STAR -
1732 DJ BUBU Inuktitut IV Bardzo dobra
1733 GENTLEMEN of Cool Water -
1734 Husqvarna LEXUS III Bardzo dobra
1735 KORONER THE FUTURE IS OURS -
1736 Nordic Blue JERRY LEE I Doskonała ZW. MŁ.
1737 VIPER Srebro Północy II Doskonała
1738 T-LESARK AMULET DESIRE I Doskonała CWC,RES. CACIB
1739 TIGER Srebro Północy II Doskonała
1740 GLADIATOR AELLUS ESKIMOSKI DOMEK I Doskonała CWC
1741 HERAT de Ciukci II Doskonała
1742 Takuna APLAUZ I Bardzo dobra
1743 CASINO ROYALE of Cool Water I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1744 CEDAR de Ciukci I Doskonała
1745 CORAL SEA - BRIGHT STAR ESKIMOSKI DOMEK II Wybitnie Obiecująca
1746 HAWANA Dotyk Północy I Wybitnie Obiecująca
1747 Nordic Blue VERSHIBA STAR -
1748 TAKUNA EUREKA Z KLANU WYDRY -
1749 APRIL FOOL'S ROSE Gidelskie Sanie -
1750 Arctic Friend WINTER QUEEN III Doskonała
1751 Sally D.B Arctic II Doskonała
1752 TOYA D.B. Arctic IV Bardzo dobra
1753 ZADZIORKA ESKIMOSKI DOMEK - Dyskwalifikacja
1754 Zaltana PUNK ROCK PRINCESS I Doskonała ZW. MŁ.
1755 BE AMAZING STAR Eskimo River -
1756 COCO CHANELL Gidelskie Sanie -
1757 EMIRA Dotyk Północy I Doskonała CWC
1758 Husqvarna JE T'ADOORE II Doskonała
1759 KRISTARI'S ROSIE CORAZON SALVAJE III Doskonała
1760 EXTRAVAGANCE of Cool Water I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1761 Husqvarna HIARA II Doskonała
1762 ROXY D.B.Arctic I Doskonała CWC,RES. CACIB
1763 ARIES VOM ALPENSPITZ I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1764 BUCIEL z Hory zvířat I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1765 The Baron von Fantazja Szpic-Moll I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1766 Fonn En'Koff Vivien Edinburgskaja I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1767 Caletto WINNINGMOOD 2000 VOLTS II Wybitnie Obiecująca
1768 I BELIEVE I CAN FLY Premiera I Wybitnie Obiecująca
1769 Caletto Twister From KFC I Wybitnie Obiecująca
1770 Charmpoms Sebastien Lucky Boy for Premiera II Wybitnie Obiecująca
1771 LITTLE LORD FANTAZJA SZPIC-MOLL II Doskonała
1772 MIDNAIT MIJUZIK ORANGE STAR IV Doskonała
1773 UNBEATEN Premiera I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1774 VIS AMORIS Del Cantiko Del Creature III Doskonała
1775 Little King's JUNIOR - Nie podlega ocenie
1776 SILHOUETTE'S SO SPECIAL N ORG I Doskonała CWC,RES. CACIB
1777 Estera Energy Fantasia I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1778 NICO LVI DOMOV II Doskonała
1779 GINA Wspólny Dom II Doskonała
1780 LUNA Szafranowa Polana I Doskonała
1781 DAN-STAR-KOM LADY CHEERY SHINE I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1782 EILA Wspólny Dom - Doskonała
1783 ENIGMA Włochaty III Doskonała
1784 ERESZKIGAL Bobrolandia IV Doskonała
1785 HOBBY MARYDEN AKIARA ROSE II Doskonała
1786 Tina Malibiel -
1787 CHERRY LADY Złote Gwiazdy Szkocji III Doskonała
1788 HOBBY MARYDEN AMANDA ROSATO II Doskonała
1789 Little King's GO FOR GOLD I Doskonała CWC
1790 P.T. TOPPERFORMANCE 999 @ Estera I Doskonała CWC,RES. CACIB
1791 THE CARMEN FANTAZJA SZPIC-MOLL II Doskonała
1792 Krispesan Enter Sandman I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1793 DASTIN Collarium I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1794 MAXWEL z Prosečnej I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1795 BRITTA Pilosa I Doskonała ZW. MŁ.
1796 YVETKA Litožnická tvrz I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1797 Ivory Coast Tenderness Petal of Lotus - Mało Obiecująca
1798 TAHO NYORAI z Lasów Preczowskich I Wybitnie Obiecująca
1799 Alfa Romeo Briks Hart - Dyskwalifikacja
1800 AZZIA Habas -
1801 MIDNAIT MIJUZIK BACK TO THE FUTURE - Dyskwalifikacja
1802 Hany Bany Thaikru I Doskonała CWC,RES. CACIB
1803 EMIRESKY IORI I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1804 BLAZER Zimny Trop I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1805 ŻAR Ogaria II Doskonała RES. CACIB
1806 Aura z Beskidzkiej Ostoi I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1807 ECHO-BOURBON DES GORGES DE L'ARZON I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1808 ŁOLI z Polany Kłapouchego I Doskonała ZW. MŁ.
1809 PASKAL ARRIS NEFER II Bardzo dobra
1810 MEFISTO Łap Złodzieja - Dobra
1811 Bassbarr Kalypso Kid I Doskonała CWC,RES. CACIB
1812 KRASNAL z Polany Klapouchego I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1813 NHABIRA Keep Up I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1814 Marina Klan Sycylijczyków I Doskonała CWC,RES. CACIB
1815 GRAND TWINTIP DREAM FOR ANNA I Doskonała ZW. MŁ.
1816 ARDA Szczęśliwe Uchole I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1817 GOT TO B SNOOP DOG I Wybitnie Obiecująca
1818 Absolutely Spotless RALPH -
1819 Absolutely Spotless LEO II Doskonała
1820 Blazing Scent ABELARD IV Bardzo dobra
1821 IN YOUR MIND Catulus III Doskonała
1822 VOX POPULI Tergy I Doskonała CWC
1823 XENON Esflores - Bardzo dobra
1824 Absolutelly Spotless ATUT III Doskonała
1825 Absolutely Spotless KIER - Doskonała
1826 DRAGON PSIASFORA - Bardzo dobra
1827 JACKPOT Simpatica PS I Doskonała CWC
1828 Rock Star Xandrina - Bardzo dobra
1829 Zuch Magnus II Doskonała
1830 Absolutely Spotless ZENIT I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1831 Absolutely Spotless SZACH I Doskonała CWC,RES. CACIB
1832 Eirene z Pastorowej Sfory II Wybitnie Obiecująca
1833 Yoko Ono Łaciata Sfora I Wybitnie Obiecująca
1834 CHARYZMA CYGA Magnus II Wybitnie Obiecująca
1835 RULETKA Berkelejka -
1836 TOUCH OF AN ANGEL I Wybitnie Obiecująca
1837 Alotorius Old Glory Time To Shine I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1838 Fonteposca Matilda Grancontessa Di Canossa III Bardzo dobra
1839 NATALIE FABULOUS GIRL Simpatica PS II Doskonała
1840 Artemida Magnus IV Doskonała
1841 Blazing Scent ALICE - Doskonała
1842 BRIME z Pastorowej Sfory I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1843 IN THE MOONLIGHT Catulus III Doskonała
1844 SIGMA DUMA REGIONU -
1845 Szephegyi-Szimat Emanuell - Doskonała
1846 XANTIA Esflores II Doskonała
1847 Absolutely Spotless JELLY I Doskonała CWC
1848 AGGA Kojec Ochojec - Bardzo dobra
1849 Alotorius Old Glory LITTLE PRINCESS II Doskonała
1850 Apricot Candy from Lovely´s Inspiration III Doskonała
1851 FETA FLORIS Łapitropy IV Bardzo dobra
1852 ANTONÓWKA Kelew Barod I Doskonała CWC
1853 Absolutely Spotless DAFNE II Doskonała
1854 Absolutely Spotless GABI III Doskonała
1855 Yaris vom Backumer Tal I Doskonała CWC,RES. CACIB
1856 Bubble Lee Justirag I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1857 Ally Caillou de Romarin -
1858 Almond Eye Clair de Lune - Bardzo dobra
1859 ABSOLUTE LOVE BEST FAIRYTALE FROM SKOVLY I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1860 Beta-Omikrons BACCARA ROSE -
1861 Beta-Omikrons BELAMIE -
1862 Albert Hvězda z Větrníku I Doskonała CWC,RES. CACIB
1863 ACKI vom Weinberg I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1864 GANA v.Dürrgraben I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1865 BRILLANCE Bohemia Hill -
1866 FANTA Plesówka I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1867 Briskebyens Z PASTOROWEJ SFORY I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1868 RASTER Goniec Małopolski I Wybitnie Obiecująca
1869 BOHUN z Górskich Przesmyków - Doskonała
1870 CHYB Gończa Radość I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1871 DON ze Strzeleckiego Gaju - Doskonała
1872 GRAMEN Kłusująca Sfora III Doskonała
1873 LAUFER WIŚLAŃSKI TROP IV Doskonała
1874 LORD Wiślański Trop II Doskonała
1875 TANGO Melodyjny Gon - Doskonała
1876 GALANT z Beskidzkich Wysp I Doskonała CWC
1877 Grot z Huculskiej Łąki II Doskonała
1878 Krywań Wiślański Trop I Doskonała CWC
1879 MAUR ZE SŁONECZNEJ DĄBROWY III Doskonała
1880 SONET Melodyjny Gon II Doskonała
1881 CYNGIEL Kłusująca Sfora II Doskonała
1882 EBRO INNY ŚWIAT III Doskonała
1883 REZON Śpiewna Zgraja I Doskonała CWC,ZW. RASY,ZW.
1884 AMIR Leśny Amok I Doskonała CWC
1885 VIGO Petrus et Lupus II Doskonała
1886 MAJOR Ziębowe Wzgórze I Doskonała
1887 ALISA NUNARAK I Wybitnie Obiecująca
1888 NUTA Leśne Nienasycenie I Wybitnie Obiecująca
1889 BAJKA z Górskich Przesmyków II Doskonała
1890 BASTA z Górskich Przesmyków - Doskonała
1891 CANDY z Lipowego Kojca -
1892 Granda z Beskidzkich Wysp - Doskonała
1893 Lira z Książęcych Borów I Doskonała ZW. MŁ.
1894 LUTNIA z Książęcych Borów III Doskonała
1895 NOCKA z Beskidzkiego Matecznika - Doskonała
1896 Wilga z Beskidzkiego Matecznika IV Doskonała
1897 Fraszka z Elklandu II Doskonała
1898 SMUGA Goniec Małopolski III Doskonała
1899 Smuga Laufer Polski I Doskonała CWC
1900 ALTÓWKA Zgrane Muzykanty I Doskonała CWC,ZW.
1901 HARFA Herbu Węszynos II Doskonała
1902 HERA z Huculskiej Łąki III Doskonała
1903 ZOJA ze Strzeleckiego Gaju - Bardzo dobra
1904 AMOR z Gwardii Słupsk -
1905 Gama z Polciny I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1906 Inka Venator Magnus -
1907 ELLA Haniccina Zahradka I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1908 Black Majesty FEMME FATALE I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1909 GNIEWKO z Gończaków III Doskonała
1910 HEJNAŁ Grające Echo II Doskonała
1911 NUGAT OGARZY GON - Doskonała
1912 WICHER Symfonia Lasu IV Doskonała
1913 ZAGŁOBA Psia Cometa I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1914 EGAR z Beskidzkich Wysp II Doskonała
1915 ZBYSZKO Psia Cometa I Doskonała CWC
1916 DRYF z Beskidzkich Wysp I Doskonała CWC
1917 ELVIS z Beskidzkich Wysp II Doskonała
1918 GRYF GRYZEK Nowogary I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1919 BURSZTYN Herbu Węszynos I Doskonała CWC,RES. CACIB
1920 Cyran z Beskidzkich Wysp II Doskonała
1921 Energia z Beskidzkich Wysp I Doskonała ZW. MŁ.
1922 POLKA z Huculskiej Łąki III Doskonała
1923 ZADRA Ogarusy IV Doskonała
1924 ZAZULA Psia Cometa II Doskonała
1925 CODA Herbu Węszynos II Doskonała
1926 GALA z Południowej Kniei I Doskonała CWC,RES. CACIB
1927 DUMNA z Łopienia IV Bardzo dobra
1928 ENIGMA z Beskidzkich Wysp I Doskonała CWC
1929 PAMA z Wszystkich Skoków II Doskonała
1930 Sarabanda Poszły w Las III Doskonała
1931 AJSZA z Nadsańskich Łazów II Doskonała
1932 BURDA Grające Echo I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1933 Leśna z Matecznika Ogara IV Doskonała
1934 MINUTA Dwór z Szablami III Doskonała
1935 ŻYWIA z Gończaków I Doskonała
1936 RICHELIEU Pangea I Wybitnie Obiecująca
1937 ROKEENA MOJ SLODKI YOGI I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1938 LOGAN MARCUS Rudis I Doskonała CWC,RES. CACIB
1939 IDALIA Podkołdernik Jadowity I Bardzo dobra
1940 LADY SPOD ŁUKOWCA I Doskonała CWC,RES. CACIB
1941 FAIENCE du Chemin des Bruleurs I Doskonała CWC
1942 HERMIONA Podkołdernik Jadowity I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1943 FARIS Vatrova I Doskonała ZW. MŁ.
1944 BASTER z Prawego Brzegu II Doskonała
1945 PROFESOR BAWAR Z JELENIEGO ZDROJU I Doskonała CWC
1946 Nestor Szukaj Trop I Doskonała CWC,RES. CACIB
1947 DIABLO Zimny Trop II Doskonała
1948 KRAKOW Piotrowe Gniazdo I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1949 GARON Piotrowe Gniazdo I Doskonała CWC
1950 BRYLANT Piotrowe Gniazdo -
1951 LOBO Orzechowa Sfora -
1952 AMELIA ŚWIECKA ZAGRODA II Doskonała
1953 MELODIA Piotrowe Gniazdo I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1954 ALBA Z DOLINY ŁYDYNI II Bardzo dobra
1955 URODA z Krainy Przodków I Doskonała CWC,RES. CACIB
1956 FELA Z PRZEWORSKIEJ KNIEI -
1957 CORA z Brzozowej Akacji II Doskonała
1958 TOSCA Ze Starej Grobli I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1959 CZEREMCHA Hazba -
1960 STUART BY AIBO Szafranowa Polana I Wybitnie Obiecująca
1961 NASZA LAILA z Werwą I Wybitnie Obiecująca
1962 RINGERIKE DUTCH ROMANCE I Wybitnie Obiecująca
1963 Aries Khan Harry Potter II Doskonała
1964 Azibo Aramis Munyati - Dostateczna
1965 C'Higani Akili Jeny's Zakimi III Doskonała
1966 DIEGO EL PRIMO BY LUANDA I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1967 EVER APAZO Folwark Zwierzęcy - Bardzo dobra
1968 NIMBLE Leo Ginger IV Doskonała
1969 SIBI FRODO Gerdin Longridge - Bardzo dobra
1970 LORD RED z Werwą III Doskonała
1971 LUKSUS z Werwą I Doskonała CWC
1972 SCHABAL APATO Folwark Zwierzęcy -
1973 WAMWARA AZIZ Makorikori II Doskonała
1974 BOMANI Irsania -
1975 Dykumos Deives Odakota DeCairo III Doskonała
1976 Excalibur Anunnaki I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1977 Glenaholm Taariq II Doskonała RES. CACIB
1978 Morenik Darowany Raj IV Doskonała
1979 BALLANTINES Harpuzja IV Doskonała
1980 ENZI ERBI Safari-Kadamba III Doskonała
1981 JANTAR z Werwą - Doskonała
1982 Kennebec´s Final Answer -
1983 SIMON Blask Sawanny I Doskonała CWC
1984 ZULUS Cathalpa z Bałuckich Łąk II Doskonała
1985 Matabo Mozi Folwark Zwierzecy I Doskonała
1986 SZOGUN Survival II Doskonała
1987 A by B Unique RESH ZONE I Doskonała ZW. MŁ.
1988 AMIKA Poklad z Afriky III Bardzo dobra
1989 Amira Essence of Arengo ANAPAISTON II Doskonała
1990 ECHO APAZO Folwark Zwierzęcy IV Bardzo dobra
1991 ESIS APAZO Folwark Zwierzęcy - Bardzo dobra
1992 EZA APAZO FOLWARK ZWIERZĘCY - Dobra
1993 SIBI MON CHERI Gerdin Longridge - Bardzo dobra
1994 Sredce Afriky Amigo Betanny - Dobra
1995 BORANA Bliss Deira I Doskonała CWC,RES. CACIB
1996 LA BAMBA z Werwą II Doskonała
1997 MAKENA Darowany Raj IV Doskonała
1998 Tusani Lady Melody III Doskonała
1999 YOGA Krasny Młyn - Bardzo dobra
2000 African ELZA Bawean´s Hope -
2001 ASHANTI SOUTH MORAVIA I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2002 Braya Irsania III Doskonała
2003 MIREMEBE Darowany Raj - Dostateczna
2004 ROXI Pustynny Zew - Bardzo dobra
2005 SETHA APATO Folwark Zwierzęcy II Doskonała
2006 TUSANI JOLLY JOELIN IV Doskonała
2007 AMBROSIA Gerdin Longridge II Doskonała
2008 Art Monroe Helya Ridge -
2009 Maendeleo A-Team Angel Dreamgirl -
2010 ZIJA Cathalpa z Bałuckich Łąk I Doskonała CWC
2011 QUETA PIAF DAMA KRKONOSE I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2012 Abi z Haremu Aresa I Doskonała ZW. MŁ.
2013 WENA Hulczyńska Zgraja -
2014 Kara Reflex Bohemia - Bardzo dobra
2015 KASTOR z Halikarnasu I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2016 HERSE z Halikarnasu I Doskonała CWC,RES. CACIB
2017 Scolopax Amico BORA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2018 LATIN LOVER DRUMMER BOY I Wybitnie Obiecująca
2019 LORD LORIEN ELATER POLONICA II Wybitnie Obiecująca
2020 WHITEHOUSE Magenta In Blue I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2021 BANJO BACARDI by Michule II Doskonała
2022 KING Magenta In Blue I Doskonała CWC,RES. CACIB
2023 NAUGHTY BOY ELATER POLONICA II Bardzo dobra
2024 RAVEN WHITE Magenta I Doskonała CWC
2025 ACRUX GREY SHADOW OF IMLADRIS IV Doskonała
2026 AMOS ARCHER By Michule I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2027 Książęcy Brylant z Orszaku Chrobrego II Doskonała
2028 LILIAN Marisett - Doskonała
2029 Matrix Maverick Venatrisett III Doskonała
2030 Meldor-Sett JAMMY PAL I Doskonała ZW. MŁ.
2031 BADIA BRAWURA by Michule I Doskonała CWC
2032 KSIĄŻĘCA CYRKONIA z Orszaku Chrobrego I Doskonała CWC
2033 KSIĄŻĘCA PERŁA z Orszaku Chrobrego II Doskonała RES. CACIB
2034 Meldor-Sett Deep Emotion Lofty I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2035 Miss Mamba Venatrisett III Doskonała
2036 LAPTOR Bobrujące Rudzielce I Wybitnie Obiecująca
2037 Copper's MAGIC MASTER II Wybitnie Obiecująca
2038 GARDENSETT GORGE CLOONEY z Arislandu I Wybitnie Obiecująca
2039 Meldor-Sett INSIGNIA OF ROYALTY I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2040 PRINCE JAN ALL IRISH GOLD II Doskonała
2041 Jacwilins Perfect Isn't Easy I Doskonała CWC
2042 LEONARD COHEN z Arislandu II Doskonała
2043 ROYAL RING ALL IRISH GOLD III Doskonała
2044 BAYAMO Wiatr w Polu II Doskonała RES. CACIB
2045 Celtic Mystery Meldor-Sett III Doskonała
2046 Cordarragh PICASSO I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2047 DESPERADO z Bajkowego Boru - Doskonała
2048 Lohmann's RASANT - Dobra
2049 Mayfred MR MUSK MAPLE IV Doskonała
2050 Eaerl Estor of Magic Meldor-Sett II Doskonała
2051 GARDEN STAR'S OCTOBER RAIN III Doskonała
2052 Thendara Snow Limit I Doskonała CWC
2053 LIRADA Bobrujące Rudzielce II Obiecująca
2054 Lofty Lady Godiva I Wybitnie Obiecująca
2055 MYSTERIOUS AUTUM SPIRIT Amber Wind I Wybitnie Obiecująca
2056 MYSTERIOUS SPRING SPIRIT Amber Wind II Wybitnie Obiecująca
2057 Gleam of Sky MISS OF THE BEAUTY I Doskonała ZW. MŁ.
2058 Meldor-Sett HAZEL THE JOYFUL III Doskonała
2059 PRINCES PAULINA ALL IRISH GOLD II Doskonała
2060 Brigitte Bardot Lofty III Doskonała
2061 ROYAL APPLE ALL IRISH GOLD IV Doskonała
2062 SARACENIA Rude Ziółko II Doskonała
2063 Top Marks Tiroen I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2064 CERES Amber Wind I Doskonała CWC,RES. CACIB
2065 Copper's It's A Kind of Magic IV Doskonała
2066 Gardensett SCARLET O,HARA II Doskonała
2067 ROYAL WISH ALL IRISH GOLD - Bardzo dobra
2068 SALFORD MIDARI z ARISLANDU III Doskonała
2069 DEE DEE AMON ISTARI II Doskonała
2070 EVENFLOW SPRING WAKE UP -
2071 SALFORD PRINCESS Z ARISLANDU I Doskonała CWC
2072 Corranroo CAROLINE I Wybitnie Obiecująca
2073 Redmore BRIGHT DIAMOND I Bardzo dobra
2074 CLIPPER Black Ivy I Wybitnie Obiecująca
2075 KLIWER Kaladan II Bardzo dobra
2076 LETO EARLDOM KALADAN -
2077 Sheldon Blackivy I Bardzo dobra
2078 SPENCER BLACKIVY III Bardzo dobra
2079 Harry Blackivy -
2080 Heder Czorna Horpyna I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2081 Aragon z Ojcowskiej Doliny I Doskonała CWC,RES. CACIB
2082 Kilnrae Scotch Heather I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2083 Penny D Scotch DAMA Krkonose II Bardzo dobra
2084 Yukki Hill Shadow of the Moon I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2085 HOPE Black Ivy I Doskonała CWC,RES. CACIB
2086 Nelson z Czarnego Dworu I Doskonała CWC
2087 Corrado ze Snu Nemroda - Bardzo dobra
2088 URWIS z Tarnowskiej Krainy I Doskonała CWC
2089 ARCHIE Keiviento - Nie podlega ocenie
2090 ATAMAN z Hubertowych Łowisk II Doskonała RES. CACIB
2091 Inti Moon Eyes I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2092 DEMI - GRET z Czarnego Podmuchu I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2093 DUMKA- GRET z Czarnego Podmuchu IV Doskonała
2094 Faza z Żubrowiska II Doskonała
2095 FUNNY PO RONU z Żubrowiska III Doskonała
2096 LORA Zimny Trop - Nie podlega ocenie
2097 HIACYNTA Anons I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2098 LEGENDA ze Stipek -
2099 ZOTTA Keiviento II Doskonała
2100 AJTRA z Hubertowych Łowisk I Doskonała CWC
2101 CZEREMCHA ze Snu Nemroda II Doskonała
2102 FURIA z Króliczego Dołka - Bardzo dobra
2103 IFE Moon Eyes I Doskonała CWC,RES. CACIB
2104 ED Apel I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2105 Agra z Łowickiego Grodu I Wybitnie Obiecująca
2106 VICTORIA v.d Tuindershof I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2107 Ballista z Duboveho navrśi I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2108 LUBOUTIN Bielańska Sfora -
2109 RED CHILLI ALIVE SILVER - Nie podlega ocenie
2110 BROMHUND SENSATION AT GREYNIE -
2111 OWNER OF THE LONELY HEART Star of Elune I Doskonała ZW. MŁ.
2112 Umberto Fala Love'a II Doskonała
2113 Caramel Love de Donawitz I Doskonała CWC,RES. CACIB
2114 DEEP BLACK Just Weimaraner II Doskonała
2115 CARTIER LOVE DE DONAWITZ I Doskonała CWC
2116 ZZ TOP A-Awa II Bardzo dobra
2117 Danton Atria Cordis -
2118 WEIMARANUS MOON OVER BROADWAY I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2119 Lolita Lempicka Bielańska Sfora -
2120 WEIMARANUS WINNIE THE POOH - Obiecująca
2121 ATENA z Lisiego Wzgórza - Nie podlega ocenie
2122 DUMA KAZANA Grey Fellow -
2123 POLLYPOEMA ALIVE SILVER III Doskonała
2124 SOUL OF SALSA Full Black II Doskonała
2125 Ulala Fala Love'a I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2126 Belissa Grey Passion - Bardzo dobra
2127 Coreen Love de Donawitz IV Bardzo dobra
2128 DEEP PEARL Just Weimaraner III Doskonała
2129 DEEP SEA Just Weimaraner II Doskonała
2130 ETERNAL SUNSHINE del Bosque de Lugh I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2131 Fragola At Atria Cordis Von Silberweiss Jager -
2132 Brisa Good Dog Poland II Doskonała
2133 Fenomena Team WAGABUNDA -
2134 MUNA JUANA Camaxtli III Bardzo dobra
2135 SWEET NOISE Atria Cordis I Doskonała CWC
2136 ANTA LAVA Just Weimaraner I Doskonała CWC,RES. CACIB
2137 BRENDA GOOD DOG POLAND I Doskonała CWC
2138 Atilla z Šalamounova lesa II Doskonała
2139 BASTIEN Boglarca I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2140 BREGO Buona casa IV Doskonała
2141 István Moja Vizsla III Doskonała
2142 Druid z Mešinské hájovny I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2143 GARET GROF DOLINA MIRAGE I Doskonała CWC
2144 Bono Cor z Bolatic I Doskonała CWC,RES. CACIB
2145 Coco Princess C9H13NO3 I Doskonała
2146 ALBA Boglarca - Bardzo dobra
2147 SYNONIM Canero Bass I Obiecująca
2148 Enea di Casamassima I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2149 Paragraf Canero Bass I Bardzo dobra
2150 BAGGIO dei Giotto I Bardzo dobra
2151 RETRO Compatriota di Bonfini I Doskonała CWC,ZW.
2152 Pepsi Dei Sanchi I Bardzo dobra
2153 Bisia z Polany Klapouchego I Doskonała CWC
2154 ARIEL z Polany Klapouchego I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2155 Stannamore CONTESSA LISA ALICIA I Doskonała ZW. MŁ.
2156 Prince Of Coco Kelecsky poklad I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2157 Romantic Love Wicked Kelecsky poklad I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2158 RUDA DAMA Team Let's Go - Dobra
2159 Princess Of Coco Kelecsky poklad I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2160 Tantum Quantum Kaprys Rejenta II Doskonała
2161 TOTUS TUUS Kaprys Rejenta I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2162 VIS COMICA Kaprys Rejenta I Bardzo dobra
2163 TANTI AUQURI Kaprys Rejenta I Doskonała ZW. MŁ.
2164 VICE VERSA Kaprys Rejenta II Doskonała RES. CACIB
2165 VIS ATTRACTIVA Kaprys Rejenta I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2166 Danny de Vito New Emeny I Wybitnie Obiecująca
2167 Chesvik Top CHIAVE DOR'O DA CATONIUM I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2168 Gindou´s City Lights of Moser Dog I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2169 ONCE IN A BLUE MOON CHARMING LINE II Doskonała
2170 AEsku GOD OF ICE II Bardzo dobra
2171 Pointbreak Lets Get it Started I Doskonała CWC,RES. CACIB
2172 JUST JAZZ Catonium I Doskonała CWC
2173 Layton QUICKSILVER -
2174 Apunta Black Malcriado de la Casa I Doskonała ZW. MŁ.
2175 HUFFLEPUFF Golden Feelings I Bardzo dobra
2176 JAMBALAYA Catonium I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2177 MY SWEET CANDY Omnia Mea II Doskonała RES. CACIB
2178 DON JUAN Margaret's Pride I Wybitnie Obiecująca
2179 ELFADDO ROYAL ANTIDOTUM I Doskonała ZW. MŁ.
2180 Wightroche Knights Quest II Bardzo dobra
2181 BENIAMINEK Ricci Club IV Bardzo dobra
2182 Bleper's SPY OF LOVE II Doskonała
2183 Four Foot Dudi Dog's III Doskonała
2184 KOGEL MOGEL Izomer I Doskonała CWC
2185 AZARTAS DENZEL TEMA - Bardzo dobra
2186 Beauty Spot Faledo III Doskonała
2187 KOSMA-TEUS Izomer II Doskonała
2188 ON LINE vom Schloss Hellenstein IV Doskonała
2189 SORCERY'S GLORIOUS WARRIOR -
2190 Tabasco Marcato Line I Doskonała CWC
2191 ARMAND Axland III Doskonała
2192 CATCH THE WIND Renmil's Dream I Doskonała CWC
2193 Yoshi Black Dream Marcato Line II Doskonała
2194 ABSOLUT POWER Molto Bene I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2195 Bleper's CASANOVA -
2196 CASSANOVA Royal Antidotum IV Doskonała
2197 King of Hearts Made in Austria - Bardzo dobra
2198 PRIME MINISTER Bleper's II Doskonała RES. CACIB
2199 SILVER FLAME z Petrovy palenky III Doskonała
2200 MEL LANCKOROŃSKI AKCENT I Doskonała
2201 DEMI Blue Valley of Dogs I Wybitnie Obiecująca
2202 EXCLUSIVE ELISIA z Petrovy palenky II Wybitnie Obiecująca
2203 DOUBTLESS ONLY ONE Xilander III Wybitnie Obiecująca
2204 LOVE KISS PERFECT PARTNER I Wybitnie Obiecująca
2205 LOVE SONG Perfekt Partner II Wybitnie Obiecująca
2206 DESERT LIONESS Xilander II Doskonała
2207 ELHONNEY Royal Antidotum III Doskonała
2208 FIONA Liebeskind IV Doskonała
2209 FLOWER FERN Jesionowe Góry I Doskonała ZW. MŁ.
2210 Bleper's FOLLOW YOUR HEART I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2211 Bleper's Salt'N Pepa IV Doskonała
2212 GABI Herbu Dołęga - Bardzo dobra
2213 GRETA od Bukove studanky - Bardzo dobra
2214 INSANITY Renmil's Dream III Doskonała
2215 KARRAMBA Izomer II Doskonała
2216 Malaga Spanish Eyes - Bardzo dobra
2217 AVIVA DENZEL TEMA - Doskonała
2218 Bailey Princess Kokrus IV Doskonała
2219 COCKERGOLD OOH YES - Bardzo dobra
2220 ESTI Jesionowe Góry - Doskonała
2221 GALA Wiązowa Zgraja - Doskonała
2222 HAPPY HANKA Cocking I Doskonała CWC
2223 JERSEY BLUE Izomer II Doskonała
2224 KRISTINA UCZNIOWSKI KAPRYS HANGA III Doskonała
2225 MARIBEL Spanish Eyes - Bardzo dobra
2226 Yasmin Dangle Dolly Marcato Line - Doskonała
2227 Bleper's Vienna Waltz II Doskonała
2228 BU BELLA Liebeskind III Bardzo dobra
2229 ONLY FOR MARGARET Black Petrs I Doskonała CWC
2230 CARRMEN Royal Antidotum I Doskonała CWC,RES. CACIB
2231 Eyre Fera Z Nafty -
2232 HARENDA Galida II Doskonała
2233 Sorcery's BLACK DIAMOND III Doskonała
2234 Wonder Wave Blue Marcato Line IV Doskonała
2235 Bleper's Whistle -
2236 GAFFA Galida II Doskonała
2237 GRETA Galida I Doskonała
2238 LOOK TWICE Magriss I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2239 WINTERBOURNE NORWEGIAN WOOD I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2240 Winterbourne ALICE IN WONDERLAND I Wybitnie Obiecująca
2241 EASTVILLE Compendio I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2242 Im A Movie Star Black Brianta -
2243 Almanza CASHMERE IMITATION I Doskonała CWC
2244 Benji z Bílého Města -
2245 Sapphire Perro Cobrador II Doskonała
2246 ALTUS Raining Dog II Bardzo dobra
2247 Askano Labský vítr -
2248 Compendio NIMBLE TO GAWIKA I Doskonała CWC,RES. CACIB
2249 Almanza Living Legend I Doskonała CWC
2250 Comics My Trend Of Blue -
2251 Almanza CRASH N'BURN III Doskonała
2252 Gawika PRIME CREW ANJOU II Doskonała
2253 Swallowsflight Dancer-Yinti I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2254 SARASOTA SPRINGS Optimus Canis II Wybitnie Obiecująca
2255 SING ME LULABY Optimus Canis I Wybitnie Obiecująca
2256 BLACK WITCH Raining Dog I Doskonała ZW. MŁ.
2257 Compendio ELIA II Doskonała
2258 Compendio EMILLIE III Doskonała
2259 Cyfra Margrabi - Bardzo dobra
2260 Dark Devotion Upstream Utopy IV Bardzo dobra
2261 MY NEVERENDING PAUSE Diamentowa Zagroda -
2262 Agniola WILD BEAUTY III Bardzo dobra
2263 Almanza MOCCA HAPPINESS II Doskonała
2264 STEPLINE PERRO COBRADOR I Doskonała CWC
2265 Almanza Condoleezza I Doskonała CWC,RES. CACIB
2266 Calebri's Sea Star II Doskonała
2267 DELLA z Żywieckiej Kotliny IV Doskonała
2268 Polka Poland Pani Sabina III Doskonała
2269 Caci´s Pretty By Design I Doskonała CWC
2270 Compendio SHAFT OF SUNLIGHT I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2271 VESPER Virgo Vestalis -
2272 HA HA ZIDAN SZCZĘŚLIWY SŁOŃ I Wybitnie Obiecująca
2273 LUCIDUS MOZUMA Adsum - Dyskwalifikacja
2274 EBRO DE Bon Voyage I Wybitnie Obiecująca
2275 I´m Your Forever Brdské Zlato - Wybitnie Obiecująca
2276 BARNEY DE Bon Voyage - Doskonała
2277 COSMOPOLITAN Emerald Garden - Bardzo dobra
2278 DIABLO GRANDE Anarchia Box II Doskonała
2279 Mr. MATEES from Village Gate I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2280 NATO ADEKATOS POLAND IV Doskonała
2281 TROPHEUS Milowy Krok III Doskonała
2282 VERACRUZZO TIK HERKUS - Doskonała
2283 Absolute Miracle GRAND ILLUSIONS II Doskonała
2284 MAIJK ALL HANDS ON DECK IV Doskonała
2285 Souvenir PURE POISON III Doskonała
2286 VERMER VITAL from Village Gate - Doskonała
2287 WOLF ADEKATOS POLAND I Doskonała CWC
2288 ZOOLANDER Oligarchia - Doskonała
2289 Adventure Captain Pure Soul I Doskonała CWC
2290 BORYS GOLDENPAMEI II Bardzo dobra
2291 ARES Julimati II Doskonała
2292 Artuš My Joy III Doskonała
2293 Buddy Godd Augury I Doskonała CWC,RES. CACIB
2294 Deep Devotion Brdské zlato IV Doskonała
2295 AKIM ADEKATOS POLAND I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2296 ENZO Wi-An-Wa II Doskonała
2297 EXTRA BONUS Danako III Doskonała
2298 ABIDE BY DANAKO I Doskonała
2299 FINO Banda Midasa II Doskonała
2300 HAIKO Szczęśliwy Słoń II Wybitnie Obiecująca
2301 TROPHEUS KASANGA Milowy Krok I Wybitnie Obiecująca
2302 TROPHEUS SERENE HIGHNESS Milowy Krok -
2303 J 'AGATKA Michilinki II Wybitnie Obiecująca
2304 CEMRON REINZIDAN'S Golden Grazanna I Doskonała ZW. MŁ.
2305 MAYA MALENA Staszel - Dyskwalifikacja
2306 MISS MELODY Village Gate - Bardzo dobra
2307 PER FAVOREM Kaprys Rejenta III Doskonała
2308 Roksi Nova Yawana II Doskonała
2309 SUZANNE ADEKATOS POLAND I Wybitnie Obiecująca
2310 Diana z Botičských Meandrů III Doskonała
2311 LUNA Sweet Emily IV Doskonała
2312 Sequins SACY II Doskonała
2313 Vital Violin from Village Gate -
2314 XENA of the Hellacious Acres I Doskonała CWC
2315 ZARZUELA Oligarchia -
2316 Alinka z Tarninowego Wzgórza -
2317 AMSTERDAM'S DELIGHT Anarchia Box I Doskonała CWC
2318 BAFIA Niebiański Golden - Doskonała
2319 BIANKA Czar Megido -
2320 BRAND NEW Anarchia Box -
2321 Laguna Adekatos Poland III Doskonała
2322 MEGGIE Wi-An-Wa II Doskonała
2323 RAMONA ADEKATOS POLAND IV Doskonała
2324 Tiffany Kudłaty Tercet - Doskonała
2325 WIZYTÓWKA Staszel -
2326 KROPKA ADEKATOS POLAND I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2327 TILINCA MINISTRY OF SOUND II Doskonała RES. CACIB
2328 INGA CANIS MARINUS Bona Espero -
2329 Maxi-Casper v.d. Euregio I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2330 CALLA BLANCA z Plouznicke staje I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2331 Cleopatra z Ploužnické stáje II Doskonała
2332 WIES I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2333 CHEFREN Chocolate Temptation II Wybitnie Obiecująca
2334 VALENTINO Górska Fantazja I Wybitnie Obiecująca
2335 ABBADON z Królewskiej Huty I Wybitnie Obiecująca
2336 Poker Faced Kwiat Pustyni III Obiecująca
2337 PUFF THE MAGIC Wildfriends II Wybitnie Obiecująca
2338 Annual's ME AND MY DRUM - Doskonała
2339 BLACK ROCK Leminiscatus III Doskonała
2340 Bonaventure LIAM I Doskonała ZW. MŁ.
2341 CARLO ROSSI Sweet Chocolate from Silesia - Doskonała
2342 Escudo EXTREME RAIN FOR DOLBIA II Doskonała
2343 LAUREL Molto Bene IV Doskonała
2344 ONTARIO Herbu Zadora - Doskonała
2345 PORTHOS Labkolandia - Doskonała
2346 CHARLES CALABRASS Azgard IV Doskonała
2347 COFFEE BREAK Optimus Canis - Doskonała
2348 Labry Berry SCHERBET AT PLAY MOR I Doskonała CWC
2349 LIPTON COTONEASTER - Doskonała
2350 SKAZA Gwiazda Antares III Doskonała
2351 SUGAR BEAR FOR DOLBIA Sykstus II Doskonała
2352 Amnesty I Can Fly II Doskonała
2353 AMON z Zielonego Gronia IV Doskonała
2354 BOBBY Tequilaland - Doskonała
2355 CHOCO CEZAR z Grodu Hrabiego Malmesbury - Doskonała
2356 Devonshires IN LIKE FLYNN I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2357 Dolbia PADDINGTON BEAR - Doskonała
2358 EL BUENO Sables Blues - Doskonała
2359 HOMER Pod Jabłonią - Doskonała
2360 JASPIS Ekado - Doskonała
2361 Mallorn's ZENITH - Doskonała
2362 ODYS z Aresibo III Doskonała
2363 ALL ABOUT ME Perfekt Partner I Doskonała CWC
2364 Baby Lion z Grodu Hrabiego Malmesbury I Doskonała CWC,RES. CACIB
2365 DKNY Sitkowski Bór II Doskonała
2366 JUNIOR v't Meijelicht IV Doskonała
2367 Whitfield Crimson Creek III Doskonała
2368 CHOCOLATE TEMPTATION Chocolate Temptation I Wybitnie Obiecująca
2369 PRETTY BABY Kwiat Pustyni I Wybitnie Obiecująca
2370 ALICE IN WONDERLAND z Grodu Hrabiego Malmesbury I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2371 BLACK TEA Leminiscatus IV Doskonała
2372 CHANEL Swett Chocolate from Silesia - Doskonała
2373 Claychalk COSTA STERLINA III Doskonała
2374 COCOA N'PEANUT z Grodu Hrabiego Malmesbury - Doskonała
2375 GINA KUBUSIOWA DOLINA - Doskonała
2376 GRETA Z HERBU ROBSON - Doskonała
2377 Hennessy Herbu Zadora II Doskonała
2378 INDI Opatowskie Urwisy - Doskonała
2379 MADEMOISELLE COCO Górska Fantazja - Doskonała
2380 MIRANA Tęczowy Gaj - Doskonała
2381 NONI JUICE Herbu Zadora - Doskonała
2382 OHARA Górska Fantazja - Doskonała
2383 RED ROSE Bella Mare -
2384 SWEET STRAWBERRY Azgard - Doskonała
2385 Annual's THE DESERT GIRL I Doskonała CWC
2386 CABBAGE PATCH GIRL Optimus Canis II Doskonała
2387 ISELL z Choče III Doskonała
2388 MELODY Niewierskie Łaki - Doskonała
2389 SUNNY MORNING FOR DOLBIA Sykstus IV Doskonała
2390 ELECTRA CZAR LABRADORU II Doskonała RES. CACIB
2391 ELILA Leminiscatus - Doskonała
2392 EPOCH'S LIZ CLAIBORNE - Doskonała
2393 GWENDOLIN AZGARD - Doskonała
2394 Irma Red Pond - Bardzo dobra
2395 JIKKA Herbu Rawicz III Doskonała
2396 MARIE ANTOINETTE Labkolandia - Doskonała
2397 MAY FLOWER Bella Mare I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2398 MELA Adekatos Poland IV Doskonała
2399 NEVA Herbu Zadora - Doskonała
2400 OH MY DARLING AZGARD - Doskonała
2401 Play Mor DE MENTHE - Doskonała
2402 RUMBA la Sabbia d'Oro - Doskonała
2403 TWEEDLEDUM YIRGO VESTALIS - Doskonała
2404 XEXI Thunder - Poland - Doskonała
2405 Angelina Queen´s Joy I Doskonała CWC
2406 FAIRY TALE Bella Mare -
2407 HOUSTON Sitkowski Bór -
2408 BABY BLOOM Z GRODU HRABIEGO MALMESBURY II Doskonała
2409 CHIARA z Choče I Doskonała CWC
2410 Dolbia Why Not III Doskonała
2411 GABI Ekado IV Doskonała
2412 Angelus Mei Cobel I Bardzo dobra
2413 HESIODOS KEVIN JUNIOR I Doskonała CWC,RES. CACIB
2414 Regun CONGO - Dobra
2415 ANGELUS MEI BILIFO I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2416 GRAZIE MILLE DE LA FORET DES HAUTS DE GALGALS -
2417 Il Granaio Dei Malatesta Mafalda I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2418 Bella I Doskonała CWC,RES. CACIB
2419 BRUNA I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2420 LADY DIANA Chantrel I Doskonała CWC
2421 Alfred Virgo Vestalis I Bardzo dobra
2422 AVA DAGOR Cleverred I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2423 Bron z Dejzyna Dvora Bazyl -
2424 FARAH Niewierskie Łąki -
2425 OLYMPIC ORION AYRDUST Lauvstuas I Doskonała CWC,RES. CACIB
2426 LAYLA pod Jabłonią I Doskonała ZW. MŁ.
2427 Bira z Dejzyna dvora I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2428 DANCING QUEEN v.d AMANDELGAARD IV Bardzo dobra
2429 Red Hot Chilli's Daydream of Viva II Doskonała CWC,RES. CACIB
2430 Red Hot Chilli's Dealer of Maślanka III Bardzo dobra
2431 Imbir Askiras I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2432 Camlin Seadancer Made in America for Mokry Bandita II Doskonała
2433 Ikon´s Guinness I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2434 Cadamostos MUFFIN I Doskonała CWC,RES. CACIB
2435 PORTOGALLO II Doskonała
2436 BONITA z Atutowej I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2437 Mount Everest Milowy Krok I Wybitnie Obiecująca
2438 ELITE INSPIRATION Tamaam PL III Doskonała
2439 GOO NEWS TIAMANT Avendesora Poland II Doskonała
2440 Sieger's PLAYER IN PEAK I Doskonała ZW. MŁ.
2441 GOLDMOORE'S COUNTRY CLASSIC I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2442 Mr Marty Ruthles z Zagłębia I Doskonała CWC,RES. CACIB
2443 RUTHLESS VUITON z ZAGLEBIA I Doskonała CWC
2444 ELITE SENSATION Tamaam -
2445 GORDIUS GENUINE GOLD TIAMANT Avendesora Poland I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2446 WONDERFUL FEELING Three Ponds Valley I Doskonała CWC,RES. CACIB
2447 CASABLANKA Elegantis Venator II Doskonała
2448 Tiamant HAPPINESS FOR ME I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2449 RIGHT AWAY UMBRA AMABILIS Adea I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2450 MARIUSZ S. Umbra Amabilis I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2451 Kentucky of Yachtsman's Lodge I Wybitnie Obiecująca
2452 Frizzled Life PIER PHILEMON I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2453 BENITO CHLUBA LILIOWEJ PRZEŁĘCZY I Doskonała CWC,RES. CACIB
2454 Corrado Cattani La Stella Nostra II Doskonała
2455 TERENZINO z Nieba III Doskonała
2456 SOUL Queen Blanche z Marysina -
2457 Artemiella Tango Amore I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2458 BALBINKA Łodygowska Sfora III Doskonała
2459 BEATRICE PETIT Muffin Orchidee Blanche II Doskonała
2460 Fata Morgana Charnett IV Doskonała
2461 HAIKI BEWIL Z PODCHOTUCI - Bardzo dobra
2462 FUNIA Łodygowska Sfora I Doskonała CWC,ZW.
2463 BOY Denajwen I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2464 Venus Blanc Electra I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2465 Arco Iris LIGHT MY FIRE III Doskonała
2466 GIORGIO ARMANI Alikana I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2467 KRIS z Bogdanowej Zagrody IV Doskonała
2468 WILDAX BOOT OF GLASS II Doskonała
2469 GUCCI Starline Avenue I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2470 AQUINO FOR ELIZAR Harpagon I Doskonała
2471 BUNYIP KENNEDY'S WILD WALKABOUT II Doskonała
2472 MK FIRST CLASS FRA DET GAMLE KEJSERRIEGE I Doskonała CWC,RES. CACIB
2473 Bumble Bee Harpagon I Wybitnie Obiecująca
2474 BASMA Bostonlandia I Doskonała ZW. MŁ.
2475 Cheryl Perla B. z Laderowa II Doskonała
2476 DAISY Mikoton III Doskonała
2477 AKIRA od Juranky II Bardzo dobra
2478 PRINCESS Vigor Gemini I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2479 AKIRA Bostolandia I Bardzo dobra
2480 Loisto-Juttu Hassunassun I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2481 James Bond Tamaguči I Doskonała CWC
2482 Rapsodia Molidejs I Doskonała CWC,ZW.
2483 REPSOL PONTIFEX MAXIMUS I Wybitnie Obiecująca
2484 MADISON My Gal Bull I Obiecująca
2485 DEXTER Satis est Satius III Doskonała
2486 LEO de Vito von Galaxy I Doskonała ZW. MŁ.
2487 LERTES De Vito von Galaxy -
2488 MASSIMO Bertusiowa Dolina - Bardzo dobra
2489 Nufi Baflo II Doskonała
2490 ZEJRON Lubliniecka Sfora -
2491 BENTON Viva Atletic II Doskonała
2492 BLUEBIRD Coloss - Bardzo dobra
2493 BRYTAN Margerytka I Doskonała CWC
2494 GRAL Pontifex Maximus - Bardzo dobra
2495 Seigneur Et Maitre A'Vigdors III Doskonała
2496 URSUS MILAGNES -
2497 ARAMIS Francuski Diabełek III Doskonała
2498 NAVIGATOR De Elka Gyvybes Zyme I Doskonała CWC,RES. CACIB
2499 WAFEL Draczyn II Doskonała
2500 Exxon v.Moezel's Oever I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2501 CERISES Belle et la Bete II Wybitnie Obiecująca
2502 GERDA Król Popradu I Wybitnie Obiecująca
2503 JENNIFER Sans Bavure -
2504 MADAM My Gal Bull III Wybitnie Obiecująca
2505 Renne Gołyski Raj IV Wybitnie Obiecująca
2506 BEAUTY Tustoseto -
2507 BUTTERFLY Tustoseto -
2508 Chantelle Aubree de Ficca - Doskonała
2509 DIORA Corine Bene Te - Doskonała
2510 DORIS Margerytka - Doskonała
2511 Elizabeth Król Popradu IV Doskonała
2512 HORTENSJA od Królowej Kluski - Bardzo dobra
2513 JASMIN ROSABELLE De Ficca III Doskonała
2514 Klara de Vito von Galaxy - Doskonała
2515 MASSIMA Bertusiowa Dolina - Doskonała
2516 MOJRA Baflo - Doskonała
2517 NASA Pontifex Maximus I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2518 ONO Las Vegas S.J - Bardzo dobra
2519 ORNIS Las Vegas S.J - Bardzo dobra
2520 Petite Etincelle Gołyski Raj II Doskonała
2521 AUGUSTYNKA z Krainy Szczęścia II Doskonała
2522 Bella Mi Polokokta III Doskonała
2523 EL CIRRI Król Popradu - Doskonała
2524 EXCITING EUPHORIA Bursztynowy Zakątek I Doskonała CWC,RES. CACIB
2525 JACQUELINE BISOU De Ficca - Doskonała
2526 NANETTE MINIMOLOS -
2527 X.LOLLIPOP Cud Chin - Doskonała
2528 ARTEMIDA-KOLA Czort - Bardzo dobra
2529 BALOVNITSA - Bardzo dobra
2530 Bu-Ba Stellanova Corine Bene Te III Doskonała
2531 GEJSHA Sfora Gregora - Doskonała
2532 GILOTYNA Pontifex Maximus I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2533 SENORITA AMOURETTE z Hacjendy Ewuska IV Doskonała
2534 SOLARIS Draczyn II Doskonała
2535 Balda de Vito von Galaxy I Doskonała CWC
2536 MAGNUS ze Stadnicy Czarnoksiężnika III Wybitnie Obiecująca
2537 NEMO Dobry Rok I Wybitnie Obiecująca
2538 SALVADOR Lonely Hearts II Wybitnie Obiecująca
2539 ARMENOS CAVALIERLANDIA EL POLACO Norsław Ramotto I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2540 AXL ROSE vom Welfenhof II Doskonała
2541 GRAND z Willanny IV Doskonała
2542 KING OF HEARTS Pomeranian Beauties - Doskonała
2543 Rabymar TOP GUN III Doskonała
2544 ŻELEK Złodziejska Zgraja - Doskonała
2545 AXEL Sabusiowe Wzgórze - Bardzo dobra
2546 Lenox Louis z Opolskiego Osiedla - Doskonała
2547 LG'S Magic Moment Legion Gagatków -
2548 Perfect Touch Era Bluesa II Doskonała
2549 RAY OF LIGHT Sylena I Doskonała CWC,RES. CACIB
2550 ROBIN'S DREAM Aldaha Gold IV Doskonała
2551 SCAPE Złodziejska Zgraja III Doskonała
2552 Toraylac MASTERMIND - Doskonała
2553 Armani Magic Baccara I Doskonała CWC
2554 Clopsville Las Vegas II Doskonała
2555 FRENCH LOVER de Castel Peyrac III Doskonała
2556 Hilton z Klanu Złośnicy - Doskonała
2557 LG'S BOSS Legion Gagatków IV Doskonała
2558 MAMBO ZŁODZIEJSKA ZGRAJA - Doskonała
2559 RAMBUŚ Złodziejska Zgraja - Doskonała
2560 ANGELO Magic Baccara II Doskonała
2561 Bonitos Companeros CORETTE RUM - Doskonała
2562 Bonitos Companeros YES WE CAN RED I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2563 DICKENS de Passeriphane - Doskonała
2564 ESCAPE Złodziejska Zgraja IV Doskonała
2565 KID ROCK vom Welfenhof III Doskonała
2566 Lazycroft's CLUEDO -
2567 ROYAL CHOICE Dobry Rok - Bardzo dobra
2568 Rosebury JUSTIN THYME I Doskonała
2569 AFRODYTA Delancer I Wybitnie Obiecująca
2570 Baltic Intrigue CATTLEYA DOWIANA III Wybitnie Obiecująca
2571 BESSI Belahundo II Wybitnie Obiecująca
2572 NAOMI Dobry Rok IV Wybitnie Obiecująca
2573 SECRET OBSESSION Gorska Fantazja I Wybitnie Obiecująca
2574 ALFA Złodziejska Zgraja IV Doskonała
2575 Alicavis FELICITA - Doskonała
2576 ASTRA Złodziejska Zgraja II Doskonała
2577 AVENSIS Biel's -
2578 BARBARESCA Baltic Harmony -
2579 CANDELIGHT vom Welfenhof I Doskonała ZW. MŁ.
2580 DANCING QUEEN Vom Welfenhof III Doskonała
2581 DOLCE VITA Solarelo -
2582 DOLCE VITTORIA Solarelo -
2583 ELZA Uszatki Łaciate - Bardzo dobra
2584 ERIS Stajnia Magia - Doskonała
2585 GRACE Canis Satelles - Doskonała
2586 Gulia von der Hohenzollernfeste - Doskonała
2587 MAYKA Krucha Fantazja - Doskonała
2588 NIEZAPOMINAJKA Górska Fantazja - Bardzo dobra
2589 RAJNDROP RHAPSODY of Millcreek-Cottage - Bardzo dobra
2590 VANETTE Awelana - Bardzo dobra
2591 Vita-E Bella Awelana - Bardzo dobra
2592 Alice One of the Million Azgard - Doskonała
2593 Campanard's JAMAICA SUNRISE - Doskonała
2594 FLORENCJA KOSMATY DUSZEK - Dobra
2595 Flower Fair of Sevijean´s IV Doskonała
2596 GOOD MORNING STARSHINE z Willanny II Doskonała
2597 INKA LORA - Doskonała
2598 LG'S AMBER Legion Gagatków - Bardzo dobra
2599 Mela Józefina - Bardzo dobra
2600 Mirabelle Tequilaland - Doskonała
2601 NEFRETETE Dobry Rok III Doskonała
2602 RANROP Sylena I Doskonała CWC,RES. CACIB
2603 Azalea IMPECCABLE IV Doskonała
2604 BELLA Ba-Mi-Go II Doskonała
2605 BRENDA Krucha Fantazja - Bardzo dobra
2606 DASMENA DONNA Maukochonia - Doskonała
2607 HAPPY z Klanu Złośnicy - Bardzo dobra
2608 HEY JUDE Pomeranian Beauties I Doskonała CWC
2609 IRISH COFFEE Pomeranian Beauties - Doskonała
2610 KISS ME Dobry Rok III Doskonała
2611 MARILYN MONROE - Bardzo dobra
2612 SIMONETTA EL POLACO CAVALIERLANDIA Norsław Ramotto - Doskonała
2613 VESPA DI Bordaja - Doskonała
2614 APHRODITE Gorska Fantazja I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2615 BLANCHE NEIGE vom Welfenhof II Doskonała
2616 A NO TO FRUGO Amica Canis I Obiecująca
2617 BARRY Skarby Pańskiej Góry - Nie podlega ocenie
2618 HAPPY BOY SIŁA PASJI - Dostateczna
2619 LARRY Ricci Club - Dostateczna
2620 SPICED COOKIE Volpino Mini I Bardzo dobra
2621 SWEET HONEY Duch Pajęczy II Bardzo dobra
2622 KEVIN Mirasol Polonia I Doskonała CWC,RES. CACIB
2623 ZOLTAN Capo Dei Capi - Dobra
2624 Helmiaisen Royal Ambassador I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2625 AICHA Angelitos Buenos IV Bardzo dobra
2626 ARIEL Złote Iskierki - Dobra
2627 BORA BORA BLUE DE Modisto -
2628 Coffi Cappucino Piccoli Bastardi II Doskonała
2629 JULIETTA DE Modisto -
2630 JUTRZENKA z Górskich Terenów - Dobra
2631 SALIDA DEL SOL Le Notti Bianche I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2632 ZAGORSKA'S ALICE IN WONDERLAND III Doskonała
2633 ALHAJA DE Modisto -
2634 BIJOU Ti Ihuan II Doskonała
2635 Crazy Girl Piccoli Bastardi III Doskonała
2636 DEE DEE Action Alet - Bardzo dobra
2637 DONNA Chidonna I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2638 IMPOSSIBLE GIRL Mirasol Polonia - Bardzo dobra
2639 TRACY Liptovska Kotlina IV Bardzo dobra
2640 CHLOE Chidonna I Doskonała CWC
2641 DOLORIS Takor - Dostateczna
2642 JUDITH Mirasol Polonia IV Bardzo dobra
2643 KIKI TAKOR Personas Topgrate II Doskonała RES. CACIB
2644 OTTI Nortonia III Doskonała
2645 BELLA Super Style -
2646 HANDSOME Little Pleasure I Obiecująca
2647 AMARETTO Milagnes IV Bardzo dobra
2648 Caletto Leader Of The Band II Doskonała
2649 MIKO Moroszka III Bardzo dobra
2650 MR. MAGOO Crazy Passion I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2651 Per Sempre CON PASSIONE - Bardzo dobra
2652 ROSARITO NOVA FABRICIO - Bardzo dobra
2653 Wild Nenuphar Per Sempre - Bardzo dobra
2654 Bramerita Mr President II Doskonała
2655 HELMIÄISEN BART SIMPSON I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2656 KUPIDO Andrax Gold III Bardzo dobra
2657 MAGNITKA STAR VI KING -
2658 ORESTES Gra-Afra Poland IV Bardzo dobra
2659 Salvadore Takor Personas Topgrate -
2660 Bafi Pearl To-Te-Ry I Doskonała CWC
2661 BE MY MASTER Sasima III Doskonała
2662 BUMERANG PERSONAS TOPGRATE - Dobra
2663 Chilloutdog NEW AGE II Doskonała
2664 Kronos Ave Bengal - Bardzo dobra
2665 ONE z Garlicy Duchownej IV Bardzo dobra
2666 BUGATTI ROYAL Action Alet III Doskonała
2667 GILLY PC BIANCA GEMMA II Doskonała
2668 Sanflai Arlekino -
2669 Sasquehanna OPELEK I Doskonała CWC,RES. CACIB
2670 SCHROEDER"S BEARCUB SCOUT IV Bardzo dobra
2671 Esterka Moroszka - Nie podlega ocenie
2672 PEANUT BUTTER BLUE Volpino-Mini -
2673 PINACOLADA BLUE Volpino-Mini I Wybitnie Obiecująca
2674 Hosta Little Pleasure I Wybitnie Obiecująca
2675 ZAGORSKA'S BINGO -
2676 ALA AMA Brodaty WAgabunda - Bardzo dobra
2677 BURJ AL ARAB Etruria Polonia - Dobra
2678 Caletto I'M Online II Doskonała
2679 Edenas Kids GENESIS - Bardzo dobra
2680 G-Nelly Noeris - Bardzo dobra
2681 LANCOME z Herbu Sapały - Bardzo dobra
2682 NATURAL BEAUTY Volpino-Mini - Doskonała
2683 Per Sempre DANCING IN SEDUIRE IV Doskonała
2684 Per Sempre Dancing Queen I Doskonała ZW. MŁ.
2685 POCAHONTAS As Sadake - Bardzo dobra
2686 SEXY GIRL z Górskich Terenów III Doskonała
2687 NEVERENDING STORY z Herbu Sapały I Doskonała CWC,RES. CACIB
2688 NIRVANA z Herbu Sapały II Bardzo dobra
2689 ROSABELL BLACK Volpino Mini III Bardzo dobra
2690 ZŁOTA DOGOMANIA Ricci Club IV Bardzo dobra
2691 ZORKA Terra Atlantis - Bardzo dobra
2692 AMELIE BELLE FILE I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2693 ANABELLE MON A MOUR Yorkowa Frajda - Dobra
2694 BEAUTIFUL TAKOR Personas Topgrate - Dobra
2695 GIGA Sweet Banditos - Bardzo dobra
2696 LADY GAGA Le Notti Bianche - Bardzo dobra
2697 LILI Skarby Pańskiej Góry IV Bardzo dobra
2698 Macierzanka Next Germanika III Bardzo dobra
2699 OUR FABULOUS GIRL Dogomania - Bardzo dobra
2700 Per Sempre Coco Chanel - Bardzo dobra
2701 QUE DIA As-sadake II Bardzo dobra
2702 BORIS Prazak's chin I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2703 DANNY Born to Success II Doskonała RES. CACIB
2704 Delis Sakura AWANGARD TAKOR III Doskonała
2705 BURGA z Halinogrodu II Doskonała
2706 FAERY DARK HOSHIKO de L'arc D'Asherat I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2707 ENRICO MORI Gattaca I Doskonała ZW. MŁ.
2708 RAMIRO Kalis z Treste II Doskonała
2709 Fera Viva CARDAMON II Doskonała
2710 River SUPER CIAPKI I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2711 EL LIBERTADOR-SIMON Di China Latina I Doskonała CWC,RES. CACIB
2712 Barwinek Lavandula I Doskonała
2713 CARMEN Kolejowy Tramp I Obiecująca
2714 Córunia Tatunia Innowacja II Doskonała
2715 Gentiana Lavandula III Doskonała
2716 Iringa Nesjana I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2717 Nigella Lavandula IV Doskonała
2718 Tizzy Cleris Likes Cooki - Bardzo dobra
2719 JETSE z Łowickiego Księstwa II Doskonała
2720 RAVA Super Ciapki I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2721 Bajer Staff LUNA IV Doskonała
2722 CELOZJA Pokerowy Żywot -
2723 CHA CHA z Gangu Łysych II Doskonała
2724 DORIS DAY Gattaca I Doskonała CWC,RES. CACIB
2725 Family Song's LUNARIS III Doskonała
2726 TAKO Białe Bursztynki -
2727 TINO Białe Bursztynki I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2728 QUEEN Klenot Toliary - Dobra
2729 DIANA Białe Bursztynki I Doskonała
2730 Cody Buffalo Bill Fatal Gang I Doskonała CWC
2731 Collin Ray Fatal Gang I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2732 King Mambo of Castafiore I Doskonała CWC,RES. CACIB
2733 RANDI z Zamku Walkiriii -
2734 GOLDIE Nibylandia I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2735 XAWIER Bargest -
2736 Uk Royal Blood Corsairey Casch I Doskonała CWC
2737 Mendy Tamaguči I Doskonała CWC,RES. CACIB
2738 NANA MY GIRL Bargest -
2739 One Love Corsairey Casch II Doskonała
2740 JANICE JOPLIN Kaleva I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2741 BLACK JACK z Fabryki Psów II Doskonała
2742 JATAKABI'S FIRST ONE I Doskonała ZW. MŁ.
2743 TORCEDORE'S NOCCIOLO DORADO III Doskonała
2744 Febor von Zirpen I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2745 FIDELIO Du Printemps des Olivets III Doskonała
2746 KOKO DULCE Mokrý Bandita II Doskonała
2747 F`VINCENT Du Printemps des Olivets II Doskonała
2748 FINIS CORONAT OPUS Flupsie I Doskonała CWC,RES. CACIB
2749 BUENOS AMIGOS BONNIBELLE VALENTIA II Doskonała
2750 KARVIL'S HAVANESE BLAZE OF GLORY I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2751 JESSY z Przemożnej Chętki I Doskonała CWC,RES. CACIB
2752 FORTUNAE FILIUS FLUPSIE I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2753 CARLO ROSSI Kardelen III Bardzo dobra
2754 GOLDEN GRAAL AZUROWA AMHARA I Doskonała ZW. MŁ.
2755 KUTANI ORLANDO TI LA SHU II Doskonała
2756 Close To Perfection Gooder I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2757 Antares Procion III Bardzo dobra
2758 Close To Perfection And Beyond I Doskonała CWC
2759 ENTER LHAMCO LACO -
2760 JAK SEN Azurowa Amhara II Doskonała
2761 Chic Choix Parade Chic -
2762 Close To Perfection Again I Doskonała CWC,RES. CACIB
2763 EXCLUSIVE CALL GIRL MALTAPSO z Czańca I Wybitnie Obiecująca
2764 Art Deco Azurowa Amhara I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2765 Elizabeth Bri-Jack -
2766 NIEBANALNIE CZARUJACA Azurowa Amhara I Doskonała
2767 Collin Cordata I Doskonała CWC,RES. CACIB
2768 Banditta Cordata I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2769 CALISSA von der Altlichtenwarther Lowen I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2770 CLABEC S PRINCE OF CHARMING ELITE III Doskonała
2771 JACQUES MALTEZZI I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2772 MALTANGEL EVERLASTING LOVE II IV Bardzo dobra
2773 Maltanko's TREASURE HUNTER II Doskonała
2774 Mały Książe i Paris KENZO AMOUR - Bardzo dobra
2775 Diamond TRIPLE EXCELLENT I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2776 FULL OF FUN Forussi I Doskonała CWC,RES. CACIB
2777 Goro Enigmatic Vittoria -
2778 Volvo z Kociego Dworu II Bardzo dobra
2779 TA-JON'S NUUNA YER BEESWAX I Doskonała
2780 BRENDA z Żywieckiej Kotliny II Wybitnie Obiecująca
2781 DELIGHTFUL SWEETNESS Elnaja I Wybitnie Obiecująca
2782 AFRODYTA Chicmaltais III Wybitnie Obiecująca
2783 FELICITA Storrada - Wybitnie Obiecująca
2784 JASSY Nesjana IV Wybitnie Obiecująca
2785 JOLIET Nesjana II Wybitnie Obiecująca
2786 PARIS CHRISTOFER MAGIC MALTESE I Wybitnie Obiecująca
2787 CARMENA z Śląskiego Radlina III Doskonała
2788 CIARA z Śląskiego Radlina - Bardzo dobra
2789 ESCHER MY PEARL Dimetrodon II Doskonała
2790 FAIRY QUEEN FORUSSI -
2791 FLASH FLOWER LILLI Wonder of Love IV Bardzo dobra
2792 Mały Książe i Paris Kamilla - Bardzo dobra
2793 Midis Sweet Gypsy Rose I Doskonała ZW. MŁ.
2794 ALICE IN WONDERLAND Elnaja I Doskonała CWC
2795 AN EXQUISITE GIRL of Blue Moonlight -
2796 FIRST KISS DOGGIE STAR III Bardzo dobra
2797 ROYAL ROSELINE Secret of Glory II Doskonała
2798 GRACJA z Zielonego Grodu -
2799 Kitty Ulath Ina Jimido II Doskonała
2800 MERIVA BIELY KORMORÁN I Doskonała CWC,RES. CACIB
2801 LOVELY LILIEN STAR Magic Maltese I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2802 VICI Gen te Mire I Wybitnie Obiecująca
2803 IMBIR Pomarszczony Czar I Wybitnie Obiecująca
2804 LAST FOREVER Mira Canis II Wybitnie Obiecująca
2805 MonpasieFORT NOKS I Doskonała ZW. MŁ.
2806 RONALDINI od Wilmy I Doskonała CWC
2807 JUMBO-JET NIGHT COCA BAST I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2808 KAWITO Coco Mademoiselle II Doskonała
2809 Anjos XANTIA I Doskonała CWC,RES. CACIB
2810 COLIN Serdechniy Drug -
2811 WALKIRIA Od Wilmy I Wybitnie Obiecująca
2812 Ballett ARABESQUE I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2813 ELEFANTYNA Virgo Almondega III Doskonała
2814 HULA HOP Mira Canis II Doskonała
2815 HYLLA Pibaro - Bardzo dobra
2816 KORTNY BLACK SHOW STAR MILREY -
2817 LOGIKA Pontifex Maximus IV Doskonała
2818 Megi Lux Pixela -
2819 Stellanova Poland Adele - Bardzo dobra
2820 Anadyr Blues Matilda -
2821 Anjos KIRA I Doskonała CWC,RES. CACIB
2822 INARII Chiński Pupil IV Doskonała
2823 KONICZYNKA Pretorianin - Dobra
2824 Sprogu Ambitious Anika III Doskonała
2825 Title Role Od Wilmy II Doskonała
2826 TOJKA Kizos -
2827 KALINKA SASQUEHANNA POMARSZCZONY CZAR I Doskonała CWC
2828 Maria Antonina Stellanova Bul-Dog II Doskonała
2829 Anjos TOYOTA I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2830 DERI ASTERTE GOLD Nasza Sfora I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2831 KENNY GIFT Perlová koruna I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2832 GEORGE Lady Black Queen I Doskonała
2833 Cortéz z Černého panství I Doskonała CWC,RES. CACIB
2834 GASTON Lady Black Queen II Doskonała
2835 Barbian Queen of Diamonds I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2836 CHICA - BELLA Bati - Bel I Doskonała
2837 Cecílie Unno Jezvé I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2838 CRISTIAN CARO Omne Trinum Perfectum I Doskonała
2839 BRUNO Omne Trinum Perfectum I Doskonała
2840 Draco Golden z Bretfeldova paprsku I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2841 Fantastic Future of Minarett -
2842 Express Yourself Very-Merry I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2843 TOCZKA Morelowa Radość I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2844 MR WESKER OD LALANKI I Wybitnie Obiecująca
2845 Xixao Earl's Legend I Doskonała CWC
2846 ELTON JOHN der Schwarze Quirl II Doskonała CWC,RES. CACIB
2847 Mr Pontius od Lalanki I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2848 MONA LIZA Trójkolorowa Kokarda I Doskonała
2849 UTALENTOWANA GADUŁA INTER STUDIO I Bardzo dobra
2850 JOSSE MANUEL Konkwistador I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2851 GOLD LEIDI VEL GREIS od Pana Waldemara I Doskonała
2852 MAGOR Sti-Va I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2853 Mr. Palladyn od Lalanki I Doskonała CWC,RES. CACIB
2854 Jasenak FANFARE -
2855 QUINN VICTORIA M.K.ZŁOCISTY JASTRUN I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2856 GOLD BOY VEL ERYK od Pana Waldemara I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2857 Guliver Golden Boy Teschiro I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2858 FAVOURITE WALDO Yokozuna I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2859 Apache Earl´s Legend I Doskonała CWC,RES. CACIB
2860 Picolino Cuore Partenon I Bardzo dobra
2861 EXECUTIVE LEAGUE OF GENTLEMEN I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2862 Excellent Expression Lindeza I Wybitnie Obiecująca
2863 Snegurochka Dlya Earls Legend Iz Twerskoi Gammy I Doskonała
2864 Arnold Babahatim I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2865 JOSCHE-YOSCHIMITSU CHOCOLATE z Bursztynowej Kolekcji - Doskonała
2866 DON DIEGO z Bursztynowej Kolekcji I Doskonała CWC,ZW.
2867 Kry'la Angela Tuz Favorit Style -
2868 AKFILINIA Baba Hatim -
2869 CHERR Gryfonikowy Świat I Doskonała ZW. MŁ.
2870 GASHI z Bursztynowej Kolekcji II Doskonała
2871 GRACE KELLY z Bursztynowej Kolekcji III Doskonała
2872 KAISHA-KLEMENTYNA PRINCESSA z Bursztynowej Kolekcji - Doskonała
2873 ELENKA z Bursztynowej Kolekcji I Doskonała CWC,ZW.
2874 Bastien Darling Salusana I Wybitnie Obiecująca
2875 CHRYSTIAN Blaira Acapella II Wybitnie Obiecująca
2876 MAGICAL SUMMER WIND z Kojca Coli I Wybitnie Obiecująca
2877 R´ZANY z Ivafré III Wybitnie Obiecująca
2878 BE PROUD Mr Shih IV Doskonała
2879 FABIO Arokis - Bardzo dobra
2880 GREGOR Merlot Poland II Doskonała
2881 IMPERATOR Fu-Lin - Bardzo dobra
2882 PASJANS Ad Acte I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2883 ROKOSZ Ad Acte III Doskonała
2884 Have a Dream Big-Foot de Thalek II Doskonała
2885 SAN JUAN del RIO Success Essence I Doskonała CWC
2886 Al Pacino Breed Love I Doskonała CWC,RES. CACIB
2887 ARRAKIS GLAMOUR Soni`g II Doskonała
2888 CARAMELO Jantar Moravy IV Doskonała
2889 ELVIS GOLD z Kojca Coli III Doskonała
2890 ALFRÉD Z IVAFRE II Doskonała
2891 FREEMAN Merlot Poland III Bardzo dobra
2892 KARAT Ad Acte I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2893 PRYMULKA From Hesperdy's Garden I Wybitnie Obiecująca
2894 NATURALLY RISING STAR Z Kojca Coli II Wybitnie Obiecująca
2895 ROXI z Ivafre III Obiecująca
2896 SOLARIS AVIS MADAME KAYBAROSHI I Wybitnie Obiecująca
2897 BE BEST Mr-Shih I Doskonała ZW. MŁ.
2898 BLAIRA ACAPELLA Mr-Shih III Doskonała
2899 FIBI Arokis IV Doskonała
2900 HONEY MOON Merlot Poland II Doskonała
2901 REBELIA Ad Acte - Doskonała
2902 BAJKOWA BRYGIDA Astarte Gold III Bardzo dobra
2903 BRILIANCE GIRL Astarte Gold I Doskonała CWC
2904 KENYA z Ivafre II Doskonała
2905 Mc.Allecia Beth Sylvadog Bohemia IV Bardzo dobra
2906 ELODIE IMPERATRICE Merlot Poland I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2907 Enigma Ad Acte II Bardzo dobra
2908 KARINA Astarte Gold III Bardzo dobra
2909 MILAGRO Astarte Gold IV Bardzo dobra
2910 BLACKBERRY-ATREI Kirabzer II Doskonała
2911 DARLING GIRL SON`IG Elmork I Doskonała CWC,RES. CACIB
2912 QUENN OF THE RING MR-SHIH III Doskonała
2913 Gapi Lazlo I Doskonała CWC,RES. CACIB
2914 Connection Siljans Crown Prince I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2915 AISCHA u Bożeny i Barbary II Doskonała
2916 FLER SKELLIGE POLAND - Bardzo dobra
2917 GLIMPSE OF PARADISE from Pine Fields I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2918 INCREDIBLY DELICIOUS Forussi -
2919 LORRAINE Magnifique Papillon - Bardzo dobra
2920 LUISA MIRANDA Porubsky kvet - Bardzo dobra
2921 Portlandia Enopia Nasza Sfora III Doskonała
2922 Eshley Ernie Cembra I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2923 Daisy Lazlo - Bardzo dobra
2924 TINA Grejfis I Doskonała CWC,RES. CACIB
2925 OM-SHING Tashi Bodjul I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2926 CARTER SPOT OF DARKNESS I Doskonała CWC,RES. CACIB
2927 Nordic Vintage Falamandus I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2928 AN JOMO Garkana I Wybitnie Obiecująca
2929 DZUM Nyima Nying II Bardzo dobra
2930 Tashi E'Tara Nyima Nying I Bardzo dobra
2931 C´CHITRAL NYIMA NYING I Doskonała CWC,RES. CACIB
2932 GANDALF Z Helmowego Jaru I Doskonała CWC
2933 GLORIA Z Helmowego Jaru II Doskonała
2934 Alilah's Velvet Touch I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2935 Fair Play du Domaine de Chanteloup I Doskonała ZW. MŁ.
2936 OLIVETTI Niby Nic III Doskonała
2937 SAVIO Libra Lira IV Doskonała
2938 TIVOLI Pustynny Wiatr II Doskonała
2939 Quentin All Italica I Doskonała CWC,RES. CACIB
2940 ESTES Forum Romanum I Doskonała
2941 BAUBLIS Forum Romanum I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2942 Bello E Impossibile Dei Raggi di Luna II Doskonała
2943 KAILEA Forum Romanum I Wybitnie Obiecująca
2944 NALA Niby Nic I Doskonała
2945 BROMBA Elfy z Wiślanego Brzegu - Doskonała
2946 GABI z Ochoczej IV Doskonała
2947 GRATIANA Forum Romanum IV Doskonała CWC,RES. CACIB
2948 QUASI UNA FANTASIA All'Italica III Doskonała
2949 Sirius TOSCA II Doskonała
2950 ESPERIA FORUM ROMANUM III Doskonała
2951 LASCALA Gorzowska Panorama IV Doskonała
2952 Lorelei z Łacińskiej -
2953 OLIMPIA z Ochoczej I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2954 PRADA z Ochoczej II Doskonała
2955 ESMEE Forum Romanum I Doskonała CWC
2956 Wasabi King of Ivar II Doskonała
2957 Amal Salang BOURJOIS I Doskonała CWC
2958 DRIPPING WITH GOLD Amahoro II Doskonała
2959 Bahir-e-Shah of Suriya I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2960 KARAGEZ DA VINCI II Doskonała RES. CACIB
2961 ALBA LONGA Rinocerus I Wybitnie Obiecująca
2962 AFRA - RAYA Czatyrdach I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2963 AMNA TARA Czatyrdach -
2964 Karakush THE HAIR WE BREATHE -
2965 Suliman En Pointe II Doskonała
2966 Tiffany Dupont Gandamak Slovakia I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2967 DEE DEE YOUR LOVE Amahoro - Bardzo dobra
2968 POLA Karmazynowy Błękit - Bardzo dobra
2969 Gracie-Blue ze Zličínských luk I Doskonała CWC
2970 Benasay of Suriya I Doskonała CWC,RES. CACIB
2971 Eidi n'Amanar EFIS -
2972 Tukufu Iman I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2973 Tombouktou's WASHEELAT I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2974 Zultan Schuru-esch-Schams I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2975 BASSIRA AG Dalvit I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2976 Ayman Deluca Moravia - Dyskwalifikacja
2977 Amani Sayah I Doskonała CWC
2978 ASHRAB ABKABUD MAYSOONA'S II Doskonała
2979 Derek Lam Del Borghino -
2980 NIZZAR Orman II Doskonała RES. CACIB
2981 ZARGAN MAYSOONA'S I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2982 Bahaador al-Quadar II Doskonała
2983 SHAMS AL DIN Ritzas I Doskonała CWC
2984 Baheera Al-najir II Doskonała
2985 Bahira Ansam Al-najir I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2986 Ashraf Sayah -
2987 BASMIAH FARAH DE LA DEHANNAIE I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2988 LANIKA Sannatis - Dobra
2989 Qirmizi L'AQUILA -
2990 NAŁĘCZ Arcturus I Obiecująca
2991 MAURYCY Arcturus I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2992 HOŁYSZ Arcturus I Bardzo dobra
2993 IGNAC Arcturus I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2994 ASTRA Chortyca II Doskonała
2995 NESKA Acalantis -
2996 URODZIWA WAĆPANNA Ranbaza I Doskonała ZW. MŁ.
2997 Szpilka Cepeliada I Doskonała CWC,RES. CACIB
2998 GUDELKA Arcturus I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2999 URZEKAJĄCA URODA Full Speed II Doskonała
3000 Zalotna Zuzia Confidence Interval III Bardzo dobra
3001 Jurajskij Bistkupstwo I Wybitnie Obiecująca
3002 ANTON z Jurajskich Biskupic - Bardzo dobra
3003 New York Pomarańczowa Alternatywa II Doskonała
3004 Oleg Stepowy Goniec III Doskonała
3005 Pablo Picasso Magnus Borzoj - Bardzo dobra
3006 TYLKO TEN Polot I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
3007 CARNIVAL'S CAPTOR Impuls i Splendor I Doskonała CWC
3008 CZEKAN ze Wzgórza Majora - Bardzo dobra
3009 Amocco Highlands Heart -
3010 CHARMING CHALLENGER Impuls i Splendor II Doskonała
3011 Lothar Stepowy Goniec III Doskonała
3012 POETYCKI PATOS Polot IV Doskonała
3013 Rabarbar z Jurajskich Biskupic I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
3014 Fragment Bistkupstwo I Doskonała CWC
3015 ANTE PORTAS STEPOWY GONIEC I Doskonała CWC,RES. CACIB
3016 ALINKA z Jurajskich Biskupic -
3017 Aljaska Legenda Rossij -
3018 ALMAZKA z Jurajskich Biskupic I Bardzo dobra
3019 COSMIC GIRL Impuls i Splendor II Doskonała
3020 Mereszka Stepowy Goniec I Doskonała CWC,RES. CACIB
3021 Zelda Onejskaya - Bardzo dobra
3022 Age of Beauty Matrioshka IV Doskonała
3023 ARIA Aqua Pura - Bardzo dobra
3024 Cayenne C. Royal Lily III Doskonała
3025 CUTE CASCADE Impuls i Splendor II Doskonała
3026 FUNNY GIRL Stepowy Goniec - Doskonała
3027 MANON LESCAUT Stepowy Goniec - Bardzo dobra
3028 Omanda - Djale Magnus Borzoj I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3029 HERA Z POGRANICZA I Doskonała CWC
3030 Carrie Randis Irater I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
3031 Epic HONOURABLE I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
3032 Amanda Bog-Hal - Bardzo dobra
3033 Fionn Clann Rhiannon I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3034 KARADHRAS PASTIS PROVANCE I Doskonała ZW. MŁ.
3035 O'ZEN Minori ad Majus III Bardzo dobra
3036 Whiteheads FOR YOU I WILL II Doskonała
3037 Whiteheads EVERY MAN JACK I Doskonała CWC
3038 EUROSTR'S MY FIRST KISS - Dobra
3039 OZI Pagawa III Bardzo dobra
3040 Spellbound Forgetmenot Santana I Doskonała CWC,ZW.
3041 Whiteheads DALLAS II Doskonała
3042 Meradith DESERVE TO WIN I Doskonała CWC
3043 Meradith HERE SHE COMES II Obiecująca
3044 Whiteheads SILVER GIRL I Obiecująca
3045 Nirse YOUR LOVE II Doskonała
3046 ORINOKO Minori Ad Majus III Bardzo dobra
3047 R'HANNA Frost Bonaqua -
3048 RHETSGIS SHIRLEY BASSEY I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
3049 BIANKA JAGGER FAST DUNDERRY I Doskonała CWC
3050 RUMBA Pagawa II Bardzo dobra
3051 ARDILLA Baltic Fossil IV Bardzo dobra
3052 C'mere Keijusatu I Doskonała CWC,RES. CACIB
3053 Meradith EFFORTLES GRACE III Doskonała
3054 ORKA Pagawa - Bardzo dobra
3055 YEEEHAW YOLANDA Ypsylon II Doskonała
3056 YOUR EARL GREY TEA Lazarus I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
3057 LORD LEOPIN Festina I Wybitnie Obiecująca
3058 Arsalan Nezop II Bardzo dobra
3059 Mauro Paluduz I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
3060 BEREN z Wichrowego Czuba I Doskonała CWC
3061 Blackshadow Irwanett I Doskonała CWC,RES. CACIB
3062 PHOENIX SURYCAN II Doskonała
3063 MADERA Festina I Wybitnie Obiecująca
3064 CANDY vom Kaabusch II Doskonała
3065 Nocturne for Master Octan Sagittarius III Bardzo dobra
3066 Varna Szare Stado I Doskonała ZW. MŁ.
3067 CANA CATHERINE SAVINIKA I Doskonała CWC,RES. CACIB
3068 Greirish ZAPHIRA II Doskonała
3069 SHARON Wichrowe Zauroczenie III Bardzo dobra
3070 Evita Moonvillage II Doskonała
3071 GEISHA Festina I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
3072 MAURITIA Aghamora III Doskonała
3073 SHERIDAN Terra Viva I Doskonała CWC,ZW. RASY,ZW.
3074 PAKO -
3075 PENELOPE MAG z Gipova I Doskonała CWC,ZW. RASY,ZW.
3076 Bovenop MINNIE HEELER I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY