powołany w 1948 roku

WYNIKI XVIII MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWY PSÓW RASOWYCH W KATOWICACH
15-16-17.03.2013

Nr kat. Nazwa Lokata Ocena Tytuły
1 Alligator Between the Rivers I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2 Niagara Blue Zbójecka Saga I Doskonała CWC
3 Wild Desert Dingo's Indian Summer I Doskonała CWC,RES. CACIB
4 Hawk's Forest Amber Dreams Come True I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
5 Silesian Diamond MORIS PRIME I Wybitnie Obiecująca
6 FOLLOW THE STARS El Bridorado - Nie podlega ocenie
7 Gardik Emiel Regis I Doskonała ZW. MŁ.
8 Black Cooper FIRST CLASS I Doskonała CWC,RES. CACIB
9 LUCCA KIAORA II Doskonała
10 CELTIC PRIDE of Sartness I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
11 Silesian Diamonds MELODY PRIME I Wybitnie Obiecująca
12 GRACE KELLY de CHESTER I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
13 HER MAJESTY Smartness -
14 Feainnewedd Emiel Regis I Doskonała CWC,RES. CACIB
15 DOUBLE SCOTCH BLACK ROSALINDA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
16 VIS TA VIE DE CHESTER -
17 NULLA z Banciarni I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
18 ELDAMAR Lohrien I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
19 LUIGI Grand Canyon I Bardzo dobra
20 BRAVE ASPEN Borbos I Doskonała ZW. MŁ.
21 KACHINA Dzika Banda III Bardzo dobra
22 Komtessa Beautiful Whiteangel -
23 PEJRA ROSA Białe Wzgórza II Bardzo dobra
24 BENIA u Źródła III Bardzo dobra
25 FABIA z Chary Leona II Bardzo dobra
26 XOTIC GREY WOLF Las Kornas I Doskonała CWC
27 Arnie of Aiwak´s Paradise I Bardzo dobra
28 Horsebo TWIX I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
29 ARMANI BLACK RED WHITE I Wybitnie Obiecująca
30 Barry White Border Song II Obiecująca
31 Alderaan INFINITY - Bardzo dobra
32 Aleki Derbeko III Doskonała
33 Borderline Country Ravel I Doskonała ZW. MŁ.
34 JACKPOT Dajavera II Doskonała
35 LONDON Clan Fair Play IV Bardzo dobra
36 AGAPITO Nebesky sen I Doskonała CWC
37 BONO Piece of Heaven II Doskonała
38 DON HURACÁN Semper Unique III Bardzo dobra
39 Grateful Heart Silver Breeze II Bardzo dobra
40 Never Never Land G`SEABISCUIT - Dobra
41 Ready Steady Go Gasko Prim I Doskonała CWC,RES. CACIB
42 Borderline Country Justinstyle I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
43 TONKORY XTRA SPECIAL II Doskonała
44 BELLA Stars Border Collies II Wybitnie Obiecująca
45 BISA STARS BORDER COLLIES III Wybitnie Obiecująca
46 BONJI STARS BORDER COLLIES I Wybitnie Obiecująca
47 AJSZA STARS BORDER COLLIES I Wybitnie Obiecująca
48 ALFA Stars Border Collies II Wybitnie Obiecująca
49 Alderaan IMPRESSION IV Bardzo dobra
50 Arwen Black Carwera I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
51 GINA BL The Best of Gajowy III Bardzo dobra
52 Windrift Ain't She Sweet II Doskonała
53 Alderaan HAT-TICK III Doskonała
54 BARBARELLA Black&White Story IV Bardzo dobra
55 Cindy Stajnia Sadyba I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
56 DONA TRAVIESA Semper Unique II Doskonała
57 Bambi Eldest Slovakia II Bardzo dobra
58 LOOKING GREAT LOCHEIL I Doskonała CWC
59 Channel Coco Dajavera -
60 Unai Foxy Fox I Doskonała CWC,RES. CACIB
61 CAMARO BUVI- BUZI I Wybitnie Obiecująca
62 GREY TETIS ARAMIS I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
63 HOPE ZADRA Barbe Sale I Bardzo dobra
64 GAJA ZADRA Barbe Sale I Bardzo dobra
65 BAZYLISZEK Wilk z Baśni I Wybitnie Obiecująca
66 AKIVARAS AUSTANT KVEPIA PELYNAIS I Wybitnie Obiecująca
67 GRAN ROJO CORAZON Atropa Bella Donna II Bardzo dobra
68 INSPEKTOR KURT z Lasów Preczowskich I Doskonała ZW. MŁ.
69 BARUCH Wilczy Duch I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
70 GRAN MILAGRO AZUL Atropa Bella Donna III Doskonała
71 Yipon z Peronówki IV Doskonała
72 ZACK Eden severu II Doskonała
73 BALDUR Braterstwo Wilczaków II Doskonała
74 ELLANDER Wilk z Polskiego Dworu I Doskonała CWC,RES. CACIB
75 AWARIA Spiderwolf II Obiecująca
76 Lucy z Lasów Preczowskich I Wybitnie Obiecująca
77 DIABLICA GALICYJSKI WILK I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
78 Eetee II od Uhoste I Doskonała CWC,RES. CACIB
79 GRAN ROSA AMIGA Atropa Bella Donna II Bardzo dobra
80 ENID Wilk z Polskiego dworu I Bardzo dobra
81 Vapula z Peronówki II Bardzo dobra
82 CLAIR DE LUNE Srdcerváč I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
83 ADHARA Wilk z Polskiego Dworu I Doskonała
84 REGINA ROMANIEI Carskie Sioło I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
85 UTTAMAH Biely lev I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
86 Matyás Király Udvari Jako I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
87 FUKS Dzika Natura II Wybitnie Obiecująca
88 Saussurea Candy Boy I Wybitnie Obiecująca
89 Black Jack Gitaron II Bardzo dobra
90 Saussurea No Boundaries Take It To The Max I Doskonała ZW. MŁ.
91 Silver Dream Aussie's Eskimo III Dobra
92 AussiePride FLY ME TO THE MOON I Doskonała CWC,RES. CACIB
93 Saussurea TWIST N SHOUT II Doskonała
94 Ancelotti GITARON -
95 BETTER BEHAVE Diandra - Dobra
96 Key To My Hearth Puella Fera I Doskonała CWC
97 Mangyr`s Show Bandito II Doskonała
98 Gemmell Unexpected At Saussurea I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
99 CZARIK Ew-Bor I Doskonała
100 Preeminent Line MORNING SKY I Wybitnie Obiecująca
101 Breezy-Thorn Valley DARK ANGEL IV Dobra
102 Nesca Nerissa Altura -
103 NUTELLA NOA Altura III Bardzo dobra
104 Saussurea BLACBERRY -
105 SHOWFARM POLISH FLOWER II Doskonała
106 Thornapple SHINE ON YOU CRAZY DIAMOND I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
107 LADY MILLION Altura - Dyskwalifikacja
108 Thornapple ALL THAT GLITTERS I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
109 Demon Dobby Devil of Highland -
110 GIPPO Deabei I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
111 Nikon la Componella I Doskonała CWC,RES. CACIB
112 IHANA Srebrzysty Smrek I Bardzo dobra
113 Connor Black z JBonda I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
114 LEROY von der Simmeringer Haide -
115 Carmen Bagatela z Doliny Wieprza II Bardzo dobra
116 PASSION QUENA von der Simmeringer Haide -
117 Thunderwolf's Diamonds Are Forever I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
118 EXTRA ESPRESSO Dakota I Doskonała CWC,RES. CACIB
119 DESTINY of Irresistible Black I Doskonała
120 Cedrik pod Cvilínem I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
121 Frambos Gawial III Bardzo dobra
122 Frambos Gryfon II Doskonała RES. CACIB
123 CERA Marshall Dogs I Bardzo dobra
124 AGATHA Nieder Bohemia I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
125 ASTON MARTIN Dart I Wybitnie Obiecująca
126 ZHENG-DI-ER DART I Doskonała CWC,RES. CACIB
127 WINCHESTER Terviland I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
128 DAISY Bagatela z Doliny Wieprza I Mało Obiecująca
129 AGILA Dart I Wybitnie Obiecująca
130 Rondine z Wiedźmińskiej Stajni I Bardzo dobra
131 Orionette z Wiedźmińskiej Stajni II Bardzo dobra
132 ZENYA-SAN Dart I Doskonała CWC,RES. CACIB
133 ZOEY-DI-YI Dart I Doskonała CWC
134 XSOFI LA TOMA Dart I Doskonała CWC
135 J'INDRA Starý Machnáč I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
136 Wiktoria Dart II Doskonała
137 Angelika Oridix I Doskonała
138 Magellan Maribe Magic I Wybitnie Obiecująca
139 Angando Anukas Negro Duovarius I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
140 GRAND VEINARD de la Source de Marsylia I Doskonała CWC
141 KARNEVAL FIREDANCE Moravia Campanella -
142 Taboo Dalido II Doskonała
143 King Of Pop Moravia Campanella I Doskonała CWC,RES. CACIB
144 YANKES z Pierwszej Ligi II Bardzo dobra
145 MEDOR MIRAR z Kuźni Championów II Bardzo dobra
146 Navajo Nadina-Sis I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
147 ESTOR de la Source de Marsylia -
148 LINDOR z Kuźni Championów I Doskonała CWC
149 Van Guardio El'Bridorado II Doskonała
150 Brock Au-Auriga Brie I Bardzo dobra
151 Majesty Princess Maribe Magic I Wybitnie Obiecująca
152 Bellaquera El'Bridorado I Bardzo dobra
153 MALIBOO TASTE Jesienna Rapsodia -
154 MIMOZA Kudłate Serce II Bardzo dobra
155 Grivia de la Source de Marsylia - Doskonała
156 JUST FOR FUN Złota Elita -
157 Triann´s Something Special 4 MC I Doskonała CWC,RES. CACIB
158 Aurelia Bellezza Dilorini III Doskonała
159 I´m The Best Star of Moravia Campanella I Doskonała CWC
160 MANIANA NEGRA Duovarius II Doskonała
161 Biba- Chantal Avec La Force De Lours II Bardzo dobra
162 Bon Chéri Bella´s Liberi I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
163 CHANCE OF THE WINNING Moravia Campanella IV Doskonała
164 Esmina Dalido de Los Niegos III Doskonała
165 ETESSE Amber Route I Doskonała CWC
166 EZRA de la Source de Marsylia II Doskonała
167 PROVANCE CASSIS Złota Elita -
168 Asisi Au-Auriga Brie I Doskonała
169 TARA VICTORIA Per-Bene I Wybitnie Obiecująca
170 ZBIR DE VILLA MAGALA I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
171 Gustaw Kalupus I Wybitnie Obiecująca
172 CIMBO z Sosnowego Zakątka II Wybitnie Obiecująca
173 Gerry Daxis IV Wybitnie Obiecująca
174 KERY z Krywlan III Wybitnie Obiecująca
175 Brawos Bis ZAWISZA CZARNY -
176 ETOO Hexenland - Bardzo dobra
177 LEONARDO Tensor I Wybitnie Obiecująca
178 ŁARSON Dobrzyków IV Doskonała
179 Messi Tensor III Doskonała
180 MIRO ze Skalego Wzgórza I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
181 Thorn Arpat - Bardzo dobra
182 Zolan Eskorta II Doskonała
183 MARKO ze Skalnego Wzgórza III Doskonała
184 Nokturn Tensor I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
185 NORTON Tensor II Doskonała
186 Brawos Bis VICI I Doskonała CWC
187 IRON SĄDECKIE LACHY IV Doskonała
188 KEN z Tomickich Lasów II Doskonała
189 KEY z Tomickich Lasów -
190 ZORO Stary Samotar III Doskonała
191 Bojan z Sosnowego Zakątka II Doskonała
192 FART Sajk III Doskonała
193 Silas Tensor I Doskonała CWC,RES. CACIB
194 STEVE Lengy - Bardzo dobra
195 BRIT Kenola II Wybitnie Obiecująca
196 CELI Dobrzyków III Wybitnie Obiecująca
197 ELA Kalupus I Wybitnie Obiecująca
198 AJLA Walcommon I Wybitnie Obiecująca
199 CELTA z Sosnowego Zakątka III Wybitnie Obiecująca
200 LELOO Tensor IV Wybitnie Obiecująca
201 TILLA Hexenland II Wybitnie Obiecująca
202 BRIXI Kalupus I Doskonała ZW. MŁ.
203 CANA Prima-Vega III Doskonała
204 Cuma Kalupus -
205 MEGARA TENSOR II Doskonała
206 COPY Team Let's Go - Bardzo dobra
207 Diavoli di Fuoco II Doskonała
208 Henka Mavic - Doskonała
209 Lira ze Skalnego Wzgórza - Bardzo dobra
210 Nana Tensor IV Doskonała
211 ORLA Tensor - Doskonała
212 POLA Wolf-Gang I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
213 Rawid Kamabeda III Doskonała
214 BURZA Pajęcze Sieci - Bardzo dobra
215 CHANEL z Iglastego Lasku -
216 DRAKA Team Let's Go - Bardzo dobra
217 FACE Yuccero Bohemia - Bardzo dobra
218 FISHKA GVEN BLAID III Doskonała
219 GRENDY vom Rumbachtal II Doskonała
220 HANUM Pa-Bo-Ma -
221 Lea Kamabeda - Bardzo dobra
222 Liwia Kamabeda - Doskonała
223 MENDY Džako -
224 MIKI Prima-Vega IV Doskonała
225 PIRANHA Tensor I Doskonała CWC,RES. CACIB
226 TOSCA Kenola - Bardzo dobra
227 UZI z Kenetowca - Doskonała
228 Brawos Bis MARYLA -
229 Tessa Od Basiora I Doskonała CWC
230 ANDO ze Skalnego Wzgórza I Wybitnie Obiecująca
231 AZIR ze Skalnego Wzgórza II Wybitnie Obiecująca
232 LEGOLAS Tensor II Wybitnie Obiecująca
233 TEDDY Hexenland I Wybitnie Obiecująca
234 BASTER Z GRODU SMOKA II Doskonała
235 Gorbi vom Fichtenschlag -
236 INDO Pajęcze Sieci III Doskonała
237 Unkas ze Skalnego Wzgorza I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
238 NINO Perazma I Doskonała CWC,RES. CACIB
239 Pavel von der Zenteiche -
240 AIK vom Zschopauufer III Doskonała
241 DUKS Hen-Mi -
242 NESTO von der Grafen II Doskonała
243 NOLTE vom Zellwaldrand - Doskonała
244 YANNICK Temperton I Doskonała
245 Yannick vom Butjenter Land IV Doskonała
246 Xambo Kalupus I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
247 ARISA ze Skalnego Wzgórza III Wybitnie Obiecująca
248 Hossa z Hetmańskiej Sfory I Wybitnie Obiecująca
249 ORINOKO Śmiłowickie Wilki II Wybitnie Obiecująca
250 HOLLY Aksaris I Wybitnie Obiecująca
251 Waxi Artrox II Wybitnie Obiecująca
252 Brandy von Gran Peregrino III Doskonała
253 Cuky Kalupus II Doskonała
254 KALIBRA Padaroko I Doskonała ZW. MŁ.
255 ANDREA vom Fichtenschlag - Zwinger II Doskonała
256 Daria Od Petkovića III Doskonała
257 GITEL vom Valtenberh I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
258 Fianna Dlha Roven II Doskonała
259 Ussi vom Martelsberg III Doskonała
260 Zeraphina vom Zellwaldrand I Doskonała CWC,RES. CACIB
261 IBIZZA z Tylenu Moravia I Wybitnie Obiecująca
262 FLIRCIARZ Na Góralsko Nute I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
263 NORTON z Dobieszowic III Bardzo dobra
264 WIRŚKO z Borowej Strągi II Doskonała
265 FIGARO Algarobos I Doskonała CWC
266 GIEWONT du Domaine des Dahlbergs II Doskonała
267 ŁAPSERDOK na Góralsko Nute III Doskonała
268 MOCARNY Z ZADYMY IV Doskonała
269 ARMEX Świat Dysku II Doskonała
270 POPRAD Na Góralsko Nute I Doskonała CWC,RES. CACIB
271 BYSTRY z Siwej Polany II Doskonała
272 ELOUAN du Printemps des Olivets IV Doskonała
273 GWARNY Na Góralsko Nute I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
274 Krzepki z Modrzewinowej Leśniczówki II Doskonała
275 Singer Nutrena III Doskonała
276 SIUCHAJ Z BUTOROWEGO WIERCHU -
277 CESSNA Świat Dysku III Doskonała
278 FLASECKA Na Góralsko Nute II Doskonała
279 Kleo Aszakids - Bardzo dobra
280 KROKIEW Z MIĘTUSTWA I Doskonała ZW. MŁ.
281 LAWENDA z Jagusi Zagrody -
282 WARTKA Z BOROWEJ STRĄGI - Bardzo dobra
283 Witka Nutrena - Bardzo dobra
284 Zaduma Nutrena -
285 BIAŁA DAMA Kontekst I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
286 GLORIA Alpejskie Zauroczenie -
287 IVA Visenna II Doskonała RES. CACIB
288 SIWUCHA Nes Gwadiana III Doskonała
289 BIAŁKA Pasja Cepra I Doskonała CWC
290 INKA Visenna III Doskonała
291 LUNA ze Srebrnej Osady II Doskonała
292 HAJNÓWKA - BUKSA Filos I Doskonała
293 Deukalion Bambini di Praga I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
294 Sweet Expression's QUICK ON THE TRIGGER -
295 BOTTOM SHAKER MY SECRET -
296 Lovesome MAESTRO II Wybitnie Obiecująca
297 THUNDER TOUCH Asketila I Wybitnie Obiecująca
298 BLUEJAY Pasada I Doskonała ZW. MŁ.
299 Lovesome KNIGHT III Bardzo dobra
300 MODEL LIMITOWANY Fulfilled Dream II Doskonała
301 INFINITY Fulfilled Dream II Doskonała
302 KEEP ON LOVING Asketila III Doskonała
303 KEEP THE FIRE BURNING Asketila I Doskonała CWC
304 UNCAS z Puli Szczęścia IV Doskonała
305 C'EST SI BON Excellens Vivarium I Doskonała CWC
306 DANGEROUS LOVER Lohrien II Doskonała
307 Eberhard Black Amoreno -
308 SURPRISE Lost in Love III Doskonała
309 Alert Daredevil Lohrien II Doskonała RES. CACIB
310 JIM BEAM Perla z Polabi III Doskonała
311 LEO Wspólny Dom I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
312 Casidi Team SATISFACTION DLA ISKIEREK I Wybitnie Obiecująca
313 Lovesome MAGICAL ROSE II Wybitnie Obiecująca
314 Lovesome Milky Rose For Platero Primus -
315 REALLY WITH YOU Asketila III Wybitnie Obiecująca
316 SOMETHING ABOUT CRAZY GIRL Asketila I Wybitnie Obiecująca
317 ERIS EX ERA Figa Ruminy II Bardzo dobra
318 FANTASY OF SPACE SOLAR POWER Excellens Vivarium IV Bardzo dobra
319 Lovesome KISS FROM A ROSE I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
320 ONLY YOU Asketila III Bardzo dobra
321 Platero Primus All Inclusive -
322 ALL I WANT IS YOU Szetlandzka Perła -
323 ARIAL SAILY Quoys III Doskonała
324 ARTEMIDA -
325 COCO CHANNEL Ventora - Bardzo dobra
326 DANAE DIVIDA Figa Ruminy II Doskonała
327 LILY Szetlandzka Gwiazda IV Bardzo dobra
328 NEVERENDING STORY Asketila I Doskonała CWC
329 AMICA Compagno della Vita II Doskonała RES. CACIB
330 ARABIAN DANCE Quoys IV Doskonała
331 Archos Canis PETIT BIJOU - Bardzo dobra
332 Di'Leila's Sheltie LA LUNA - Bardzo dobra
333 Dia Docta Figa Ruminy III Doskonała
334 MASIMA ze Zguby Elfów - Dobra
335 NIGHT-LIGHT Excellens Vivarium - Doskonała
336 ORION FUTURE STAR Excellens Vivarium - Doskonała
337 ZA ZI NEL Ventora I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
338 BONA DEA Figa Ruminy I Doskonała CWC
339 NIKE z PULI SZCZĘŚCIA II Doskonała
340 KENIA RAJ DLA ZWIERZĄT II Doskonała
341 TIFFANY TRIUMF Asketila I Doskonała
342 ABAT AL AQDAR od Mohtarów I Doskonała ZW. MŁ.
343 CONSUS In Pleno III Bardzo dobra
344 FRANK Różany Gaj II Doskonała
345 Abahar al Azrak od Mohtarów I Bardzo dobra
346 LUNAR VELVET Ko-To-Ra I Doskonała CWC,RES. CACIB
347 ATLEN HEALENT OLD SKIBO - Nie podlega ocenie
348 Niksend Leonardo Da Vinci I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
349 ROMEO KoToRa I Doskonała
350 HENDI Różany Gaj I Wybitnie Obiecująca
351 ATLEN HEALENT PORCELAIN IV Bardzo dobra
352 BEKTUB ESMYK od Mohtarów III Doskonała
353 GREIS Różany Gaj II Doskonała
354 Marvalan DELIGHTFUL DREAM KOTORA I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
355 Dumka Różany Gaj I Bardzo dobra
356 LESSI Wirażka z Pruchnej II Doskonała
357 SELLA Wielowiejska Zgraja -
358 Wicani VIVACIOUS I Doskonała CWC,RES. CACIB
359 Alpain Sunflower I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
360 ATLEN HEALENT OLD SPICE II Doskonała
361 COLLAGE Con Collina III Doskonała
362 ESPOO I Bardzo dobra
363 DONGO Z TAU´RI I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
364 Faya of Bohemia Balada I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
365 DEIA des Llucanes I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
366 AGENT z Wielgowa II Wybitnie Obiecująca
367 Faworyt KONTEKST I Wybitnie Obiecująca
368 GWIEZDNY PYŁ Ama Canem I Wybitnie Obiecująca
369 HIPIS Ama Canem II Wybitnie Obiecująca
370 ARAK Blusałka I Doskonała ZW. MŁ.
371 Brzask z Jurajskiego Źródła II Doskonała
372 Ponadto ORKISZ -
373 GRACZ Polski Akcent II Doskonała
374 Ponadto Tamarysz I Doskonała CWC
375 ASESOR KONTEKST I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
376 IMPULS z Norblińskiej Doliny II Doskonała RES. CACIB
377 Ponadto Bukiet III Doskonała
378 SMOK fervidus IV Doskonała
379 ZBYLUT Dziechcinek - Doskonała
380 Fantasmagoria KONTEKST I Wybitnie Obiecująca
381 DĄBRÓWKA Via Rivendall I Wybitnie Obiecująca
382 Bryza z Jurajskiego Źródła II Doskonała
383 Ponadto IWOSZA I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
384 SAGA Dobrana Para -
385 ELIS DZIECHCINEK II Doskonała RES. CACIB
386 Ina India Ama Canem III Doskonała
387 Ista Ama Canem I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
388 JASNA Mościc -
389 JULISIA Ama Canem II Doskonała
390 OLSZYNKA z Winory III Doskonała
391 Winora z Norblińskiej Doliny I Doskonała CWC
392 Pieta Elfi v.h. Haskerhus I Wybitnie Obiecująca
393 ROMEO DLA POL-ANKI Gaucho II Doskonała RES. CACIB
394 WYSZCZEKANY WALIJCZYK Controversia I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
395 X-TRA BABA CONTROVERSIA I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
396 MALAIKA Lisie Pysie I Doskonała CWC,RES. CACIB
397 Uszaki GREEN FAIRY II Doskonała
398 INERESOWNA INTRYGANTKA CONTROVERSIA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
399 Dorogoe Udovolstvie Centenary -
400 MAKUL TM Zadębie I Doskonała
401 Hayri Sekizinici Kangal D.K Bubu -
402 Gladiator Wielkopolski Bernardyn I Doskonała ZW. MŁ.
403 DESPERADO z REGANÓWKI I Doskonała CWC,RES. CACIB
404 JAGO Jurastic Bernaros I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
405 MAYA Rajskie Szczęście II Bardzo dobra
406 NELA Jurastic Bernaros I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
407 Easy Wielkpolski Bernardyn I Doskonała CWC,RES. CACIB
408 MY LOVELY Dreams Become A Reality I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
409 BRANDON Berncor I Wybitnie Obiecująca
410 CAMELLOT Ciepła Ostoja -
411 SABO Thunder-Poland II Obiecująca
412 FANTASTIC DEE JAY u Żródeł Wisły I Wybitnie Obiecująca
413 GAL Eleuteria II Wybitnie Obiecująca
414 D'MISZA pod Szmaragdową Leszczyną -
415 FADO Swobodne Życie (FCI) - Nie podlega ocenie
416 HARLEY Stróż Zagrody I Doskonała ZW. MŁ.
417 NOBLESSE OBLIGE Duch Wrzosowisk III Bardzo dobra
418 URAN Azmeg II Doskonała
419 AZNAR Berncor III Doskonała
420 BAFFIN OD STASIAKÓW II Doskonała
421 CYNAMON Alpejski Sen - Bardzo dobra
422 HARRY Rokada IV Bardzo dobra
423 WEZYR CONSENSUS I Doskonała CWC
424 BENIO z BESKIDZKIEGO RAJU - Dobra
425 Bodye Moravian Hurricane III Doskonała
426 CASPAR Abra-Ber - Doskonała
427 DANTE Psi Gwiazdozbiór - Doskonała
428 OKIRO z Gorzyckiej Zagrody - Bardzo dobra
429 Phoenix z Cichej Górki - Doskonała CWC
430 TORES Zielone Ścieżki IV Doskonała
431 VIGO z Aresibo II Doskonała
432 COLLIN COLTON BERMONDO BOHEMIA IV Doskonała
433 GOLIATH Stróż Zagrody -
434 HERODES van`t Stokerybos I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
435 Kazar u Źródeł Wisły III Doskonała
436 MADEINITALY della Torre d´Ovarda - Doskonała RES. CACIB
437 ERVIN z Lukavskych luk - Bardzo dobra
438 ORSONWELLES degli Antichi Mulini -
439 ARWENA WZGÓRZE AGISA II Wybitnie Obiecująca
440 BIANCA Berneńskie Serce - Obiecująca
441 BRIGITTE Berneńskie Serce - Obiecująca
442 CYKADA Z ARESIBO III Wybitnie Obiecująca
443 WANTED ABIGAIL z Deikowej Doliny I Wybitnie Obiecująca
444 GALINDIA Eleuteria I Wybitnie Obiecująca
445 XENA Klejnot Jury II Obiecująca
446 ABIGAIL Bertosz - Bardzo dobra
447 Chocolate Cherry z Cichej Górki -
448 COOKIE u Źródeł Wisły II Doskonała
449 EBBIE Moravian Hurricane - Bardzo dobra
450 EEFJE Moravian Hurricane -
451 GABANA Majowy Skarbiec - Bardzo dobra
452 GRACE DU DOMAINE DE MAFLEURIO - Dyskwalifikacja
453 IBIZA Rokada -
454 LADY DI Rokada I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
455 LAILA Rokada III Doskonała
456 MATYLDA Pogońska Perła - Dobra
457 Mevi Thunder-Poland - Dyskwalifikacja
458 MOLLY Rajska Rapsodia IV Bardzo dobra
459 ASTI Berncor IV Doskonała
460 Contica z Cichej Górki - Doskonała
461 FABIOLA Eleuteria II Doskonała
462 Ingrit Milenijna Rodzina - Doskonała
463 LILI Maleństwa I Doskonała CWC
464 VICTORIA Rokada III Doskonała
465 ADELKA Kochany Urwis - Bardzo dobra
466 Basanti Alpejska Kraina Szczęścia - Doskonała
467 Bibiana Z Dubče - Dobra
468 BONANZA ALPEJSKI SEN -
469 Channon Tasmańska Elitte - Doskonała RES. CACIB
470 Dark Easter Mocny Akord - Dobra
471 Dektra Trójkolorowy Świat III Doskonała
472 GABI STRÓŻ ZAGRODY -
473 GRACE Psi Gwiazdozbiór - Bardzo dobra
474 GRINI Gwiazda Wybrzeża - Dobra
475 MAMBA z Cichej Górki -
476 NIESPODZIEWAJKA Spartańska Osada - Dobra
477 NUKA Klejnot Jury - Dobra
478 RIVER ISLAND Kropla Nadzei I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
479 VERONA z Aresibo - Doskonała
480 XAJA Nasza Radość - Dobra
481 AKSA Wesoła Czerada I Doskonała CWC
482 Pola z Cichej Górki II Doskonała
483 B.B. Mocny Akord -
484 AMADEUS Armida -
485 Azazello Armida I Wybitnie Obiecująca
486 Methadone Von Jess Box -
487 Carpe Diem od Stribrnaku I Doskonała CWC
488 FAZZY FADO Rekinicha II Bardzo dobra
489 Aparthos Inferno II Doskonała
490 Carnera Primo di Casa Vernice -
491 FRYDERYK Ewenement -
492 JESSE JAMES Excetra I Doskonała CWC
493 AURA Armida -
494 DOROTKA Ewenement I Doskonała
495 TEQUILA Szczyty Szczytów II Doskonała
496 Adacta Borecký rybník I Doskonała CWC,RES. CACIB
497 BATUMI Armida III Bardzo dobra
498 Blandimentum DULCE -
499 DIANA Pogromca Ringu II Bardzo dobra
500 TEKLA z Mierniczej I Bardzo dobra
501 Charlota Zlatá Hema I Doskonała CWC
502 Iron Man Ferrari Box I Obiecująca
503 ALVERO Sad Nocnych Gwiazd II Bardzo dobra
504 HARLEJ Ferrari Box I Bardzo dobra
505 FAHRENHEIT Nostrum II Bardzo dobra
506 HAZIM BENIGNUS I Doskonała CWC,RES. CACIB
507 Fernando Box-Star II Bardzo dobra
508 JEDNA NA MILION WIRTUOZ I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
509 Cayman Baskervill Next of Kin I Doskonała CWC
510 BENTLEY Bijou Box -
511 Ailis Pemibi Box -
512 FABERGE Nostrum I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
513 GLAMOUR Nostrum III Bardzo dobra
514 HOSSA Ferrari Box II Doskonała
515 Jedna na Milion RACHELA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
516 Baira Benji Box I Doskonała
517 Ustina di Casa Vernice -
518 HOSSA Wspomnienie Darmy I Wybitnie Obiecująca
519 Prymus Amudaria II Obiecująca
520 RICO Bull - Kretis III Bardzo dobra
521 ROMEO Asta La Vista II Bardzo dobra
522 RUDOLF Asta La Vista I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
523 DUŻY FRANEK Same Cuda IV Bardzo dobra
524 FAUSTO The Big Al -
525 GLADIATOR Testudo III Bardzo dobra
526 HILTINGER Genetrix I Doskonała CWC,RES. CACIB
527 VINCENZO Dyskretny Urok Burżuazji II Doskonała
528 La Chata QUIJANO I Doskonała CWC
529 MARCO Wspomnienie Darmy II Bardzo dobra
530 Moses Gamtos Isdaiga I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
531 OZZY OSBOURNE z Eridanu Dog Love -
532 RYCHEZA QUEEN I Obiecująca
533 Mirage The Famada Golden Bulls I Wybitnie Obiecująca
534 HEIDI Arna II Bardzo dobra
535 PUDZIANA Asta La Vista I Doskonała ZW. MŁ.
536 BORA Omen -
537 Daisy Bulgot II Doskonała
538 DELTA Bulgot - Bardzo dobra
539 JASMINE Z BEZIMIENNEGO ZAMKU III Bardzo dobra
540 La Grande Grifo Bubble I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
541 MY ALMA My Gal-Bull IV Bardzo dobra
542 COCO Fire Box III Bardzo dobra
543 Vici Vilage my Gal-Bull I Doskonała CWC
544 VIVIEN Dyskretny Urok Burżuazji II Doskonała
545 MATYLDA Asta La Vista II Bardzo dobra
546 PEPPERMINT Wspomnienie Darmy I Doskonała CWC,RES. CACIB
547 FIGARO GLITTER STARS III Wybitnie Obiecująca
548 Full House SECRETARIAT I Wybitnie Obiecująca
549 Karidana UNDER THE MOON II Wybitnie Obiecująca
550 Leo Coffee Upgrade Land of Freedom I Doskonała ZW. MŁ.
551 BISQUIT NESTOR NOTABILIS II Bardzo dobra
552 Pablo Rajska Osada I Doskonała
553 Dolce Perro Gloria Victis II Doskonała
554 LAYLA LAND OF FREEDOM III Bardzo dobra
555 MAYA Amber Dream I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
556 CRAZY z Wild - Jenisu I Doskonała
557 Bahira Glitter Stars II Bardzo dobra
558 Dolce Perro MIU MIU I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
559 DI RUFUSO Sangue Magnifica I Wybitnie Obiecująca
560 Iron Sky Garden I Wybitnie Obiecująca
561 OUSTANDING BOY Del-Orte II Obiecująca
562 BONO Corso Nobile I Doskonała ZW. MŁ.
563 EMAR CONCORSO ASSO III Bardzo dobra
564 Nosferati Silver D.K Al-Ma-Paulus II Doskonała
565 BRAVE HEART z Gildii Nieustraszonych I Doskonała CWC,RES. CACIB
566 Kiss Of Love San Diego D.W. -
567 SIMPLY THE BEST Your Destiny II Doskonała
568 ATOS Vica the Corso II Doskonała
569 Ferrari Del-Orte M.L. III Doskonała
570 JERONIMO SAN DIEGO DW -
571 Legend of Love iz Dinastii Chempionov I Doskonała CWC
572 OSAMA SANGUE MAGNIFICA I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
573 SHIRA Leśne Złotno I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
574 ALISS z Górki Kościelnickiej I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
575 BELLA III Doskonała
576 KOMBAT GIRL DEL-ORTE M.L. II Doskonała RES. CACIB
577 Shakira z Leśnego Potoku I Doskonała CWC
578 BASTA Wendetta -
579 Barrameda Econ I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
580 Viking Borysowa Zgraja I Wybitnie Obiecująca
581 PRIORYTET Magnateria I Doskonała ZW. MŁ.
582 CZARNY RUBIN z Norblińskiej Doliny II Doskonała
583 Vagner Love I Doskonała CWC
584 Argus Electra DOUBLE TROUBLE III Doskonała
585 SHEKSPIR s Zolotogo Grada II Doskonała
586 Taras Bul'ba iz Galickih Zemel I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
587 Barbaris iz Galickih Zemel II Doskonała
588 DARGAS Drugelis -
589 NEGRAL Czarno Miodowy Świat III Doskonała
590 TYTAN Kukułajka I Doskonała CWC,RES. CACIB
591 Biruti z Galicyjskiej Ziemi - Bardzo dobra
592 GIGI AMAROSO Aneza Frontiera II Doskonała
593 KATINKA Royal Black III Doskonała
594 POLA DONNA Magnateria IV Bardzo dobra
595 PRIMAVERA Magnateria I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
596 AGWA z Galicyjskiej Ziemi -
597 Argus Electra GLAMOUR GIRL I Doskonała CWC,RES. CACIB
598 ARIA s Zolotogo Grada -
599 Chezara iz Galickih Zemel II Doskonała
600 ONLY YOU Magnateria III Bardzo dobra
601 TURANDOT z Norblińskiej Doliny II Doskonała
602 Vendetta iz Galickih Zemel I Doskonała CWC
603 MALAHOWSKAJA PREMIERA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
604 THE BESTIA z Norblińskiej Doliny -
605 RATELLA z Norblińskiej Doliny I Doskonała
606 ERAGON EAST de Terra Mirabili I Doskonała ZW. MŁ.
607 BAKAR BOY Błękitny Kanion II Bardzo dobra
608 Kanye Elite House I Doskonała CWC
609 DANIEL iz Zoosfery - Doskonała
610 OLYMP VON NEMESIS III Doskonała
611 RONIN KING of Darkness IV Doskonała
612 Sant Kreal GELIOS II Doskonała
613 Szagal z Padoku I Doskonała CWC,RES. CACIB
614 ROYAL-REZON vis Absoluta I Doskonała CWC
615 COLIN COHEN DE TERRA MIRABILI II Doskonała
616 MAXIMILIANO Miratio IV Doskonała
617 PRIDE OF RUSSIA Angel III Doskonała
618 Tira Vento FOXTROTT I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
619 Casa di Fera Asteria I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
620 E'LILLY De Terra Mirabili -
621 Fibbi Apologeta II Bardzo dobra
622 INES Ginga House -
623 BONITA BESTA Błękitny Kanion II Doskonała
624 MEGIC MEDI Rossa Nigra I Doskonała CWC
625 Milka Medi Rossa Nigra III Bardzo dobra
626 CASSIDY de Terra Mirabili -
627 ALISHA ASHLAN Błękitny Kanion I Doskonała CWC
628 Tiara Sal Gratia Siesia Rainbow II Bardzo dobra
629 Havana Hope Miratio -
630 Ivette Ivy Elite House II Doskonała RES. CACIB
631 PRIDE OF RUSSIA Angara III Doskonała
632 Tira Vento FINLANDIA I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
633 Arny Praisee II Doskonała
634 Corleone Dobyvatel -
635 Corrado El Susto Blanco I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
636 JUAN III Doskonała
637 Abelardo de Nube Blanca II Doskonała CWC,RES. CACIB
638 ESCORPION de los Escorpiones Blancos I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
639 Katiusha White Hunter I Wybitnie Obiecująca
640 SAFONA Złota Troja I Doskonała ZW. MŁ.
641 DIVINA DAPHNE Nido de Condores I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
642 We Wish You a Happy iz Lunnoy Stai II Doskonała
643 DEMOLKA Sulimer -
644 India White Hunter I Doskonała CWC
645 FIESTA de los Escorpiones Blancos I Doskonała CWC,RES. CACIB
646 GRANDS GRAN CANGUANA -
647 Raptus Fuego de Volcanes I Doskonała ZW. MŁ.
648 Rus Kanario Iz Azisah Tau LUAZ II Bardzo dobra
649 HIRO Nuestra Sangre I Doskonała CWC,RES. CACIB
650 NASTI Hava Nagilla III Doskonała
651 Odir Grupa Pruszkowska II Doskonała
652 Uso Canchas de los Guanchos I Doskonała CWC
653 GORTEZ Sta Wo II Doskonała
654 KADUL I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
655 BRIANA Alfa Family dog I Obiecująca
656 CARMEN Barbarian II Obiecująca
657 Fighter of the Lowland ARIZONA I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
658 MOHANA CABALLERO CANARIO II Doskonała
659 GANGA Canchas de los Guanchos I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
660 HOPE II Bardzo dobra
661 KIMBA Ca De Presaldi II Doskonała
662 Vivien Fuego de Volcanes I Doskonała CWC,RES. CACIB
663 BĄBELEK z Błękitnych Wydm I Wybitnie Obiecująca
664 DON DIEGO-B della Baia Azzurra I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
665 DORIANO-B DELLA BAIA AZZURRA III Bardzo dobra
666 SHOGUN FRANKIDOGI II Bardzo dobra
667 MAYBACH Frankidogi I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
668 ALLY MC BEAL DOLCE VITA DOG I Obiecująca
669 GENESIS-D Jag-Sza I Bardzo dobra
670 Rastamanka Patland - Dyskwalifikacja
671 ZENGA - ZENGANA z Błękitnych Wydm I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
672 T-JOLENE Moloseum I Bardzo dobra
673 MOONSPELL with Red Ribbon I Obiecująca
674 CASINO Athel Loren I Obiecująca
675 CONAN Athel Loren -
676 PRINCE La Componella I Obiecująca
677 FRANCO- A del Castello delle Rocche II Doskonała
678 XPENSIVE LOVER Ego I Doskonała CWC
679 BROADWAY ELITA GOLIATÓW II Bardzo dobra
680 Lien For Angela La Componella I Doskonała CWC,RES. CACIB
681 Sean Connery Mirez Bohemia -
682 CALA'QUESSIR de Misandre -
683 ELAN FOR ANIJA D Jag-Sza II Doskonała
684 T'AMO Z ARCHIPELAGU Magiczne Koło III Doskonała
685 CINTRA Czar Olbrzyma II Wybitnie Obiecująca
686 CYMERIA Czar Olbrzyma I Wybitnie Obiecująca
687 REGILLA Modry Efekt III Obiecująca
688 CITY OF ANGELS Athel Loren I Wybitnie Obiecująca
689 Fantastic Midnight z Lipkowego Rancza -
690 Grafica Margarejro -
691 MAGDZILLA Obrowska Tradycja III Bardzo dobra
692 Ophra Vom Schlos Laupheim II Doskonała
693 Xtremely Pretty 4 Jabbar Ego I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
694 GOOD DAY SUNSHINE Balao II Doskonała
695 WITNEY HUSTON de Garaba I Doskonała CWC,RES. CACIB
696 Cassie Queen harlekýn II Doskonała
697 VELVET GEORGIA Moloseum I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
698 ZORZA Arsazam III Dobra
699 Cavin Queen harlekýn I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
700 Dafne Queen harlekýn I Doskonała CWC
701 ARMANI GOLD vom Zwiebelberg I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
702 HULTAJ JANTAROWA SAGA I Bardzo dobra
703 FIGOWIEC z Kuźni Napoleońskiej I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
704 ALABAMA SUMMER Fera's Sun Dogs I Bardzo dobra
705 MISSISIPI Korona Borealis -
706 WIECZORYNKA NA SZLAKU KORMORANA -
707 IMANIA z Marcyporęby I Doskonała
708 MOLLY Big Lord -
709 Sushi da Casa do Torrao I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
710 Nacume Snug I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
711 CARISMA Gwiazda Wikingów I Wybitnie Obiecująca
712 Kettyn Snug I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
713 JASPER JIMM z Orisku I Wybitnie Obiecująca
714 GARRY HALL JR Vita Rubra -
715 BAZYL Pure Life II Doskonała
716 Big Boom z Orisku I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
717 FIGO BE GOOD Vita Rubra I Doskonała CWC,RES. CACIB
718 ARTUS Z ORISKU -
719 EUGENIYA EVES STYLE I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
720 GOLDI FIRST CLASS -
721 WILGA ex Cubile Lamia II Doskonała
722 CLIMA SATI QUANTUM III Doskonała
723 Gilda Vita Rubra I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
724 YOTA ex Cubile Lamia II Doskonała
725 AISCHA Mega Red Passion III Bardzo dobra
726 FLO JO Vita Rubra II Doskonała
727 URSA ex Cubile Lamia I Doskonała CWC,RES. CACIB
728 ATLAS Sennenhund Estate -
729 RENZO Czandoria I Bardzo dobra
730 AGNARR II Doskonała
731 MAGNAT z Werwą I Doskonała CWC
732 Atar Salto Neris II Doskonała
733 Bastien Rodyry Paradise I Doskonała CWC,RES. CACIB
734 Korona Rossii NOBEL I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
735 JOKASTA Żorska Prima I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
736 FANNY Złota Nimfa I Doskonała CWC,RES. CACIB
737 CHITTA Valatheca I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
738 AJAKS QUERCUS NIGER II Doskonała
739 KENZO uit't Hollandse Entlinest I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
740 HUNTER v. Bogenthal I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
741 DARMA Porażynianka II Doskonała RES. CACIB
742 LAKME Porażynianka I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
743 GAMBERRO Rio Grande -
744 AURA HACIENDA MIKOŁAJA I Obiecująca
745 BALERINA Filanteria I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
746 HAGA HUANITA Mastifland II Bardzo dobra
747 Bartek Tu Pilnuje I Bardzo dobra
748 HERMES Even Hov -
749 Athos Arcana Dei II Bardzo dobra
750 Enormous FARO MAGNIFICO I Bardzo dobra
751 Adam Haf Raf I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
752 BRONKA Tu Pilnuje I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
753 Brita Stín lesa I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
754 Dalarna vom Wildweibchenstein I Doskonała CWC,RES. CACIB
755 ARCI z Laderova I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
756 New Drix z Aresibo I Doskonała CWC,RES. CACIB
757 Eseta Neri Formenos Gil I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
758 ANABELLA z Kębelskiego Dworu I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
759 Tango On Ice I Wybitnie Obiecująca
760 URSUS Pański Kąt I Bardzo dobra
761 ENJOY LIMITED EDITION Ginger Heaven III Bardzo dobra
762 MAXIMUS SPARTAKUS AMORE CORDI I Doskonała CWC,RES. CACIB
763 The Best Zielona Cieszynianka II Bardzo dobra
764 Bambus Szafranowa Sfora - Doskonała
765 CAMEL Uśmiech Wandala I Doskonała CWC
766 DRAGOS KING KONG Bertusowy Gaj I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
767 AURIKA Valuer I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
768 Happy Aplihana's girl Bory Cysterskie II Doskonała
769 SABINA NASZA DUMA IV Bardzo dobra
770 SELENA Nasza Duma III Bardzo dobra
771 CASSANDRA Grande Leonis I Doskonała CWC,RES. CACIB
772 GOLDEN BALTIC BEAUTY Bory Cysterskie III Bardzo dobra
773 SOLARIS KIRMIZI Archilion II Doskonała
774 Suhail Alfa Leonis I Doskonała CWC
775 JUHASZVARI-KEDVES HALIMA I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
776 Backup Plan Cyberus I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
777 Maverick Infinite Beauty II Doskonała
778 ROLLO RALPH LAUREN Mastineum III Doskonała
779 SYBILLA MASTINEUM I Obiecująca
780 Morgana Infinite Beauty I Doskonała
781 Miss Blondey I Doskonała
782 ABADON Massive Mollusc -
783 PORTER Mastibe I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
784 ABALIA Massive Mollusc -
785 ABRIL Pastor de Ovejas I Bardzo dobra
786 ESPANIA Tornado Erben I Doskonała CWC
787 Xara Grace Tornado Erben I Doskonała CWC
788 Daphne z Polabskych blat II Doskonała RES. CACIB
789 Urgente Tornádo Erben I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
790 Kingsblood CHICAGO - Nie podlega ocenie
791 Brenda Mastinarii -
792 ARIZONA VINCITORI DI ARENA I Doskonała
793 PERFECT STRANGER Mahatma La I Wybitnie Obiecująca
794 Potcheen Mahatma-La II Wybitnie Obiecująca
795 DASHIR Kodżan II Doskonała
796 DENZEL Andewagar I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
797 FENG Narpo Ransi III Doskonała
798 KUNDUN MAHATMA O'Stravaganza I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
799 NAM KHA KUNSANG PASSANG Nam Kha II Doskonała
800 YUKATAN MAHATMA LA -
801 Nandari's Hridayesh I Doskonała CWC,RES. CACIB
802 WENA Bisurman I Obiecująca
803 BAHIRA MAHA-RATHA II Bardzo dobra
804 BAKANA MAHA-RATHA -
805 DAISHA Kodżan I Doskonała ZW. MŁ.
806 VEGA BISURMAN III Dobra
807 Amaruq-Chimo Dhangadi II Doskonała RES. CACIB
808 MUMTAZ Mahatma - La I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
809 DANTANKA Nam Lang I Bardzo dobra
810 Dayanita Dewi Saraswati -
811 KRISHNA MAHATMA O'Stravaganza III Bardzo dobra
812 Sang Se Sang SIMIA II Bardzo dobra
813 Bandhura Yamatsan I Doskonała CWC
814 APLAUZ Canadian Pearl I Wybitnie Obiecująca
815 HUGO CANCRIMO z Lednickiego Zakola -
816 NEVERINE'S KNOCK KNOCK WHO'S THERE I Doskonała ZW. MŁ.
817 Crash Bandicoot Black Koralle -
818 EDGAR CANCRIMO Z LEDNICKIEGO ZAKOLA -
819 EL PERRO Askado I Doskonała CWC
820 GIBRALTAR DE CHILD OF BRICE -
821 ENZO Askado II Doskonała RES. CACIB
822 MORFEUSZ Załoga Nelsona I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
823 AYMAN BRAVA VICTOR Arkadia Poloonia -
824 BRAVO MASTER KENAMU I Doskonała CWC
825 BRAZYL z Lednickiego Zakola II Doskonała
826 CLANNAD Smooth Power -
827 HOPE CANCRIMO z Lednickiego Zakola -
828 TAMIZA Beautiful Great Dane II Doskonała
829 WAY TO GO NUO OZO KALVU I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
830 Cookie Dona Black Koralle II Doskonała
831 Newgraden Cancrimo Lady Dee I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
832 BIANCA Carmen Miss Dior Cherie II Bardzo dobra
833 CYPRESS SHADOW Smooth Power -
834 EMPRESSA Askado I Doskonała CWC,RES. CACIB
835 AXOR FON Abchazja II Doskonała RES. CACIB
836 LIAM Bracco MB I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
837 OBRUJ LEK GRUODAS I Obiecująca
838 ARAGON II Doskonała
839 Buslai ATA HOSH I Doskonała ZW. MŁ.
840 Ramenskiy Grizli DOVLET III Doskonała
841 WIKTOR COJ Avendesora Poland - Bardzo dobra
842 Zaur Ta-Hugha IV Doskonała
843 Akbai Ekebara I Doskonała CWC
844 AKHAN KARANUKER -
845 PASHA BABA-HATIM II Bardzo dobra
846 Arystan Alga UTIUR I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
847 Atama Zogcza II Doskonała
848 BARBAR z Hemzalova mlyna III Doskonała
849 Elzar Azlandia IV Doskonała
850 HEDAR Alfadoor - Doskonała
851 Ramar Han Songo -
852 HARUN z Karagandy Poland II Doskonała
853 RAFAT Baba-Hatim I Doskonała CWC,RES. CACIB
854 AIDIM Sokolnicka Dolina IV Doskonała
855 BAIRITTA JAUIZUMBEK I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
856 Huggy Varorud - Bardzo dobra
857 Nukra Stancocker II Doskonała
858 Nurza Asijske srdce - Bardzo dobra
859 Zemfira Ta-Hugha III Doskonała
860 BAIRA KARANUKER -
861 Chezil Shah-Azim I Doskonała CWC
862 DEMI DOR Stancocker IV Doskonała
863 SZORBA Achtazja - Doskonała
864 TAALAI OZ GUNIDE II Doskonała
865 TAJGA Bufor - Doskonała
866 Yorga z Karagandy III Doskonała
867 DREAM I Doskonała CWC,RES. CACIB
868 NIRADHARA Zogcza II Doskonała
869 GALA SIDI AL BAKKAR I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
870 RUBIA -
871 BAYRA Srdce Evropy I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
872 DRAGON Memory From Dream I Wybitnie Obiecująca
873 JOKER Topaz Złocisty I Bardzo dobra
874 Marley z Hucieńskiego Gaju I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
875 AHILE Zamolxis -
876 LATISHA z Klanu Łobuzów II Bardzo dobra
877 X-PERIA Doberdog I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
878 FRIDA Topaz Złocisty II Bardzo dobra
879 ZILLA ze Wzgórza Miasteczka I Doskonała CWC,RES. CACIB
880 ASTI MASTER-PIN I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
881 Lilla Enebys YUM'YAZZ I Doskonała CWC,RES. CACIB
882 ALLEGRO VON MASTERHOF II Doskonała RES. CACIB
883 Quenoty vom Blauen Wunder I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
884 GESSY-GEMMA von der Süd-Heide -
885 IMPALA Kalong - Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
886 Daumazan Moravský květ I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
887 BERG FIRST z Vajlovny I Doskonała CWC,RES. CACIB
888 AMIGO od Malšských břehú I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
889 PETTY FILIPUV DVUR I Doskonała CWC,RES. CACIB
890 Atlanta Abisinia Villa I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
891 Atlanta Perla Silesia -
892 Flora de la Cascade de Couplan - Dobra
893 Greis Nadmorska Przygoda - Dobra
894 JASAR Ars Rottis I Wybitnie Obiecująca
895 ALEX MILTIADESA I Bardzo dobra
896 Nelson Angaros II Bardzo dobra
897 Ami Słodka Sznupcia II Bardzo dobra
898 COCHISE Big Dogs' Band III Bardzo dobra
899 Napoleon Angaros I Doskonała CWC
900 ARES Vicarious III Doskonała
901 Blepers MIG I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
902 BOHUN MILTIADESA - Doskonała
903 GATO Złodziejska Zgraja IV Doskonała
904 MORIS Gold Volleyball Team II Doskonała
905 Collin Lib-Vach I Doskonała CWC,RES. CACIB
906 IDA vom OBERPFALZER WALD I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
907 PARYS Cordis I Doskonała
908 BELL ZAZA SKORDATURA II Wybitnie Obiecująca
909 BLACK AZIRA I Wybitnie Obiecująca
910 CHANEL SANTORINI I Wybitnie Obiecująca
911 Mibleck AMAZONKA II Wybitnie Obiecująca
912 EDDA Od Beridy III Bardzo dobra
913 INDIANA Ars Rottis II Bardzo dobra
914 INESSE Ars Rottis I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
915 NILAH Angaros II Bardzo dobra
916 NOVA Angaros I Doskonała CWC,RES. CACIB
917 SARAH Nice And Lovely -
918 KLAUDIA Mendog I Doskonała CWC
919 Ace of Peis Devil's one of Nitestand at Yijing's -
920 BRAVE BACCARDI Sugar Dog I Bardzo dobra
921 Jaro Ju-Lin I Bardzo dobra
922 FAVOURITE FALCO Kamzani-Ter I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
923 BONA z Koziego Rynku I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
924 OTYLIA Asta La Vista I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
925 Blaylock MOVES LIKE JAGGER I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
926 LEGEND OF Mengo Celebration II Doskonała
927 Made in Spain PINGUS I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
928 ORIGINAL GIRL Mengo Celebration I Wybitnie Obiecująca
929 E-RYSIO LWIE SERCE Nadpilickie Bestyjki I Wybitnie Obiecująca
930 AL PACINO Made in Satisfaction II Doskonała
931 IF I CLOUD FLY Helloween I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
932 JET LI Mengo Celebration III Doskonała
933 FABIO Cori's Meadow II Doskonała
934 FIDO FORTE Nadpilickie Bestyjki I Doskonała CWC
935 CHELINES ANGEL CASTIEL I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
936 Sasquehanna LILAK II Doskonała RES. CACIB
937 SCRAPPY DOO Jezzy Dogs III Doskonała
938 PRINCESS OF WALES FROM Dolina Rivendell I Wybitnie Obiecująca
939 ABSOLUT EXPERT TORTILLA I Doskonała ZW. MŁ.
940 NEGRI Wichrowe Brody - Dobra
941 WHISPER OF WIND Grasant II Bardzo dobra
942 FAIRYTALE Cori's Meadow I Doskonała
943 ARISA Wichrowe Brody III Bardzo dobra
944 FIONKA FANTASIA NADPILICKIE BESTYJKI II Bardzo dobra
945 SZAJKA SZAMPANIA Nadpilickie Bestyjki -
946 SZLACHCIANKA Dzikie Pola I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
947 INKA INDONESIA Nadpilickie Bestyjki I Doskonała
948 AREZZO DEMON Alwik Polonia II Doskonała
949 Made in Spain DUTY FREE I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
950 Redhill Tony Knight of Danian -
951 BLACK VELVET Mengo Celebration I Doskonała CWC,RES. CACIB
952 I'M HERO Nan Eldar II Bardzo dobra
953 SQUAD STEREO WAWELSKIE WZGÓRZA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
954 ROXI z Uramu -
955 JASMIN Czar z Dębowej Góry -
956 ULLANA Hermes I Doskonała ZW. MŁ.
957 Guantanamera Mengo Celebration I Doskonała CWC,RES. CACIB
958 HILARE Czar z Dębowej Góry -
959 I BELIEVE IN ANGELS Nan Eldar I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
960 New Era's OREGON I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
961 Dog Otho's Ivanhoe I Doskonała CWC,RES. CACIB
962 Bandsman DANCE FEVER II Doskonała
963 Falco z Kosířských hvozdů I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
964 KISSED COQUETTE Mengo Celebration I Doskonała ZW. MŁ.
965 MS MERCEDES Contabilitate I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
966 ZUZIA Gwiazda Radości II Doskonała RES. CACIB
967 LUCCY Szlachetka -
968 Zidan Underoof I Wybitnie Obiecująca
969 ATREJU Underoof III Doskonała
970 Ronaldo Brodaty Wagabunda II Doskonała RES. CACIB
971 WASKEZ Z TARTAKU I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
972 Sashimi Absolut Expert -
973 NAPOLEON Dyas Poland -
974 AMBRA LIBRE de Ratatouille I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
975 APRIL Dyas Poland II Bardzo dobra
976 EMOTION z Tartaku -
977 O"LALA Brodaty Wagabunda II Bardzo dobra
978 PENELOPE Dyas Poland I Doskonała CWC,RES. CACIB
979 ABSOLUT EXPERT SUSHI I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
980 Europa Rovelis II Doskonała
981 HONDA Black Buddha I Doskonała CWC
982 ABSOLUT EXPERT CHAŁWA I Doskonała
983 LADONNA Flavago I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
984 MONTY Griseus -
985 OTIS Gagatek I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
986 JENNY Egreta I Bardzo dobra
987 FELICJA Elitesse I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
988 Emir z Leśnego Potoku -
989 Gusar Twierdza Samuraja I Wybitnie Obiecująca
990 CAMBELO Ja-Na I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
991 Cchiki Devoted Friend -
992 EMERINE z Leśnego Potoku I Wybitnie Obiecująca
993 Juli Twierdza Samuraja -
994 BONITA z Leśnego Potoku I Doskonała CWC,RES. CACIB
995 HIRO Twierdza Samuraja I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
996 Aloiz Deli Kingly Step I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
997 Dekster WERUS II Bardzo dobra
998 AZEURUS Balutido I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
999 Aloiz Deli Karissa Mazeratti I Doskonała ZW. MŁ.
1000 Aloiz Deli Cherry Brendy I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1001 ANATOL Xentaris I Wybitnie Obiecująca
1002 DRAKO Boj-Marengo II Wybitnie Obiecująca
1003 KARBALLIDO STAFFS MOJITO I Wybitnie Obiecująca
1004 EVERLAST Diamond Staff -
1005 GO-GO NARCOTIC Bullbandit II Doskonała
1006 HERE I AM Blossoming Rose I Doskonała ZW. MŁ.
1007 Alexander The Great Mirror Of Your Soul I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1008 EVVIVA ADK DION FOR PROZAK II Doskonała
1009 Gang-Staff BRAVE MUSKETEER TERIERKOWO - Bardzo dobra
1010 QADZISS TORNERRO PABLO Staff-Ka - Bardzo dobra
1011 Shadow for Gaillard Remi III Doskonała
1012 Bajer Staff JASPER III Doskonała
1013 Dante Blue Sea Canossa I Doskonała CWC,RES. CACIB
1014 DREAMS COME TRUE PROZAK Canossa II Doskonała
1015 Gang-Staff HUSTLER - Bardzo dobra
1016 MARAT Kanon - Bardzo dobra
1017 Axel Narcotic I Doskonała CWC
1018 Sbigstaff Fianna Handlers Pride -
1019 Alta Carya EL BOMBERO NUX I Doskonała CWC
1020 LITTLE DŻOANA Niziołek I Mało Obiecująca
1021 Selected Girl LONG STEP I Wybitnie Obiecująca
1022 Crazy Daisy ARAMORIA - Bardzo dobra
1023 DRAKA Crazy Staff -
1024 Getic Flames CATORI MURACO I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1025 HOLLY Sentinel - Bardzo dobra
1026 HOLYWOOD DREAM King Of Ring's III Doskonała
1027 OFF LINE Tipit z Hanky - Doskonała
1028 Valentine's Baby of Fianna Team -
1029 Yellow Yankees Yvone Royal - Doskonała
1030 You Are My Love S Almaznogo Ostrova II Doskonała
1031 BLUE PRINCESS Blossoming Rose III Doskonała
1032 DIDI Diamond Staff -
1033 DOLORES Rapax II Doskonała
1034 EXCESS EXPRESSION Canossa - Doskonała
1035 ICE BRANDY Amcane - Doskonała
1036 MYSTIQUE LADY Casa Vitoria I Doskonała CWC,RES. CACIB
1037 BEAUTIFUL GIRL Canossa I Doskonała CWC
1038 HEROINA Amcane II Bardzo dobra
1039 FANABERIA Lo-Re-Laj I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1040 NIGHT WISH SENTINEL -
1041 COQUET WATER Could You Be Loved I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1042 Solo Rossii Sapore di Sol I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1043 Eulalia et Cetera I Doskonała ZW. MŁ.
1044 Christmas Song I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1045 PIXEL Róg Wojskiego I Wybitnie Obiecująca
1046 Elton Fleret Moravia I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1047 Nick Lovec z Dračína II Bardzo dobra
1048 ARNIKA Scrato I Wybitnie Obiecująca
1049 Endorfina PRO EQUI II Bardzo dobra
1050 Gryzelda Dziekanowska Polana I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1051 Pro Equi EUPHORIA -
1052 Cira z Bludovických strání I Bardzo dobra
1053 Pro Equi Dziekanowska Polana I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1054 BOSS FERGUS Blues Bulls II Doskonała
1055 IRON MAN Zig Hauer I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1056 RESIDENT EVIL Hexeside I Doskonała CWC
1057 KARMACOMA SUNTOUCHER I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1058 SLUGHORN HORACY Verbena II Bardzo dobra
1059 SA GOOD Ex Se Natus I Wybitnie Obiecująca
1060 DANCING PRINCESS Z MAKDANI I Doskonała ZW. MŁ.
1061 JEWEL Bull Position -
1062 Oky Doky Extreme Make Over II Doskonała
1063 GOTICA ELEKTRO z Klanu Ming III Bardzo dobra
1064 ROCK IN RIO Ursa Saga II Doskonała
1065 RUSSIAN ROULETTE Hexeside I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1066 ALABAMA SKABADAAB Antrakt I Doskonała CWC,RES. CACIB
1067 EFFI Vitatus II Doskonała
1068 Hellboy of Bikató Parti -
1069 Skipper of Bikató-Parti -
1070 Chill Outś Sir of Sweden I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1071 INGRID CON AMORE KIA I Wybitnie Obiecująca
1072 April Blossom of Brněnský Bull I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1073 DE LOLA Ekodworek - Nie podlega ocenie
1074 Hesztia of Bikató Party -
1075 Artemiziz Gallia Germanika Kallado II Doskonała
1076 IRON MAIDEN Bullwitmo I Doskonała CWC
1077 HARMONY Kia II Doskonała
1078 TINY TOT FROM DUVESSA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1079 Face to Face Mini Minies I Doskonała CWC,RES. CACIB
1080 AMORES PERROS Fudali I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1081 Áres pod Cvilínem I Bardzo dobra
1082 COFFEE Brikasta II Doskonała
1083 ELECTRA REKSOR I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1084 FAMA Aspekt Poland III Bardzo dobra
1085 CROWN PRINCESS MARGARETA Antante I Bardzo dobra
1086 BOSSITA Brikasta II Doskonała
1087 ROSE DESABLE SEGLAVI I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1088 Sapphire Royal Seglavi -
1089 WICTOR Canis Terra I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1090 BERNARD Prokopske jezirko I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1091 WALENTINE Canis Terra -
1092 ATOS z Mirowskiego Zamku -
1093 Blackdale Benchmark -
1094 AS VEGAS Ziemann I Wybitnie Obiecująca
1095 CASINO ROYALE Ziemann -
1096 HAPPY HOOLIGAN Magor I Bardzo dobra
1097 AGAT Kucykowy Tabun -
1098 DE' LUX Obornicki Nornik -
1099 DONALD DAK I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1100 EDYP Arcobaleno-Zagłębie III Bardzo dobra
1101 GLADIATOR tHIDALIUM Jak Rani - Dobra
1102 Knotteliten's Visit Norway -
1103 QUBUŚ Paka Wilkołaka IV Bardzo dobra
1104 Scarlett Bevy JR Boy o Boy II Bardzo dobra
1105 Ainu Magor - Dobra
1106 Chewy at Magor z Jerene I Doskonała CWC
1107 DUCATI WINNER Ziemann -
1108 ŁATEK Paka Wilkołaka III Bardzo dobra
1109 QUFEL Paka Wilkołaka II Bardzo dobra
1110 BACARDI Wild with Delight I Doskonała CWC,RES. CACIB
1111 GAWEŁ Frifro-Figlarski -
1112 Wild Boom de Timbaland I Wybitnie Obiecująca
1113 INSPIRACJA Jak Rani II Wybitnie Obiecująca
1114 LUCY MAUD Magor I Wybitnie Obiecująca
1115 BAKKARA DE TIMBALAND I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1116 HAPPY HARMONY Magor II Bardzo dobra
1117 DEBI OBORNICKI Nornik -
1118 BULBA Magor - Dobra
1119 DASZA Magor III Bardzo dobra
1120 DUSIA Magor II Doskonała
1121 GOPLANA Frifro Figlarski I Doskonała CWC,RES. CACIB
1122 INKA Bieszczadzkie Leszcze IV Bardzo dobra
1123 ORIGAMI Paka Wilkolaka -
1124 Sasquehanna DRATEWKA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1125 FENOMEN Błękitna Hawana I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1126 ELAN z Płockiego Wzgórza I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1127 CALVADOS Metheora I Wybitnie Obiecująca
1128 STEVEN ALUZJA I Doskonała ZW. MŁ.
1129 BLACK PEARL vom Lavendelsteig I Doskonała ZW. MŁ.
1130 Nalah ze Zamecke zahrady II Doskonała
1131 RAMI Monite Ciara I Doskonała ZW. RASY
1132 ERGO z Lipkowskiego Lasu I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1133 ARKAN z Carskiej Nory I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1134 Flinta Łowiecka Żyłka I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1135 BURZA z nad Jeziora Sasek I Doskonała CWC,RES. CACIB
1136 DREN Zamlicze I Doskonała CWC
1137 AMADEUS OF Blataj I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1138 DRYGA Zamlicze I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1139 Danina Zamlicze I Doskonała CWC,RES. CACIB
1140 ZULUS CZAKA vom Schwarzwald Poland I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1141 Loren z Psich Szelm I Wybitnie Obiecująca
1142 Kokos Srebrny Nóż I Bardzo dobra
1143 ALBION BLUE KING OF AVALON Cockney Bullysters - Nie podlega ocenie
1144 THOTTAL FULL VADEISHY Staff - Ka I Wybitnie Obiecująca
1145 WHO KNOWS Bold Ruler -
1146 COMBARRO CALLOWAY DEEX Staff -Ka I Wybitnie Obiecująca
1147 ALBERMARBULL RED HOT III Doskonała
1148 COWBOY Diabelski Uśmiech I Doskonała
1149 Human Dogs BB KING II Doskonała
1150 Precel Ale Heca IV Doskonała
1151 ARCHIDAMOS Show-My-Dogs I Doskonała CWC,RES. CACIB
1152 BILLY JOHN Carbonarastaff III Doskonała
1153 COMMANDO BLUE Diabelski Uśmiech - Doskonała
1154 DASTAN A LUCKY BEGGAR JUSTUSS Staff - Ka II Doskonała
1155 LEXUS TRACES TO NOWHERE Tanzania - Doskonała
1156 Charles Blue King Nijada I Doskonała CWC
1157 LEMMI Stawka Większa niż Życie II Doskonała
1158 VIKING Dogs of the Night III Doskonała
1159 BORYS Ale Heca III Doskonała
1160 DARK SIDE Tak Wiele Miłości IV Doskonała
1161 KICK OFF SILKSTAFFS II Doskonała
1162 WERKORN TOTMOBIS JUSTUSS Staff - Ka I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1163 TORPEDUS SANDARRI Staff - Ka I Doskonała
1164 ASHERAH LADY OF AVALON Cockney Bullysters I Wybitnie Obiecująca
1165 TO JOZINKA DŻAZIRRA Staff - Ka II Wybitnie Obiecująca
1166 WILDNESS OF THE HEART Bold Ruler III Wybitnie Obiecująca
1167 PYZA Rozbullnik III Wybitnie Obiecująca
1168 Silver Cross HONEYBEE II Wybitnie Obiecująca
1169 XA-TROYA SYLVIKRISA BHAN Carbonarastaff I Wybitnie Obiecująca
1170 Bullstory Justice -
1171 FANTAGIRRA AT BULLAMO Staff-Ka - Doskonała
1172 FENOMENALNIE WASZA WYSOKOŚĆ Staff - Ka - Doskonała
1173 Human Dogs BELINDA CARLISLE III Doskonała
1174 ICON OF STYLE Diabelski Uśmiech II Doskonała
1175 JASMIN JARRETT Harpagon IV Doskonała
1176 NAOMI BLUE Rozbullnik - Bardzo dobra
1177 POLA Ale Heca I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1178 BACARRA TWM El-Hor I Doskonała CWC,RES. CACIB
1179 CHOCOLATE PARADISE Diabelski Uśmiech IV Doskonała
1180 JOKO Sortis II Doskonała
1181 Thorgal TRISS MERIGOLD III Doskonała
1182 ANNIE Ostrachov - Bardzo dobra
1183 Bullstory MIA-CARA -
1184 FLASH LADY Family Buldożer IV Doskonała
1185 GAME OVER Penn Staff III Doskonała
1186 LADY PADME AMIDALA Bullamo II Doskonała
1187 LOVE GIRL OF Eilatan I Doskonała CWC
1188 AVA STAR OF SPIRIT STAFFS I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1189 VENNYA Prozak II Doskonała
1190 KOUKOL Hamentashen I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1191 Cesmina Karolita I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1192 PACO Machagony I Doskonała CWC,RES. CACIB
1193 MACK THE KNIFE Machagony I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1194 OLIWKA Machagony I Bardzo dobra
1195 Amakakeru-Meiji White Oleander I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1196 Byakuya-Meiji White Oleander I Wybitnie Obiecująca
1197 DA VINCI CODE Magic Scotland II Doskonała
1198 FAST AND FURIOUS OF Dominoscots I Doskonała ZW. MŁ.
1199 Aston - Martin z Norblińskiej Doliny I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1200 COLOMBINA Hooligans I Wybitnie Obiecująca
1201 CHERRY LADY Magic Scotland II Doskonała
1202 PREMIO PRINCIPESSA DELLA Quattrocento I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1203 CHOOSE A MIRACLE Magic Scotland II Doskonała
1204 TWINKLE TWINKLE LITTLE STAR OF Dominoscots I Doskonała CWC,RES. CACIB
1205 GIOIA DI VIVERE DELLA Quattrocento I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1206 YAGUAR Z PSIEGO CHAOSU I Doskonała CWC,RES. CACIB
1207 APOLLO z Daliowego Ogrodu II Bardzo dobra
1208 TALOS z Psiego Chaosu I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1209 FEROS Z PSIEGO CHAOSU I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1210 YNGVE z Psiego Chaosu I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1211 Cekin Samantino Polonica -
1212 CHRISTMAS KNIGHT From Princesa Blanca III Doskonała
1213 EANN FROM CLAN Abigeus IV Doskonała
1214 EXPECT THE BEST White Gallardo I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1215 I'M ALWAYS ON YOUR MIND OD BOBIKA II Doskonała
1216 ASTON We-Ja-Re III Doskonała
1217 GALAN DE NOCHE DE NEW GRYFFINDOR I Doskonała CWC
1218 ICE-T Blataj II Doskonała
1219 ARTUS We-Ja-Re IV Bardzo dobra
1220 LEWIS Orchidea Boyxs III Doskonała
1221 My Hairy Braveheart VICTORIX I Doskonała CWC
1222 SONO NABUCCO DA Magie Blanche II Doskonała
1223 CRYSTAL DON CARLOS FROM Lady World III Doskonała
1224 FIGARO Ktoś Więcej niż Pies IV Doskonała
1225 GAJUSZ JULIUSZ CESAR FROM Vixan II Doskonała RES. CACIB
1226 Superbia I'm The Best I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1227 CASABLANKA White Tiger Poland II Wybitnie Obiecująca
1228 KNICK-KNACK IN FULL LUCK Lady World I Wybitnie Obiecująca
1229 I'M MAD ABOUT YOU OD BOBIKA II Doskonała
1230 JOCCO CHOCCO Lady World I Doskonała ZW. MŁ.
1231 NEW QUEEN FROM Ahimenes IV Doskonała
1232 The Dashing Devil's ROCK CHICK III Doskonała
1233 WHITE LADY FROM Terra Gold -
1234 BIJOU of Sugar Star I Doskonała CWC,RES. CACIB
1235 MAYBE Devil in Disguise III Doskonała
1236 TOLA Storczykowa II Doskonała
1237 CINDY Terra Gold III Doskonała
1238 EUREKA ADOXA Szajka Rudych IV Bardzo dobra
1239 FIFKA Wichrowe Łąki II Doskonała
1240 Revenclave NAIR TAMER TOSUN - Bardzo dobra
1241 VIVA Magie Blanche I Doskonała CWC
1242 I'm Amber of Sugar Star I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1243 OLIWIER Pogońska Perła - Mało Obiecująca
1244 VIVALDI RESTART I Obiecująca
1245 EMIR LITTLE STAR Dimetrodon - Dyskwalifikacja
1246 Ruffy Magiczny Świat I Obiecująca
1247 AMIR Goldenpamei - Bardzo dobra
1248 BARNEY STINSON Książęca Mość II Doskonała
1249 BLUES VEL WINNER Nati-Paw - Bardzo dobra
1250 Cool Mohito Styl Jantarowa Fuga III Doskonała
1251 From My To You Pro Amare -
1252 Maestro The Best of Yorex - Bardzo dobra
1253 MESSI LIONEL Just a Feeling - Bardzo dobra
1254 TOMBA TOMBA Aker York IV Doskonała
1255 TRIUMPH Cherri z Anahu I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1256 U ARE MY KING Contenders - Bardzo dobra
1257 Wanted Lupet - Bardzo dobra
1258 Warrior Bohemia Platina - Doskonała
1259 ADDAr ze Starego Osiedla - Bardzo dobra
1260 CENT Arkaland III Doskonała
1261 DA VINCI Evenshire IV Doskonała
1262 Guemart You Could Be Mine I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1263 Vertical Limit Stribrne prani II Doskonała
1264 Casino Royal Ohnivá řeka I Doskonała CWC,RES. CACIB
1265 NEDY CHOMUTOVSKÁ KRÁSA II Doskonała
1266 PACO RABANNE Aker York III Bardzo dobra
1267 BAFLO Contenders I Doskonała
1268 AJSZA Wrzosowy Zakątek I Wybitnie Obiecująca
1269 RUBI Magiczny Świat I Obiecująca
1270 ANGEL AKWAMARIN PRUSSIA - Doskonała
1271 FIGA Zabrzańska Panderoza -
1272 IGORA-STARS I LOVE YOU III Doskonała
1273 J-LO HEAVENLY - Bardzo dobra
1274 LILLY PRINCES Pogońska Perła - Doskonała
1275 MADAME EXLUSIVE Koral IV Doskonała
1276 Megi York JENIFER OF LOVE - Bardzo dobra
1277 NADIA Pogońska Perła - Bardzo dobra
1278 ROSEMARY Soul of Magic - Bardzo dobra
1279 Touch My Soul Contenders -
1280 U ARE MY DREAM Contenders II Doskonała
1281 WHISPER OF WIND THEA I Doskonała ZW. MŁ.
1282 GLLITER VENESSA MAE Stribrny Dar II Doskonała
1283 GRACE Zabrzańska Panderoza - Bardzo dobra
1284 LUKRECJA Siedem Życzeń IV Bardzo dobra
1285 MITSOU Caro Amico III Doskonała
1286 Welcome to my life Stribrne prani I Doskonała CWC
1287 ALICE IN CHAINS Soul of Magic - Bardzo dobra
1288 CINDY MYSTERY OF THERION - Bardzo dobra
1289 CZANDRA Pro Amare - Bardzo dobra
1290 DAMA KIER Bakarat III Doskonała
1291 GLOSSY SAMANTHA FOX Stribrny Dar II Doskonała
1292 Guemart Daydream I Doskonała CWC,RES. CACIB
1293 Clarus SKY HIGH IV Bardzo dobra
1294 GRACJA FOR BOHEMIA PLATINA Master York I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1295 PEARL FOR YOU Srebrne Marzenie III Doskonała
1296 XINKA BOHEMIA PLATINA II Doskonała
1297 Della Winner Canis of Czech I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1298 ADONIS Długie Cudo -
1299 CEKKIN z Doliny Żabnika I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1300 Laluś Brzdąc III Doskonała
1301 RYCERSKI ALFASEM Rycerska Sfora II Doskonała
1302 CASANOVA Hokus Pokus z Perłowej I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1303 Jankiel z Gaju Karczów -
1304 CZACZCZA z Doliny Żabnika I Doskonała ZW. MŁ.
1305 ISSMENA z Doliny Żabnika I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1306 Jackson Michael Dagi Dog I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1307 BERKANO Hokus Pokus z Perłowej II Doskonała
1308 GARY DES CORSAIRES DE FEUX I Doskonała CWC,RES. CACIB
1309 DJ von Vosecky I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1310 Jackson La Toya Dagi Dog I Doskonała ZW. MŁ.
1311 India Dagi Dog I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1312 ZULEJKA Dagnasta I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1313 FUKS Mini Max II Doskonała
1314 MOONLIGHT BEAUTY SPARKLEY Asocjacja I Doskonała ZW. MŁ.
1315 Fendi z Puszczy Mariańskiej I Bardzo dobra
1316 Pirate Jack Pro-Euro II Doskonała
1317 SIR RICHARD OF LEAFORD Genius Saeculi I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1318 ŻURAWINKA Dagnasta I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1319 Capri Sonne Wassa-Duo I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1320 Hortensja Hera Jamnicza Ostoja II Doskonała RES. CACIB
1321 Malibu Klan Rudej Cioci I Doskonała ZW. MŁ.
1322 REWERS Tulis Manore I Doskonała CWC
1323 Lucky Star Klan Rudej Coci I Doskonała CWC
1324 REFLEKS Tulis Manore I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1325 CYRYL Jamazja I Doskonała CWC,RES. CACIB
1326 MISO z Pisarskiej Wsi I Doskonała
1327 FAUSTINE Złota Sfora Adriany II Doskonała
1328 MATA HARI Klan Ady Łowczyni I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1329 RULETKA Tulis Manore I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1330 GARDA CARDA Klan Ady Łowczyni I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1331 Goldader BRILLA SWEET PEARL I Doskonała
1332 Zimerbude ZENTURION I Doskonała ZW. MŁ.
1333 DERBY Arlet II Doskonała
1334 DIXI Nes Gwadiana III Doskonała
1335 ROCK ME RITA Vitoraz I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1336 PIXI Nes Gwadiana -
1337 IRMA LA DOUCE Vitoraz I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1338 All for Ofka NERIS I Wybitnie Obiecująca
1339 DOLCE VITA Arlet II Bardzo dobra
1340 Magik Rainbow FELICITA I Bardzo dobra
1341 Dejmos z Siwcowego Grodu III Doskonała
1342 Del Piero z Roštěnských boří I Doskonała CWC,RES. CACIB
1343 NIUNIEK w Cieniu Ogórka II Doskonała
1344 ASHOT Stary Trop II Doskonała
1345 TAMARILLO z Gniazda Fiesty I Doskonała CWC
1346 JANTAR Herbu Flinta I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1347 Shumy Della Val Vezzeno II Doskonała
1348 SAMBA z Gniazda Fiesty I Wybitnie Obiecująca
1349 Ex Sentia Caught You Looking I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1350 ZARA Bukowieński Bór II Doskonała
1351 MADERA z Wilgowej Polany I Doskonała CWC,RES. CACIB
1352 MARCHESA z Wilgowej Polany I Doskonała CWC
1353 Duma z Siwcowego Grodu I Doskonała CWC
1354 Raydachs Ssenim N Diamonds I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1355 Bi Taigi Go Ichimei I Wybitnie Obiecująca
1356 TANUKI GO Fuen No Oka I Wybitnie Obiecująca
1357 Achiko Hikari Tsuki III Doskonała
1358 HOKUSAI GO Virgini Kensha I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1359 KUMO NO MINE GO -
1360 S-Kirikaze Go Samurai Spirit -
1361 TAIYOU Kazoku Kanshin IV Bardzo dobra
1362 Y´Kenjiro Go Akogareno II Doskonała
1363 Antai Go Atari Kensha I Doskonała CWC,RES. CACIB
1364 Hakushi Shiroiarashi II Doskonała
1365 MASAKAZU Akai Kitsune III Bardzo dobra
1366 KUMA I Doskonała CWC
1367 FUEN De La Valle Des Samourais I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1368 Bi Suri Go Ichimei II Wybitnie Obiecująca
1369 Izumi-Kai Go Shiroiarashi I Wybitnie Obiecująca
1370 YUKINADESHIKO Halne Wzgórze I Wybitnie Obiecująca
1371 B'SUGURI Roal II Doskonała
1372 KEI Halne Wzgórze I Doskonała ZW. MŁ.
1373 Atori Petaki Kensha IV Bardzo dobra
1374 HOSHI Go Namitori I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1375 Igaina Inu Go Shiroiarashi II Doskonała
1376 L-SEIKO-SURU Chikyu Kara No Risu III Doskonała
1377 AKIKO Halne Wzgórze I Doskonała CWC
1378 KERAY Halne Wzgórze II Doskonała
1379 SALSA Dołek Inu III Bardzo dobra
1380 MASSHIRO Kazoku Kanshin II Bardzo dobra
1381 UTTORI z Bambusového háje I Doskonała CWC,RES. CACIB
1382 BADY Czeibo -
1383 BARNI CZEIBO -
1384 HAIKO Arlekinowe Imperium I Dobra
1385 PRINCE GORDON Apocalipto -
1386 MARA-SHIMAS RAINBOW IN THE DARK I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1387 MEMORIAL DAY MOLNARVOLGYI II Doskonała RES. CACIB
1388 Qadir My Happiness Interrinus I Bardzo dobra
1389 QIRAK MY HAPPINESS Interrinus II Dobra
1390 CANEDEN Hocus Pocus I Wybitnie Obiecująca
1391 MONARVOLGYI TALLAHASSEE II Wybitnie Obiecująca
1392 REACHY ACTION PLATINDA BICOLOR II Bardzo dobra
1393 Woorlock Janis Joplin I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1394 DESIRE Volturnus I Bardzo dobra
1395 Buckshot Efrima Dan Ozzy II Bardzo dobra
1396 CREEK OF VICTORIES Pearl River -
1397 I BELIEVE I CAN FLY Indevor I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1398 KAROLAYN DJEREMIYA I Doskonała CWC,RES. CACIB
1399 VAGNER Snow City I Doskonała CWC,RES. CACIB
1400 BALTO SREBRNY KIEL I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1401 DIZZY BLACK SURPRISE Srebrny Kieł I Bardzo dobra
1402 Łendi Sądecki Gazda II Bardzo dobra
1403 Sno Mals Bajka -
1404 Arctic Challenge WINTER FLOWER II Doskonała
1405 Malakwa Creek FIRST LOVE SAKARI I Doskonała CWC
1406 BLACK ANGEL Illa Kuvianartok -
1407 Faith North Hunter III Doskonała
1408 Honey Lady Polarni usvit II Doskonała
1409 VINCI Snow City I Doskonała CWC,RES. CACIB
1410 Correy Star of Yukon I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1411 AHTI PRINCE OF Burudika I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1412 Chitundu African Elite II Bardzo dobra
1413 TAJI HODARI FLIES TO LOANGO I Doskonała CWC,RES. CACIB
1414 EGO MADE IN HEAVEN Loango I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1415 PALOMA z Klanu Łobuzów -
1416 ASHTI PRINCESS OF Burudika I Doskonała ZW. MŁ.
1417 EGO MADE IN SECRET LOANGO I Bardzo dobra
1418 MZALIA LOVE STORY I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1419 ACHAKA DONBASENJI I Doskonała CWC,RES. CACIB
1420 CANDELA LIUTO GUOLIS I Wybitnie Obiecująca
1421 OXINIYA ZHEMCHUZHINA DINASTII I Bardzo dobra
1422 BETTY MONTANA LIUTO GUOLIS I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1423 BOHUN Czar Tybetu I Wybitnie Obiecująca
1424 E. Enzo Cud Chin I Bardzo dobra
1425 NABU- RED od Halusku II Dobra
1426 DIEGO Huntley Peridot -
1427 CREDO LIFE LIUTO GUOLIS I Wybitnie Obiecująca
1428 PATTI Chiński Miś - Nie podlega ocenie
1429 FUNIA MAŁY KACPER I Doskonała CWC,RES. CACIB
1430 HANA RUDY OSKI I Doskonała
1431 OPAL z Doliny Środkowej Odry I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1432 Nado Cień Niedźwiedzia I Bardzo dobra
1433 Bella Thorvalta I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1434 Bonita Sangre de Huando -
1435 Reedly Road Enjoy The Silence I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1436 Eskarxa ACÁLIA I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1437 AMAZONKA BOHEMIA PLATINA I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1438 FAMOSO de Vedras I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1439 KE LINDA do Vale do Criz I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1440 Amazing Zeus Siberian Love I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1441 Sonata Arctica FANVIR XATHURSON -
1442 DONATELLO DENI Yukibana I Bardzo dobra
1443 Sonata Arctica GODIVA O'STRIKER -
1444 Sonata Arctica FJORGA O'XATHUR -
1445 WHITE HEAVEN FOR ANGELS Virta Valo I Doskonała ZW. MŁ.
1446 BETTY Sněhový zázrak II Bardzo dobra
1447 PRINCESS SISI Virta Valo I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1448 MICHIE NOVEN´S I Doskonała CWC,RES. CACIB
1449 Rimi Cień Czerwonego Lisa II Bardzo dobra
1450 Goshinki Hayato-Kumi I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1451 Va Ryuu z Helfstynskeho Panstvi II Doskonała
1452 AKARI z Zakątka Izi I Bardzo dobra
1453 D´Kurohana Mika Zátoka snů I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1454 Husqvarna NORTPOLE II Wybitnie Obiecująca
1455 Luka Dotyk Północy I Wybitnie Obiecująca
1456 La Dam Latea Falkor -
1457 BOSNIAK`S ENTER AT YOUR OWN RISK I Doskonała ZW. MŁ.
1458 LEGEND CONTINUES BABY-WINTER-BREEZE I Doskonała CWC
1459 MAIKEL Dotyk Północy I Doskonała CWC,RES. CACIB
1460 Xandos Eskimoski Domek II Doskonała
1461 CASINO ROYALE of Cool Water I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1462 Dream Chaser's QUADRIVIUM QUEST 4 SPART -
1463 KORTIZ ESKIMOSKI DOMEK -
1464 TALIZMAN FOR FORTUNATUS ESKIMOSKI DOMEK I Doskonała
1465 DIANA SPENCER FORJANA SLOVAKIA -
1466 LILA Dotyk Północy I Wybitnie Obiecująca
1467 BRANDY Linora Iceblue I Wybitnie Obiecująca
1468 Kailua LATRANS CHIC II Wybitnie Obiecująca
1469 Eagle Eye Silver Luck -
1470 Husqvarna MILADY I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1471 NUBIRA ESKIMOSKI DOMEK -
1472 Bosniak's CUTIE PIE -
1473 CORAL-SEA BRIGHT STAR I Bardzo dobra
1474 Flower of Arctic Songo -
1475 Arctic Friend WINTER QUEEN III Bardzo dobra
1476 ARKTOGEA LARNA Fortunatus Poland I Doskonała CWC,RES. CACIB
1477 Husqvarna JE T' ADOORE IV Bardzo dobra
1478 Sally D.B Arctic -
1479 EXTRAVAGANCE of Cool Water I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1480 KAILUA de Ciukci II Doskonała
1481 OLIWIA Dotyk Północy II Doskonała
1482 Arktogea ALPINA -
1483 KALISZANKA Perłowy Ogród I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1484 NUGGET GOLD ADAMASTA I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1485 Night and Day Niksend I Doskonała
1486 Nero z Temných nocí I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1487 ENDY Bianca Fiore -
1488 Filif Ena Brown Melongena I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1489 Cillia z Veselského kopce I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1490 Caletto Microsoft With Estera I Wybitnie Obiecująca
1491 BLACK HORSE FANTAZJA SZPIC-MOLL I Doskonała ZW. MŁ.
1492 FANTASTIC BOY Złote Gwiazdy Szkocji I Doskonała CWC
1493 Kontrapunkt FAIR PLAY I Bardzo dobra
1494 PESTO Bona Fetura II Bardzo dobra
1495 LITTLE LORD FANTAZJA SZPIC-MOLL II Doskonała RES. CACIB
1496 UNIQUE Premiera I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1497 CHAR'S RISKY BUSINESS I Doskonała
1498 HONEYKIST IMPROVISATION II Doskonała
1499 Sweet Dream is Made of This de Cantico delle Creature I Wybitnie Obiecująca
1500 TRAVIATA FANTAZJA SZPIC-MOLL II Wybitnie Obiecująca
1501 IRON LADY FANTAZJA SZPIC-MOLL I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1502 EMA z Doliny Pisi Gągoliny II Bardzo dobra
1503 Penny Balck del Cantico delle Creature I Doskonała CWC
1504 Beautiful Star's Blackberry @ Estera II Doskonała
1505 ERESZKIGAL Bobrolandia III Bardzo dobra
1506 HOBBY MARYDEN AKIARA ROSE I Doskonała CWC,RES. CACIB
1507 CHELSEA Aramgad I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1508 Matýsek Liška od krbu I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1509 LEXUS Tulas I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1510 JASKIER Logones S.N. -
1511 EXCELLENT LADY COLLARIUM I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1512 TAHO NYORAI z Lasów Preczowskich I Bardzo dobra
1513 TRD SHOW TIME SONG KRAN -
1514 ELZA Habas I Bardzo dobra
1515 ELECTRA LUXE Tenderness Petal of Lotus I Bardzo dobra
1516 Fixan's KONRAD KOTTESON I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1517 BUTTERFLY Czech Jakobin I Wybitnie Obiecująca
1518 JOCKER z Psiarni Wojskiego I Bardzo dobra
1519 CIRA z Kojca Diany I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1520 FANION DE LA PETITE DORDOGNE -
1521 Winston of Efendi Team I Obiecująca
1522 ARCHE ANNIE van Hallen II Doskonała
1523 Dexter ze Stajennych Progów III Bardzo dobra
1524 Giovanni Wesołe Smutasy I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1525 ZVEZDOCHET CANIS HAUND I Doskonała CWC
1526 Dymitrij Cudeńka I Doskonała CWC,RES. CACIB
1527 ZOLTAN Klan Piegowatych I Doskonała ZW. RASY
1528 EUFRAZYNA Cudeńka -
1529 Honey Hope Wesołes Smutasy I Bardzo dobra
1530 NHABIRA KEEP UP I Doskonała CWC,RES. CACIB
1531 Ginny Wesołe Smutasy I Bardzo dobra
1532 ARDA Szczęśliwe Uchole I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1533 Absolutely Spotless ZOOM I Doskonała ZW. MŁ.
1534 Asasello Łaciata Sfora -
1535 BIBOPO EVENING SHADE BY CATULUS II Doskonała
1536 GOT TO BE SNOOP DOG I Doskonała CWC
1537 Absolutely Spotless ATUT IV Doskonała
1538 Alotorius Old Glory Turning Heads I Doskonała CWC,RES. CACIB
1539 MILITO Mad Crew II Doskonała
1540 ZYZOL z Rubinkowskiego Pola III Doskonała
1541 Absolutely Spotless ZENIT I Doskonała CWC
1542 SZEPHEGYI - SZIMAT DARIUSZ II Doskonała
1543 Absolutely Spotless SZACH III Doskonała
1544 Kislev PARKN DOWNUNDER I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1545 Szephegyi-Szimat Woods - Dostateczna
1546 Vox Populi Tergy II Doskonała
1547 Absolutely Spotless DELICJA I Wybitnie Obiecująca
1548 Absolutely Spotless ZLOTKO IV Doskonała
1549 Cevaytis ELUSIVE BUTTERFLY II Doskonała
1550 GRAND-CHARIZMA SUNCITY BORN I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1551 Yoko Ono Łaciata Sfora III Doskonała
1552 AMERICAN FANTASY Królewska Zgraja III Doskonała
1553 CHARYZMA CYGA Magnus IV Doskonała
1554 TOUCH OF AN ANGEL Simpatica PS I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1555 ZUMA II Doskonała
1556 Absolutely Spotless DAFNE II Doskonała
1557 Alotorius Old Glory Wellcom To My World -
1558 GOJRA GINY Łapitropy III Doskonała
1559 IN THE MOONLIGHT Catulus I Doskonała CWC,RES. CACIB
1560 Szephegyi-Szimat Flora IV Doskonała CWC,RES. CACIB
1561 Frances Faye Valerie of jack's connection I Doskonała CWC
1562 Absolutely Spotless ZAGADKA I Doskonała CWC
1563 Alotorius Old Glory Altro Mondo -
1564 Bubble Lee Justirag I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1565 G' Rich Woody Genesis Dalmadami -
1566 Almond Eye Clair de Lune -
1567 Andino di Assonanza I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1568 Phoenix´s Black Pearl Royal Hermelin I Doskonała CWC
1569 Daphne Blade Tečkovaný přítel I Doskonała CWC,RES. CACIB
1570 Debbie Blade Tečkovaný přítel I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1571 CELER Cervarius I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1572 Bregje Fan de Hegedyk I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1573 Adar od Jeřábu I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1574 BOREK NUNARAK I Wybitnie Obiecująca
1575 Kowal Piwniczanski Jazgot -
1576 BLANT Gończy Mazowieci II Doskonała
1577 ICTUS z Rogu Trzech Książąt IV Doskonała
1578 JOSZKO Psia Awangarda III Doskonała
1579 JUHAS Piwniczański Jazgot - Bardzo dobra
1580 KNIAŹ Leśny Amok -
1581 Konar Leśny Amok I Doskonała ZW. MŁ.
1582 KRES Leśny Amok - Bardzo dobra
1583 POMYK Gończa Ostoja - Bardzo dobra
1584 Huk-Homer Psia Awangarda I Bardzo dobra
1585 BURZAN GOŃCZY STOK II Doskonała
1586 GRAMEN Kłusująca Sfora III Doskonała
1587 Laufer Wiślański Trop IV Bardzo dobra
1588 Lord Wiślański Trop I Doskonała CWC
1589 REZON Śpiewna Zgraja II Doskonała
1590 TAO Goniec Małopolski I Doskonała CWC
1591 WABIK z Beskidzkiego Matecznika III Bardzo dobra
1592 ZEW z Doliny Łagiewniczanki IV Bardzo dobra
1593 AMIR Leśny Amok II Doskonała
1594 Brylant Kłusująca Sfora I Doskonała CWC,ZW.
1595 Dryf Herbu Węszynos III Doskonała
1596 KRYWAŃ WIŚLAŃSKI TROP IV Doskonała
1597 EBRO Inny Świat I Doskonała
1598 Toto Nunarak I Wybitnie Obiecująca
1599 AVIA Zwierzyniecka Sfora I Wybitnie Obiecująca
1600 KAREN PIWNICZAŃSKI JAZGOT -
1601 LUNA Leśny Amok II Wybitnie Obiecująca
1602 ZGAGA Amcane III Obiecująca
1603 AZJA Gradzicza Sfora IV Doskonała
1604 Bella Gończy Mazowiecki - Nie podlega ocenie
1605 BERGAMOTKA ETVE Odszukać Wiatr I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1606 IGNIS Z Rogu Trzech Książąt II Doskonała
1607 IMPALA z Rogu Trzech Książąt - Bardzo dobra
1608 Impera z Rogu Trzech Książąt - Bardzo dobra
1609 JUKA Piwniczański Jazgot III Doskonała
1610 WALENTYNKA El-Halem -
1611 ALISA NUNARAK I Doskonała CWC,ZW. RASY,ZW.
1612 BYSTRA Leśny Amok - Doskonała
1613 DUMA Gniazdo Łelszy - Bardzo dobra
1614 Iskra Piwniczański Jazgot II Doskonała
1615 Lubusza Trzy Potoczki III Doskonała
1616 LUŚNIA Trzy Potoczki -
1617 NUTA Leśne Nienasycenie IV Doskonała
1618 NYSA z Beskidzkiego Matecznika - Doskonała
1619 WILGA Z BESKIDZKIEGO MATECZNIKA - Bardzo dobra
1620 AGA Dzicze Barłogi - Bardzo dobra
1621 AMBICJA Jurajskie Klimaty I Doskonała CWC
1622 GARDA Z HUCULSKIEJ ŁĄKI -
1623 GRANDA AMCANE z Huculskiej Łąki - Bardzo dobra
1624 Hera z Huculskiej Łąki IV Doskonała
1625 ISKRA CNOTLIWY NOS III Doskonała
1626 SMUGA LAUFER POLSKI II Doskonała
1627 TEKLA Rawicka Sfora II Bardzo dobra
1628 TRUFLA Łowcza Pasja I Doskonała CWC
1629 Etiam Kłusująca Sfora I Doskonała CWC
1630 HARFA Herbu Węszynos II Doskonała
1631 Rachel Bencilla I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1632 CHARMING Danda Bohemia I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1633 CORALINE Succession of Baron I Wybitnie Obiecująca
1634 NERA LE BLEU CARDINALIS I Bardzo dobra
1635 GROM z Sarmackiej Tradycji I Wybitnie Obiecująca
1636 Diego Słopnicka Przełęcz -
1637 GNIEWKO z Gończaków I Doskonała CWC
1638 Łowca z Beskidzkich Wysp II Doskonała
1639 Endo z Wszystkich Skoków -
1640 HEJNAŁ Grające Echo I Doskonała CWC
1641 Ruczaj Niemczańskie Wzgórza II Doskonała
1642 WICHER Symfonia Lasu III Doskonała
1643 ZAGŁOBA Psia Cometa I Doskonała CWC
1644 Sokół ze Stadniny Cisowiec II Doskonała RES. CACIB
1645 ZBYSZKO Psia Cometa I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1646 ARONIA PC Ogarowe Granie I Wybitnie Obiecująca
1647 FRASZKA z Zagrajboru I Doskonała CWC
1648 CODA HERBU WĘSZYNOS I Doskonała CWC,RES. CACIB
1649 NALEWKA Olfactus III Doskonała
1650 PAMA z Wszystkich Skoków II Doskonała
1651 SARABANDA Poszły w Las IV Doskonała
1652 Impresja z Beskidzkich Wysp I Doskonała CWC
1653 DUSIA z Beskidzkich Wysp I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1654 Klinga Kaja z Piastowskich Borów I Doskonała
1655 RICHELIEU PANGEA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1656 ROKEENA MOJ SLODKI YOGI I Bardzo dobra
1657 FILON Podkołdernik Jadowity I Doskonała ZW. RASY
1658 ROSALINE Pangea I Bardzo dobra
1659 IDALIA Podkołdernik Jadowity I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1660 FAJENCE DU CHEMIN DES BRULEURS I Doskonała
1661 FLER Podkołdernik Jadowity I Doskonała
1662 BROWAR SREBRZYSTA ZJAWA - Bardzo dobra
1663 Canto z Ivetkinho Dwora I Doskonała ZW. MŁ.
1664 EMIR od Juraja I Doskonała CWC,RES. CACIB
1665 FARIS VATROVA II Doskonała
1666 BACO Z Babskiego Jaru I Doskonała CWC
1667 GARON Piotrowe Gniazdo I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1668 BASTER z Prawego Brzegu II Doskonała
1669 KRAKOW Piotrowe Gniazdo I Doskonała CWC
1670 LOBO Orzechowa Sfora I Doskonała CWC
1671 BELLA z Doliny Żab I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1672 CORA Jurańova Dolina II Doskonała
1673 Fajka z Przeworskiej Kniei III Bardzo dobra
1674 MELODIA Piotrowe Gniazdo I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1675 BERETTA Z BABSKIEGO JARU I Doskonała CWC,RES. CACIB
1676 CZEREMCHA Hazba -
1677 URODA z Krainy Przodków II Doskonała
1678 Gunthwaite Reggae Man I Wybitnie Obiecująca
1679 ZAWÓD PIES Sangoma I Obiecująca
1680 MENTOS Cathalpa z Bałuckich Łąk -
1681 STUART BY AIBO Szafranowa Polana I Bardzo dobra
1682 AMON AFRICA JOHARI I Bardzo dobra
1683 Mister Will Turner Cieply Dom -
1684 Right Said Fred Manabomi -
1685 SIBI FRODO Gerdin Longridge II Bardzo dobra
1686 Alpha of Shingamonga I Doskonała CWC
1687 Diego El Primo by Luanda -
1688 Glenaholm MOTOPO II Bardzo dobra
1689 Bomani Irsania - Doskonała
1690 Écaille Anunnaki III Doskonała
1691 Habi Alex Asilia Lowenschwanz I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1692 LUKSUS z Werwą II Doskonała RES. CACIB
1693 MALBEC MAKARI JR Mzuri Nyumbani -
1694 Nasibu Fulumirani IV Doskonała
1695 CHIBALE IJABA MAKORIKORI I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1696 Faylinn Maka-Boma III Bardzo dobra
1697 GIMBYA Dymaczewska Kraina - Dobra
1698 NJAME NIMBA TOFFISTAR Djembe Meteors - Dobra
1699 Tusani Olala Elisée II Bardzo dobra
1700 BAYO'S DIAMOND FOR Qwandoya I Doskonała CWC,RES. CACIB
1701 NASZA LAILA z Werwą II Doskonała
1702 CHELSEY Perla Afriky II Doskonała
1703 ESIS APAZO Folwark Zwierzęcy -
1704 Good Girl LOLOO de Kiungwana -
1705 Jelany Red ALANA OF SEBONGO I Doskonała CWC
1706 Jeny's Zakimi III Bardzo dobra
1707 BORANA Bliss Deira I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1708 KEYAH PERLA AFRIKY Lowenschwanz II Doskonała
1709 MAKENA Darowany Raj III Doskonała
1710 Tusani Jolly Joelin IV Doskonała
1711 Elton John Les Oreilles au Vent I Bardzo dobra
1712 Quirck Piaf DAMA Krkonoše I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1713 Haidy Akibon II Bardzo dobra
1714 QUETA PIAF DAMA KRKONOSE I Doskonała
1715 Argo z Halikarnasu I Doskonała ZW. MŁ.
1716 COCOS z Karczewskiej Zagrody I Doskonała CWC,RES. CACIB
1717 Ridanflight REVELATION TO KANIX I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1718 ARTEMIS z Halikarnasu II Doskonała
1719 CHESTERHOPE FRANKA I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1720 HERSEz Halikarnasu I Doskonała CWC,RES. CACIB
1721 Scolopax Amico BORA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1722 TRISTAN Simarilion I Doskonała ZW. MŁ.
1723 Latin Lover Drummer Boy I Doskonała CWC
1724 RAVEN WHITE Magetna I Doskonała CWC
1725 Acrux Grey Shadow of Imladris I Doskonała CWC
1726 AMOS ARCHER by Michule I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1727 Ksiażęcy Brylant z Orszaku Chrobrego II Doskonała RES. CACIB
1728 LILIAN Marisett III Doskonała
1729 PASJA z Orszaku Chrobrego I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1730 SUSAN Magenta In Blue -
1731 Sophia Loren Magenta-in-Blue I Doskonała CWC
1732 JOSEPHINE BAKER Marisett I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1733 KALINA MAGENTA IN BLUE I Doskonała CWC,RES. CACIB
1734 KSIĄŻĘCA CYRKONIA Z Orszaku Chrobrego III Doskonała
1735 Silvnuas Penelope II Doskonała
1736 Ebony-Sett FLASHING FLAMENCO I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1737 EBONY-SETT FLASHING FORDANCER II Doskonała
1738 TOMMY HILFIGER OF GLORYRED III Doskonała
1739 Copper's MAGIC MASTER I Doskonała CWC
1740 GARDENSETT GEORGE CLOONEY z Arislandu II Doskonała
1741 Jacwilins Perfect Isn't Easy I Doskonała CWC,RES. CACIB
1742 Salford Lee z Arislandu II Doskonała
1743 BAYAMO Wiatr w Polu IV Doskonała
1744 Coradarragh PICASSO I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1745 GIPSY WIND z Arislandu II Doskonała
1746 Mayfred MR MUSK MAPLE III Doskonała
1747 Salford Wizard z Arislandu - Doskonała
1748 Ebony-sett Flashing Flame I Doskonała ZW. MŁ.
1749 EVENFLOW FEVER Diamonds & Rust II Doskonała
1750 Fokker's FOKKA - Bardzo dobra
1751 KASIA of McBirdy IV Doskonała
1752 LIBRA Bobrujące Rudzielce I Doskonała CWC
1753 MYSTERIOUS AUTUM SPIRIT Amber Wind II Doskonała
1754 PRINCESS PAULA ALL IRISH GOLD III Doskonała
1755 MYSTERIOUS SPRING SPIRIT Amber Wind I Doskonała CWC
1756 Brigitte Bardot Lofty - Doskonała
1757 EVENFLOW SPRING WAKE UP II Doskonała RES. CACIB
1758 SALFORD MIDARI z Arislandu III Doskonała
1759 SARACENIA Rude Ziółko IV Doskonała
1760 That Old Black Magic z Arislandu I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1761 Corranroo CAROLINE I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1762 LAMBORGHINI Black Ivy I Wybitnie Obiecująca
1763 Dolce Link Everywhere z Ojcowskiej Doliny I Wybitnie Obiecująca
1764 Duke Everywhere z Ojcowskiej Doliny II Wybitnie Obiecująca
1765 CAMPOBELLO z Ojcowskiej Doliny II Bardzo dobra
1766 SPIRO Storm Corner I Doskonała
1767 CLIPPER Black Ivy I Doskonała CWC
1768 Harry Black Ivy I Doskonała CWC
1769 ARAGON Z Ojcowskiej Doliny I Doskonała CWC,RES. CACIB
1770 Zir z Holubické stráně II Doskonała
1771 ASTI z Ojcowskiej Doliny I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1772 Chiquita Black Ivy II Doskonała
1773 Leeloo Kaladan -
1774 Rosalie von der Wilden Horde I Doskonała CWC,RES. CACIB
1775 Kilnrae SCOTCH HEATHER I Doskonała CWC
1776 Yukki Hill SHADOW OF THE MOON I Doskonała CWC
1777 CASSIOPEA CABBI Áres Šamarkan II Doskonała
1778 NINLIL Kaladan I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1779 SHANTA Kaladan I Doskonała
1780 MILA Bażancia Kraina I Bardzo dobra
1781 Bora z Cmolova pole I Doskonała
1782 Ares Psarskie Błota II Doskonała
1783 Elgar ze Snu Nemroda I Doskonała
1784 ELLIOT ze Snu Nemroda -
1785 Leonardo ze Štípek I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1786 ATAMAN z Hubertowych Łowisk I Doskonała CWC,RES. CACIB
1787 TYMON Ars Venandi II Doskonała
1788 FANTA Happy Dog Polonia I Bardzo dobra
1789 Kijivu ze Štípek I Doskonała CWC,RES. CACIB
1790 CZEREMCHA ze Snu Nemroda I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1791 AFRA z Osiedla Amelin -
1792 Dakar z Koldinskeho lesa I Obiecująca
1793 ED Apel -
1794 ISHYA Ars Venandi I Doskonała ZW. MŁ.
1795 VICTORIA v.d. Tuindershof I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1796 Ballista z Duboveho navrśi I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1797 Arczi z Lasów Przeczowskich I Wybitnie Obiecująca
1798 Amaretto Marcatti Silver Sfinx -
1799 D´AMBER STAR DE DONAWITZ II Bardzo dobra
1800 GHOSTWIND THE LIONS PRIDE I Doskonała ZW. MŁ.
1801 Umberto Fala Love'a I Bardzo dobra
1802 Cashmere Love de Donawitz I Doskonała CWC,RES. CACIB
1803 DERIS z Lasów Preczowskich -
1804 ATREY FOREVER HERO OF DIAM WEIM -
1805 Ayrony Agiber II Doskonała
1806 Rockstar Rivertone -
1807 Weimaranus QUIZMASTER I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1808 TIME OF LADY INEZ ALIVE SILVER I Wybitnie Obiecująca
1809 Cayenne Grey Passion IV Bardzo dobra
1810 Dixie od Potoka Kačáku I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1811 PROXIMA Weimaraners House III Bardzo dobra
1812 THE GOLDEN CUP Carski Trakt II Doskonała
1813 ASHLEY TOUCH OF FAME Silvespoir II Doskonała
1814 Ginger Shefis -
1815 Ulala Fala Love'a I Doskonała CWC
1816 Winkle Mignon Imperium Star -
1817 Amber My Dream Silvespoir II Doskonała
1818 Carrie Love de Donawitz - Bardzo dobra
1819 DEEP SEA Just Weimaraner -
1820 Fee Bee Shefis IV Bardzo dobra
1821 Grace Kelly Atria Cordis I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1822 MI-FEI LILLIAN Camaxtli -
1823 SUMMERTIME Atria Cordis III Doskonała
1824 Bead Babette z Lulečských lesů I Doskonała CWC
1825 Eleanore Shefis -
1826 DEEP PEARL Just Weimaraner I Doskonała CWC,RES. CACIB
1827 Isabella Adjani Imperium Star III Doskonała
1828 Sweet Noise Atria Cordis II Doskonała
1829 ALAN DOLINA MIRAGE II Doskonała
1830 Aranyvadsz Nimrod I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1831 GARET GROF Dolina Mirage I Doskonała CWC,RES. CACIB
1832 BELLA BERTONI PRAGUE II Doskonała
1833 CASSOVIA CAYENNE Buona casa III Bardzo dobra
1834 LINA JANTAR DEVIL I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1835 Piri-Piri Pepperoni Team I Doskonała CWC
1836 Bellisima Channy Boglarca I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1837 Duna z Tišnovských revírů I Doskonała CWC,RES. CACIB
1838 BARTEK z Polany Klapouchego -
1839 RETRO Compatriota di Bonfini I Doskonała
1840 BARCELONA Demono Sirdis I Doskonała CWC,RES. CACIB
1841 BISIA z Polany Kłapouchego I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1842 HERMINE of Pure Passion I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1843 NEQUAM Kaprys Rejenta I Wybitnie Obiecująca
1844 TOTUS TUUS Kaprys Rejenta I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1845 VIS COMICA Kaprys Rejenta -
1846 TANTI AUQURI Kaprys Rjenta I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1847 MOVES LIKE JAGGER Catonium -
1848 Gaudí Bohemia Black Diamond I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1849 Chesvik Top CHIAVE D'ORO DA CATONIUM I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1850 Romeo Black Charming Line -
1851 Zorro Bohemia Black Diamond I Bardzo dobra
1852 GOSSPEL SINGER Catonium I Doskonała
1853 MADAME MELBA Catonium I Wybitnie Obiecująca
1854 Fiddle Stick Twentyfour Sewen I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1855 SARATOGA´S COURTESAN -
1856 SEVEN UP PERFECT PARTNER I Wybitnie Obiecująca
1857 Bleper's Hobbit -
1858 BEST LOVELY BOY Złota Grota I Doskonała CWC
1859 ELFADDO ROYAL ANTIDOTUM II Doskonała
1860 VALDEZ Wrzeciono Czasu III Doskonała
1861 DON GIOVANNI Margaret's Pride I Doskonała CWC
1862 FOUR FOOT Dudi Dog's II Bardzo dobra
1863 DIEGO Dudi Dog's I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1864 PRIME MINISTER Bleper's II Doskonała RES. CACIB
1865 DREMMEN Eluda I Doskonała CWC
1866 Heavy Heban Cocking III Bardzo dobra
1867 Manupi's BRAND NEW DAY - Bardzo dobra
1868 ON LINE vom Schloss Hellenstein IV Bardzo dobra
1869 TRAFALGAR Bleper's II Doskonała
1870 Bleper's Filip -
1871 FANTAZJA Blue Valley of Dogs I Wybitnie Obiecująca
1872 L`ART POUR L`ART EXTRADIVO Izomer II Obiecująca
1873 LAPIS LAZURI EXTRADIVO Izomer III Obiecująca
1874 Boney Ultra Tonika II Wybitnie Obiecująca
1875 Gracja Forever Together I Wybitnie Obiecująca
1876 FANTAGHIRRO Royal Antidotum II Doskonała
1877 JO-JO ASQUAN Eluda I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1878 BLUE LAVENDER Złota Grota III Doskonała
1879 ELHONNEY Royal Antidotum II Doskonała
1880 Love Kiss Perfect Partner I Doskonała CWC
1881 Country Star of Don Carlos Country III Doskonała
1882 HUSARIA Eluda II Doskonała
1883 JERSEY BLUE Izomer I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1884 DOLCHE Dudi Dog's II Bardzo dobra
1885 ONLY FOR MARGARET Black Petrs I Doskonała CWC
1886 CARRMEN Royal Antidotum III Doskonała
1887 HARENDA Galida I Doskonała CWC,RES. CACIB
1888 MALAGA Spanish Eyes II Doskonała
1889 Mercedes Donatio Regia IV Doskonała
1890 GAFFA Galida II Doskonała
1891 GRETA Galida I Doskonała
1892 WINTERBOURNE ALICE IN WONDERLAND I Bardzo dobra
1893 FLAME OF PASSION z Mokré Hory I Wybitnie Obiecująca
1894 Limited Edition Black Brianta I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1895 Almanza PIRATE OF THE CARIBBEAN I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1896 BRAVE HEART Tercius I Doskonała CWC,RES. CACIB
1897 BLACK SPARK FIRST LOVE I Wybitnie Obiecująca
1898 UNUSUAL Perro Cobrador II Wybitnie Obiecująca
1899 FEEL THE BREVA Mildor I Bardzo dobra
1900 BLACK WITCH Raining Dog III Doskonała
1901 Compendio EMILLIE II Doskonała
1902 SARASOTA SPRINGS Optimus Canis IV Bardzo dobra
1903 SING ME LULABY Optimus Canis I Doskonała CWC
1904 Compendio ELIA I Doskonała CWC,RES. CACIB
1905 I Am Alice Bronks III Bardzo dobra
1906 Polka Poland FUNNY FABIOLA II Bardzo dobra
1907 SENSE N'SENSIBILITY Optimus Canis IV Bardzo dobra
1908 Compendio Norma Norlett -
1909 Im So Cute Black Brianta I Doskonała CWC
1910 ABBIGAIL Black Avatar II Doskonała
1911 Almanza MOCCA HAPPINESS I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1912 KRISTOFER GOLD&GRAZ Adekatos Poland II Wybitnie Obiecująca
1913 Pepe Bianco z Imbirowej Chatki I Wybitnie Obiecująca
1914 Catequill NOBODY DOES IT BETTER II Wybitnie Obiecująca
1915 Gareth Dynasty Anah I Wybitnie Obiecująca
1916 Gaudium Vitae Adsum III Wybitnie Obiecująca
1917 Hadley Bismilláhi - Wybitnie Obiecująca
1918 RAMMSTEIN Złotolandia IV Wybitnie Obiecująca
1919 B.B. KING Oligarchia I Doskonała ZW. MŁ.
1920 Dream Lover Astral Sky II Doskonała
1921 Franciszek Emerald Garden IV Bardzo dobra
1922 Iron Man z Kostrowego Grodu III Bardzo dobra
1923 AZTEK ADEKATOS POLAND III Doskonała
1924 BIFRO Żankor IV Bardzo dobra
1925 Little Violet´s Ever so Clever I Doskonała CWC
1926 SPANISH KISS BIG BOBO Prima Santolina II Doskonała
1927 Thevenet Pep s Team -
1928 VERACRUZZO TIK HERKUS -
1929 Absolute Miracle Grand ILLUSIONS -
1930 AFFEZ Spoza Tras -
1931 Amazing Deep Devotion Sent From Heaven - Doskonała
1932 DIABLO GRANDE Anarchia Box III Doskonała
1933 Dutch Sunday Rusty Love IV Doskonała
1934 Giddygold Union Jack -
1935 Junior EVIDOG I Doskonała CWC
1936 Milano Lime matador Filimou - Doskonała
1937 TROPHEUS Milowy Krok II Doskonała
1938 AMBERGOLD DZHI KEY FELICITY TO WIN - Doskonała
1939 Deep Devotion Brdske zlato IV Doskonała
1940 Evidog Jeffrey III Doskonała
1941 HEDO z Jurkowej Zagrody I Doskonała CWC
1942 Kassander of Bridge Four - Doskonała
1943 Stonedale LOOK NO FURTHER II Doskonała
1944 Cesarka Evening Edition II Doskonała RES. CACIB
1945 Evidog Kasino I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1946 Fiddle-De-Dee's Morris Traveller III Doskonała
1947 Souvenir PURE POISON IV Doskonała
1948 Xanthos Hansard I Doskonała
1949 EMMA Ducatinel II Wybitnie Obiecująca
1950 Souvenir CHANEL I Wybitnie Obiecująca
1951 Blair Queen of Heart Puregoldie -
1952 Gemma Gemmarum Adsum I Wybitnie Obiecująca
1953 MALWA Lorwet - Nie podlega ocenie
1954 NEVER ENDING STORY Catequill II Wybitnie Obiecująca
1955 BA-BA-RE-BOP Oligarchia -
1956 Dream of Victory Astral Sky II Doskonała
1957 Galie Princesse z Fatkovskeho dvora - Doskonała
1958 GOOD ENOUGH Anarchia Box III Doskonała
1959 HELLO MISS DIDI FROM Prima Santolina - Doskonała
1960 LET ME SHINE Brdske Zlato IV Doskonała
1961 Souvenir VALETA I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
1962 ABI Czar Megido -
1963 CAMERON REINZIDAN'S Golden Grazanna IV Doskonała
1964 Gina Aurea Solatio z Kostrowego Grodu - Bardzo dobra
1965 Pepperella of the Hellacious Acres II Doskonała
1966 Pinkerly Pinky - Winky III Doskonała
1967 TROPHEUS KASANGA Milowy Krok I Doskonała CWC
1968 Amata Astrum ARIETIS II Doskonała
1969 BARBIE DOLL Anarchia Box III Doskonała
1970 Brave Big Bear Princess And The Frog -
1971 FIONA FRIDA Złota Szekla -
1972 NORA Adekatos Poland I Doskonała CWC
1973 Qdore CRAZY FROG -
1974 Soul Charisma Wag-a-Lot IV Doskonała
1975 WIZYTOWKA Staszel -
1976 ALMA GITANA de Ria Vela II Doskonała
1977 AZURA Aspra III Doskonała
1978 CALL ME LUCKY RUSTY LOVE I Doskonała CWC,RES. CACIB
1979 Honey EVIDOG IV Doskonała
1980 Athéna Flores Vitae IV Doskonała
1981 DREAM MAX THINK TWICE I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1982 FRIDA DAISY CLUB -
1983 Karmen of Bridge Four II Doskonała
1984 YOUR HIGHNESS Oligarchia III Doskonała
1985 ZARZUELA Oligarchia -
1986 Duque Rayaragua I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1987 INGA CANIS MARINUS Bona Espero I Bardzo dobra
1988 Uvane De Valneboeiro I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
1989 Alischa von Chicostein I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
1990 Cala Blanca z Plouznicke staje II Doskonała RES. CACIB
1991 UNLIMITED LOVE Szczenięce Marzenia I Wybitnie Obiecująca
1992 Drago Sitkowski Bór -
1993 Sweeten HOT ROD ON RAINBOW GROW I Wybitnie Obiecująca
1994 CHOCNUT OPTIMUS CANIS z Grodu Hrabiego Malmesbury II Doskonała
1995 COOKIE MONSTER z Grodu Hrabiego Malmesbury - Bardzo dobra
1996 CROWN PRINCE z Grodu Hrabiego Malmesbury - Bardzo dobra
1997 CUDDLE MASTER z Grodu Hrabiego Malmesbury - Doskonała
1998 Greenstone's DALLAS AT ZADORA I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
1999 Jesse James Kwiat Pustyni - Dobra
2000 MADOX Biała Pokusa - Doskonała
2001 Mallorn's BAD LEROY BROWN III Doskonała
2002 REMO Thunder-Poland - Dobra
2003 SIMBA Kojec Ochojec - Dobra
2004 Snoopy Kojec Ochojec - Bardzo dobra
2005 SOME PAINTER Bella Mare - Doskonała
2006 VALENTINO Górska Fantazja IV Doskonała
2007 Abbadon Amicus Dormicus III Doskonała
2008 MALLORN'S BLACK GANGSTA I Doskonała CWC,RES. CACIB
2009 Mikado Sitkowski Bór - Bardzo dobra
2010 Rocheby MR TOM II Doskonała
2011 Annual's ME AND MY DRUM I Doskonała CWC
2012 Earnest Attention of Bohemia Bras II Doskonała
2013 HILL CREEK HERBU ZADORA - Doskonała
2014 Jayncourt Annoucing A Star III Doskonała
2015 LUCKY Kojec Ochojec - Dobra
2016 QUEIJEIRO POLO IV Doskonała
2017 ZYGFRYD Górska Fantazja - Doskonała
2018 ARTUR The King Totus Tuus III Doskonała
2019 Cedarwood PLAY MOR SO MUCH MOR IV Doskonała
2020 Eliminator Danger of Bohemia Bras I Doskonała CWC
2021 HOLY SMOKE Górska Fantazja II Doskonała
2022 LIGUSTR Cotoneaster - Bardzo dobra
2023 BABY LION z Grodu Hrabiego Malmesbury I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2024 Byulo Colour Sayt -
2025 Dolbia SUMMER LOVE II Doskonała
2026 Labry Berry SCHERBET AT PLAY MOR - Doskonała
2027 SKAZA Gwiazda Antares IV Doskonała
2028 VERY VALENTINO Herbu Zadora III Doskonała
2029 FRED ze Śmigielskich Wzgórz I Bardzo dobra
2030 URSA MAJOR Szczenięce Marzenia I Wybitnie Obiecująca
2031 Roxi Nochowska Oaza I Wybitnie Obiecująca
2032 ALLDANS SUNSHINE - Bardzo dobra
2033 Annual's PASHION FOR FASHION - Doskonała
2034 CALAMITY JANE z Grodu Hrabiego Malmesbury I Doskonała ZW. MŁ.
2035 CHOCOLATE TEMPTATION Chocolate Temptation - Bardzo dobra
2036 Hello Crazy Frog of Bohemia Bras - Bardzo dobra
2037 ISABELLA od Bilych Jelenu - Dobra
2038 ISMENA pod Napięciem - Bardzo dobra
2039 Mela Mania VALERIA - Doskonała
2040 Mela Mania VIERA - Doskonała
2041 RED ARROW Molto Bene IV Doskonała
2042 REDA Anpi Buffyland -
2043 Ultra Violet Optimus Canis II Doskonała
2044 UNBELIEVABLE Górska Fantazja - Doskonała
2045 UNFORGETTABLE Górska Fantazja - Doskonała
2046 XUXU DEYA Herbu Zadora III Doskonała
2047 CHANEL Sweet Chocolate from Silesia - Dobra
2048 COCOA N'PEANUT z Grodu Hrabiego Malmesbury I Doskonała CWC,RES. CACIB
2049 GRACE Queen´s Joy III Doskonała
2050 Holstep's Bow Wow... Bambina -
2051 JASMINE Psotniki Janusza -
2052 JUDITH Anpi Buffyland - Bardzo dobra
2053 JUNA Esflores - Doskonała
2054 LARA CROFT Sitkowski Bór -
2055 MA CHERIE OF BLACK & CHOCOLATE IV Doskonała
2056 MIRANA Tęczowy Gaj II Doskonała
2057 MONA LISA Sitkowski Bór -
2058 PRETTY BABY Kwiat Pustyni - Doskonała
2059 XELIA DEVA Herbu Zadora - Doskonała
2060 Claychalk COSTA STERLINA - Doskonała
2061 Empress Messalina of Bohemia Bras I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2062 HECA z Herbu Robson - Dobra
2063 Inka Sodalis - Doskonała
2064 LIA Kojec Ochojec - Bardzo dobra
2065 Lou-Lou Zebra -
2066 MANGA SUN Sitkowski Bór -
2067 Oasis Sarraceni III Doskonała
2068 OKLAHOMA Górska Fantazja - Doskonała
2069 SALSA Herbu Zadora - Bardzo dobra
2070 SARMACJA Herbu Zadora - Doskonała
2071 UNIQE AZGARD Adekatos Poland IV Doskonała
2072 VERONA STYLE Bella Mare II Doskonała
2073 Kendystyle Heiress From Martin -
2074 YARISKA Psia Cometa - Bardzo dobra
2075 NEVA Herbu Zadora I Doskonała CWC
2076 AMIGO z Ustrońskiego Zakątka I Wybitnie Obiecująca
2077 Angelus Mei Bilifo I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2078 Ariel z Ustrońskiego Zakątka I Wybitnie Obiecująca
2079 BELLA I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2080 Il Granaio Dei Malatesta Mafalda II Doskonała RES. CACIB
2081 MATTIA VIVIANA DEL Chantrel III Bardzo dobra
2082 Joker Pod Jabłonią I Bardzo dobra
2083 Vitalis Virgo Vestalis II Bardzo dobra
2084 Lauvstuas Olympic Orion Ayrdust I Bardzo dobra
2085 Stonaway Sky Trinity I Bardzo dobra
2086 LAYLA pod Jabłonią I Bardzo dobra
2087 IKS vom Hinterbach I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2088 CARBON Roztoczańska Sfora I Doskonała
2089 ELA z Kublovske vsi I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2090 Era Jamador I Bardzo dobra
2091 BELA Berdebuska I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2092 Blac King Reel Life I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2093 BONITA z Atutowej I Bardzo dobra
2094 Portcolborne´s Estrella de Oro I Bardzo dobra
2095 SONY GINGER COOKIE Tamaam I Wybitnie Obiecująca
2096 Lordsett JUST DO IT I Wybitnie Obiecująca
2097 Lordsett Just My Style -
2098 COME ON DOWN CARLY QUINN II Doskonała
2099 EASY-GOING BOY Three Ponds Valley III Doskonała
2100 Lordsett IMPOSSIBLE IS NOTHING -
2101 Mount Everest Milowy Krok I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2102 ELITE INSPIRATION Tamaam PL II Doskonała
2103 Prima SUMERWYND I Doskonała CWC,RES. CACIB
2104 Lordsett BLACK JACK I Doskonała CWC
2105 GOLDMOORE'S COUNTRY CLASSIC I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2106 GINGER ROGERS Tamaam I Wybitnie Obiecująca
2107 Milagros Petito Bonito I Wybitnie Obiecująca
2108 Beresford STITCHED UP I Doskonała ZW. MŁ.
2109 ELITE INCANTATION Tamaam II Doskonała RES. CACIB
2110 ELITE OVATION Tamaam IV Doskonała
2111 Lordsett White Wedding I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2112 ROYAL EDITION SWEET MARY Magic Spot III Doskonała
2113 Peasblossom Heaven Sent I Doskonała CWC
2114 WONDERFUL FEELING Three Ponds Valley I Doskonała CWC
2115 Phoenix Eastfarm's I Bardzo dobra
2116 KENTUCKY of Yachtsman`s Lodge I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2117 Team Leader Charnett I Wybitnie Obiecująca
2118 BAILEYS Videmiro I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2119 Frantiska Snehova packa I Wybitnie Obiecująca
2120 DEVIL'S TEMPTATION Hardy-Flap's II Doskonała
2121 SAMANTHA GIRL Charnett I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2122 BEATRICE PETIT Muffin Orchidee Blanche -
2123 BONI Łodygowska Sfora I Doskonała CWC,RES. CACIB
2124 Artemiella Tango Amore I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2125 Gyongyosi Pelyhes CHARLTON HESTON I Doskonała CWC
2126 ARON WHITE VICTORIA II Doskonała
2127 Kinky Canis Bohemia I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2128 CHUCK Larope - Czech I Doskonała CWC,RES. CACIB
2129 KENZO z Księstwa Cieszyńskiego -
2130 MINI COOPER Alikana -
2131 Cartier Vigor Gemini IV Bardzo dobra
2132 Hessenvilla's JACKPOT Z CZAŃCA II Doskonała
2133 INFERIOR SILESIA CANIS ATTACO III Bardzo dobra
2134 MISTER Jantarowa Chata I Doskonała ZW. MŁ.
2135 AMPER Vivax Canis -
2136 PACO Kamionkowa Dolina I Bardzo dobra
2137 GUCCI Starline Avenue I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2138 Inferior Silesia Canis BELLETILI I Wybitnie Obiecująca
2139 KORI z Księstwa Cieszyńskiego I Obiecująca
2140 AMERICAN BEAUTY OF Boston Wizards II Doskonała
2141 Bonita Brandy od Libusinych lazni III Bardzo dobra
2142 Boston Style LADY ALWAYS ON TOP I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2143 EMILY Patchy Dogs -
2144 WELCOME TO FILIGRANDO z Czańca IV Bardzo dobra
2145 Cheryl Perla B.z Laderova I Doskonała CWC,RES. CACIB
2146 LUKREZIA BORGIA Alikana I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2147 JAMES BOND TAMAGUČI I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2148 Kurrara Bargest I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2149 LEYLLA TAMAGUČI I Doskonała CWC,RES. CACIB
2150 RAPSODIA MOLIDEJS II Doskonała
2151 ALEX Trzy Skarby II Obiecująca
2152 JOSHUA Elita z udolia Vtacnik I Wybitnie Obiecująca
2153 Butcher Crezy Eyes II Wybitnie Obiecująca
2154 HUBERT FIRE FOX III Wybitnie Obiecująca
2155 IDRIS Golden Verni Vergo I Wybitnie Obiecująca
2156 IMPERATORIUS Golden Verni Vergo -
2157 A'Vigdors Maximus -
2158 FARINELLI von Jess Box I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2159 Kingfriend Mr Reggie III Doskonała
2160 MATUSALEN DE LA VIRREYNA II Doskonała
2161 Nocturne Mer Aglaos - Bardzo dobra
2162 PEPITON Action Alet IV Bardzo dobra
2163 AMIR KHAN SMALL MILL KISSES - Bardzo dobra
2164 CYGA Motobule -
2165 JENNIFER Sans Bavure - Bardzo dobra
2166 LEO de VIito von Galaxy IV Dobra
2167 MADISON My Gal-Bull III Bardzo dobra
2168 Mano Imeratorius Dandy Diamond to Champagne -
2169 Mi Gran Amigo HERO I Doskonała
2170 Pedro Bully Royal Club -
2171 Ptyś Stellanova Bul-Dog -
2172 TOKAJ Kręcony Loczek - Dobra
2173 ZEJRON Lubliniecka Sfora II Bardzo dobra
2174 Follow Me Ten Years After -
2175 Haker Baflo - Bardzo dobra
2176 Jollyville TEO II Doskonała
2177 PASTOR Gołyski Raj III Doskonała
2178 REPSOL PONTIFEX MAXIMUS I Doskonała CWC
2179 BRYTAN Margerytka IV Doskonała
2180 Dagwood od Stribrnaku III Doskonała
2181 Daullokke's Urzus Le Duc -
2182 Frustyle Premier Parmis les Meilleurs II Doskonała RES. CACIB
2183 NAVIGATOR DE ELKA Gyvybes Zyme I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2184 Skibelunden`s ALWAYS THE COLONEL -
2185 LOREEN Ten Years After III Wybitnie Obiecująca
2186 NAIRA Kajminie II Wybitnie Obiecująca
2187 Quarelle de la Virreyna I Wybitnie Obiecująca
2188 Dasza z Naszej Bajki II Wybitnie Obiecująca
2189 HOLLY Król Popradu I Wybitnie Obiecująca
2190 CAMPARI Le Cadeau de Bonheur - Bardzo dobra
2191 DAFNE A'LA COCHONNET I Doskonała ZW. MŁ.
2192 DELICJA Psia Frajda - Dobra
2193 ELECTRA Milagnes - Bardzo dobra
2194 Enigma From Polokokta - Bardzo dobra
2195 FRAULEIN GERTH von Jess Box III Doskonała
2196 Frustyle INSPIRATION OF SOUL IV Doskonała
2197 GANDZIA Tajemnicze Źródło - Bardzo dobra
2198 MY WILD LOVE Petit Magot - Doskonała
2199 PAULA V.D.MESTREECHTENEERKES -
2200 Penelopa z Zielonego Sacza -
2201 RIVJERA LE CADEAU DE BONHEUR Du An -
2202 SANTA CORONA Pontifex Maximus II Doskonała
2203 TET A TET PONTIFEX MAXIMUS - Doskonała
2204 TORTILLA Pontifex Maximus - Doskonała
2205 Ursula Gołyski Raj - Bardzo dobra
2206 GERDA Król Popradu - Dobra
2207 NADINE Ilare Bulchimo - Bardzo dobra
2208 NIKOTYNA PONTIFEX MAXIMUS II Doskonała
2209 Pestka Stellanova Bul-Dog -
2210 TAWUŁKA Milagnes I Doskonała CWC
2211 U LA LA I LOVE YOU KRÓL ARLEKIN - Bardzo dobra
2212 Vera Yarovaya III Doskonała
2213 ZARA LUBLINIECKA SFORA -
2214 ZYTA Lubliniecka Sfora IV Bardzo dobra
2215 Bella Mi Polokokta - Doskonała
2216 CASHMIR LUISETTE De Ficca -
2217 HORTENSJA Od Królowej Kluski - Bardzo dobra
2218 JASMIN ROSABELLE De Ficca I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2219 MARKIZA Golden Verni Vergo - Doskonała
2220 MOJRA Baflo - Bardzo dobra
2221 Nanette Minimolos III Doskonała
2222 NASA PONTIFEX MAXIMUS IV Doskonała
2223 Optimiste Et Beaute Anima Mea -
2224 VIVIENNE POGODNY DUSZEK II Doskonała RES. CACIB
2225 JARRETELLE DE LA PARURE -
2226 HADRIAN Azgard I Wybitnie Obiecująca
2227 HELLO TROLL Gosford Park II Wybitnie Obiecująca
2228 ANGELO-TIMO Górska Fantazja - Bardzo dobra
2229 DAN Złodziejska Zgraja II Doskonała
2230 DIUK Złodziejska Zgraja III Doskonała
2231 LAMBERT Love Me I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2232 OSKAR Kolorowy Ogród - Dobra
2233 PEEK-A-BOO Azalea IV Doskonała
2234 AMADEO Azgard III Doskonała
2235 ARMENOS CAVALIERLANDIA EL POLACO Norsław Ramotto II Doskonała
2236 COSMIK DIAMOND DOBRY ROK - Bardzo dobra
2237 MAGNUS ze Stanicy Czarnoksiężnika - Bardzo dobra
2238 PICO BELLO Azalea - Bardzo dobra
2239 STEFANEL Górska Fantazja I Doskonała CWC,RES. CACIB
2240 TAROT Szafranowa Polana - Bardzo dobra
2241 UCIESZNY UBAW Polot - Bardzo dobra
2242 ŻELEK Złodziejska Zgraja IV Doskonała
2243 BAGGIO Belahundo II Doskonała
2244 LG'S MAGIC MOMENT Legion Gagatków -
2245 SCAPE Złodziejska Zgraja I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2246 Bonitos Companeros Imperator -
2247 Bonitos Companeros YES WE CAN RED II Doskonała
2248 ESCAPE Złodziejska Zgraja I Doskonała CWC
2249 Craigowl Dodge of Azalea -
2250 Rosebury Justin Thyme I Doskonała
2251 CHEYENNE Argemonia - Nie podlega ocenie
2252 DAJANA Argemonia I Wybitnie Obiecująca
2253 GLAM SHINE Górska Fantazja - Mało Obiecująca
2254 GLAMOUR Górska Fantazja -
2255 HELLO KITTY Dobry Rok IV Obiecująca
2256 HORTENSJA Azgard II Wybitnie Obiecująca
2257 RHINE WINE Pomeranian Beauties I Wybitnie Obiecująca
2258 SUMMER LOVE Złota Magnolia III Wybitnie Obiecująca
2259 AFRODYTA Delancer - Dyskwalifikacja
2260 APRIL Krucha Fantazja - Bardzo dobra
2261 ASAMI Nativ Paradise I Doskonała ZW. MŁ.
2262 BERTINA EL POLACO CAVALIERLANDIA Norsław Ramotto IV Doskonała
2263 BETINA from Rowan Dreams III Doskonała
2264 DORIS DAY ERA BLUESA - Dobra
2265 GUANTANAMERA Maukochonia - Bardzo dobra
2266 KLEMENTYNA Calabrass - Doskonała
2267 LEMONY SNICKET Gosford Park - Doskonała
2268 MISS SIXTY Flowers City - Doskonała
2269 MISTIFIKACJA DOMINATOR - Doskonała
2270 PINK PANTHER Pomeranian Beauties - Doskonała
2271 RHAPSODY Górska Fantazja II Doskonała
2272 AMIKA Lora - Bardzo dobra
2273 ASTRA Złodziejska Zgraja I Doskonała CWC
2274 BALTIC INTRIGUE CATTLEYA DOWIANA - Doskonała
2275 KEIRA KNIGHTLEY Flowers City II Doskonała
2276 MIA FARROW z Wiolinowej Doliny IV Doskonała
2277 SECRET OBSESSION Górska Fantazja III Doskonała
2278 AURIKA Slezsky kavalir -
2279 BELISSA SABUSIOWE WZGÓRZE - Doskonała
2280 BESSI Belahundo I Doskonała CWC,RES. CACIB
2281 DEMETER Górska Fantazja -
2282 DOLCE VITA Solarelo - Bardzo dobra
2283 Donskoi KNIGHSTAR -
2284 GIULIA von der Hohenzollerfeste III Doskonała
2285 NEYTIRI Pomeranian Beauties - Bardzo dobra
2286 NIEZAPOMINAJKA Górska Fantazja II Doskonała
2287 SIMONETTA EL POLACO CAVALIERLANDIA Norsław Ramotto - Doskonała
2288 BLANCHE NEIGE vom Welfenhof I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2289 AGENT Eminentia Canis - Nie podlega ocenie
2290 APLAUZ Eminentia Canis I Wybitnie Obiecująca
2291 AMOS TI AMO Duch Pajęczy II Obiecująca
2292 Armani z Rodu Azteków I Wybitnie Obiecująca
2293 BAJO BONGO Helvetius - Dobra
2294 BEN z Wesołej Brygady - Bardzo dobra
2295 Flintas Ugnies Zenklas -
2296 Helmiaisen Tornado I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2297 ICY THE MAN IN BLACK de la Paz IV Bardzo dobra
2298 Maximo Křišťálové oko - Bardzo dobra
2299 Sweet Melena´s Hey Joe II Doskonała
2300 ZAGORSKA'S VINCENT MY HOPE III Bardzo dobra
2301 A NO TO FRUGO Amica Canis - Bardzo dobra
2302 ARMANI Gwiazdki z Białego Domu I Doskonała CWC
2303 BALLANTINE'S Apocatequil IV Bardzo dobra
2304 DOMINGO MANOR BOHEMIA II Doskonała
2305 MISTY MEADOW´S NEW YORK TIMES III Doskonała
2306 Bellagio Cindirela I Doskonała CWC
2307 Eston Křišťálové oko III Bardzo dobra
2308 HALO'S GREAT BALLS OF FIRE - Dyskwalifikacja
2309 Littlebark I´m a Russian Cosmonaut IV Bardzo dobra
2310 WINIAK Homagium II Doskonała
2311 HELMIÄISEN PATE II Doskonała RES. CACIB
2312 SCHROEDER'S TUXEDO AFFAIR III Doskonała
2313 SPICED COOKIE Volpino Mini I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2314 FIGA BELLA DIVA I Wybitnie Obiecująca
2315 HARMONY OF LOVE Dolce Piccoli II Obiecująca
2316 BEAUTY SAIRY Euro-Emi II Doskonała
2317 Geena Zuzanin raj I Doskonała ZW. MŁ.
2318 LILLI MISS CHI VIP - Bardzo dobra
2319 LOU LOU GIRL CHI VIP - Bardzo dobra
2320 Pretty Woman Buziaczek III Doskonała
2321 ZOYA'S KINGDOM NATURAL PICASSO IV Doskonała
2322 BALBINKA Gwiazdki z Białego Domu I Doskonała CWC,RES. CACIB
2323 Lara Craft Ni-No friend II Bardzo dobra
2324 AICHA Angelitos Buenos I Doskonała CWC
2325 AMAZING DANCE Amica Canis - Dobra
2326 BIJOU Ti Ihuan II Doskonała
2327 Montana Zuzanin raj -
2328 Paris z Bajki Agnieszki IV Bardzo dobra
2329 ZAGORSK'S CHOCO III Doskonała
2330 Billie Jean z Vresu a kapradi I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2331 Bouli Boy Yorkowa Frajda II Obiecująca
2332 Chilliteam LUKA FOR CHILLOUDOG I Wybitnie Obiecująca
2333 Sasquehanna SZACUN -
2334 Sasquehanna SZACUNEK I Wybitnie Obiecująca
2335 LOVER BOY Takor I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2336 MESCALERO Golden Medal - Bardzo dobra
2337 Philfort EVENING STAR III Doskonała
2338 Small is Beautiful's TINMAN IV Bardzo dobra
2339 THE SHOW MUST GO ON-PC di San Dimignano II Doskonała
2340 YOKER Lazuryt - Bardzo dobra
2341 ZAGORSKA'S BOUNTY - Bardzo dobra
2342 Chilly z Bajki Agnieszki III Bardzo dobra
2343 DAMIAN MANOR BOHEMIA II Bardzo dobra
2344 Holigan Molendo Údolí Vrchlice I Doskonała CWC
2345 April Storm Di San Gimignano - Bardzo dobra
2346 Chilloutdog MAURYCY I Doskonała
2347 DON GIOVANNI-PC Del Regno Degli Gnomi - Bardzo dobra
2348 KALCHAS Golden Medal IV Bardzo dobra
2349 KSIĄŻE BULBO Vena - Bardzo dobra
2350 MIKO MOROSZKA III Doskonała
2351 ONE z Garlicy Duchownej - Dobra
2352 ROSARITO NOVA DOMINGO II Doskonała
2353 Blizzard del Pequenos Mexicanos - Doskonała
2354 Chilloutdog NEW AGE IV Doskonała
2355 Helmiaisen Twilight II Doskonała RES. CACIB
2356 Masar Mercedes - Benz III Doskonała
2357 SAND-MAN'S I WANT-A BE A COWBOY IN MONTANA I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2358 Cannelloni Amica Canis II Wybitnie Obiecująca
2359 Sasquehanna GALA I Wybitnie Obiecująca
2360 LAKALA DEI Piccoli Bastardi I Wybitnie Obiecująca
2361 LIGIA DEI Piccoli Bastardi II Wybitnie Obiecująca
2362 X-Waness Něžná Fantazie III Obiecująca
2363 CASSIOPEA Skarby Azteków I Doskonała ZW. MŁ.
2364 LAURA z Bajki Agnieszki III Bardzo dobra
2365 VOLTA Michilinki II Bardzo dobra
2366 BINGO ZAGORSKA'S II Bardzo dobra
2367 Guichon´s Snow - White I Bardzo dobra
2368 INKA Ogrody Japońskie - Dobra
2369 ALA AMA Brodaty Wagabunda III Bardzo dobra
2370 DAISY Kaskada Cziki - Dobra
2371 Dolores Kaskada Cziki - Bardzo dobra
2372 ETUAL NUAR K'DAYANA FOR ZAGORSKA IV Bardzo dobra
2373 Gabi z Olteckého pelíšku I Doskonała
2374 SOFI Książe Koryntu II Doskonała
2375 STORMIN'S HINDER ME - Dobra
2376 TACCOA Dogomania - Bardzo dobra
2377 Chinua Camorra ot Chernovoy II Doskonała RES. CACIB
2378 FIFINKA z Olteckeho Pelisku I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2379 ARIMO Chiny z Lublina II Doskonała RES. CACIB
2380 Touche's IN THE HUNT I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2381 Fluffy Fantasy OSAKA I Wybitnie Obiecująca
2382 TWISTER VACOS LOCOS I Wybitnie Obiecująca
2383 Yarik Roingold Djemanshi I Wybitnie Obiecująca
2384 LUXURY FLOWER DE FAGEIRO I Bardzo dobra
2385 ALEX Wołowianki II Bardzo dobra
2386 Moelmo's Killer Instinct I Bardzo dobra
2387 Collection of Chivas z Andělovy dlaně I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2388 Quando Sub Divo I Doskonała
2389 KERI Nasza Sfora IV Bardzo dobra
2390 Layla z Łowickiego Księstwa - Bardzo dobra
2391 Sasquehanna Welonka II Bardzo dobra
2392 TAJGA Super Ciapki I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2393 TIGA Super Ciapki III Bardzo dobra
2394 Gentiana Lavandula II Doskonała
2395 KONTROWERSJA Next Germanika I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2396 Bajer Staff ISUNA I Doskonała CWC,RES. CACIB
2397 Wenga Walentynka Pastoral II Bardzo dobra
2398 JETSE z Łowickiego Księstwa -
2399 TINO Białe Bursztynki I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2400 MELANNIE Magic Coton I Doskonała CWC,RES. CACIB
2401 Pompeja Biale Bursztynki -
2402 RONIA Białe Bursztynki II Doskonała
2403 Dynamic Lady Jarbo I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2404 GOTTFRIED BENN vom Griffon Hof I Doskonała ZW. MŁ.
2405 CODY BUFFALO BILL FATAL GANG I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2406 KOKOS Radosne Nastroje II Doskonała RES. CACIB
2407 CZARNA ISA Megavampir II Doskonała
2408 GERTRUDE JEKYLL vom Griffon Hof IV Bardzo dobra
2409 KIRON z Loveckeho zamecku I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2410 OXANA PARK RIDGE III Bardzo dobra
2411 NANA PARK RIDGE I Doskonała CWC,RES. CACIB
2412 Vilicus Awangarda II Doskonała
2413 Sleepyhollows POP GO'S THE WEEZEL I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2414 Sjurprize iz Podmockovja NASTOYASCHIY POLKOVNIK I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2415 SISSI MOLIDEJS I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2416 BRIGITTE BARDOT Fatal Gang I Doskonała
2417 JACQUELINNE TAMAGUČI II Bardzo dobra
2418 Annie Beconest I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2419 AIRE LOCO LOEWE Mokry Bandita II Wybitnie Obiecująca
2420 ZODIAKA`LA STAR`S LORD DE FLUPSIE I Wybitnie Obiecująca
2421 Emilio Całuski z Tarnowa I Doskonała CWC
2422 JATAKABI'S FIRST ONE II Doskonała RES. CACIB
2423 Torcedore's NOCCIOLO DORADO I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2424 Behike's FAME I Wybitnie Obiecująca
2425 KISS ME ALL OVER PEDORO I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2426 CHRISTA'S JUMPY CLOWN XAMBIA I Doskonała CWC,RES. CACIB
2427 FORTUNAE FILIUS FLUPSIE I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2428 ASLAN FAWORITE KING I Doskonała ZW. MŁ.
2429 ILLUSION Rubinowy Skarb I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2430 MY HOPE Era Bluesa I Wybitnie Obiecująca
2431 Faworite King ARIELKA I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2432 CHIC CHOIX SIXTH SENSE I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2433 Ocean Mocy Azurowa Amhara II Bardzo dobra
2434 GOLDEN GRAAL Azurowa Amhara I Bardzo dobra
2435 Bad Romance Kontekst z Czańca I Bardzo dobra
2436 CHIC CHOIX THE PARTISAN -
2437 Close To Perfection Gooder -
2438 OLŚNIEWAJĄCO PIĘKNA Majestic Mozaik I Wybitnie Obiecująca
2439 Lili Kudłate Serce I Doskonała ZW. MŁ.
2440 Olivia Dar Tibetu II Bardzo dobra
2441 ART OF STYLE Azurowa Amhara I Bardzo dobra
2442 Elizabeth Bri Jack -
2443 West End Diamond FORTUNA - Dostateczna
2444 West End Diamond EMMANUELLA D'OPIUM - Dostateczna
2445 Khafre-Khufu E'Nobili Loco Fragopole I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2446 CALISSA VON DEN ALTLICHTENWARTHER LOWEN I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2447 Cenna Aya Alwaro I Doskonała
2448 HONEY DIAMENTE BIANCO I Wybitnie Obiecująca
2449 KOH-I-NOOR Forussi I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2450 OSKAR PLJUS BAKS BANNI II Doskonała
2451 Maltanko's Treasure Hunter I Doskonała CWC,RES. CACIB
2452 NIORO STAR Magic Maltese I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2453 Twinkle White Star's ASIAN DIAMOND II Doskonała
2454 Frotka Tuches -
2455 OATH (FCI) YORKFAN Mia I Wybitnie Obiecująca
2456 Anabel Way II Bardzo dobra
2457 GENTLE KISS GALAXY SHOW LADY I Bardzo dobra
2458 SOMETHING SPECTACULAR Only Salsa I Doskonała CWC
2459 CREMA VALENCIA Doggie Star - Bardzo dobra
2460 JOLIET Nesjana I Doskonała CWC,RES. CACIB
2461 Twinkle White Star's ORIENTAL PRINCESS II Bardzo dobra
2462 ALICE IN WONDERLAND Elnaja I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2463 QUANDO Nerocano I Mało Obiecująca
2464 Faworyt Gen te Mire I Wybitnie Obiecująca
2465 AnadyrBlues Set Fire To The Rain I Doskonała ZW. MŁ.
2466 Sasquehanna M JAK MOPS II Doskonała
2467 Sasquehanna JAZ I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2468 Coco Mademoiselle Kawito III Bardzo dobra
2469 IVAN Chiński Pupil II Bardzo dobra
2470 Romeo From My Little Heart I Bardzo dobra
2471 RONALDINI od Wilmy I Doskonała CWC,RES. CACIB
2472 ASTMA Asystolia III Bardzo dobra
2473 Geisha Pomarszczony Czar II Bardzo dobra
2474 Sasquehanna Piszczałka I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2475 AnadyrBlues Divinity for Eternaly III Doskonała
2476 DIXI Chempionek - Bardzo dobra
2477 ELEFANTYNA Virgo Almondega - Bardzo dobra
2478 Sasquehanna FOR LOVE I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2479 VALENTINE od Wilmy II Doskonała
2480 VOGA Gen Te Mire IV Doskonała
2481 CORI Chempionek II Bardzo dobra
2482 Stellanova Poland JUMANJI - Dobra
2483 Walkiria Od Wilmy I Doskonała CWC,RES. CACIB
2484 Fabio z Danova dvora I Wybitnie Obiecująca
2485 UNIQUE BOY Čínský démant I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2486 MAGIC KOIBOTO YUME -
2487 ZAFIRA-VERDASCO Svámí I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2488 DERI ASTARTE GOLD Nasza - Sfora II Doskonała RES. CACIB
2489 Ebbie z Danova dvora III Doskonała
2490 UNIBELL BLACKIE Čínský démant I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2491 Dascha z Danova dvora I Doskonała CWC
2492 Darwin z Černého panství I Bardzo dobra
2493 Tores Prudnicki Dworek I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2494 Zatara Prudnicki Dworek I Bardzo dobra
2495 Dessiderie z Černého panství I Bardzo dobra
2496 Aurora Prudnicki Dworek I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2497 Asanti Tefibo Design I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2498 Bruno Omne Trinum Perfectum I Bardzo dobra
2499 Edith Piaf Very -Merry I Bardzo dobra
2500 Alibama Pure Platinum I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2501 Anarey Tefibo Design I Doskonała CWC,RES. CACIB
2502 Mr.Eminent od Lalanki I Wybitnie Obiecująca
2503 Mr.Pontius od Lalanki I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2504 Thimble Bohemia Timothy I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2505 Miłka Sti-Va -
2506 YANN LENNON Magdalensis I Bardzo dobra
2507 BLACK PRINCE OF ARAGONIA od Pana Waldemara I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2508 ZAHARY M.K. Złocisty Jastrun -
2509 CHANGE THE GAME Starring Moravia I Doskonała CWC,RES. CACIB
2510 Dream Catcher Starring Moravia I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2511 Mr. Palladyn od Lalanki -
2512 INEZ M.K. Złocisty Jastrun I Wybitnie Obiecująca
2513 GOLD BOY VEL ERYK od Pana Waldemara I Bardzo dobra
2514 LEYLA AMEERA Aga-Regi I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2515 Canmoy's X-FACTOR I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2516 EXECUTIVE LEAGUE OF GENTLEMEN I Doskonała CWC,RES. CACIB
2517 EXCELLENT EXPRESSION Lindeza I Dobra
2518 IDYLLA Raciborski Puch I Bardzo dobra
2519 BOHUN Sfora Spod Tatr - Dyskwalifikacja
2520 HAGRID Baba Hatim I Bardzo dobra
2521 ARNOLD Baba Hatim II Doskonała RES. CACIB
2522 KRYL'YA ANGELA Tuz Favorit Style I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2523 MICHELLE MY BELLE z Bursztynowej Kolekcji I Bardzo dobra
2524 Charmant Gerion z Kojca Coli I Wybitnie Obiecująca
2525 A´MASHIRO Justirag I Wybitnie Obiecująca
2526 AMARRO EMOTION Deferre I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2527 FORT KNOX Astarte Gold II Bardzo dobra
2528 PORTOS From Hesperyd's Garden III Bardzo dobra
2529 Dilemma LITE MY FIRE I Doskonała CWC,RES. CACIB
2530 GREGOR MERLOT POLAND I Doskonała
2531 RIO FOR ALLURE SOLLIS Senida -
2532 SIMPLY GOLD MR - SHIH I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2533 CODY GRAND HAJAN POLONIA I Doskonała
2534 URANIA Ad Acte I Wybitnie Obiecująca
2535 BLUEBERRY-ATREI Kirabzer IV Obiecująca
2536 INTRYGUJĄCA INGA Astarte Gold III Obiecująca
2537 SAMBA Ad Acte II Wybitnie Obiecująca
2538 ZORZA From Hesperyd's Garden I Wybitnie Obiecująca
2539 AMORE MIO Deferre II Doskonała
2540 DOLL MY LUCKY z Kojca Coli - Dobra
2541 FANTASIA From Hesperyd's Garden IV Bardzo dobra
2542 Red White Beauty z Kojca Coli - Dobra
2543 RED WHITE LUCK z Kojca Coli III Bardzo dobra
2544 RED WHITE SWEETS z Kojca Coli I Doskonała ZW. MŁ.
2545 HONEY MOON Merlot Poland I Doskonała CWC,RES. CACIB
2546 REBELIA Ad Acte II Bardzo dobra
2547 ROXI z Ivafre - Dostateczna
2548 ENIGMA Ad Acte I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2549 POWER OF LOVE from Pine Fields I Bardzo dobra
2550 Golden Leaf's Whizkid II Doskonała
2551 Kosmos von den Kolibris I Doskonała CWC
2552 Caratoot's CREME CASSIS - Dobra
2553 FARAON Skellige Poland - Dobra
2554 Rosalago TREASURE BOX I Doskonała CWC,RES. CACIB
2555 VALENTINO Małe a Cieszy II Bardzo dobra
2556 Benjamin z Krve Orthosovy I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2557 CECYLIA z Dzikich Plaż - Dobra
2558 ISABELLE SWEET STAR Dimetrodon I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2559 OLIMPHIA Psy Przyszłości II Bardzo dobra
2560 QUITEa PLEASURE from PINE FIELDS - Dobra
2561 AGARA Coco-Jaguar II Bardzo dobra
2562 Arwen Sun for Drakonit I Doskonała CWC
2563 DEISY Krulemo III Bardzo dobra
2564 NANNETTE Psy Przyszłości -
2565 FLER Skellige Poland II Doskonała
2566 LORRAINE Magnifique Papillon I Doskonała CWC,RES. CACIB
2567 Agnes z Krve Orthosovy I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2568 JEROME Psy Przyszłości I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2569 CAN-RIG Lotosový kvet Tibetu I Doskonała
2570 An-na-tsi Lotosovy kvet Tibetu I Bardzo dobra
2571 FLO Mirobriada I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2572 CREW Next Level II Bardzo dobra
2573 J`ADORE Forum Romanum I Doskonała CWC,RES. CACIB
2574 Savio LIBRA LIRA - Dobra
2575 Bim Elfy z Wiślanego Brzegu - Nie podlega ocenie
2576 Michellino z Wrzosowej Łąki I Bardzo dobra
2577 CIRILLO Tileco I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2578 Presto All'Italica III Dobra
2579 Quentin All Italica II Doskonała
2580 EBRIETA Tileco I Wybitnie Obiecująca
2581 ODISEIA Forum Romanum I Doskonała ZW. MŁ.
2582 Stupor Mundi NORIN THE QUEEN II Bardzo dobra
2583 DALIA Tileco I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2584 KAILEA Forum Romanum II Doskonała RES. CACIB
2585 Stupor Mundi NAILAH THE GREAT III Doskonała
2586 BROMBA Elfy z Wiślanego Brzegu I Bardzo dobra
2587 Sirius GEMMA -
2588 LORELEI z Łacińskiej II Bardzo dobra
2589 Next Level I Doskonała CWC
2590 AKWILON Rinocerus I Doskonała CWC, Res.CACIB
2591 BASEL-JAMAL Czatyrdach II Bardzo dobra
2592 BLUE BRILIANT Kaskarak-Shahra I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2593 ARABESCA Rinocerus I Doskonała ZW. MŁ., NJwR
2594 Bahirra Juwel von Persien II Doskonała
2595 ALBA LONGA Rinocerus I Doskonała CWC,RES. CACIB
2596 AFRA-RAYA Czatyrdach I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2597 Agha Djari's Black Eyed Pea II Bardzo dobra
2598 Darra Kel-es-Suf I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2599 Elgetara Agg Amaias I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2600 Arshan Alexis I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2601 Amani Sayah I Doskonała CWC,RES. CACIB
2602 Caesar Yrtep -
2603 EL- UBAID'S QUADHAM -
2604 CELINA Al-Zahra I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2605 BAHEERA AL-najir I Bardzo dobra
2606 ELAMIR DESERT QUEEN JINNI -
2607 Aneesa Salgrey's I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2608 MAURYCY Arcturus I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2609 ELEKTOR Trzy Żywioły II Doskonała
2610 NADOBNIK Arcturus I Doskonała CWC
2611 IGNAC Arcturus I Doskonała CWC,RES. CACIB
2612 Mirra Habenda II Bardzo dobra
2613 PIERWSZA DAMA - CELERIMUS III Bardzo dobra
2614 POLONIA CELERRIMUS I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2615 ASTRA Chortyca I Doskonała CWC
2616 ŁOWNA Arcturus I Doskonała CWC,RES. CACIB
2617 ŁUCJA Arcturus -
2618 ZORA Radgon II Doskonała
2619 GUDELKA Arcturus I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2620 Zalotna Zuzia Confidence Interval II Doskonała
2621 MICHAEL BELLO DI TATREBEST I Wybitnie Obiecująca
2622 Car Alexander Negrus I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2623 I HAVE A DREAM SILENT ENIGMA II Doskonała
2624 LEN z Lazurowych Łąk III Doskonała
2625 JURAJSKIJ Biskupstwo III Doskonała
2626 TAMBOUR ISCHYMA II Doskonała RES. CACIB
2627 TYLKO TEN Polot I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2628 ATAMAN Dębskie Charty II Doskonała
2629 CZEKAN ze Wzgórza Majora IV Bardzo dobra
2630 DOGONI MENJA Mraja I Doskonała CWC
2631 Willer Borys Negrus II Doskonała
2632 Altaj Nová Fanfára II Doskonała
2633 ANTE PORTAS STEPOWY GONIEC I Doskonała CWC
2634 CHARMING CHALLENGER Impuls i Splendor III Doskonała
2635 OLEG STEPOWY GONIEC IV Doskonała
2636 MARIELLA BELLO DI TATREBEST I Wybitnie Obiecująca
2637 ALINKA z Jurajskich Biskupic II Doskonała
2638 Catarina Av Fjascho - Bardzo dobra
2639 CUTE CASCADE Impuls i Splendor I Doskonała CWC,RES. CACIB
2640 Felicita Stepowy Goniec IV Bardzo dobra
2641 MANON LESCAUT Stepowy Goniec III Doskonała
2642 ARIA Aqua Pura I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2643 FUNNY GIRL Stepowy Goniec -
2644 Estet Classic Tango Dancer I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2645 Fionn Clann RHIANNON I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2646 TYLKO TY LORD BRANDON STARK II Obiecująca
2647 Tylko Ty PLANETA JOWISZ I Wybitnie Obiecująca
2648 CAMOUFLAGE Idealist II Doskonała
2649 Skyborne TOUCHED BY AN ANGEL -
2650 Whiteheads GEORGE CLOONEY I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2651 Meradith I FEEL SO SPECIAL I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2652 TYLKO TEN Paranoia -
2653 English King Emil Lazarus II Bardzo dobra
2654 KARADHRAS PASTIS PROVANCE I Bardzo dobra
2655 Whiteheads EVERY MAN JACK -
2656 Boxing Helena's JACK'S JOY -
2657 Hazard Pagawa III Bardzo dobra
2658 Shannon Down ELEMENT OF SURPRIDE II Bardzo dobra
2659 Sobresalto LOVE ME TENDER III Bardzo dobra
2660 Tylko Ty PLANETA ZIEMIA I Wybitnie Obiecująca
2661 Di Lola Pagawa I Doskonała ZW. MŁ.
2662 Nirse THOUSAND STARS -
2663 Sobresalto Resta Cu Me -
2664 ORA Minori Ad Majus IV Doskonała
2665 Rivarco CARNIVAL SAMBA III Doskonała
2666 TYLKO TY AKUABA PARANOIA I Doskonała CWC
2667 Whiteheads SUNSHINE SONG II Doskonała
2668 BOMBONIERKA WŁADCA TRAW III Doskonała
2669 Meradith I FEEL SO PRETTY I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2670 Nirse YOUR TRUST -
2671 RHETSGIS SHIRLEY BASSEY II Doskonała RES. CACIB
2672 VOLTAX AZZURO SILVER BLU I Doskonała CWC
2673 OISIN'S SONGS Festina I Wybitnie Obiecująca
2674 BINGO Shamrock Diaries I Doskonała CACIB,CWC,ZW.
2675 LORD LEOPIN Festina II Doskonała
2676 Arlin Lux Essenia I Doskonała CWC
2677 Benjamin Matusalem I Doskonała CWC,RES. CACIB
2678 Morgana Szare Stado I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.
2679 Gilara von der Saalmuhle II Doskonała
2680 Hibeck MISS BALMAIN III Doskonała
2681 Varna Szare Stado I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2682 Evita Moonvillage I Doskonała CWC,RES. CACIB
2683 Amber York RICHARD COEUR DE LION I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY
2684 Amber York ROMANTIC I Doskonała CWC
2685 Amber York SHAGGY I Doskonała CWC,ZW.
2686 Amber York RIHANNA I Bardzo dobra
2687 Amber York RUBINA I Bardzo dobra
2688 Amber York ROMINA PRINZESS I Bardzo dobra
2689 Bovenop MINNIE HEELER I Doskonała CACIB,CWC,ZW. RASY,ZW.
2690 Afrika Saude of Alwyne I Doskonała CWC,ZW. RASY,ZW.
2691 BASHA od Beskydskych vrchu I Doskonała NJwR,ZW. MŁ.,ZW. RASY